Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Ziņu iesūtīšana

Jaunu pavedienu veidošana šajā forumā ir atspējota.

Ja vēlies iesūtīt jaunumus, dari to Dienas Pareģa pamatforumā.

> VI Baltijas viduslaiku festivāls
Nimue
iesūtīt 08.06.2006 16:07
Raksts #1


Istari māceklis
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.12.03
GP eksperts 2006



Attēls

Jau šosestdien un svētdien Valmierā būs iespēja iejusties viduslaiku atmosfērā (kas galu galā tik bieži sastopama arī iecienītajā fantāzijas literatūrā ar "Gredzenu pavēlnieku" priekšgalā). Šīgada festivāla tēma – "Viduslaiku aplenkums".

Atsevišķas norises (izstādes, koncerti) paredzētas arī Valmieras pilsdrupās – starp Sv. Sīmaņa baznīcu, veco aptieku un novadpētniecības muzeju.

Ieplānotās norises: viduslaiku mūzikas koncerti, teātra uzvedumi, viduslaiku cīņu paraugdemonstrējumi, viduslaiku kājnieku turnīrs, jātnieku paraugdemonstrējumi, funkcionējošas katapultas (trebuchet – akmens metamās ierīces) izmēģinājumi un darbības demonstrējumi, viduslaiku amatnieku izstrādājumu tirgus; pilsētas sienu ieņemšana, lokšaušanas, šķēpmešanas sacensības, viduslaikiem raksturīgas spēka, veiklības, kā arī azartspēles.

Vairāk informācijas meklē Baltic Medieval Festival vietnē.

Šo rakstu rediģēja Nimue: 08.06.2006 20:59
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
3 Lapas V   1 2 3 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Kognakschwenker
iesūtīt 08.06.2006 18:06
Raksts #2


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.06.06
Kur: Rød himmelen



Ļoti jauki, ka notiek tādi Viduslaiku pasākumi, tā ir kā vēstures stunda visiem, nemaz nemācoties no grāmatām. Laikam ir jauki iejusties Viduslaiku cilvēkos. Njā. Jauki. happy.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
whitegirl
iesūtīt 08.06.2006 19:01
Raksts #3


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.11.05
Kur: cita laika zoona



E sar labpraat piedaliitos "iistaas" viduslaiku ciinjaas... grin.gif Tos smagos ierochus noteikti nebuutu viegli veezeet... wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
echo3
iesūtīt 08.06.2006 19:36
Raksts #4


Piedalās Bezgalvju medībās
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.08.04
Kur: Nu jā, - pašlaik pie datora
Klusais censonis



Nimue - nebiedē tautu! Nekas nekur nav pārcelts - kur bija pagājušajā gadā, tur būs arī šogad. Man pilnīgi kājas aukstas palika no izredzēm meklēt kaut kādu citu vietu... Ko darītu skatītāji, ja dalībnieki paši nevarētu īsto placi atrast? wink.gif

whitegirl - īstas, ne īstas, bet ieroči no tērauda, bruņas no dzelzs. Tik vien atšķirības, ka zobeniem nav asas malas un durt nedrīkst, tikai cirst. Vienu pašu zobenu gan nav grūti vicināt. Grūti paliek tad, kad bruņas mugurā, jo tās ir smagas - tā ap 25 kg viss kopā.

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roberts
iesūtīt 08.06.2006 19:59
Raksts #5


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.04
Kur: Latvia, Valmiera..



netaalu no manam majam.. taka ieshu noteikti...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bille
iesūtīt 09.06.2006 10:42
Raksts #6


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.08.04



Man arī sanāk pāris minūšu, attālumā, domājams iešu, ja būšu Valmierā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
eziic_miglaa
iesūtīt 09.06.2006 11:38
Raksts #7


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 23.02.04
Kur: miglaa runaajoties ar balto zirgu... vai arii pie laaciisa skaitot zvaigznes, eedot ievaariijumu un dzerot teeju... vai arii raadot puucei celu uz attieciigo kliiniku...



Gan jau kaut kur manisiet ari eziti sarkana kleita....
Vismaz tadi plani ezitim ir.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kaza
iesūtīt 09.06.2006 13:17
Raksts #8


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.07.05
Kur: Sur la route



Jaa, jaa un es arii buusu, kaa jau pienaakas kaartiigam Valmieraa dziivojosham forumietim biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
lil`skater
iesūtīt 09.06.2006 13:28
Raksts #9


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.12.04
Kur: Parealitātē...



Super! Man liekas, ka Vidussklaiki ir baigi labie....visu gadu vēsturē mācījāmies par tiem, tāpēc man tie interesē, žēl, ka tik tālu Valmierā!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 09.06.2006 13:36
Raksts #10


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



CITĀTS(kalamboliste @ 09.06.2006 14:28) [snapback]650795[/snapback]

Super! Man liekas, ka Vidussklaiki ir baigi labie....visu gadu vēsturē mācījāmies par tiem, tāpēc man tie interesē, žēl, ka tik tālu Valmierā!!!

Šie svētki katru gadu turpmāk būs tikai Valmierā. Vismaz tā pašlaik paredzams. Ja vēlies tos redzēt - nekā darīt! būs vien jābrauc uz Valmieru.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Floriāna
iesūtīt 09.06.2006 14:10
Raksts #11


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.03.06
Kur: somewhere else



Tagad tikai Valmierā? Kādēļ tā?

Lai kļūtu par kādu no tām dāmām ir jāpiesakās?
Nu, pirms svētkiem?

Jā, es arī iešu. happy.gif
Tikai šausmīgi gribētos pašai piedalīties.

Šo rakstu rediģēja sudz_mane: 09.06.2006 14:10
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 09.06.2006 14:19
Raksts #12


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



CITĀTS(sudz_mane @ 09.06.2006 15:10) [snapback]650816[/snapback]

Tagad tikai Valmierā? Kādēļ tā?

Lai kļūtu par kādu no tām dāmām ir jāpiesakās?
Nu, pirms svētkiem?

Jā, es arī iešu. happy.gif
Tikai šausmīgi gribētos pašai piedalīties.

Tā sanāk. Baltijas Viduslaiku festivāls ir vienu reizi gadā, un notiek Valmierā.
Lai būtu dalībnieks, ir iepriekš jāpiesakas. Tur nevar pēkšņi atnākt un piedalīties. Protams, īstos attiecīgo gadsimtu tērpos staigājoši cilvēki priecē skatu, un tas top atbalstīts.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Arbūzgalva
iesūtīt 09.06.2006 16:10
Raksts #13


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.01.06
Kur: Piparkūku namiņā.



nu interesanti, gan..žēl ka netiku.tālu jābrauc.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 09.06.2006 22:09
Raksts #14


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



Izskatās, ka izdosies visu ģimeni aizvilkt paskatīties, jo nekad nav sanācis tur būt. Aizvilkt gan attiecas vairāk uz papuci, pēc kura teiktā rodas aizdomas, ka arī, uz darbu braucot, viņam nav saļarkas mašīnai.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Patriote.
iesūtīt 09.06.2006 23:09
Raksts #15


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.02.04
Kur: Savējā Valmiera



CITĀTS(Kaza @ 09.06.2006 14:17) [snapback]650789[/snapback]

Jaa, jaa un es arii buusu, kaa jau pienaakas kaartiigam Valmieraa dziivojosham forumietim biggrin.gif



CITĀTS

netaalu no manam majam.. taka ieshu noteikti...


Wow nezināju, ka šeit ir tik daudz valmieriešu. Mūsu pulks aug. w00t.gif Eh nē es droš, ka neiešu, nav manā stilā tāda padarīšana. turklāt pagājušogad tur nekas sevišķš nebija, tikai pēc tam veselu mēnesi kartoni mētājās utm mēsli. getlost.gif Turklāt Veco aptieku es negribu acīs redzēt . Viens vārds ZPD. ermm.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
eziic_miglaa
iesūtīt 12.06.2006 00:42
Raksts #16


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 23.02.04
Kur: miglaa runaajoties ar balto zirgu... vai arii pie laaciisa skaitot zvaigznes, eedot ievaariijumu un dzerot teeju... vai arii raadot puucei celu uz attieciigo kliiniku...



NU tad - kas bija un kas nebija?
Kas patika un kas ne visai?
Es pavisam noteikti tur redzeju sejieniesus, un vel noteikti bija tadi, ko es neredzeju. Atzistaties ar labu un atstajiet savus iespaidus seit :!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 12.06.2006 07:39
Raksts #17


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Jā, iespaidus gribētos dzirdēt un bildes redzēt.
Es arī, cik nu vispār sanāca redzēt, manīju vairākus.
Mans iespaids pagaidām ir nogurums un saulē nodedzis deguns laughing.gif Tāpat vispārējā dalībnieku draudzīgā jautrība neatkarīgi no valodas, kādā tie runā, un vai Tu to saproti vai nē! grin.gif Dažas skaistas nopirktas mantas un daža ieņemta naudiņa par pārdoto arī ir pieminēšanas vērti.
Vienīgais sliktums - fotoaparāts noplīsa vakarā pirms pasākuma, tātad, bilžu man nav... crying.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Farliner
iesūtīt 12.06.2006 09:52
Raksts #18


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.12.03



Jā, nogurums patiešām ir vērā ņemams... lai gan tas ir patīkams nogurums - festivāls pavisam noteikti ir izdevies. Iegūta vesela kaudze ar iespaidiem, izskatās, ka arī jaunā vieta, kur turpmāk norisināsies šie pasākumi ir gana laba...

Bildes diemžēl piedāvāt nevaru, bet gan pc kāda brīžā kaut kur uzlikšu nakts sirojuma un bugurta videoierakstus.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
eziic_miglaa
iesūtīt 12.06.2006 10:17
Raksts #19


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 23.02.04
Kur: miglaa runaajoties ar balto zirgu... vai arii pie laaciisa skaitot zvaigznes, eedot ievaariijumu un dzerot teeju... vai arii raadot puucei celu uz attieciigo kliiniku...



juhu, kadam ir izdevies iemuzinat sirojumu, kas man no visam lielajam aktivitatem personigi patika vislabak. Laikam jau tapec, ka beidzot kaujas pasakumos sava loma (un ne mazsvariga, es gribetu piebilst) bija atveleta ari damam. Citadi mums ka skatitajam parasti atliek vien nolukoties, ka puikas kaujas.
Man domat, mes loti prasmigi aizbegam no sireniekiem...
Un vel smiekligi bija tas, ka aizstavju palika krietni mazak, neka planots, visi aizgaja uz mezu sirotaju baram pievienoties. Laikam jau viriesiem tik tiesam labak patik iekarot, neka aizstavet tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kaza
iesūtīt 12.06.2006 12:04
Raksts #20


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.07.05
Kur: Sur la route



Jā, jā, bija labi, man jau ar patika.
Tikai biļešu cena nedaudz nosita prieku. Lai gan...nauda tāpat pazuda kkādās nezināmās tālēs.

Satiku apbrīnojami daudz (un apbrīnojami necerētas) personas, kā, teiksim, Sauris, un citi tādi. Savējie ar bija daudz, katrā ziņā, man likās, ka krietni vairāk, kā pern. Bet varbūt tas tikai tāpēc, ka necerēti ieradušos forumiešu īpatsvars bija diezgan pārliecinošs.

Pasākuma nagla pilnīgi noteikti bija pēdējais un nu jau degošais akmens, kas tika izmests pret nelaimīgo nocietinājumu. Pusceļā gan tas nodzisa, bet nu...cilvēki vismaz centās.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

3 Lapas V   1 2 3 >
Fast ReplyAtbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 29.03.2024 04:22