Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Ievēro!

Bibliotēkas plauktā par citām lietām, lūdzu, nesarunāties!
Vai nu atrodi piemērotāku forumu, vai izmanto kaucekļus. Sarunas no bibliotēkas plaukta var tik dzēstas bez brīdinājuma!

> Paulu Koelju, "Alķīmiķis" un citi
Hikari
iesūtīt 17.08.2004 14:26
Raksts #1


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Es ļoti mīlu Rakstnieku Paulo Koelju!!! laughing.gif Vai kāds no jums vispār tādu zin un vai jums viņa darbi patīk? Mans mīļākais darbs ir "Alķīmiķis", bet arī pārējie nav slikti! smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
7 Lapas V  « < 3 4 5 6 7 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (80 - 99)
Ljudo4ka
iesūtīt 18.11.2006 08:30
Raksts #81


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.11.06
Kur: pie datora=))



"Alķīmiķis" man toč patika, mēģināju lasīt arī "Maktub", bet tas laikam man bija biški par gudru... blush.gif

Šo rakstu rediģēja Roviela: 18.11.2006 14:31
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elainora
iesūtīt 23.11.2006 23:47
Raksts #82


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.01.06
Kur: kaut kur jau noteikti esmu...



Esmu lasījusi kadu pusi viņa grāmatu. "Alķīmiķis" viennozīmīgi man patīk vislabak! Tā bija grāmata, kas ilgu laiku skaitījās kā mana mīļakā, gramata, ko ieteicu izlasīt klasesbiedriem. Vēl pozitīvo pastiprina tas, ka izvelējos rakstīt topiku par šo grāmatu, dabūju visai patīkamu atzīmi. happy.gif
Vēl lasīju "Veronika grib mirt", "Pjedro upes krastā es sēdēju un raudāju", Ceļavārdus, tiesa tos labak vienkārši atvērt jebkādā lapaspusē, nevis meģināt lasīt no vāka līdz vakam, un vēl Dēmons un senjorita Prim (nezinu kā īsti saucās latviešu valodā).
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
shanty
iesūtīt 29.11.2006 19:37
Raksts #83


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.11.06
Kur: Tev uz labā pleca.



Redzu ne man vienīgajai patīk.. laughing.gif esmu lasījusi ''Pedro upes krastā es sēdēju un raudāju'' un ''Maktub''.
''Maktub'' man tiešām ļoti, ļoti patika.. Tas bija kkas priekš manis.. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
versache
iesūtīt 29.11.2006 19:55
Raksts #84


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.05
Kur: Ciemos pie Toma Bombadila.... Senmežā......



Ja zinams rakstnieks.Aber protams kapazistamakais darbs no viņa repertuāra ir Alķīmiķis....Pats ar to esmu izlasijis....Man jau patikas.Viegli lasas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mauvaise Mademoi...
iesūtīt 29.11.2006 20:22
Raksts #85


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.08.05



Lasīju "Veronika grib mirt" .
Ideja laba; bet vārdu izvēle, rakstīšanas veids... tas likās pārāk kokaini priekš manis . Esmu lasījusi labākas grāmatas , patiesi , piemēram R. Baha "Ilūzijas" , vai "Tilts pāri mūžībai" , bet man šī te nepatika. Nē.
Varbūt kādu vēl varētu palasīt, kādu mazliet sarežģītāku.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Malduguns
iesūtīt 01.12.2006 21:22
Raksts #86


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.10.06
Kur: klejojumos



man laikam tieši "Veronika grib mirt" patika vislabāk no visām Paulu Koelju grāmatām.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
maichestera
iesūtīt 06.12.2006 21:36
Raksts #87


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.10.06
Kur: Ar fotoaparātu mežā.



Mademoiselle-tad tik ķeries klāt Ceļavārdiem gaismas bruņiniekam un Alķīmiķim.Domāju ka patiks daudz labāk.Tajās grāmatās stils ir nedaudz savādāks,dzīvāka,plūstošāka valoda.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Leduspuķe ziemeļ...
iesūtīt 05.01.2007 17:13
Raksts #88


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.06.05



Es nesen atkal lasīju vienu no šī raksnieka grāmatu. '' Veronika grib mirt ''.
Man gandrīz aikustināja. Vēl veids, kā tas vis tika rakstīts. Tā bija viela pārdomām. Es esmu laikam kļuvusi par šī rakstnieka fanātiķi. Nav brīnums, ka viņu salīdzina ar Mazo Princi. Šī grāmata šķiet ir tieši preikš manis. Tieši manam stilam. Žēl, ka tomēr šādu grāmatu nav vēl vairāk. Noteikti ņemšu savās rokās vēl kādu no viņa grāmatām.
Un es iesaku citiem. Bet tas jau arī ir atkarīgs no tava stila.

Šo rakstu rediģēja seilarmoon: 05.01.2007 17:15
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
misszandale
iesūtīt 05.01.2007 23:39
Raksts #89


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.12.06



Daudzi izsakās, ka idejas nav Koelja utt. Bet man laikam ir prieks, ka neesmu tik informēta un izglītota šajā jomā un varu vienkārši izbaudīt viņa grāmatas, bez nekādiem 'bet' .
Spilgtāk atmiņā palikusi "Veronika Grib Mirt" . Liek paskatīties vismaz mazu brītiņu uz pasauli pavisam citām acīm.


Mademoiselle , pilnībā pierkītu par R.Baha "Ilūzijas" . Esmu pārlasījusi neskaitāmas reizes, vnk lieliska grāmata!

Šo rakstu rediģēja misszandale: 05.01.2007 23:41
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
sanny
iesūtīt 06.01.2007 21:30
Raksts #90


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.08.05



jā,un Koelju-Vienpadsmit minūtes- rolleyes_a.gif specifiski grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_Viesis_Sofija_*_*
iesūtīt 22.01.2007 16:19
Raksts #91





Viesi




Vienkārši superīgs stāsts no kura mums visiem vajadzētu mācītiet dzīves nebaltajām dienām!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roserette
iesūtīt 15.07.2007 04:15
Raksts #92


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.04.07



Nū, es savos 12 gados esmu izlasījusi pusi alķīmiķa un vismīļāko "Pjedro upes krastā es sēdēju un raudāju".
Grāmata nav tik interesanta apti par sevi, bet vairāk ar skaistiem un patiesiem vārdiem. Vārdiem, pilniem ar filozofiju. Jā, man patika, un iesaku visiem. ^-^
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Arbūzgalva
iesūtīt 15.07.2007 08:38
Raksts #93


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.01.06
Kur: Piparkūku namiņā.



Es neesmu izlasījusi visas, taču... no tām, kuras esmu "Alķīmiķis" visvairāk gāja pie sirds. Taču arī "Vienpadsmit minūtes" ir laba grāmata. Viņas nav biezas, bet ilgi lasu, jo tur ir domas, kuras uz pirmā acu uzmetiena nemaz nevar saprast, vai dažreiz ātri lasot to nemaz nepamana.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Flightless Bird
iesūtīt 28.07.2007 14:11
Raksts #94


Strādā "Caurajā katlā" par trauku mazgātāju
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 12.08.06
Kur: tur kur putni dzied.



Vispirms izlasīju "Alķīmiķi", pēc tam "Nelabais un senjorita Prima" un visbeidzot "Veronika grib mirt". Katra nākamā grāmata patika labāk. Ļoti gāja pie sirds "Veronikas" ideja par trakajiem. Kaut kas tieši priekš manis...

Nesan sāku lasīt "CGB" bet likās totāls sviests silent.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
pinku_princis
iesūtīt 02.08.2007 10:45
Raksts #95


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.11.06



Laikam jau ar Koelju biki nepareizi sāku - neīstajā vecumā,, Lasīju "Veronika grib mirt" gandrīz visu izlasīju, nu bet grāmata nepatika. Likās nomācoša utt.. tapē atmetu Koelju no sava rakstnieku saraksta
Vēlāk tomēr pieķēros Alķīmiķim un biju starā. Ārkārtīgi patika domu graudi, viegli lasāma un saistoša.
Tagad nesen pārlasīju Veronika grib mirt - šoreiz patika
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kalevale
iesūtīt 07.08.2007 10:45
Raksts #96


Lecina seskus
*****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 12.01.06
Kur: In a world, where good things happen to me.



Lasīju tikai trīs. Alķīmiķis nu galīgi nepatika. Tā nekādīgi. Un pilnīgi liekas, ka nepelnīti slavēts. Vai arī tieši to slavinājumu dēļ bija gaidīts kaut kas daudz vairāk.
11 minūtes it kā atšķīrās. Grāmatas beigās arī bija minēts, ka pēc patiesiem notikumiem, bet nepatika kā viņš to pasniedz. Un meitenes ieraksti dienasgrāmatā arīdzan.
No tām trim, ko esmu lasījusi, visjaukākā šķita Nelabais un senjorita Prima. Tā jauki par alkatību, bet arī ne līdz galam.
Droši vien izlasīšu vēl kādu, ja jau viņam tik daudz ir, bet, nē, nepatīk.

Ak, jā! Un 11 minūtes uz nākošo gadu bija obligātajā literatūra. Man. Personīgi. Lūk!

Šo rakstu rediģēja Kalevale: 07.08.2007 10:46
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grēkmeistars
iesūtīt 07.08.2007 11:13
Raksts #97


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.06.04
Kur: Pie krāna
Savādnieks



Izlasot gandrīz visas grāmatas, nāku pie secinājuma, ka tās ir grāmatas, kas savas gudrības dēļ ātri no prāta aizmirstas. Nenoliedzami rakstīt viņš māk, bet mazliet pārslavēts arī ir.
Austākajā vērtējumā man ir ilgi-izmocītā Zahir, kuru uzskatīju par stulbu līdz izlasīju pilnībā un jā... šī ir patiešām laba. Labākā. Pilnībā sakrita ar manu dvēseles stāvokli un vispār ar to, ko es pati vēlējos aprakstīt un pateikt cilvēkiem, kas man ir blakus.
Arī Maktub izmantoju par nez-cik reižu pārlasāmo un neapnīkstošo grāmatu. Toties CGB ir samērā vispārzināmas atziņas. Nevisai.
Pārējās būtu jāpārlasa, lai atcerētos, par ko bija runa.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
nenuil
iesūtīt 07.08.2007 14:27
Raksts #98


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.01.06
Kur: šodien zeme iztiks bez mums
Novembra mākslinieks 2009



vai, es pat nezinu. esmu izlasījusi vienu grāmatu, ko man uzdāvināja - "pjedro upes krastā sēdēju un raudāju". nu, lasīt sāku tāpat kā lasīju "mazo princi" - skeptiski. jo visur tik briesmīgi pārslavēts un tā, vienīgi vismaz koelju citātus tik daudz neizmanto. neteiktu, ka ļoti patika, bet arī neriebās. uzrakstīta tā, ka ātri var izlasīt. vienkārša un diezgan banāla. neesmu šāda veida grāmatu fane. tādas pārāk pareizas tās grāmatas.
var jau būt, ka tās domas un atziņas grāmatā ir patiesas, bet es labāk nonāku pie tām pati, nevis meklēju grāmatās.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lēdija Čaterleja
iesūtīt 07.08.2007 19:21
Raksts #99


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.07.07
Kur: Rīga



Tagad lasu Maktub, pagaidām šķiet tīŗi laba (esmu kkur pusē).

Bet vislabāk man patika Veronika grib mirt, tāda neierasta.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
tragg
iesūtīt 08.08.2007 22:13
Raksts #100


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.03.07
Kur: tālāk no tevis



šobrīd lasu par Nelabo un Primu. patiesībā gana interesanta, patīk. tomēr Veroniku nepārspēj [jā, jā, pievienojos 'Veronika grib mirt' fanu pulciņam]. šausmīgi patika. paspēju identificēties ar varoni.
izlasīju arī Alķīmiķi. biju laikam salasījusies par daudz labu atsauksmju un gaidīju ko patiešām Labu. nesagaidīju. katrā ziņā lika piedomāt, apdomāt un tml, bet kaut kas pietrūka. mazliet.
tomēr autoram ir iekšā. interesanta dzīves uztvere, manuprāt. kaut gan dažbrīd liekas, ka viss ir pārlieku naivi un viedoklis par Dievu šad tad nesakrīt, noteikti turpināšu lasīt Koelju daiļradi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

7 Lapas V  « < 3 4 5 6 7 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 24.04.2024 02:14