Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Telepātija, telekinēze un cits stafs., Vai es spēju paredzēt nākotni?
Dark Phoenix
iesūtīt 09.10.2006 08:59
Raksts #1


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.08.05
Kur: Rising from the ashes...



CITĀTS(Roviela @ 09.10.2006 08:30) [snapback]1048590[/snapback]

Es teiktu tā - mani tas nepārliecinātu silent.gif
Savai draudzenei vai dvīņu māsai es tāpat varu bieži pateikt, ko viņa man teiks. Tas nav nekas īpašs, vienkārši, ja viens cilvēks otru pazīst pietiekami labi, tad vērīgam cilvēkam nav sarežģīti "zināt" (pareizāk - uzminēt, jo ptra domu gaita ir pazīstama), ko otrs domā.
Izdari to pašu ar jebkuru svešinieku tā, uz sitiena! Neticu, ka vari. Ja vari, tad pasaki, ko es tagad domāju (atbilde - "tu domā, ka es to nevarēšu pateikt", nederēs smile.gif ).

Turklāt Deja vu - tā ir iekšēja sajūta, ka kaut kas jau ir bijis un tagad atkārtojas. Rets ir tas cilvēks, kas tādu sajūtu (uzsvars uz sajūtu) nav kādreiz piedzīvojis. Es esmu. Bet, kad sīkāk padomāju par to, kāpēc man tā ir, tad parasti atrodu vienu vai divas nejauši sakrītošas lietas es pašlaik esošu situāciju. Smarža, apgaismojums, utt., kas atsauc atmiņā kaut ko līdzīgu. Asociācija. Bet ne tieši tas pats, kas reiz bija.
Nepārtraukts deja vu liecina par visai smagu psihisku saslimšanu.
Precīzu aprakstu, lūdzu - kas, kad, kādi rezultāti. Jo redz, man ir tādas ziņas, ka neviens no šādiem eksperimentiem nav bijis veiksmīgs. Protams, runa par tiešām zinātniskiem eksperimentiem. Tāpat kā ir zināms, ka ir apsolītas milzu balvas jebkuram, kas pierādīs, ka eksistē, piemēram, telepātija. Un - neviens nav šīs balvas saņēmis! Ja tāda lieta eksistētu patiešām, tad nevajadzētu būt grūtībām tikt pie naudiņas, ne? wink.gif


Es jau tā arī rakstīju par to, ka cilvēks nākotnē spēs "neapzināti loģiski izsecināt turpmāko notikumu gaitu". Es neapgalvoju, ka tā ir kaut kāda paranormāla parādība, bet gan normāla smadzeņu attīstība (mēs jau izmantojam tikai dažus procentus no sava potenciāla, kā mums visiem ir zināms). Un tas, ka, piemēram, dažreiz zini, ko māsa teiks ir tikai pats telepātijas attīstības sākums.
Vēlāk gan jau sameklēšu par tiem eksperimentiem. Bet kas attiecas uz to balvu par pierādīšanu, tad es nebrīnos, ka tā nauda vēl nav saņemta, jo arī es ne par kādu naudu neatklātu, ka man ir telepāta vai citas spējas.
Runājot par to, vai es tagad varu pateikt, par ko tu domā, tad loģiski, ka NĒ. Es jau neapgalvoju, ka esmu telepāts un turklāt nedomāju, ka arī nākotnē šī spēja būs tik spēcīga, lai zinātu, ko cits domā nez cik tālu no tevis pašas. Un patiešām attīstījušās, manuprāt, šīs spējas cilvēkiem būs tikai pēc vairākiem gadsimtiem vai gadu tūkstošiem (ja cilvēce vispār tik ilgi pastāvēs).

Šo rakstu rediģēja Snitch: 09.10.2006 09:02
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
3 Lapas V   1 2 3 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Roviela
iesūtīt 09.10.2006 09:15
Raksts #2


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Cilvēks tāpat spēj neapzināti loģiski izsecināt tupmāko notikumu gaitu. smile.gif
Drīzāk jau jārunā par atmirušām cilvēka spējām nolasīt no acīm, ko otrs vēlas. Ir tādas vēl saglabājušās, ir! Tikai valoda aizstāj daudz ko no tā - vairs nav dzīvībai svarīgas vajadzības tā darīt. Bet ir cilvēki, kas ļoti labi saprotas ar, piemēram, dzīvniekiem, kuriem "nolasīt no acīm" ir dabiska un svarīga izdzīvošanas spēja. Cilvēkam vairs nav.
Nē, tas, ka es zinu, ko mana māsa domā vai teiks ir tas pats, ka es zinu, ko grib mans kaķis, ja viņš tā vai šitā nožāvājas un attiecīgā intonācijā pasaka ņau. Nekādas starpības.
Tā NAV telepātija.
Ir tikpat labi zināms, ka cilvēki visu laiku pilnīgi neapzināti ar savu izturēšanos, kustībām utt. "stāsta" citiem, ko paši jūt un pārdzīvo. Un jebkurš cits tās pašas sugas pārstāvis, gluži dabiski, šos signālus uztver. Jo lielāka empātija, jo vairāk uztver. Ja kāds ir "biezādains", tad nē. Empātijas spēja nav visiem sadalīta vienādi. Man tā ir pietiekamā mērā attīstīta, lai es justu visādus apkārtējos noskaņojumus, atmosfēras utt. u.tjpr. Tieši tāpat, jūtot otra noskaņojumu, var bezmaz vārdu pa vārdam pateikt, ko otrs grasās darīt vai teikt.

Un visi telepāti ir TĀDI altruisti? Nesmīdini mani. Ir pietiekami to, kas ir mēģinājuši šīs balvas dabūt. Tādi, kas patiešām ir pārliecināti, ka to spēj. Protams, ir krāpnieki arī, bet par tiem nav runa.
Es neslēptu, ja man tādas spējas būtu. Kāpēc lai to darītu? Ja jau tiešām tādas ir, tad es iepriekš zinātu, ko kurš grib, un no nepatikšanām spētu izvairīties mierīgi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dark Phoenix
iesūtīt 09.10.2006 09:25
Raksts #3


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.08.05
Kur: Rising from the ashes...



CITĀTS(Roviela @ 09.10.2006 10:15) [snapback]1048603[/snapback]

Protams, ir krāpnieki arī, bet par tiem nav runa.

Tas, ka neviens to balvu nav dabūjis liecina par to, ka VISI, kas tur piesakās, ir krāpnieki...

CITĀTS(Roviela @ 09.10.2006 10:15) [snapback]1048603[/snapback]

Un visi telepāti ir TĀDI altruisti? Nesmīdini mani. Ir pietiekami to, kas ir mēģinājuši šīs balvas dabūt. Tādi, kas patiešām ir pārliecināti, ka to spēj.


Tur jau tā lieta, ka viņi ir tikai pārliecināti , ka to spēj un to ir sev iegalvojuši, bet īstenībā neko nevar izdarīt. Vai nu viņi patiešām paši tic tam, ka piemīt kādas spējas, vai arī grib apkrāpt pārējos.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 09.10.2006 09:40
Raksts #4


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Ak un vai! Tas izklausās pēc aizbildinājumiem. smile.gif
Un kādi būtu lielie un nepārvaramie iemesli, kāpēc nepiesakās tie, kas to var? Lai uzturētu spēkā sazvērestības teoriju?
Jeb tomēr pagaidām jāpieņem, ka tādu ne-krāpnieku vispār nav?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dark Phoenix
iesūtīt 09.10.2006 15:46
Raksts #5


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.08.05
Kur: Rising from the ashes...



CITĀTS(Roviela @ 09.10.2006 10:40) [snapback]1048608[/snapback]

Ak un vai! Tas izklausās pēc aizbildinājumiem. smile.gif
Un kādi būtu lielie un nepārvaramie iemesli, kāpēc nepiesakās tie, kas to var? Lai uzturētu spēkā sazvērestības teoriju?
Jeb tomēr pagaidām jāpieņem, ka tādu ne-krāpnieku vispār nav?


Nu, piemēram, es to pavisam noteikti neteiktu tāpēc, ka tas ir forši, ka ir kāds noslēpums, kuru citi nezina un kuru var paturēt tikai priekš sevis. Nav pat viena tāda cilvēka, kuram es to teiktu, pat nevienam no labākajiem draugiem vai draudzenēm... Iespējams, ka ar laiku, vai arī kādā patiešām īpašā situācijā, bet tā nē...
Katrs pieņem par patiesību to, ko pats uzskata par pareizu. Tava patiesība ir, ka tādu ''ne-krāpnieku'' nav un tas ir tavs viedoklis. Esmu pārliecināts, ka es to nevarēšu mainīt, tāpat kā es zinu, ka neviens nespēs mainīt manējo... wink.gif

Šo rakstu rediģēja Snitch: 09.10.2006 15:47
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 09.10.2006 18:44
Raksts #6


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



grin.gif Vienalga. Kamēr kāds no tiem - nevar būt, ka ir tikai viens pats pasaulē, pie tam noslēpumainības iemiesojums! nebūs citiem nepārprotami parādījis, ka viņam IR spējas, man ir tiesības uzskatīt, ka šādu cilvēku nav.

Tev tā nav pārliecība, Tev tā ir ticība smile.gif
Pārliecība balstās uz faktiem, ticībai faktus nevajag. Atrodi, lūdzu, to eksperimentu aprakstus, uz kuriem atsaucies kā uz pierādījumiem, labi? Man ir pārliecība, un to var apgāzt ar faktiem. Lūdzu, esiet tik laipni un man tos iedodiet, un es tapšu pārliecināta par pretējo. Kamēr faktu nav, tikmēr, atvainojiet! Atsakos akli noticēt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dark Phoenix
iesūtīt 09.10.2006 18:47
Raksts #7


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.08.05
Kur: Rising from the ashes...



Labi, rīt sameklēšu, jo šodien stulbie mājasdarbi ilgi vēl jāpilda.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dark Phoenix
iesūtīt 10.10.2006 15:45
Raksts #8


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.08.05
Kur: Rising from the ashes...



Nina Kulagina was a Russian woman who reportedly had great psychic powers, particularly in psychokinesis. Academic research of her phenomenon was conducted in the USSR for the last twenty years of her life.

During the Cold War, silent black-and-white films of her apparently moving objects on a table in front of her without touching them, supposedly demonstrating her abilities under controlled conditions for Soviet authorities, caused excitement to many psychic researchers around the world, some of whom believed that they represented clear evidence for the existence of psychic phenomena.

Nina claimed that in order to manifest the effect, she required a period of meditation to clear her mind of all thoughts. When she had obtained the focus required, she reported a sharp pain in her spine and the blurring of her eyesight.

One of Nina's most celebrated experiments took place in a Leningrad laboratory on 10 March 1970. Having initially studied the ability to move inanimate objects, scientists were curious to see if Nina's abilities extended to cells, tissues, and organs. Sergeyev was one of many scientists present when Nina attempted to use her energy to stop the beating of a frog's heart floating in solution. She focused intently on the heart and apparently made it beat faster, then slower, and using extreme intent of thought, stopped it.

In the late 1970s, a near fatal heart attack forced Nina to scale back her activities. According to a report produced by Dr. Zverev, her heartbeat was irregular, she had high blood sugar, and her endocrine system was disturbed. Over the long term, she suffered from pains in her arms and legs, could not coordinate properly, and experienced dizziness. Purportedly, these symptoms were the result of her paranormal exertions, and limited her ability to demonstrate psychokinesis under controlled conditions.

Šo rakstu rediģēja Snitch: 10.10.2006 15:46
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 10.10.2006 19:15
Raksts #9


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Jauki, bet no kurienes tas ir? Avotu, lūdzu!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 10.10.2006 20:41
Raksts #10


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Es gribu pārbaudīt! grin.gif Tāpēc avots.
Vikipēdija nav 100% uzticama. Jo redz, es pamanījos dzīvot apmēram tai laikā, par kuru ir runa. Daļa no šī stāsta šķiet kā norakstīta no filmas "Stalkers" scenārija, vēl citu esmu lasījusi tā laika avīzē, kas nebūt nebija uzticams un drošs avots. Tāpat kā mani ļoti māc šaubas, vai padomju laikā padomju zinātnieki vispār būtu varējuši nodarboties ar pētījumiem šādās jomās.
Tāpēc man vajag avotu. Būs jāmeklē pašai, laikam, jo enciklopēdija, pie tam tāda, kuru katrs var brīvi papildināt, tie tomēr nav PSRS ZA Raksti, kuros kaut kas par to būtu publicēts. wink.gif Ar atsaucēm, ar eksperimentu precīziem aprakstiem utt., nu, saproti - ar visa šī pasākuma tīri zinātniski detalizētu pierakstu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dark Phoenix
iesūtīt 10.10.2006 20:45
Raksts #11


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.08.05
Kur: Rising from the ashes...



Lai tev veicas meklējumos! Mani gan īpaši tādi detalizēti apraksti neinteresē... smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 10.10.2006 20:49
Raksts #12


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Tad tāpēc Tu visam tik viegli notici! Nu, skaidrs... laughing.gif
Bet mani pārliecina tikai tas, kas ir pierādīts. Tā, vienkārši, bez visādām papildprasībām, parasti dokumentēts.

Atrast nav grūti. Lūk, piemēram, viena nopietna parapsihologu biedrība:
Secrets of a Russian Psychic

Manas šaubas netop izkliedētas, bet kļūst vēl lielākas! whistling.gif

Šo rakstu rediģēja Roviela: 10.10.2006 20:55
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dark Phoenix
iesūtīt 10.10.2006 21:21
Raksts #13


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.08.05
Kur: Rising from the ashes...



CITĀTS(Roviela @ 10.10.2006 21:49) [snapback]1049391[/snapback]

Tad tāpēc Tu visam tik viegli notici! Nu, skaidrs... laughing.gif
Bet mani pārliecina tikai tas, kas ir pierādīts. Tā, vienkārši, bez visādām papildprasībām, parasti dokumentēts.

Atrast nav grūti. Lūk, piemēram, viena nopietna parapsihologu biedrība:
Secrets of a Russian Psychic

Manas šaubas netop izkliedētas, bet kļūst vēl lielākas! whistling.gif


Es visam viegli nenoticu... Tam, ko es rakstīju es ticu tāpēc, ka tā domāju un man nevajag ne pierādījumus, ne kritiķu viedokļus. Tos rakstus es atradu tikai salīdzinoši nesen. Tas jau nenozīmē, ka es līdz sirds dziļumiem ticu tiem gadījumiem, vienkārši ir interesanti. Svarīgāk man liekas tas, ka es ticu manis aprakstītajām prāta spējām un nekas nemainīs manu viedokli, kā vienīgi es pats. smile.gif

Šo rakstu rediģēja Snitch: 10.10.2006 21:25
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 11.10.2006 07:44
Raksts #14


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Tāpēc jau es saku, ka Tev tā ir ticības, nevis zināšanu vai pārliecības lieta grin.gif Es netaisos apstrīdēt kāda ticību - tas ir veltīgi. Ticība ir vienīgā lieta, kam nevajag pierādījumus un kas necieš kritiku.

Lai domātu, vajag kādu pamatu. Ja esi došs par šo pamatu, tad var iet tālāk. Es neesmu droša par pamatu paranormālām lietām (deja vu nav paranormāla lieta. Tas ir psiholoģijas izpētes objekts). Interesanti? Jā, interesanti, bet tas neko nemaina lietā, ka nav neapstrīdamu faktu. Ja tādi būs, es pārskatīšu savu pasaules ainu, ja nē - un pagaidām nav, - nekā darīt! Palieku skepticisma pozīcijās. Redz, realitāte nemainās atkarībā no tā, vai tu tai tici vai netici. Nekas nenotiek tāpēc, ka "man gribas, lai tā būtu". Daudz ko man gribās! grin.gif

Nav iespējams ticēt tāpēc, ka tā domā. Kāpēc domā? Kāpēc kaut kas tevi kādreiz pārliecināja un deva pamatu domāt? Kas tas bija? Ne vienkārši noticēšana kaut kam? Tad kas bija pa priekšu? Noticēšana vai domāšana?

Pareizā atbilde ir - noticēšana. Ne Tev vienīgajam, tas ir pilnīgi visiem cilvēkiem. Noticēšana bērniem ir pirmais un galvenais mācīšanās veids. Ņemot vērā, ka cilvēks psiholoģiski kļūst par to, ko sauc "cilvēks" tikai 20 gadu vecumā (trakums! Bet tā ir. Es arī reiz domāju, ka tas notiek agrāk), tad nav brīnums, cik daudzi līdz tiem apmēram 20 gadiem aizraujas ar lietām uz tīras "es gribu, lai tā būtu, un kāpēc nē?" pamata. Veselā saprāta diktētā skepse parādās pēc tam. Bet, ak un vai, pati atceros, kā negribas atteikties no vieniem otriem nepatiesiem, bet tik jaukiem maldiem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_lubrikants_*
iesūtīt 08.03.2007 18:24
Raksts #15





Viesi




psioni negrib pierādīt psihokinēzes u.c. stuffa esamību, jo lielākoties viņi tiek piekrāpti. Nesen lasīju kā vienam bijusi interese piedalīties tajā Randi. Dotības viņam ir psi enerģijas manipulācijas jomā ir nedaudz telekinēzes. Tātad viņš aizsūtīja epastu uz randi vai viņš saņemšot to miljonu dolāru uz rokas... Viņam neatbildēja. Viņš uzzināja, ka beigu beigās skaidras naudas vietā viņš saņems kko līdzīgu čekam. šis čeks nav ne pus miljona vērts..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 08.03.2007 18:51
Raksts #16


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



CITĀTS(lubrikants @ 08.03.2007 18:24) [snapback]1113883[/snapback]

psioni negrib pierādīt psihokinēzes u.c. stuffa esamību, jo lielākoties viņi tiek piekrāpti. Nesen lasīju kā vienam bijusi interese piedalīties tajā Randi. Dotības viņam ir psi enerģijas manipulācijas jomā ir nedaudz telekinēzes. Tātad viņš aizsūtīja epastu uz randi vai viņš saņemšot to miljonu dolāru uz rokas... Viņam neatbildēja. Viņš uzzināja, ka beigu beigās skaidras naudas vietā viņš saņems kko līdzīgu čekam. šis čeks nav ne pus miljona vērts..

Protams. Pusmiljons nu galīgi ir štrunts, kura dēļ nav verts pacensties! laughing.gif Un, jā, tas, protams, ir pilnīgi negaidīti un jaunums, ka tādas summas nekad un nevienam neizsniedz skaidrā naudā, bet ar bankas pārskaitījumiem vai čekiem.
Jā, jā, visam pamatā ir konspirācijas teorija. Zinu. fear.gif
Nevis viņi tiek piekrāpti, bet viņi paši krāpjas. Nesaku, ka tīšām, viņi paši, iepējams tic, ka spēj izdarīt to, ko saka. Tas nemaina neko faktā, ka reāli viņi neko nevar izdarīt. Sorry! Ja kaut kas ir pierādāms, tad ir, ja nav, tad nav. Te pietiek ar demonstrēšanu. Vienu, vairākām, ar atkārtotiem rezultātiem. Viss! Kaut kā nav manīts, ka kāds spētu to izdarīt.
Vispār - nevajag tik daudz lasīt RPG psionikas rokasgrāmatu. laughing.gif

Šo rakstu rediģēja Roviela: 08.03.2007 18:52
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_Viesis_*
iesūtīt 08.03.2007 18:57
Raksts #17





Viesi




Vispaar - vajag.

Es pats nodarbojos ar psi enerģijas manipulāciju un telekinēzi. Es varētu to arī nodemonstrēt, bet diez vai man tas izdotos lielas publikas priekšā. Neinteresē arī man to visu pierādīt, lai tie muļķi maļas tālāk savā aprobežotībā. Esmu jau lielu daļu savu paziņu pārliecinājis par psi eksistenci.
tagad, vienīgais, slinkums trenēties, jo progress telekinēzē ir samērā lēns. Enerģijas manipulācija ir daudz vieglāka. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 08.03.2007 19:13
Raksts #18


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



CITĀTS(Viesis @ 08.03.2007 18:57) [snapback]1113907[/snapback]

Vispaar - vajag.

Es pats nodarbojos ar psi enerģijas manipulāciju un telekinēzi. Es varētu to arī nodemonstrēt, bet diez vai man tas izdotos lielas publikas priekšā. Neinteresē arī man to visu pierādīt, lai tie muļķi maļas tālāk savā aprobežotībā. Esmu jau lielu daļu savu paziņu pārliecinājis par psi eksistenci.
tagad, vienīgais, slinkums trenēties, jo progress telekinēzē ir samērā lēns. Enerģijas manipulācija ir daudz vieglāka. smile.gif
Tad Tavi paziņas vienkārši ir atteikušies ar Tevi par šo tēmu strīdēties. Pārliecini mani, tad redzēsim. tongue.gif
Arī par enerģijas manipulācijām.

P.S. RPG Psionikas grāmatas pēc satura ir tikpat vērīgas kā visas citas RPG grāmatas, t.i. - fantāzija. Daiļliteratūra. Bez reālas sasaistes ar dzīvi. Tikpat labi var spēlēt MERP un dzīvoties Viduszemē ar hobitiem. Kas nepierāda hobitu eksistenci.
P.P.S. Nopelni to miljonu vai pusmiljonu dolāru un es noticēšu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_Viesis_*
iesūtīt 08.03.2007 19:21
Raksts #19





Viesi




Man taalu jaabrauc.. Varbuut pietiks ar to ka es tev iemetiishu ar kko saapiigu ? Nu taa ka tev visu vakaru saap grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grims
iesūtīt 08.03.2007 19:29
Raksts #20


Nazgûl
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Tieši aiz tās izkapts, kas ir atbalstīta uz tava pleca.



Viesi, negribi man vienam nodemonstrēt? Parādīsi telekinēzi uz manis izvēlēta objekta - kaste alus (vai ko nu jūs, psioni, dzerat) no manis.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

3 Lapas V   1 2 3 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 29.03.2024 00:31