Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Kur pazudis pavediens?
kaiva
iesūtīt 15.05.2007 12:44
Raksts #1


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.06.06
Kur: tepat
Vārdmetējs 2012



atrodiet aivvv pavedienu!
kapēc tādi sasodīti ierobežojumi- kas te ir kāda skola vai valsts birojs?
tas bija absolūti interesants visiem, kas piedalījās
kāpēc nevar ļaut cilvēkiem izklaidēties- jau tā tevi visās malās žņaudz noteikumi- nedziedāt tramvajos, ģērbties adekvāti, noformēt pareizi, nerunāt par citu tēmu
cilvēka gars tiek nonāvēts
Brīvību, brīvību Baltijai!
nelūdzam- pieprasām!
laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
 
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 4)
Roviela
iesūtīt 15.05.2007 13:14
Raksts #2


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



CITĀTS(kaiva @ 15.05.2007 13:44) [snapback]1142757[/snapback]

atrodiet aivvv pavedienu!
kapēc tādi sasodīti ierobežojumi- kas te ir kāda skola vai valsts birojs?
tas bija absolūti interesants visiem, kas piedalījās
kāpēc nevar ļaut cilvēkiem izklaidēties- jau tā tevi visās malās žņaudz noteikumi- nedziedāt tramvajos, ģērbties adekvāti, noformēt pareizi, nerunāt par citu tēmu
cilvēka gars tiek nonāvēts
Brīvību, brīvību Baltijai!
nelūdzam- pieprasām!
laughing.gif

Te ir privāta iestāde. tongue.gif Privātās iestādēs vispār ir absolūtā diktatūra.
Vēl bija variants salikt procentus visiem, kas piedalījās spamošanā. Pavediens nav izdzēsts, bet es nemanu regulatoru izteiktu vēlēšanos to atkal padarīt redzamu. Vienīgais, ka varu to pārcelt uz sarunām vai kā tā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aivvv/troll drea...
iesūtīt 16.05.2007 17:09
Raksts #3


Pokemonu pavēlnieks
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: prefektu vannasistaba nodarbojoties ar...
Zilonītis Dambo 2012



@kaiva - es tiiri labi pats protu ar sevi tikt galaa mad.gif


foruma noteikumos skaidri un gaissi raktiits ka katram driikst buut viens iepaziissanaas pavediens taadejaadi tas ka maneejais ir dzeests jau gadiem atpakall man nekaadi neaizliedz izveidot jaunu kaa ari es neesmu to veidojis spamossanas noluukos un man nav nekaadu iebildumu ka tie ka stur spamo sannem procentus taccu kaarteejo reizi atgaadinu moda darbs nav izdzeest visu peec kaartas bet gan sakaartot taadejaadi nevajadzeetu rasties nekaadaam probleemaam izdzeest sliekos spama postus


...iespeejams j acuukaarpas ekspresim buutu savs mods vinnss to arii uztureetu adekvaataak nekaa visi modi kopaa ka snaak no dazzaadaam sadallaam un kaam cuukaarpas exspresis iespeejams ir kaa nasta vai kaa vieta kur izklaideeties




+ runaajot par citu pavedienu kuraa mani posti tika vienkaarssi izdzeesti bez nekaada paskaidrojuma jautaajums cik attieciigajam pavediena veidotaajam ir gadi ir tiessi tas jautaajums ka tur buutu jaauzdod un to es arii dariiju taadejaadi manu postu izdzeessana bija nepamatota arii manis izteiktie pienneemumi par pavediena iipassnieci bija visnotall normas robezzaas un es pat neturpinaaju tos iztirzaat forumaa bet gan godiigi turpinaaju sarunu pz ...iesaku attieciigajam modam sadot pa galvu vai aizsuutiit uz kamccatku..... silent.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Siri
iesūtīt 16.05.2007 22:47
Raksts #4


Metamorfomags
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.01.04
Kur: Jūrmala
Mods 2008



Aivvv... izlasi sadaļas aprakstu un tad paskaties uz savu reģistrēšanās datumu. Jaunpienācējs atradies. tongue.gif laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aivvv/troll drea...
iesūtīt 17.05.2007 08:53
Raksts #5


Pokemonu pavēlnieks
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: prefektu vannasistaba nodarbojoties ar...
Zilonītis Dambo 2012



Esi jaunpienācējs? (nee neesmu bet citi ir) Ienāc un iepazīstini ar sevi! smile.gif (tiessi to es gribu izdariit taadejaadi nekaadu pretrunu)



* Raksti netiek skaitīti. (so?)
* Katram biedram atļauts tikai viens iepazīšanās pavediens. (taa arii buutu cita man nav skatiit zemeaak)
* Pavedieni ar atbildēm, kas vecākas par diviem mēnešiem, tiek dzēsti. (labi nav iebildumu)

Lai sasveicinātos un vienkārši papļāpātu, vari izmantot sarunu pavedienu un kaucekļus. (jaa es to lloti labi zinu un es to netaisos sseit dariit tikai veelos piedaavaat iespeeju kaadam jaunajam biedram kuram varbuut ir velme pajautaat par mani ko vinnss veelas jo taa arii ir iepaziissanaas pavedienu jeega nevis pateikt "ccau esmu MegaBumbuliits" un viss ar paareejaam atbildeem "ccau MegaBumbuliit" taadejaadi domaaju ka kaads pavediens ar daudzmaz jeedziigu atbildeessanu nebuut nabuutu par skaatid cuukkaarpas ekspresim wink.gif )
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 14:34