Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Lieliskā Hermione (Emma Vatsone), +Skaistākā Hermionei veltītā fanu mājas lapa
ils
iesūtīt 04.08.2003 17:31
Raksts #1


Krāmē plauktos Izgaistošās izgaišanas grāmatas
Grupas ikona

Grupa: Dienas Pareģis
Pievienojās: 29.07.03
Kur: Rīga
Dienas Pareģis 2009



Skaistākā Hermionei veltītā fanu mājas lapa- [adrese ir "mirusi"]
Ir bildes, kuras es citur neesmu redzējis!

Šo rakstu rediģēja Noa: 06.05.2006 18:07
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
3 Lapas V  < 1 2 3  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 55)
Feny
iesūtīt 09.04.2005 12:45
Raksts #41


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.05
Kur: vieta, kur neivena cita nav.



Ja tā godīgi Hermione ir mana mīļākā varone HP filmā. Viņa savu amatu pieprot! grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
vecteevsx
iesūtīt 09.04.2005 16:02
Raksts #42


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.04.05



njaaaa man liekas tie kam nepatikk hermione....ir drusku nepaaraak gudriii...nu blaaviens vinja tak ir tik sexiiiga....e snesaprotu kaa vinja nevar patikt????
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mazā peciņa
iesūtīt 09.04.2005 20:20
Raksts #43


Tvarsta pūķus Rumānijā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: Rīga
Grafiķe 2005



CITĀTS(vecteevsx @ 09.04.2005 17:02)
njaaaa man liekas tie kam nepatikk hermione....ir drusku nepaaraak gudriii...nu blaaviens vinja tak ir tik sexiiiga....e snesaprotu kaa vinja nevar patikt????
Visiem nav vienāda gaume, un arī visi nevar visiem izpatikt. Man Emma nešķiet pievilcīga, viņai ir savs skaistums, bet nejau tāds, kas, piemēram, man varētu interesēt (pie tam esmu meitene!). Ja tagad paņemtu kādu mūsu Latvijas parastu meiteni, aizvestu pie stilistiem, pēc mēneša viņu arī nepazītu. Un visi viņu mīlētu. Elementāri.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
-=RonS=-
iesūtīt 09.04.2005 21:10
Raksts #44


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.07.04
Kur: Kaut kur uz pasaules malas



CITĀTS(vecteevsx @ 09.04.2005 17:02)
njaaaa man liekas tie kam nepatikk hermione....ir drusku nepaaraak gudriii...nu blaaviens vinja tak ir tik sexiiiga....e snesaprotu kaa vinja nevar patikt????
*


CITĀTS(skowij-snowij @ 09.04.2005 21:20)
Visiem nav vienāda gaume, un arī visi nevar visiem izpatikt. Man Emma nešķiet pievilcīga, viņai ir savs skaistums, bet nejau tāds, kas, piemēram, man varētu interesēt (pie tam esmu meitene!). Ja tagad paņemtu kādu mūsu Latvijas parastu meiteni, aizvestu pie stilistiem, pēc mēneša viņu arī nepazītu. Un visi viņu mīlētu. Elementāri.
*

He he vecteevs.. tu saki sexiiga a tu vinju kaadreiz esi redzeejis bez make-upa laughing.gif tad vinja nemaz tik smuka nav, turklaat peec tam kad vinja nofilmeejaas pirmajaas divaas filmaas vinja uzraava purninju gaisaa (kaa jau jebkura anglju daama) un kljuva daudziem ... es atvainojos.... kaa skabarga dibenaa, tieshi par to es vinju tik ljoti miilu laughing.gif laughing.gif laughing.gif

Skow deram ka ja kaadu muusu Latvijas parastu meiteni aizvestu pie stilistiem visi vinju uzreiz taa nemiileetu grin.gif grin.gif Luuk ja sho pashu meitene peec tam nofilmeetos vienaa filmaa nu nez kaut vai ar Bredu Pitu tad gan visi vinju miileetu laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
.: ARTANIS :.
iesūtīt 09.04.2005 21:20
Raksts #45


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 18.06.04



CITĀTS(dream destruction @ 19.08.2003 14:58)
Man daudzi saka ka es esmu liidziiga Hermionei, tikai bez brilleem. man arii mati taapat staav gaisaa... rolleyes_a.gif Bet es matus esmu nokraasojusi rudus... Un iisteniibaa, pagaidaam latvietim tikt HP filmaa ir praktiski neiespeejami.
*
CITĀTS(Hermione EW @ 18.06.2004 15:40)
Hermione ir vienkāršisuper!
Emma Watsone arī!
Man visa siena būs nolīmēta ar viņas plakātiem un bildītēm!
Viņa ir foršākā meitene uz pasaules!
Foršākā no foršākajiem! sorcerer.gif
*

1. Dream Destruction - pēc tās bildītes, kas stāv "Par mums" sadaļā īsti spriest nevar, bat, jā, varētu būt, ka esi mazliet līdzīga... smile.gif
2. Hermione EW, es jau tev drusku pasteidzos priekšā - man VISAS ČETRAS SIENAS un GRIESTI arī ir nolīmēti ar Emmas foto... grin.gif Nevajag domāt to, ko tikko padomājāt - viņa man liekas vienkārši smuka, un viss... blush.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
monster
iesūtīt 29.05.2005 19:04
Raksts #46


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.03.04
Kur: Paslaik Kurbijkurne!



Man to hermionerocks.com neatveera bet es apskatiijos to slotas apkopsanas komplektu kuru Hermione uzdaavinaaja Harijam! Tas ir riktiigi labs! Man patiik! Ja man vinja kautko taadu uzdaavinaatu es to ieraameetu un pieliktu pie sienas!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
i`m_GriM&EviL
iesūtīt 11.08.2005 11:58
Raksts #47


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.01.04
Kur: Ēģipte - Faraona Kapenes



Iesaku Emmas faniem iegriesties www.emma-community.co.uk ( atrodams arī EW forums ) , miss-watson.org , emma-watson.net ( ir forums ) un unforgivable-curses.net lapās !

Nu labi - pirmā adrese minēta jau , bet pārējās nē

Šo rakstu rediģēja i`m_GriM&EviL: 11.08.2005 12:01
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
emmiite
iesūtīt 14.08.2005 21:52
Raksts #48


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 06.08.05
Kur: kaa kuro reizi...



es domaaju, ka emma ir diezgan piemeerota hermijas lomai, ideaalu, taadu kaa graamataa, taapat nebuutu iespeejams atrast, vai ne? nju, tai adresee es netieku, bet varu pateikt, ko domaaju par citaam emmas bildeem! vinjas stils man ne iipashi, bet nau ne vainas! par gaumi nestriidas! wink.gif dazhreiz shkjiet, ka vinjas smaids ir samaaxloc, bet katram jau ir dienas, kad negribas smaidiit, vai ne? njaa.... nju baigo murgojumu uzraxtiiju! ceru, ka kaads kko arii saprata! wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
lil`skater
iesūtīt 27.08.2005 15:27
Raksts #49


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.12.04
Kur: Parealitātē...



Nu jauka lapa, patiesi, man patiik, pat taadaa gadijuma ka neesu Vatsones fane. Runaajot par bildiiteem tieshaam jaukas dazhas pat saglabaaju datoraa, lai vareetu uzlikt par skinu un nosuutiit draugiem!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Meitēns
iesūtīt 03.12.2005 10:41
Raksts #50


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.10.05



Ja kādam ir interese,tad Emmas Watsones mājaslapā www.emmawatson.net no pirmā decembra var noskatīties video no Harija Potera pirmizrādēm,dažādām intervijām,un pasākumiem kuros viņa piedalās ar Danielu Redklifu un Tomu feltonu. Man personīgi ļoti patika {pat ļoti,ļoti patika} TRL Mtv rīkotais pasākums kur Emma ir kopā ar Danielu.Video nav pašā labākajā kvalitātē,bet ceru,ka jums patiks unsure_a.gif rolleyes_a.gif laughing.gif
Ak jāāā. Es atvainojos,ka neieliku saiti pa tiesho uz tiem video,jo es nemāku,bet kad ieiet http://www.emmawatson.net. tur sākumlapā jāprauc ar peli uz leju līdz nonāk līdz 1. decembrim un,tad tu ir izcelts uzraksts CLICKING HERE.uzklikšķini un tad paņēm kuru gadu vajag un skaties tā gada video rolleyes_a.gif grin.gif
Ļoti ceru,ka tagad uzrakstīju saprotami whistling.gif rolleyes_a.gif

Šo rakstu rediģēja skow: 03.12.2005 22:59
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mauvaise Mademoi...
iesūtīt 04.12.2005 12:23
Raksts #51


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.08.05



www.hermionerocks.com BIJA visskaistaakaa maajaslapa.
Mani *pasmaida* tracina , kaa visi emmu apjuusmo. Tikpat labi vareetu panjemt jebkuru britu meiteenu . Nu nez... vinja ir normaala, bet tas , kaa visi vinju pieluudz - piedur.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Soulberry
iesūtīt 26.03.2006 11:09
Raksts #52


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.03.06



man Hermione loti loti patiik!!!vina ir iejutusies lomaa!man nav ne mazaakaas veeleesanaas lai buutu cita hermione!hermione paliek par Emmu Vatsoni! thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
nelly1
iesūtīt 08.06.2006 22:33
Raksts #53


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.06.06



Emma Šarlote Duerre Vatsone ir viss foršākā no foršākajām aktrisēm pasaulē.Es viņu dievinu un viņas iskats ir vēl apburošāks.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kognakschwenker
iesūtīt 11.06.2006 16:26
Raksts #54


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.06.06
Kur: Rød himmelen



Eh, Il, tā tava adrese piedāvātā jau ir mirusi sad.gif žēl, ka nepaspēju apskatīties. Bet Emma ir okay! thumbsup.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
September
iesūtīt 04.01.2009 18:35
Raksts #55


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.01.08
Kur: klusumā



CITĀTS(Sauron @ 15.08.2003 15:04) *
<span style='font-size:14pt;line-height:100%'>Hermione nav lieliska visās jomās. Viņai neveicas pareģošana, pat kalambols nē un kur nu vēl šahs </span>;)

Toties viņai ir domāšanas spējas, ko ir panākusi ar grāmatām!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kindergārdēns
iesūtīt 04.01.2009 20:57
Raksts #56


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.12.08
Kur: bērnudārzā. :D



CITĀTS(mad @ 27.03.2004 17:57) *
ja taa ir hermiones fanu kluba maajas lapa tad taa ir galiigi garaam un vinja domaa ka vinjaj vienai vaujag savu fanu klubu tad es saku ka tas vienkaarshi ir stuulbi vareeja taisiit kopaa ar hariju un ronu!!! getlost.gif


Nepiekrītu. blink_a.gif

A, ja viņa filmēsies citā filmā?

Nevarēs neko saprast, un daži fani vēl sastrīdēsies. silent.gif dwarf_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

3 Lapas V  < 1 2 3
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 29.03.2024 13:39