Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Lasītāja dienasgrāmata, Grāmatas, ko esi izlasījis - pieraksti
Fantomass
iesūtīt 27.04.2005 17:39
Raksts #1


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.10.04
Portretu fotogrāfs



Nu tā.... Ceru, ka šī ideja neizgāzīsies ar lielu blīkšķi. sad.gif
Ideja ir tāda - Mums šogad skolā latv. literatūrā ir jāraksta lasītāju dienasgrāmata. Tajā mēs ierakstam to, ko esam izlasījuši un mazus komentāriņus.

Mēs (gandrīz) katrs pašlaik (ne jau burtiski tagad, bet vispār - šodien, vakar, aizvakar utt.) kaut ko lasām.
Varbūt, ka mēs kurbijkurnē varētu uztaisīt ko līdzīgu. Piem., es uztaisu postu, kurā es ierakstu, ko nesen izlasīju. Kad izlasu nākamo grāmatu, atkal iepostoju utt.

Tātad, varētu rakstīt apmēram šādi:
Autors:
Grāmatas nosaukums:
Izdevniecība:
Lappušu skaits:
Satura vadlīnija (īsi):
īss komentārs:
kāds labs citāts:

Ja grib, citātu var arī nerakstīt, bet autors, nosaukums un īss saturs būtu obligāti
Un tad varbūt mēs varam sākt ierakstīt grāmatas kuras esam izlasījuši no 2005. gada sākuma, protams, ja atceramies smile.gif
Visas grāmatas es nerakstīju, jo nevajag apkraut jau tā pierakstīto postu ar ne-tik labām grāmatām.

Par manām grāmatām
Autors: Aidas Pelenis
Grāmatas nosaukums: 14 Restitūcijas Dienas
Izdevniecība: Jumava
Lappušu skaits: 420
Satura vadlīnija (īsi): darbība risinās bijušajās PSRS un Eiropas valstīs. Slepenā "Restitūcijas" plāna nolūks ir pilnībā atjaunot PSRS, sagraujot Eiropas valstu ekonomiku. Šajā VDK, FIB un CIP nežēlīgajā spēlē tiek ierauts arī kāds lietuviešu diplomāts
īss komentārs: baigi labais spriedzes romāns. velk uz Dena Brauna pusi, bet labāks.
kāds labs citāts: neatceros

Autors:Harijs Harisons
Grāmatas nosaukums: Rietumos no Ēdenes
Izdevniecība: Gandrs
Lappušu skaits: 383
Satura vadlīnija (īsi): Grāmatā ir par to,kas būtu noticis ja meteorīts nebūtu nokritis un dinozauri nebūtu izmiruši. zemi apdzīvo lielas ķirzakas -maragi -apmēram cilvēka augumā (garākas). palikuši tikai daži pirmatnējie cilvēki. Gramatā izseko maza zēna dzīves gaitām maragu gūstā.
īss komentārs:mazliet dīvains stāsts
kāds labs citāts:"Tam, kas notiek šodien un pēcāknav nekādas nozīmes, kamēr rītdienas rītdiena ir tā pati vakardienas vakardiena."

Autors:Rihards Dibels
Grāmatas nosaukums:Tūkstošgades Ķeizars
Izdevniecība:Alberts XII
Lappušu skaits:581
Satura vadlīnija (īsi):Kādreizējam mūkam augsta baznīcas amatpersona lūdz izdarīt pakalpojumu svētīgā nolūkā (smile.gif ) izgatavot mazu viltojumu. Bet pussagruvušā btuņinieku pilī darbība sākāpinās tiktālu, ka gandrīz "aizdedzina pasauli". Darbība notiek 13. gadsimtā, kad mirstīga pasaule gaidīja pasaules galu.
īss komentārs: Mana pagaidām mīļākā grāmata!!! Iesaku izlasīt
kāds labs citāts:Pārāk gari citāti

Autors:Viljams Pīters Bletijs
Grāmatas nosaukums:Sātana Izdzinējs
Izdevniecība:Kabata
Lappušu skaits:301
Satura vadlīnija (īsi):12gadīgaja Rīgana uzvedas ļooti dīvaini. Palīgā tiek saukti ārsti, taču, kad tie izrādās bezspēcīgi, palīgā tiek aicināts tēvs Karras.
īss komentārs:ļoooti dīvains un tumšs stāsts. bet lasīt var.
kāds labs citāts:"Pasaules ļaunums jūs ir pārliecinājis par velna eksistenci. Bet kas tad ir radījis labo?"
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
18 Lapas V   1 2 3 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Švilpaste
iesūtīt 28.04.2005 14:32
Raksts #2


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.11.04
Kur: Savā mazajā iedomātajā sapņu pasaulītē,kur nekad nenotiek kaut kas ļauns.



Autors: Terry Deary
Grāmatas nosaukums: The cut - throat celts
Izdevniecība: huh.gif
Lappušu skaits: 127 lpp.
Satura vadlīnija (īsi): Izņirgāta un smieklīgi uzrkastīta grāmatiņa par ķeltiem, daži jauki testi, ķeltyu receptes un protams ari karikatūras
īss komentārs:Viena no Vissmiekligākajām grāmata kādu esmu lasījusi
kāds labs citāts: He came, he saw and he conked us.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ného
iesūtīt 28.04.2005 16:36
Raksts #3


Rex Aegyptus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.05
Kur: terra incognita



Es te tā ārpus kārtas iespraukšos un pateikšu, ka es jau līdzīgā veidā 3 gadus pierakstu izlasītās grāmatas - autors, nosaukums, autora dzīves vietas valsts, izdevniecība +gads, atzīme (10 baļļu sist.) un datumu - kā arī veidoju stastiku par izlasītajām grāmatām, tā kā neesi vienīgais, kurš ko līdzīgu dara. Es pat pēc līdzīgas shēmas sastādīju visu savu grāmatu sarakstu, kas ir ap 650(manā istābā vien, mammas ir ap 700).
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Fantomass
iesūtīt 29.04.2005 06:05
Raksts #4


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.10.04
Portretu fotogrāfs



Autors: Jānis Ivars Stradiņš
Grāmatas nosaukums: Viltus Lieta
Izdevniecība: Rīga
Lappušu skaits: 275
Satura vadlīnija (īsi): Kronberga & Štāla nelielā diskusija par leģionu noslēdzas ar lēmumu - noskaidrot patiesību no kāda bijušā leģionāra. Dziemžēl, ieradušies pie viņa, draugi atrod to mirušu. Nošautu! Ierocis - kalšņikovs. Vai tā ir atriebība? Greizsirdība? Zādzība? Nejaušs gadījums?
īss komentārs: nebiju domājis, ka latviešu autors (man ir mazi aizspriedumi) spēj uzrakstīt ko tik labu. Man patika!
kāds labs citāts: "Laikraksti reti analizē cēloņus. Un,ja tas tiek darīts, tad ārkārtīgi pavirši - iztaujājot vienu vai otru cilvēku, itin kā ar tādu paņēmienu iespējams noskaidrot patiesību."
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
..:Kerija:..
iesūtīt 01.05.2005 14:21
Raksts #5


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.02.04
Kur: ..zvaigžņu spieta izpūstajā košļājamās gumijas burbulītī lidinoties!!



Būtu baigi gari jāstāsta, nē, nu jāraxta, jo pēdējā laikā diezgan bieži ko lasu utt, bet ielikšu labāko grāmatu tos te.. rezultātus smile.gif

Autors: Pēteris Pētersons
Grāmatas nosaukums: tas ir triju grāmatiņu krājums: 1."Mirdzošais un tumši zilais"; 2."Neviena paša vārda"; 3."Fēlikss un Felicita"
Izdevniecība: Preses nams
Lappušu skaits: 1. 73.lpp 2. 68.lpp 3.75.lpp
Satura vadlīnija (īsi): tā kā ir trīs grāmatas it kā vienā, tad īsti pateikt nespēšu konkrētu sižetu, bet tur ir Šekspīra aptuvenā stilā rakstīts un, šādu grāmatu nesapratējam, būs grūti izlasīt un saprast šo grāmatu labos zemtekstus un izcilumu
īss komentārs: tas jau tika izteikts iepriekšējā
kāds labs citāts:
No pirmās grāmatas: "Tikai vēlāk tu sapratīsi, cik vienādi skan paļas un uzslavas, plātība un zemošanās, cik satriecoši līdzīgi izpaužas pedants un diletants, varmāka un vergs. Viss izlīdzinās. Tikai tu paliec. Un tu drīksti to, ko tu šodien vēl nožēlo, no kā tu kaunies. Neviens tevi netiesās, jo vaina nepastāv bez likuma. Bet kuru priekšrakstu tu būtu pārkā````? Nav tādas mācības, pēc kuras tu dzīvotu. Tu dzīvo. Un nāks mācība, kas tev izskaidros."
No otrās grāmatas: "Laiks! Kas gan ir laiks? Vai tam ir sava galva, vēders, roku pirksti? Vai tas uz pleca nes dzeloņdrāšu rituli, vai ar savu mēli tas prot melot, ar saviem pirkstiem zagt, ar savu muti zīst tās asinis no mūsu kaklā iekostajām brūcēm? Laiks sarecina asinis."
"Nāve aši glāzi tvēra
Un pie lūpām sausu dzēra,
Tad uz benķa apsēdās
Un ar mani runājās.

Mīļo nāvīt, vai tu dzirdi,
Nešķel pušu manu sirdi,
Ņem šo alus glāzīti,
Ļauj man dzīvot mūžīgi."


~Pagaidām laikam pietiks~ whistling.gif

Šo rakstu rediģēja Kerija16: 01.05.2005 14:21
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mazā peciņa
iesūtīt 01.05.2005 18:05
Raksts #6


Tvarsta pūķus Rumānijā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: Rīga
Grafiķe 2005



Tagad, protams, jau tiek lasīta kāda cita grāmata happy.gif .

Autors: Anne Franka
Grāmatas nosaukums: Sētas māja *dienasgrāmata vēstulēs 1942.gada 12.jūnijs - 1944.gada 1.augusts*
Izdevniecība: Baltais lācis
Lappušu skaits: 303lpp
Satura vadlīnija (īsi): kādas meitenes dienasgrāmata, kura tiek rakstīta kara laikā, slēpjoties.
īss komentārs: ideāla dienasgrāmata. viss ļoti labi uzrakstīts. liekas, ka esi tur klāt, lasot šo grāmatu.
kāds labs citāts: Es skatos acīs tai meitenei pie rakstāmgalda, un viņa skatās manī, kaut gan starp mums ir divi tūkstoši kilometru un sešdesmit gadu - un tā robeža, kas dzīvi šķir no nāves. Bet šajā pasaulē nav nāves, kas mūs spētu šķirt citu no cita. Kamēr cits citu ieraugām. Un izjūtam. Anne Frana ir dzīva. Cilvēces sirdī.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 05.05.2005 08:44
Raksts #7


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Hmm
Autors: Dens Brauns
Grāmatas nosaukums: Da Vinči kods
Izdevniecība- Kontinents
Satura rādītājs(īss): Stāsts par kādu vītrieti- ikonogrāfijas pasniedzēju, kurš iekuļas visādās nepatikšanās pārīzē un iepāzīostas ar sievieti Sifiju Nevē un kopā viņi sāk risināt šausminošus notikumus
Īss komentārs; Superīga grāmata!!! grin.gif
Kāds labs citāts- Mājās pa angliski, skolā franciski, lūdzu!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
piretta
iesūtīt 06.05.2005 12:07
Raksts #8


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.08.04
Kur: Rīga



Autors: Deivs Pelzers.
Grāmatas nosaukums: "Bērns, kuru nesauca vārdā."
Izdevniecība: Zvaigzne
Lappušu skaits: 127.lpp.
Satura vadlīnija (īsi): Autors ir aprakstījis savu dzīvi četru līdz divpadsmit gadu vecumā, kad viņš, izciezdams īpašu nežēlību un varmācību ģimenē, ilgojās pēc vecākiem, kas to mīlētu un sauktu īstajā vārdā, nevis nicīgajā palamā "Tas"...
īss komentārs: Ļoti aizkustinoša, skumja grāmata.
kāds labs citāts:"Es turējos kā vīrs. Varēju sadzirdēt kā augšā māte runājas ar Ronu un saka, ka lepojas ar viņu un neraizējas par to, ka Rons varētu kļūt tāds kā Deivids - slikts zēns."
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Antons Ego
iesūtīt 07.05.2005 22:21
Raksts #9


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.04
Labākais GP atdzejotājs 2007



Autors: Semjuels Bekets
Grāmatas nosaukums: Gaidot Godo
Satura vadlīnija: Patiesībā tā ir luga. Divi vīrieši sēž, runājās un gaida. Gaida Godo. Kas ir godo? Pat viņi to īsti nezina.
īss komentārs: Viena no labākajām lugām dramaturģijā kā tādā.
kāds labs citāts (lugai citātu ievietot grūti laughing.gif :

VLADIMIRS — Ko tu dari?

ZĒNS — Es ganu kazas, kungs.

VLADIMIRS — Viņš ar tevi labi apietas?

ZĒNS — Jā, kungs.

VLADIMIRS —Viņš tevi nesit?

ZĒNS — Nē, kungs, mani ne.

VLADIMIRS — Bet ko tad viņš sit?

ZĒNS — Viņš sit manu brāli, kungs.

VLADIMIRS — Ak, tev ir brālis?

ZĒNS — Jā, kungs.

VLADIMIRS — Ko brālis dara?

ZĒNS — Viņš gana aitas.

VLADIMIRS — Bet kāpēc tad viņš tevi nesit?

ZĒNS — Nezinu, kungs.

VLADIMIRS — Viņš droši vien tevi mīl.

ZĒNS — Es nezinu, kungs.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
maksligais_intel...
iesūtīt 10.05.2005 17:16
Raksts #10


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.04
Kur: Riga



nu ierkastiishu pedejo gramatu, ko izlasiju.

Autors: Treisija Shevaljee
Grāmatas nosaukums: Meitene ar Perlu auskaru
Izdevniecība:Jumava
Lappušu skaits: 215lpp ar pusi
Satura vadlīnija (īsi):īss komentārs: no nabadziigas gjimenes, sespadsmit gadus jauna meitene aizgaja stradat uz bagatu ( toemr vinji naw bagati ta ir tikai areeja chaula ) maaju un, tad jau tur viskas risinas....
kāds labs citāts: mana parakstaa laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
zuzee
iesūtīt 13.05.2005 14:15
Raksts #11


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.10.04



Autors: arundhati roja
Grāmatas nosaukums: mazo lietu dievs
Izdevniecība: zvaigzne abc
Lappušu skaits:301 or 304
Satura vadlīnija (īsi): divi divolu dviini laughing.gif
īss komentārs: superiigs meistardabrs, nav nekaa labaaka... laughing.gif laughing.gif
kāds labs citāts: dziivot speejiigi mirtspeejiigaa vecumaa .... utt...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
spitzbube
iesūtīt 17.05.2005 18:05
Raksts #12


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.06.04
Kur: krāsu ledusskapis



Autors: Paulu Koelju happy.gif
Grāmatas nosaukums: ceļavārdi Gaismas Bruņiniekam
Izdevniecība:Jāņa Rozes apgāds
Lappušu skaits:150
Satura vadlīnija (īsi): īsi stāsti par Gaismas Bruņinieku
īss komentārs: ļoti laba grāmata. Brīžiem ir sajūta, ka esi aprakstīts tu pats
kāds labs citāts: *atzīmēju pilnu grāmatu ar tādiem* Bet tieši tāpēc viņus sauc par gaismas bruņiniekiem. Tāpēc, ka viņi kļūdās. Tāpēc, ka uzdod sev jautājumus. Tāpēc, ka meklē jēgu - un to noteikti atradīs.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aFēra
iesūtīt 18.05.2005 16:16
Raksts #13


Universālais kedmāsters
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.05.04
Kur: skype



Autors: Paulo Koelju
Grāmatas nosaukums: Veronika grib mirt.
Izdevniecība: Jāņa Roze
Lappušu skaits: aptuveni 240
Satura vadlīnija (īsi): Kāda meitene nolemj, ka rutīna liek viņai veikt pašnāvību... Pirmā reize neizdodas. Mirt vai dzīvot? Mīlēt vai likt ciest? Sāpīgi vai nesāpīgi?...
Īss komentārs: Izjusta grāmata, filozofiska, kā jau Paulo Koelju grāmatās - katrā teikumā, kas slēpjas... Kaut kas ir arī no rakstnieka dzīves - kaut kas no pieredzētā, kas pastiprina īstenības efektu.
Kāds labs citāts: Ja pašnāvniekam neizdodas pirmajā reizē, agrāk vai vēlāk viņš to atkārtos.

Šo rakstu rediģēja Afēriste: 18.05.2005 18:14
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
spitzbube
iesūtīt 20.05.2005 19:35
Raksts #14


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.06.04
Kur: krāsu ledusskapis



Autors: Paulu Koelju
Grāmatas nosaukums: Nelabais un senjorita Prima
Izdevniecība: Jāņa Rozes apgāds
Lappušu skaits:200 lpp
Satura vadlīnija (īsi): Pārbaudījumi, kas nedēļas laikā pilnōbā izmaina romāna galveno varoņu likteņus.
īss komentārs: Ciematā ierodas svešinieks, kurš piesolot bagātības ciematam liek upurēt kādu nevainīgu dvēseli.
kāds labs citāts:
...Es jums uzdošu mīklu : kura no mūsu dzīves dienām nekad nepienāk?
Atbildes nebija.
- Rītdiena ...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ledene
iesūtīt 21.05.2005 12:23
Raksts #15


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.04
Kur: Rīga



Autors: Džosija Loida, Emlins Rīss

Grāmatas nosaukums: `Kaimiņzēns`

Izdevniecība: Zvaigzne

Lappušu skaits:326 lpp

Satura vadlīnija (īsi): Par Mikiju un Fredu, kas nejauši saskrienas uz ielas pēc tam, kad nav tikušies gandrīz 15 gadu. Toreiz viņi bija labākie draugi un mīļākie, kas kopā iekūlās dažādās ķezās, taču tad Freds pārvācās un draudzība pārtrūka. Tagad viņu dzīves ir saistītas ar citiem partneriem, tomēr `pirmā mīlestība nerūs`..

īss komentārs: Tveicīgas vasaras, murgi un ģimeņu likstas, kas savijas arī ar mūsdienām..

kāds labs citāts:

Tētis nokremšļojās: ''Vai Freds.. vai viņš tev pieskārās?''
Mikija: ''Mēs nodarbojāmies ar seksu. Tad jau laikam iznāk, ka viņš man pieskārās..''
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
tiigjeris
iesūtīt 26.05.2005 21:16
Raksts #16


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.12.04
Kur: Dzīvnieku Saietā 90210.



Autors: dženifera glenfīlda
Izdevniecība: kontinents
Lappušu skaits: 509 lpp.
Satura vadlīnija (īsi): par kaadu meiteni, kura no teeva, antiiku lietu uzpirceeja, nopirktaa vecaa kumodee atrod kaadu fotoalbuumu, kuraa saliktas kaada sera geveina deviira fotograafeetas bildes. pats diivainaakais, vinja arii aizraujas ar fotograafeeshanu, un vinjas uzvaards ir deviira. sheit atskjetinaas pagaatnes notikumi. ljoti daudz notikumu. notikumi liidz ar dziivesstaastiem.
īss komentārs: man shausmiigi patika. ljoti laba graamata, izklaideejosha - nevar atrauties. graamataa pastaav, vareetu teikt, iistaas dziives probleemas, ka ne vienmeer viss beidzas laimiigi.
kāds labs citāts: * es rakstu to pashu, kas anotaacijaa uz graamatas vaaka, bet taapeec, ka vinjsh graamatu lasot aizskaara stiigu. tieshaam...* viņš iemīlēja sapni. Viņš mīlēja nevis mani, bet sapņu tēlu, kam nebija nekādas saistiibas ar realitaati. atstaajot viņu, es spēju viņam atdot vienīgo, negaistošo mūža mīlestību, to, kurā viņš nekad nevilsies, - Jandoveru."

veelos pieziimeet, ka tas nebuut nav miilasstaasts, kaa vareetu likties peec shii citaata. tieshaam iesaku sho graamatu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ného
iesūtīt 27.05.2005 18:11
Raksts #17


Rex Aegyptus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.05
Kur: terra incognita



Autors:Henriks Senkevičs
Grāmatas nosaukums:Krustneši
Izdevniecība:LVI(vai arī Liesma)ap 1970
Lappušu skaits:649
Satura vadlīnija (īsi):poļu cīņa pret Vācu ordeni;divu poļu bruņinieku cenšanās atgūt savas zemes, kuru rezultātā viens iekuļas nepatikšanās pret Vācu ordeņa sūtni, kuru palīdz atrisināt kāda meitene, kura sola precēt nelaimīgo poļu bruņinieku-tālāk seko bruņinieka "cīņa" par meitenes roku ar tēvu, beigās meitene vācu nolaupīta mirst, par ko arī galvenais varonis atriebjas vāciešiem, un beigās piedalās Vācu ordeņa un poļu kaujā.
īss komentārs:ļoti laba un interesanta grāmata, kuras burvība jāatklāj katram pašam
kāds labs citāts:Diemžēl neko nevaru citēt, jo grāmatas nav pa rokai un sen lasīta.

Šo rakstu rediģēja Lord Nero: 27.05.2005 18:11
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
iMiS™
iesūtīt 28.05.2005 11:10
Raksts #18


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.05.05



Autors - Stīvens Kings
Grāmatas nosaukums - Sātana Izdzinējs
Izdevniecība - Jāņa Roze apgāds
Lappušu skaits - 400
Satura vadlīnija - Par kād umazu metienīti, kuru apsēdis sātans, kurai ja'tiek galā ar šausminošiem notikumiem...
īss komentārs - Diezgan šausminoša, un baisa grāmata, ko labāk uz nakti nelasīt tongue.gif
Kads labs citāts - Nevaru tagad neko citēt, jo grāmata pašlaik nava pie manis..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
rudo lapu vilcēn...
iesūtīt 28.05.2005 13:43
Raksts #19


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.02.05
Kur: starp uguni, ūdeni un pasaules galu
Niks 2006



Autors: Timotejs Zāns
Grāmatas nosaukums: Pēdējā pavēle
Izdevniecība: neatceros, laikam Avots
Lappušu skaits:bija kaut kur pāri 600
Satura vadlīnija (īsi): Tāds kā turpinājums Zvaigžņu karu triloģijai. Pēdējā no trim grāmatām, kas bijušas šo filmu scenāriju pamatā. Stāsts par Lūkasu Debesbraucēju, viņa māsu (tagad Leu Orgenu Solo), dižadmirāli Tronu un citiem, kurus atceramies no šim filmām. Aizraujoš stāsts par to kā tiek atrasta pazudusī klonu ražotne uz Veilendas un kā dižadmirālis cenšas iznīcināt Jauno Republiku.
īss komentārs:Vienkārši brīnišķīga grāmata, no sākuma līdz beigām pilna piedzīvojumu un apbrīnojamu notikumu.


Varbūt kāds var pateikt, kur es varētu dabūt Timoteja Zāna grāmatu Impērijas mantinieks?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Antons Ego
iesūtīt 28.05.2005 14:00
Raksts #20


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.04
Labākais GP atdzejotājs 2007



CITĀTS(Fantomass @ 27.04.2005 18:39)
Autors:Viljams Pīters Bletijs
Grāmatas nosaukums:Sātana Izdzinējs
Izdevniecība:Kabata
Lappušu skaits:301
Satura vadlīnija (īsi):12gadīgaja Rīgana uzvedas ļooti dīvaini. Palīgā tiek saukti ārsti, taču, kad tie izrādās bezspēcīgi, palīgā tiek aicināts tēvs Karras.
īss komentārs:ļoooti dīvains un tumšs stāsts. bet lasīt var.
kāds labs citāts:"Pasaules ļaunums jūs ir pārliecinājis par velna eksistenci. Bet kas tad ir radījis labo?"
*



CITĀTS(iMiS™ @ 28.05.2005 12:10)
Autors - Stīvens Kings
Grāmatas nosaukums - Sātana Izdzinējs
Izdevniecība - Jāņa Roze apgāds
Lappušu skaits - 400
Satura vadlīnija - Par kād umazu metienīti, kuru apsēdis sātans, kurai ja'tiek galā ar šausminošiem notikumiem...
īss komentārs - Diezgan šausminoša, un baisa grāmata, ko labāk uz nakti nelasīt tongue.gif
Kads labs citāts  - Nevaru tagad neko citēt, jo grāmata pašlaik nava pie manis..
*


Kā tad īsti ir? huh.gif Lappušu skaits un izdevniecība arī atšķiras, bet nu ja tās ir dažādas grāmatas (un šķiet, ka tiešām ir, tad piedodiet atvainojiet, viena no viņām ir neglābjami plaģiātiska ermm.gif laughing.gif

Šo rakstu rediģēja B.D.: 28.05.2005 14:03
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

18 Lapas V   1 2 3 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
5 lietotāji/s lasa šo pavedienu (5 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 18:45