Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Pirms iesūti rakstu

Pirms iesūti rakstu, pārliecinies, ka tu tajā:

1) neesi lamājies;
2) personīgi neaizvaino citus diskusijas dalībniekus;
3) neatkārto jau iepriekš rakstīto;
4) izsakies par pavedienā apskatīto tematu;
5) izsaki savu viedokli, bet necenties to uzspiest citiem.

> Kādi viņi izskatās...?, nu citplanētieši
Seila
iesūtīt 26.11.2006 23:57
Raksts #1


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 19.10.04
Kur: Braukā kopā ar Vinčesteriem un medī dēmonus
Tulks 2009



Daudzos dažādos darbos citplanētieši tiek uztverti dažādos izkatos. Dažos darbos kā kukaiņi. dažos kā augi. dažos tie ir līdzīgi cilvēkam. Citi domā par klasisko citplanētiešu stilu. Pelēkie cilvēciņi, bet kādus jūs iedomājaties esam citplanētu radījumus?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
2 Lapas V   1 2 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Eņģeļu gūstekne
iesūtīt 27.11.2006 00:12
Raksts #2


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.01.06
Kur: Starp melodisko dēļu čīkstoņu un caurvēja vaimanām*



Jā... es jau varbūt arī esmu mazlietiņās jocīga, bet dažkārt apsverot visus par un pret acu priekšā parādās tāda kā vīzija kur iedomājos, ka Mazie zaļie varētu būt tādi paši cilvēki kā mēs, tikai ar savādākiem pasaules uzskatiem un savādāku pašu pasauli... tik pat labi viņi dzīvo tepat ar mums un tagad tusē pa kādu ballīti... Domāju, ka viņi īpaši neatšķirās no cilvēkiem... un kā domā tu pati, Seil'?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Seila
iesūtīt 27.11.2006 00:20
Raksts #3


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 19.10.04
Kur: Braukā kopā ar Vinčesteriem un medī dēmonus
Tulks 2009



CITĀTS(Eņģeļu gūstekne* @ 27.11.2006 00:12) [snapback]1067779[/snapback]

Jā... es jau varbūt arī esmu mazlietiņās jocīga, bet dažkārt apsverot visus par un pret acu priekšā parādās tāda kā vīzija kur iedomājos, ka Mazie zaļie varētu būt tādi paši cilvēki kā mēs, tikai ar savādākiem pasaules uzskatiem un savādāku pašu pasauli... tik pat labi viņi dzīvo tepat ar mums un tagad tusē pa kādu ballīti... Domāju, ka viņi īpaši neatšķirās no cilvēkiem... un kā domā tu pati, Seil'?


es domāju, ka uz katras no planētām viņi ir savādāki uz vienas viņi varētu būt kukaiņveidīgi. piemēram tādi kā viņus attēlo Svešajs, bet uz citas pilnīgi normālas būtnes. Vispār interesanti vai, ja es satiktu viņus vispār atpazītu tajos citplanētiešus, ja nu tie ir tik līdzīgi mums, ka ir neatpazīstami?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Demigod.
iesūtīt 27.11.2006 00:21
Raksts #4


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.08.05



hm. temats pārdomām.
liela, trijstūraina [tomēr apaļa] galva [jo tajā ir lielākas smadzenes], gaišā, zilzaļā krāsā. trīs pirksti, kas ir tādi gari. kājas. hvz. tievas, ar trīs pirkstiem. acis milzīgas. deguna nav. ausu arī nav. kaut kāda antena uz galvas. būtībā, pēc cilvēka mazliet izskatās, ja ņem vērā, ka ķermenis peč manām domām varētu būt līdzīgs [ja neskaita dažus defektus]. XD
kad es tādu ieraudzīšu, tad ziņošu! happy.gif


Šo rakstu rediģēja zūm.: 27.11.2006 00:21
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Seila
iesūtīt 27.11.2006 00:23
Raksts #5


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 19.10.04
Kur: Braukā kopā ar Vinčesteriem un medī dēmonus
Tulks 2009



CITĀTS(zūm. @ 27.11.2006 00:21) [snapback]1067794[/snapback]

hm. temats pārdomām.
liela, trijstūraina [tomēr apaļa] galva [jo tajā ir lielākas smadzenes], gaišā, zilzaļā krāsā. trīs pirksti, kas ir tādi gari. kājas. hvz. tievas, ar trīs pirkstiem. acis milzīgas. deguna nav. ausu arī nav. kaut kāda antena uz galvas. būtībā, pēc cilvēka mazliet izskatās, ja ņem vērā, ka ķermenis peč manām domām varētu būt līdzīgs [ja neskaita dažus defektus]. XD
kad es tādu ieraudzīšu, tad ziņošu! happy.gif



Sveicieni no marsa laughing.gif bet nopietni es iedomājos tevis aprakstīto tēlu drīz no šejienes zinātniskās fantastikas autori varēs vākt jaunus iespaidus saviem darbiem grin.gif
Lai nebūtu oftopic. Kāda doma par to vai vispār ir iespējams satikt citplanētiešus?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sol Invictus
iesūtīt 27.11.2006 00:30
Raksts #6


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: Tallina
Niks 2006



CITĀTS(zūm. @ 27.11.2006 00:21) [snapback]1067794[/snapback]

hm. temats pārdomām.
liela, trijstūraina [tomēr apaļa] galva [jo tajā ir lielākas smadzenes], gaišā, zilzaļā krāsā. trīs pirksti, kas ir tādi gari. kājas. hvz. tievas, ar trīs pirkstiem. acis milzīgas. deguna nav. ausu arī nav. kaut kāda antena uz galvas. būtībā, pēc cilvēka mazliet izskatās, ja ņem vērā, ka ķermenis peč manām domām varētu būt līdzīgs [ja neskaita dažus defektus]. XD
kad es tādu ieraudzīšu, tad ziņošu! happy.gif


Tas nav citplanētietis, tas ir viens no pokemoniem whistling.gif

Citplanētieši dabā drošvien būtu attīstījušies līdzīgi kā dzīvība uz zemes - daudz un dažādi, bet mums naivajiem cilvēkiem gribās sastapt tādus pašus ''radības kroņus'' kā mēs, lai varētu ar šiem papļāpāt
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Seila
iesūtīt 27.11.2006 00:32
Raksts #7


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 19.10.04
Kur: Braukā kopā ar Vinčesteriem un medī dēmonus
Tulks 2009



CITĀTS(Extrem de inflamabil @ 27.11.2006 00:30) [snapback]1067805[/snapback]

Tas nav citplanētietis, tas ir viens no pokemoniem whistling.gif

Citplanētieši dabā drošvien būtu attīstījušies līdzīgi kā dzīvība uz zemes - daudz un dažādi, bet mums naivajiem cilvēkiem gribās sastapt tādus pašus ''radības kroņus'' kā mēs, lai varētu ar šiem papļāpāt


Tu domā tā kā Herberta Vela grāmatā "Pasauļu karšs" visi domāja, ka citplanētieši ir cilvēkveidīgas būtnes, kas ir tādā pašā attīstības līmenī, vai arī zemākā, bet izrādījās dīvainas radības ar ļoti augstu tehnoloģiju?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Demigod.
iesūtīt 27.11.2006 00:48
Raksts #8


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.08.05



nē, nu tas bija domāts tā vispārīgi. velns zin, cik sugu viņiem ir! ja mums ir dažādas rases, tad gan jau viņi pa tām planētām `ir` izpletušies un savairojušies arī zilā, sarkanā un oranžā krāsā! grin.gif
ja brauc atpūtas ceļojumos uz Plutonu, Marsu vai Merkūriju [es jau neko nesaku par nokļūšanu tur rolleyes_a.gif, vai izdzīvošanu celojuma laikā] tad kas zin - varbūt satikt var. bet tas vēl jāpierāda pirmām kārtām.
halucinācijas arī varētu rādīties, vispār. hm. strīdīgi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Seila
iesūtīt 27.11.2006 00:50
Raksts #9


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 19.10.04
Kur: Braukā kopā ar Vinčesteriem un medī dēmonus
Tulks 2009



CITĀTS(zūm. @ 27.11.2006 00:48) [snapback]1067821[/snapback]

nē, nu tas bija domāts tā vispārīgi. velns zin, cik sugu viņiem ir! ja mums ir dažādas rases, tad gan jau viņi pa tām planētām `ir` izpletušies un savairojušies arī zilā, sarkanā un oranžā krāsā! grin.gif
ja brauc atpūtas ceļojumos uz Plutonu, Marsu vai Merkūriju [es jau neko nesaku par nokļūšanu tur rolleyes_a.gif, vai izdzīvošanu celojuma laikā] tad kas zin - varbūt satikt var. bet tas vēl jāpierāda pirmām kārtām.
halucinācijas arī varētu rādīties, vispār. hm. strīdīgi.


Njā, lai rādītos halucinācijas vajag pīpēt vairāk zālīti ups...cigaretes grin.gif bet vispār man nebūtu iebildumu aizlidot uz venēru un apsveicināties ar ķirzakcilvēkiem, bet uz marsa iepazīties ar zeltaingalvajiem marsiešiem
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sol Invictus
iesūtīt 27.11.2006 14:04
Raksts #10


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: Tallina
Niks 2006



Nē, tas bija - mēs pat nemākam sarunāties ar citām tepat uz Zemes mītošajām sugām, turklāt cik tās ir daudz un dažādas, tad kā mēs varam cerēt, ka mēs sapratīsimies ar citplanētiešiem vai, ka viņiem ir interese un iespējas apmeklēt Zemi vai ka viņiem ir augstāka tehnoloģija
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Patriote.
iesūtīt 27.11.2006 14:16
Raksts #11


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.02.04
Kur: Savējā Valmiera



Eh nebūs nekas orģināls. Man still liekas, ka tie ir pelēki cilvēciņi ar lielām galvām un lielām melnām acīm. grin.gif Nu kas tad vēl viņi var būt? Nu nez nez vai vispār kam tādam ticu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tējas Tantiņa
iesūtīt 27.11.2006 17:28
Raksts #12


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.11.05
Kur: Dziļi savos skaistākajos sapņos.



ierastais stereotips, mazi zaļi cilvēciņi ar lielām galvām un lielām melnām acīm tongue.gif grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mehaniskais koli...
iesūtīt 27.11.2006 18:02
Raksts #13


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.06
Kur: sapņu pasaule,sakultā ar realitāti



man likas ka tie varētuu būt kā cilvēki tikai ar melnām acīm un pilnīgi baltiem matiem
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sarkanais Krūštu...
iesūtīt 27.11.2006 18:28
Raksts #14


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.06.06
Veļasgabals 2012



Mazie zaļie cilvēciņi kā jau mazie zaļie cilvēciņi- zaļi, lielām galvām, iegarenām, melnām acīm, bez matiem un visas tās tipiskās citpanētiešu pazīmes. laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
maichestera
iesūtīt 27.11.2006 18:50
Raksts #15


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.10.06
Kur: Ar fotoaparātu mežā.



Mazie zaļie vairs nav modē.. laughing.gif
Bet ja nopietni,tad tas ir visai apsurds tēls.Citplanētieši noteikti ir tikpat daudzveidīgi kā sugas uz mūsu planētas.Un varbūt varētu būt arī tīras plazmas būtnes ko neierobežo kusli ķermenīši un planētas ar atmosfēru.Tādi varētu bez grūtībām ceļot no sistēmas uz sistēmu,varbūt pat starp galaktikām.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sarkanais Krūštu...
iesūtīt 27.11.2006 19:20
Raksts #16


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.06.06
Veļasgabals 2012



CITĀTS(maichestera @ 27.11.2006 18:50) [snapback]1068178[/snapback]

Mazie zaļie vairs nav modē.. laughing.gif

Ak šitā gan, ko? shifty_a.gif
Kapēc ne? Tā taču jau iegājusies vērtība- mazie zaļie čubaki. innocent.gif
Nu... Piemēram- kā NLO jeb lidojošies šķvīši ar kuriem šie `citplavētieši` pārvietojas.

Pirmkārt jau es nemaz neticu šitiem zaļaiem čubakiem [ innocent.gif ] un otrkārt- kas saka ka tie vispār pastāv?
Iedomāties jau ir skaisti un ticēt arī... Jo cilvēks bez ticības nav cilvēks, bet ne jau mazajiem zaļajiem čubakiem [ innocent.gif ] jūs visi ticat!
Vismaz es ceru.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grēkmeistars
iesūtīt 28.11.2006 21:52
Raksts #17


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.06.04
Kur: Pie krāna
Savādnieks



Nu manuprāt izteikts citplanētietis:
Milzīga, smadzeņu piebāzta, ovāla galva, tukšas acis, deguna vietā tikai divas nāsis, šaura mute, ļoti gari augumā un trausli - tievi, kaulaini, ar līkām mugurām. Krāsa tāda bāli pelēkzaļa.
Tādas citplanētveidīgas pazīmes var atrast arī starp cilvēkiem. happy.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
-LiL-zakis-
iesūtīt 29.11.2006 10:32
Raksts #18


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.08.06
Kur: .starp debesīm un zemi.



Istenībā, jā. Būtu interesanti redzēt kādi gan viņi izskatās!!! Man jau tā fantāzija tā īpaši nedarbojas tāpēc es pievienojos daudziem citiem un saku, ka viņi ir zaļie cilvēciņi ar lielajām galvām, un melnajām acīm!!!

Šo rakstu rediģēja -LiL-zakis-: 29.11.2006 10:32
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
maichestera
iesūtīt 02.12.2006 21:28
Raksts #19


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.10.06
Kur: Ar fotoaparātu mežā.



Liliya vai tiešām Tu domā ka esam vienīgā planēta uz kuras ir dzīvība?
Ka uz visām tām nezin cik tur miljonu galaktikām ar savām zvaigžņu un planētu miriādēm esam unikums..
Te jau ož pēc iedomības.
Man tas neliekas loģiski,neiedomājama resursu izšķērdēšana.
Dzīvība spēj pielāgoties visneiedomājamiem apstākļiem.Tepat uz mūsu Zemes ir dzīvas būtnes kam indīgs skābeklis,kas dzīvo sēra avotos,tik augstā t*,kas nogalinātu mūs un lielāko tiesu dzīvības.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
bengalaas
iesūtīt 03.12.2006 00:20
Raksts #20


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.10.03
Kur: Kastaņkalni
Tulks 2007



Man kaut kā šķiet, ka viņi noteikti dzīvo citā dimensijā, tāpēc ir neredzami.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

2 Lapas V   1 2 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 21:37