Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Troljlju Naktis 3, buut vai nebuut?, Mums tevi var vajadzeet!
Andza
iesūtīt 26.07.2004 23:20
Raksts #1


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.11.03
Kur: Jauko poniju zemē.



Nu, kad esmu atguvies no peecorganizeeshanas shoka un speeku izsiikuma, pamodies un paskatiijies apkaart, konstateeju, ka pasaakums nav pilniigi izgaazies. Taads man (un domaajam Kamazam ar) bija kriteerijs, lai turpinaatu shiis lietas biidiishanu. Pienjemot, ka tas ir piepildiijies, un cilveeku feedback'i ir itin pozitiivi, manupraat ir jaasaak jau biidiit un apdomaat potenciaalo TN3 riikoshanas idejas un detaljas. Taa teikt "jaakalj dzelzs, kameer karsta", jo shobriid no daliibniekiem naak diezgan daudz iespaidi un idejas peecspeeles efekta rezultaataa. To tad vajadzeetu arii izmantot.

Luuk, paaris manas idejas saistiibaa ar TN3:

Vai? Kaa jau mineeju pasaakums nav izgaazies, tad jau atbilde, manupraat, vareetu buut jaa! (tachu, luudzams, piebalsojiet, lai neesmu vieniigais zaalee ar paceltu roku)

Kur? Es domaaju noteikti tur pat. Lielaakaa dalja, cik noveeroju ir atzinusi, ka vieta ir laba un atmosfeeriska. Taas it kaa viens no miinusiem ir lielais attaalums, jo daudzi arii suudzeejaas par kaaju saapeem peec speeles, bet, manupraat, tas tomeer ir arii viens no vislielaakajiem plusiem. Apzinja, ka tu vari iet stundaam ilgi un nevienu nesatikt, sho reto satikshanos padara ljoti iipashu, kaa arii tad celjoshana no lokaacijas uz lokaaciju tieshaam ir celjoshana, nevis aizstaigaashana liidz kaiminju nometnei. Daba tur ir diezgan interesanta un pievilciiga.

Kad? Protams, plashi diskuteejams jautaajums, bet pamazaam briest idejas, ka vajadzeetu kaut kad rudenii. Tuuliit paskaidroshu, kapeec. Pirmkaart buutu labi uztraapiit odu sezonas beiga. Otrkaart lielais vasaras karstums atnjeema jebkaadu veelmi tuseeties pa varenajiem troljlju laukiem speeles placdarma viduu (kas bija noticis aktiivi pirmajaas TN). Treshkaar ugunsdroshiibas sezona buutu galaa, un vareetu aktiivi taisiit vairaakas pilntiesiigas nometnes ar savu uguni.

Par GM Protams, vajadzeetu vairaak. Pusotrs iekshspeeles GM ir manaami par maz (nabaga Kamazs visu laiku darbojaas ar out of game un out of troll lands lietaam). Domaajams vajadzeetu sava veida regjionaalos GM, kuru funkcijas daliitos, vai arii tie kaut kaa daliitos pa frakcijaam. Vai GM vajag buut tiiriem mehaanikas realizeetaajiem, vai arii pilntiesiigiem teeliem speelee, ar savaam ambiicijaam un vaajiibaam, tas ir labs jautaajums, un man par to gruuti spriest. Tur gaidu spriedumus.

Par atdzimshanu Daudz kas jaaapdomaa. Jebkuraa gadiijumaa improvementi ir jaaieviesh. Idejas, cik zinu, daudziem ir, un to gjenereeshana ir laba lieta.

Par kaujaam Boofedi laikam jau visiem patika, bet iespeejams kaut ko var pamainiit, nu tas ir atkariigs veel no ierochu attiistiishanaas. Iespeejams var panaakt kaut ko nedaudz smagaaku, bet tik pat droshu. Varbuut varees kaut kaa kaadreiz durshanu arii realizeet. Par ievainojumu sisteemu un brunjaam arii lietas veel ir domaajamas. Bet, cik esmu dzirdeejis, kopumaa kaujaas lielaakajaas bija diezgan izshkjiriigi strateekjiskie elementi, kas, manupraat, ir ljoti jauki.

Par valuutu Puurgaals, manupraat, tur atradaas tomeer paaraak daudz. Mees TN1 tuseejaamies otrajaa galaa, kur shamais bija maz un tieshaam likaas ljoti veertiigs. Es domaaju, ka eediens kaa veertiiba ir laba lieta, bet vareetu arii ieviest kaut kaadu monetaaru mainjas liidzekli, kas vareetu arii izveerst tirgoshanaas jautaajumus un iespeejas un arii zagljiem buutu interesantaak.

Par sizhetu Tas, protams, arii nepaaraak veiksmiigi realizeejaas, jo beigaas bija tikai divas akcenteetas nomentes. Bet, ja uz naakamajaam TN, buus vairaak tautas, un pirms tam buus veikti daudz lielaaki nometnju saliedeeshanas un individuaalo sizhetisko un kvestisko elementu izstraade, tad tas viss vareetu uzlaboties.

Magiju sisteema Diezgan konkreeti saistaama ar speeleetaaju godiigumu un GM daudzumu. Ir daudz kas domaajams un labojams, bet pamat idejas, manupraat, ir itin labas.

Guljam vietas Teltis kaut kaadaa meeraa tomeer sit no stila laukaa, bet, ja veic zinaamus priekshdarbus, manupraat shitaada stila buuves dabuut gatavas nevareetu buut nepraatiigi gruuti. Nu un izteiktiem iebrauceejiem jau var buut teltis (kas arii skaitaas teltis). Tas viss saistaas ar priekshdarbiem.

Par teerpiem TN3 tik un taa vareetu patureet savu koncepciju - neprasiit no speeleetaajiem kaut kaadus nepraatiigi autentiskus materiaalus teerpiem, utt., taa kaa shis jautaajums paliek pashu speeleetaaju zinjaa. Un, ja notiks vairaak priekshdarbi, iespeejams dazhaadas speeleetaaju grupas varees vienoties par kaut kaadu savu gjeerbshanaas stilu un paliidzeet viens otram, ko labu pagatavot.

Nu pagaidaam pietiksies, gaidu arii citu idejas, priekshlikumus, et setera.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
20 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 59)
GameMaster
iesūtīt 18.08.2004 19:25
Raksts #41


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 03.06.04



Kur tad tu ziemā pa nakti gulēsi, asprāti? Teltī sarāvcies piecos līkumos, cerībā, ka šāds stāvoklis pasargās no aukstuma?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
DEaDnokS*
iesūtīt 19.08.2004 15:01
Raksts #42


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.08.04
Kur: Rīga



ja ''cilveeki buus'' ka jau ieprieksh izskaneeja tad gribeetos uzzinaat cik apmeeram tie vareetu buut???? unsure.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roberts
iesūtīt 22.08.2004 13:27
Raksts #43


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.04
Kur: Latvia, Valmiera..



TN3 jabut jo es uz vinam gribu !
& kada sestdiena or svediena oktobri deretu....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grims
iesūtīt 22.08.2004 14:26
Raksts #44


Nazgûl
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Tieši aiz tās izkapts, kas ir atbalstīta uz tava pleca.



Sestdiena un svētdiena.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kraukleenss
iesūtīt 22.08.2004 14:31
Raksts #45


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.08.04



Runaajot par to, cik daudz buus cilveeku,tad mani un veel dazus manus draugus varat pieskaitiit, jo nekad neemsu piedaliijies TN un pateicoties Kurbads tagad arii es esmu noleemis tur buut un iemeegjinaat roku ciinjaa pret troljiem. Tikai rodas jautaajums vai tik daudzi cilveeki ir veelami? Bet palasot juusu forumu secinaaju, ka, jo vairaak tautas, jo labaak. Varbuut es kljuudos? smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grims
iesūtīt 22.08.2004 15:48
Raksts #46


Nazgûl
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Tieši aiz tās izkapts, kas ir atbalstīta uz tava pleca.



Nekļūdies vis. Klīst baumas par milzīgu troļļu karaspēku, kas gatavojas uzbrukt ciemam. Mums ir vajadzīgs katrs, kas spēj zobenu rokā noturēt vai buramvārdus noskaitīt. two_handed.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dvēselīte
iesūtīt 22.08.2004 15:49
Raksts #47


Loveless
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.04
Kur: playing the hydrogen sonata
Oriģinālākā pareģojuma autore



cerams ka tu tos zobenu cilatajus vaac lai tie ciemu aizstavetu nevis troliem piepulcetos huh.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grims
iesūtīt 22.08.2004 16:00
Raksts #48


Nazgûl
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Tieši aiz tās izkapts, kas ir atbalstīta uz tava pleca.



Protams. Vai es neskaidri izteicos?
Ciemam ir vajadzīga jūsu palīdzība! Šis milzīgais troļļu karapūlis būs slikti apmācīts, tātad - gaļa. Nāciet pie cieminiekiem un gandrīz droši, ka kādu trolli nokausiet!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roberts
iesūtīt 22.08.2004 18:54
Raksts #49


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.04
Kur: Latvia, Valmiera..



tatad "rases" paliks tadas pashas or kko mainis.....?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Andza
iesūtīt 22.08.2004 19:56
Raksts #50


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.11.03
Kur: Jauko poniju zemē.



Pamataa rases buus taadas pashas, bet var droshu sirdi likt uzsvaru uz individuaaliem teeliem - ieceljotaajiem - piedziivojumu mekleetaajiem, kuriem ir varbuut savs personiskais kvests. Taa varbuut saformeetos kaadi neoficiaalas bagaatiibu mekleetaaju frakcijas vai kas tamliidziigs. Kaa arii var piedaavaat kaadus paaris savus frakciju variantus (arii vairaak vai mazaak individuaalus).

Galvenais, lai tie tiktu iesniegti izskatiishanai gana agri, lai mees paspeetu tos izpeetiiti un iekljaut speeles kopainaa un sizhetaa.

Savaadaak uzstaadiit sev kvestu atrast legjendaaro zobenu nav jeegas, ja to iesniedz peedeejaa vakaraa un GM nez vai paspees izgatavot un nosleept shamo labaa vietaa un visaadas kartes un miiklas sadomaat.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roberts
iesūtīt 22.08.2004 20:12
Raksts #51


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.04
Kur: Latvia, Valmiera..



kur var pieteikties?
& vai vispar ir japiesaka kas tu busi? (nu laupitajs, karavirs, cieminieks....)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dvēselīte
iesūtīt 22.08.2004 20:37
Raksts #52


Loveless
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.04
Kur: playing the hydrogen sonata
Oriģinālākā pareģojuma autore



tad isti kaadi ir datumi? oktobra pirmaa nedeljas nogale vai?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roberts
iesūtīt 22.08.2004 20:56
Raksts #53


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.04
Kur: Latvia, Valmiera..



nezinu..., bet man tadi datumi deretu
& bus sikaka info (taka bija tn2) ?

TN3 ir jābut ar vai bez manis.....
& kura vieta tas notiksies...ja notiks :blink:

Šo rakstu rediģēja aivvv/dreamer: 26.08.2004 08:03
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Adriana
iesūtīt 23.08.2004 11:41
Raksts #54


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.06.04



heheee shiki!!! izskataas, ka tik tieshaam TN3 notiksies grin.gif grin.gif
es noteikti noteikti OBLIGAATi piedalos vienalga rudenc/ziema...huh tas i tik naaviigi forshi wink.gif
labpraat paliktu par veco lapo miermiiliigo cieminieku, ja tikai buutu dotas lielaakas izdziivoshanas iespeejas smile.gif
(...tie niknie trolllji unsure.gif ..taa i naave!!!!)
un ja veel ciemninieku sastaavs buutu tac pac kaa TN2, tad taa i viennoziimiigi lapaakaa frakcija

Adriana wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
GameMaster
iesūtīt 23.08.2004 11:45
Raksts #55


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 03.06.04



Nu es ir rūdīts cieminieks tā kā joprojām varēšu sastādīt kompāniju. wink.gif

Un troļļi = nāve ir diezgan nepareizi teikts, jo es pamanījos visu spēles laiku izdzīvot (un nē - ne ātro kāju dēļ). Protams, beigu anarhijā m@ita Sakū pamanījās nogriezt, bet tas jau neskaitās. smile.gif
Anyway - šis te tika teikts, lai neaizbaidītu potenciālos cieminiekus.



Šo rakstu rediģēja GameMaster: 23.08.2004 11:58
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Andza
iesūtīt 23.08.2004 11:48
Raksts #56


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.11.03
Kur: Jauko poniju zemē.



Kad taa paskatos kalendaaraa, taa diktan paveelu izskataas, cerams, ka nebuus aukshti, bet vispaar pagaidaam doma ir par datumiem shaadiem:

15-17. oktobris. (jebkursh no shiem datumiem, atkariibaa no speeles garuma, taa var buut viena diena, vai pat visas triis). Ieprieksheejaa nedeelja nesanaak, jo tad Andzejs netiek, bet vinjsh ljoti gribeeja piedaliities un iespeejams buus regionaalais GM. No otras puses, protams, ja lielaakaa dalja netiks uz tik veeliem laikiem, tad pavilksim aatraak, jo pilniibaa saprotu, ka dazhiem vecaaki var skatiities shkjiibi uz shaadu pasaakumu tik veelu rudenii.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grims
iesūtīt 23.08.2004 11:49
Raksts #57


Nazgûl
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Tieši aiz tās izkapts, kas ir atbalstīta uz tava pleca.



Troļļi - nāve? laughing.gif
Pirmajā uzbrukumā viņi nevienu pat neievainoja.
Otrajā uzbrukumā dažiem kādu roku vai kāju apskādēja, bet ar nevienu nenogalināja.
Lieki piebilst, ka neviens trollis no šīm cīņām dzīvs neaizgāja.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Martins
iesūtīt 23.08.2004 12:34
Raksts #58


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.12.03
Kur: Nogājis no ceļa uz Lorienu



Cieminieku jau tāpat ir daudz! Jāatbrīvojas no tiem dažiem renegātiem,
kuri pārgāja troļļu pusē pagājušo reizi un jāveido kārtīga ziemeļnieku armija!

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
GameMaster
iesūtīt 23.08.2004 12:38
Raksts #59


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 03.06.04



CITĀTS
Jāatbrīvojas no tiem dažiem renegātiem


Vai tad tu pac nebiji starp tiem dažiem renegātiem. grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Adriana
iesūtīt 23.08.2004 12:41
Raksts #60


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.06.04



mjaa dazham jau veicaas aatri skrienot izvairiities vai zobenu vicinot...bet mana izdomaataa taktika ar aatru skrieshanu galiigi izgaazaas- tiku nobeigta jau peec pirmaa ciema uzbrukuma..trollis mani no mugurpuses panaaca grin.gif
par to 15-17 okt. tur laikam buus jaizdomaa taac niknaaks equipmenc pret sniegu, salu utt.unsure.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

20 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > » 
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 29.03.2024 11:05