Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Kā rīkojam TN3 ?, ...kā organizēt spēles laiku?
Kā jūs labāk gribētu, lai TroļļuNaktis3 notiktu -
Kā jūs labāk gribētu, lai TroļļuNaktis3 notiktu -
~Tā kā TN2 - priekšpusdienā sarodas cilvēki un spēlē līdz nākamās dienas pēcpusdienai. Naktē mēģina gulēt/spēlēt uz vietas. 2 dienas 1 nakts [ 24 ] ** [63.16%]
Sāk spēli ap 12-13:00 un tad aktīvi raujas līdz nākamās dienas rītam 4-5, kad nāk pirmais autobuss. 1 riktīgi intensīva diena ar nakts elementu. [ 7 ] ** [18.42%]
1 spēles diena - sāk maksimāli agri no rīta [1ais autobuss] un ta spēlē maksimāli ilgi - līdz pēdējam autobusam jeb ~9-10iem vakarā. 1 diena. [ 7 ] ** [18.42%]
Kopā balsis: 38
  
Kamazs
iesūtīt 11.09.2004 13:59
Raksts #1


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.01.04



Tādi nu tie varianti. Mēs prātojām par to, ka būs oktobris un būs auksti, tāpēc centāmies izfiškot kā varētu savienot spēli ar nakti.

Komentāri?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
3 Lapas V   1 2 3 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Dvēselīte
iesūtīt 11.09.2004 14:01
Raksts #2


Loveless
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.04
Kur: playing the hydrogen sonata
Oriģinālākā pareģojuma autore



nu... eee... man domat ka tas ir atkarigs no taa, kuraa dienaa tas ir - ja piemeram sestdiena, tad var taka bija TN2, bet ja svetdiena... nu nez... drosi ka agri no riita lidz velam vakaram
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grims
iesūtīt 11.09.2004 14:08
Raksts #3


Nazgûl
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Tieši aiz tās izkapts, kas ir atbalstīta uz tava pleca.



Sestdiena UN svētdiena. TN bez nakts, nebūs TN, un ja nakts vidū (4 vai 5) spēli pēkšņi pārtrauks, tad tā nakts tā vai tā neskaitās.
Aukstums es ceru nevienu nebiedē. Kā nekā - troļļi ir pārāk glupi, lai no kaut kā bītos, ciematnieki ir aprakstīti, kā daudz pārciest spējīgi ļautiņi, bet ziemeļnieki nāk no ziemeļiem, kur tā kā vajadzētu būt visai aukstam.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aivvv/troll drea...
iesūtīt 11.09.2004 14:13
Raksts #4


Pokemonu pavēlnieks
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: prefektu vannasistaba nodarbojoties ar...
Zilonītis Dambo 2012



katraa gadienaa nnemam taapat kaa pagaajssreiz bija baigi labi un visi ri briidinaati ka jaannem liidzi teltis gullammaisi un segas un saruniaajam pa vairaak cilveekiem vienaa teltii ta jau buuss silti un ja veel skries un kausies kad trolli uzbruks ta jau vispaar...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
GameMaster
iesūtīt 11.09.2004 14:18
Raksts #5


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 03.06.04



Es esmu parv trešo variantu - sākam ar saules gaismu un beidzam ap deviņiem vakarā.
Vienkārši atcerēsimies otro sesiju - lielu vairumu spēles mēs pavadījām sēžot nometnē un gaidot kad mums kāds uzbruks vai kaut kas notiks.
Protams, ja šoreiz viss būs organizētāks un storyline pārpildīts, tad varētu būt labs arī otrais variants ar intensīvu spēli nakts laikā.

Pilnībā nesajūsmina pirmais variants, jo atceroties to kā otrajā sesijā gulēju uz plikas zemes un apzinoties, ka tagad būs daudz vēsāks un pat guļot laicīgi sadabūtajā teltī pārsalšu līdz kauliem, es nesaskatu nekādu kaifu nakšņošanā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grims
iesūtīt 11.09.2004 14:20
Raksts #6


Nazgûl
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Tieši aiz tās izkapts, kas ir atbalstīta uz tava pleca.



Gan jau dzīvs paliksi, cik tad nu ilgi tu tur gulēsi.
Ja vien nebūs salnas, tad teltī un zem segas/guļammaisā nekas slikts nenotiks.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kamazs
iesūtīt 11.09.2004 14:22
Raksts #7


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.01.04



Viens moments - Ziemeļzeme atrodas uz dienvidiem no TroļļuNakšuZemēm smile.gif, taa kaa Ziemeļzemē ir siltāk.

Bet nu pa tēmu runājot - jūs tā +/- apzinieties, ka oktobris nav septembris? Varbuut uzslejiet telti savaa daarzaa un paguliet bish, lai notesteetu:P, kā tas ir jau šodien. Un tad vēl uz oktobra pusi. Bet nu redzēs, redzēs kā būs. Un tā droši vien nav 7diena, jo 7dienās savākties ir grūti pēc LARPa.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aivvv/troll drea...
iesūtīt 11.09.2004 15:23
Raksts #8


Pokemonu pavēlnieks
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: prefektu vannasistaba nodarbojoties ar...
Zilonītis Dambo 2012



hello kamaz cilveek gull kalnos teltiis...
un varee kurt uzgunskurus kas lietu padariis siltaaku un varees veel sildiities peec malkas ejot laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Svivens
iesūtīt 11.09.2004 22:17
Raksts #9


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.03.04



Nu telts un guljammaiss+tuuristu paklaajinsh vareetu buut obligaata lieta, ne? Viss jau buuss atkariigs, no taa kaa mums veiksies. Aizlaisties ar peedeejo vai pirmo autobusu varees vienmeer. Bet ja teiksim buus jaabeidz pashaa interesantaakaja vietaa, jo nav kur guleet, bet speeka vairs nav. Es domaaju, ka labaakais variants ir gatavoties nakshnjoshanai, no kuras ja speele sasniedz logjiskaas beigas agraak var atteikties.
Varbuut vareetu padomaat par nepaaraak ar pasauli konflikteejoshiem pretlietus apmetnjiem. No armijas veicja piemeeram. Taadi tumshi ar kapuceem. Un sausu dreebju kaartu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Goldberry
iesūtīt 12.09.2004 16:42
Raksts #10


ex foruma administratore
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.11.03



CITĀTS(Grim)
Aukstums es ceru nevienu nebiedē.

Gribu redzeet tavu entuziasmu kad nakts viduu, kad aaraa tempreatuura biistami tuvojas - 7 graadiem peec Celsija, kad tavas kaajas ir mahten slapjas un visas dreebes leenaam saak paarklaaties ar sarmas kaartinju, kad kjermeniitim liekas ka nekas nevar buut labaaks par kaut ko lielu un siltu. Patiesi veeleeshos redzeet tavu laimiigo seju, kad aukstumaa saravaasies triiceesi pie ugunskura kuraa leeni kritiis iekshaa lielas par uudeni paarveertushaas sniegpaarslas laughing.gif

CITĀTS(aivvv)
cilveek gull kalnos teltiis...

Tie bumbuliishi kas gulj teltiis, vispaar saucas alpiinisti, un vinjiem arii taas teltis nav gluzhi parastaas tuuristu, un vinji meedz gadiem ilgi gatavoties. bet tas taa.

Katraa zinjaa es arii vairaak vai mazaak skatos uz pirmo variantu, varbuut otro. Jo lai arii cilveeki ljoti ljoti centiisies, vinji tik un taa ir un paliek chammas peec aicinaajuma. Kameer saradiisies kameer sakaartosies, kameer nokaartosies kameer aizraapos atpakalj. Tas viss prasiis neiedomaajami ilgu laiku, tad veel iespeeja ka autobuss tavu nelaimi isiti nekursee peec saraksta un visi lielie entuziasti nelaagaa kaartaa njem un nokavee. Paljauties uz peeedeejiem autobusiem nav labi. Lai gan protams leilaakaa dlaja buus no riigas, jaadomaa arii par tem kam peec tam veel ir kaut kur jaanokljuustuz riigu un tad veel kaut kur taalaak. Ap 10/11 vakaraa tas varetu buut visnotalj gruuti.

Pat savu speeju paarnakshnjot aukstumaa, lietuu/sniegaa man nav bijis tas prieks paarliecinaaties. Katraa zinjaa nejuutu paarlieku lielu aicinaajumu nakts viduu celties nopurinaat no telts jumta sniegu.

Galu galaa par to kaads laiks buus peec aptuveni meenesha spriest var tikai augstaaki speeki, diemzheel vinji reti meedz savos spriedumos daliities ar mums, parastajiem cilveekiem. Tik pat labi var buut sniga juura un stindzinoshi miinusi un tik pat abi var buut viduveeja atvasara ar pusnokritushaam lapaam un sameeriigu gaisa siltumu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grims
iesūtīt 12.09.2004 17:09
Raksts #11


Nazgûl
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Tieši aiz tās izkapts, kas ir atbalstīta uz tava pleca.



CITĀTS(Goldberry)
 
CITĀTS(Grim)

Aukstums es ceru nevienu nebiedē.


Gribu redzeet tavu entuziasmu kad nakts viduu, kad aaraa tempreatuura biistami tuvojas - 7 graadiem peec Celsija, kad tavas kaajas ir mahten slapjas un visas dreebes leenaam saak paarklaaties ar sarmas kaartinju, kad kjermeniitim liekas ka nekas nevar buut labaaks par kaut ko lielu un siltu. Patiesi veeleeshos redzeet tavu laimiigo seju, kad aukstumaa saravaasies triiceesi pie ugunskura kuraa leeni kritiis iekshaa lielas par uudeni paarveertushaas sniegpaarslas laugh.gif


Zvēru pie sava datora, ka mans entuziasms nezudīs!

No tā visa ko tu tur uzskaitīji (un kas naktī uz 17.10 ir visai mazticams) nemirst!

Šo rakstu rediģēja Good ol' Grim: 12.09.2004 17:09
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Farliner
iesūtīt 13.09.2004 13:21
Raksts #12


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.12.03



NU, zinu dokumentētu gadījum, kad viena meitene pēc gulēšanas uz zemes !Jāņos! dabūja tādu reimatisma versiju, ka staigāt nevarēja vispār. Permanenti.

Tādēļ iesaku visiem, kas nav pieraduši nodarboties ar tūrismu, nopietni apdomāt nepieciešamību nakšņot - galu galā, nedomāju ka meistariem būs laiks un vēlēšanās pārbaudīt, vai katram ir pareizs apģērbs un vai katrs ir iekārtojies tā, kā vajadzīgs.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Gvarvins
iesūtīt 13.09.2004 13:29
Raksts #13


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.02.04
Kur: Starp kreeslu un klavieri!



izskataas ka man varetu buut apmeeram laiks lai aizbrauktu, bet ja tas buus vienas dienas pasaakums, tad nezinu vai sanjemshos. bet visaa visumaa buus atkariigs no noskanjojuma.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
soirvakt
iesūtīt 13.09.2004 13:34
Raksts #14


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Izraidītie
Pievienojās: 24.08.04



es esmu par 2 dienam jo man un troliem ir plani tuset ari pa nakti pievisa uz 2 dienam var labak iejusties loma galu gala var taks panemt siltas drebes un segas lidz
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aglos
iesūtīt 13.09.2004 14:33
Raksts #15


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.08.04



Nu, ja gul uz plikas zemes, tad jau visu ko var dabuut! Ja ir matraciitis, tad cita lieta, ar taadu arii pie salaam esmu aaraa guleejusi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Farliner
iesūtīt 13.09.2004 14:41
Raksts #16


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.12.03



Heh, mani personīgi jau tas īpaši neskar - galu galā, katru gadu braucu ziemas pārgājienos smile.gif Bet reezot, kas notiek, kad cilvēki pirmās reizes brauc ārā no pilsētas, it īpaši rundenī/ziemā, brīžiem šausmas pārņem smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Trakais Cars
iesūtīt 13.09.2004 15:20
Raksts #17


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.07.04



pirmo variantu protams jaannem visiem kas grib normaali speeleet
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Trakais Cars
iesūtīt 13.09.2004 17:35
Raksts #18


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.07.04



2 dienas divas dienas. vajag divas dienas lai var kaartiigi izvilloties ar ````ajiem trolliem angry.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kurbads
iesūtīt 13.09.2004 18:09
Raksts #19


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.08.04
Kur: Rīga



Protams, divas būtu kruta, protams, tad jātaisa daudz nometnes un jāatļauj teromsus... Es jau ne sev - jādomā arī par meitenēm un visādiem nīkuļiem shifty_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Trakais Cars
iesūtīt 13.09.2004 18:18
Raksts #20


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.07.04



Jaa meitenes vajag saudzeet. bet niikullus mees vareetu zupaa uzsildiit grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

3 Lapas V   1 2 3 >
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 18.04.2024 07:16