Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Foruma 10. dzimšanas dienas atsauksmes!
Andromeda
iesūtīt 04.11.2013 01:46
Raksts #1


Miglājs
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 12.07.06
Kur: M31
Vadzvaigzne tumsā



Sveiciens!

Vēlējos teikt lielu paldies visiem, kas ieradās! Bija tiešām patīkami!

Ar visu arbūzu un pareizajiem cilvēkiem, pasākums, manuprāt, bija vairāk nekā izdevies. Vai maz varēsim visus uzskaitīt, kas ieradās?



Šeit kaut kas no arbūza uzšķēršanas.


P.S. Ragastīt, man diemžēl nav iedvesmas rakstīt par agro, miglaino, auksto un miegaino rītu, ceļu uz pasākumu, mazā, zaļā un apaļā iegādi un parakstiem uz tā. Tev sanāca pārāk labi, lai es to mēģinātu atkārtot! grin.gif

Šo rakstu rediģēja Andromeda: 04.11.2013 01:48
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
 
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 15)
Grēkmeistars
iesūtīt 04.11.2013 10:25
Raksts #2


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.06.04
Kur: Pie krāna
Savādnieks



Lai gan pie arbūza es netiku, bet pasēdēšana (kārtīga nosēdēšana) Alā bija ļoti izdevusies. Daudz izmainījušos seju, daudz arī tādu, kas nemainās (daudz neredzētu). Man pašam tas vairāk pat bija kā iepazīšanās nevis atkalsatikšanās vakars, bet bija lieliski satikt zināmākos biedrus un iemalkot pāris aliņus, un iepazīt jaunus, visnotaļ interesantus cilvēkus.

Paldies tiem, kas saorganizēja šo visu un tiem, kas ieradās!

Varbūt vēlāk uzskaitīšu, ko redzēju, atpazinu, iepazinu, un kādi iespaidi palika.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kaķe
iesūtīt 04.11.2013 10:47
Raksts #3


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.02.06



Ai, es gan satiku pazīstamus cilvēkus, gan arī kaut kur redzētus, gan arī vēl neredzētus. Visnotaļ biju gaidījusi nedaudz savādāku attieksmi, galu galā, bērni nekož. grin.gif Prieks par tiem, kuri tomēr pienāca klāt [pārvarēja savas bailes no bērniem grin.gif] un sasveicinājās. Neko darīt, arī es pirms pāris gadiem domāju par bērniem kā par tādiem bubuļiem.
Paldies U.Ragastei par arbūzu gabaliņu (piespiedi tomēr apēst to mazo gabaliņu), par ratu stumšanu. smile.gif
Zibgaismiņa bij jauka un pavadīja mani līdz Bastejkalnam un vēlāk arī līdz trolejbusam. smile.gif Varējām jau nedaudz vairāk svaigā gaisā pavadīt laiku, nevis uzreiz skriet un ķerties pie dzeršanas, bet nu, tādi laiki pienākuši.

Nav pat žēl, ka netiku uz Alu. grin.gif Visam pienāks savs laiks.
Paldies, KBKNei arīdzan. yahoo_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 04.11.2013 11:17
Raksts #4


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



Tu vari izdzīt biedrus no foruma, bet nevari izdzīt forumu no biedriem! grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Adē
iesūtīt 04.11.2013 19:36
Raksts #5


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Tulkotāji
Pievienojās: 06.10.04
Kur: Pie sienas.
Mūžīgā opozīcijā



Man ir liels prieks, ka es aizgāju. Manai aknai gan ne pārāk grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ungaarijas ragas...
iesūtīt 04.11.2013 20:42
Raksts #6


Skatās acīs baziliskam
Grupas ikona

Grupa: Daiļdarbu vadītāja
Pievienojās: 22.12.04
Kur: uz dārgumu kaudzes
Tīstokļu pūķis



1. Andromeda
2. Josephine
3. Overlord
4. Džea
5. Ils
6. Ungārijas Ragaste
7. Kaķe
8. Otrās forumiešu paaudzes pārstāve, kura niku diemžēl aizmirsu uzprasīt
9. zibgaismiņa
10. aivvv/troll dream walker
11. Grēkmeistars
12. Ledene
13. Shadowstalker
14. Adē
15. trobelius
16. jazz
17. Shatered
18. mezja lauminja
19. Vilku meita
20. kraist
21. Mīnusiņš
22. Erasmus
23. nera
24. earnella
25. Aiva
26. Seila
27. Mākoņkaķis Aurēlija
28. washulis
29. Janchux
30. Namoo the Jellyfish
31. Džūna
32. Grims
33. Raine
34. Arwen


Šis ir to biedru saraksts, kuru Kurbijkurnes nikus es spēju atsaukt atmiņā, pateicoties manai nosliecei vākt parakstus. :] Tiesa, palīdzēja arī uzņemtās bildes. Taču te nav pieminēti tie, kurus es atpazīstu, bet viņu šejienes segvārdus nekādi nespēju izvilkt no zemapziņas dzīlēm, kā arī tie, kuri pavīdēja garām ejot, vai Alā ieradās, kad es jau no turienes biju aizlidojusi. Tā kā esiet laipni aicināti sarakstu papildināt un labot kādas kļūdas, kuras es varētu būt pieļāvusi.
Pēc maniem aprēķiniem Kurbijkurnes pasākumu ar savu klātbūtni uz īsāku vai garāku brīdi varētu būt pagodinājuši apmēram 50 biedri.

Tiktāl par statistiskām lietām. Pievēršoties kam emocionālākam: es ne drusciņas nenožēloju, ka tomēr izdomāju šo pasākumu apmeklēt. Ir tik ļoti jauki satikt sen neredzētus cilvēkus un iepazīties ar jauniem. :]
Mēdz jau kādreiz teikt, ka vislabāk un jautrāk ir tur, kur tevis nav, bet šoreiz man tā nebija.

P.S. An, esmu joprojām svēti pārliecināta, ka tev tas izdotos. :]




Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Andromeda
iesūtīt 05.11.2013 01:30
Raksts #7


Miglājs
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 12.07.06
Kur: M31
Vadzvaigzne tumsā



1. Andromeda - es, jā. Tāds nedaudz pūlī apjucis miglājs. Sākumā nespēju saprast, ko iesākt ar lielo kaudzi ļaužu, kurus nepazinu. Brīžiem sajutos kā klaustrofobiķe. Kaut kā jau pat sanāca laikam beigās iejusties starp
2. Josephine - susļik, man bija prieks ar tevi kaut kur aizdoties kopā, mums tā vajadzētu biežāk darīt
3. Overlord - Saurij, būs jau labi! Tāds pa daļai sašļucis un mazliet bēdīgs izskatījies
4. Džea - paldies par labajiem vārdiem un interesi par lomu spēlēm
5. Ils - jauki redzēt un prasītos, lai atgrieztos forumā ar jauniem rakstiem ^^
6. Ungārijas Ragaste - varētu stundām klausīties stāstā par manu ceļu uz pasākumu un raustīties smieklu krampjos - jā, es būšu nemirstīga, ja jau smiekli pagarina dzīvi! smile.gif
7. Kaķe - audzina nākotnes kurbijkurnieti, cik mīlīgi
8. Otrās forumiešu paaudzes pārstāve, kura niku diemžēl aizmirsu uzprasīt - kas par mazām, zilām ačtelītēm
9. zibgaismiņa - sanāca tikai pavērot no malas
10. aivvv/troll dream walker - paldies par kafiju un kompāniju, kad aizraidījos ar savu zivtiņu tālāk no citiem, uz sava koka troņa, nav jau gluži iron throne as in Game of Thrones, but it sufficed my needs just fine
11. Grēkmeistars - no sirds prieks bija satikt, lai arī nav ne jausmas kādu giggly iespaidu atstāju par sevi pēc diviem aliem tukšā dūšā, nemaz nerunājot par pārējo haosu un manu nespēju koncentrēties pūlī sakarīgākām sarunām
12. Ledene - neatpazinu, piedod
13. Shadowstalker - vismaz viens cilvēks ar kārtīgu nazi, arbūza uzšķēršanai, kā arī jā, jā turējos no alus es pa gabalu, thanks anyways
14. Adē - ļoti glīti izskatījies ^^
15. trobelius - neatpazinu, piedod?
16. jazz - kaut kur ļoti dzirdēts niks, tikai kaut kā nezinu vai pareizi saliktu kopā ar sejām
17. Shatered - atpazinu pēc foto pavediena
18. mezja lauminja - jauka cepure
19. Vilku meita - neatpazinu? Hm.
20. kraist - ?
21. Mīnusiņš - ?
22. Erasmus - Pēc bildēm sazīmēts
23. nera - Same here
24. earnella - ?
25. Aiva - Jauki atkalredzēties
26. Seila - sauļuk viss ir labi!
27. Mākoņkaķis Aurēlija - Jauki, ka pārpratums atrisinājās un cerams tapa skaidrākas tās lietas ^^
28. washulis - jauks cilvēks
29. Janchux - cheers
30. Namoo the Jellyfish - pasaule ir tik maza un tomēr šķita nedaudz maģiski un brīnumaini, ka mums ir kopīgas paziņas smile.gif
31. Džūna - atpazinu pēc foto pavediena
32. Grims - nez
33. Raine - nez
34. Arwen - Glīta
35. Mattiass - meow, atkal visu nokavēji, nja.
36. Pūķēns Sāra - vienmēr jauki satikt un parunāties! (hugs)

Man gribētos šādus pasākumus biežāk un kopumā weird is good! I like it.


P.S. Ragastīt, ja es nebūtu kā izžmiegts citrons, absolūti bez iedvesmas, tad jā, bet diemžēl es esmu izžmiegts citrons uz šo brīdi.

Šo rakstu rediģēja Andromeda: 05.11.2013 01:32
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grēkmeistars
iesūtīt 05.11.2013 12:34
Raksts #8


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.06.04
Kur: Pie krāna
Savādnieks



1. Andromeda - liels prieks bija satikt! un atkal secināt, ka visi cilvēki ir garāki, nekā es viņus iedomājos (laikam tāpēc, ka es pats esmu samērā mazs). skaista, jautra, ar patīkamiem smiekliem (starp citu).
2. Josephine - tāda maza un cute. Andromedas māsa.
3. Overlord - likās pārdomu un alus pilns. bet pastāstīja man, ka mazas un smalkas sievietes mēdz būt stipras.
4. Džea - neatpazinu.
5. Ils - tika manīts. bija pelnījis lielos aplausus.
6. Ungārijas Ragaste - bija prieks satikt un atcerēties. atstāja lielas stāstnieces iespaidu.
7. Kaķe - es nu ļoti gribēju redzēt mazuli (man nav bail no bērniem) un nocelt tos ratus Alā, bet nu... nekā.
8. Otrās forumiešu paaudzes pārstāve, kura niku diemžēl aizmirsu uzprasīt - ?
9. zibgaismiņa - tāds kā mans vakara cilvēks. skaista, izpalīdzīga būtne. deva cigaretes, pavadīja mani līdz busiņam. sanāca ļoti sakarīgas sarunas.
10. aivvv/troll dream walker - bija visur. izkliedza pavēles, kuram galdiņam domāts kurš ēdiens. teica runas un vispār atstāja ļoti labu iespaidu.
11. Grēkmeistars - nokavēju svinīgo daļu. bet citādi labi pavadīju laiku, lai gan nu noteikti neesmu pūļa cilvēks.
12. Ledene - neatpazinu.
13. Shadowstalker - vakara gaitā kļuva diezgan aizplīvurots. nav mainījies.
14. Adē - lielisks matu griezums, glīta persona. es reibumā būtu sācis uzmākties, ja Shadowstalkera nebūtu blakus. xD.gif viņa dzēra to jocīgo alu.
15. trobelius - neatpazinu. laikam bija pie tā lielā galda.
16. jazz - neatpazinu
17. Shatered - atpazinu. bikses bija visnotaļ interesantas.
18. mezja lauminja - neatpazinu.
19. Vilku meita - neatpazinu.
20. kraist - nope.
21. Mīnusiņš - nope.
22. Erasmus - neredzēju.
23. nera - uz mirkli redzēju. bet varbūt tā nebija viņa.
24. earnella - ir ļoti īpaša būtne...
25. Aiva - varbūt atpazinu.
26. Seila - sanāca apsveicināties. vai varbūt tā nebija viņa?
27. Mākoņkaķis Aurēlija - tagad zināšu, kā izskatās.
28. washulis - arī tagad zināšu.
29. Janchux - cheers, indeed. izrādījās, ka patiesībā viņu sauc Jānis.
30. Namoo the Jellyfish - sanāca iepazīties. laikam arī par kaut ko runājām. man patika veste.
31. Džūna - atpazinu.
32. Grims - bija manīts. nopietna paskata vīrietis.
33. Raine - neatpazinu.
34. Arwen - ēdot runāja par riebīgām tēmām? viņai ir princeses izskats.

Pūķēns Sāra - ieradās vēlu, bet sanāca sapazīties. kāds teica, ka mēs līdzīgas. ^^ viņa tiešām atgādināja mazu pūķīti.
Mattiass - palīdzēja man atrast Alu. gribējās, lai būtu agrāk ieradies.
WinterLea. - sanāca apsveicināties. drīz vien kaut kur pazuda.

Šo rakstu rediģēja Grēkmeistars: 05.11.2013 12:37
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
washulis
iesūtīt 05.11.2013 17:32
Raksts #9


Cogito ergo sum
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.02.07
Kur: Divas mājas tālāk
Jaukais snīpis



Neņemšu pēc pilnā saraksta, jo baidos, ka pie lielākās daļas man nebūs, ko teikt, kā arī baidos sākt jaukt.
Pārsvarā komunicēju ar tiem, kurus jau droši pazinu, jo pārējo, mazāk zināmo ļaužu tematiem es nedz spētu izsekot, nedz spētu pievienoties, bet tik ik pa laiciņam klausījos no malas, kamēr netiku ierauta kādās savās individuālajās sarunās.
Apjautu to, ka kurbijkurne sevī ir savākusi patiesi raibu kompāniju, lai arī nepameta sajūta, ka pat ja esmu daļa no šīs kompānijas, jūtos no tā traki atvienota. Visticamāk tādēļ, ka mana aktivitāte forumā bijusi senāk, bet ne tik sen, lai es zinātu visas foruma leģendas un pasmietos tām līdzās. Bet neskatoties uz to, bija jautri. Iepazīt dažus daļēji zināmos jau pilnīgāk, vismaz pēc sejas, iedzert jaukajās un siltajās Alas telpās, uzēst arbūzu, ko pēdējo reizi es patiesībā netiku darījusi ārkārtīgi sen. Daži, kas ieradās vakarpusē, tika palaisti garām, bet baidos, ka pat ja uzkavētos, es neko iespaidīgu šajā laika periodā pasākusi nebūtu. Ceru, ka jums gāja jautri.
Atļāvos verbāli ar dažiem biedriem pārcilāt savu foruma pieredzi un apjautu, ka tā ir tik muļķīga un pokemonīga, ka gribētos to restartēt un izdarīt ko labāk, kamēr forums vēl bijis ziedu laikos. Vai arī gribētos, lai tie ziedu laiki atgrieztos. Shadowstalkera viedie vārdi tomēr ir patiesi un šajā foruma mītā tas neapšaubāmi parādījās.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
zibgaismiņa
iesūtīt 05.11.2013 18:01
Raksts #10


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.05.05



Vakara patīkamais pārsteigums: Matt' beidzot ir telefons w00t.gif , mana omīte ātrāk pierunājās pāriet uz mobilo tongue.gif
Keep up the great job Pūķēn wink.gif

Ar Grēkmeistaru vēl sarunas noteikti turpināsim smile.gif Ceru uz atkārtotu satikšanos drīzumā.

Joprojām nevaru pierast, ka Ragastei nav garās bizes grin.gif tas laikam tapēc, ka satieku viņu apmēram reizi gadā grin.gif

Izrādījās, ka Aivv tomēr par mani nav aizmirsis un viss ir bijis tikai nelaimīgs likteņa pārpratums,, un varu pateikt, ka ja neskaita 7. un 10.datumu, es darbā šomēnes būšu atrodama katru darbadienu līdz pat 18. Novembrim ieskaitot.(P.S. mums ir nagu laku pievedums *nudge nudge* happy.gif)

Arwen skaista kā atceros:)

Ilam liels paldies par bildēm(ne tikai foruma) smile.gif Aptuveni citējot Aivv : "Tu esi apbrīnojams cilvēks, Tu nedēļas laikā apmeklē vairāk kultūras pasākumu, kā mēs gadā!" Lielisks piemērs, uz ko jātiecas un, ka visu var, ja tikai grib.

Tie ir cilvēki, kas visvairāk palikuši atmiņā, ar pārējiem bija forši apsveicinaties, sapazīties, papļāpāt un atkalredzēties pēc nesenākas satikšanas. Un uzzināt, ka konspirācijas teorija"Kurbelieši, eu, mācāmies par skolotājiem, lai piepludinātu jaunas asinis?" ir veiksmīgi sasniegusi sākuma fāzes vidusdaļu grin.gif

Šo rakstu rediģēja zibgaismiņa: 05.11.2013 18:04
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ledene
iesūtīt 12.11.2013 20:42
Raksts #11


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.04
Kur: Rīga



Atnācu atrādīties un paskatīties uz brīdi, pēc tam devos prom. 9 gadi pagāja, kopš biju aktīvajā statusā, nemaz arī nebrīnos, ka neatpazina mani tongue.gif . Lielākais prieks bija satikt Hulu un Dzindzin, paskatīties uz.. piemēram, Erasmus un Neru laughing.gif .

Kur var apskatīt bildes no Origo laukuma smile.gif ?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
zibgaismiņa
iesūtīt 15.11.2013 22:01
Raksts #12


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.05.05



Nav man nekādu bilžu, man pat nebija kameras laughing.gif

Ziņa pamatā domāta Ilam, jo feisbuku neizmantoju, tur diemžēl nav tādas funkcijas, kā izdzēst profilu, tapēc nevarēju atbildēt pa tiešo, vienkārsi saņēmu ziņu e-pastā.

Kurš te izplata baumas,ko? tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Džūna
iesūtīt 23.11.2013 20:04
Raksts #13


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.12.04
Kur: Zālamana templis, Klervo abatija.



CITĀTS(Adē @ 04.11.2013 19:36) *
Man ir liels prieks, ka es aizgāju. Manai aknai gan ne pārāk grin.gif

+1

CITĀTS(Andromeda @ 05.11.2013 01:30) *
31. Džūna - atpazinu pēc foto pavediena

I feel popular.

CITĀTS(Grēkmeistars @ 05.11.2013 12:34) *
31. Džūna - atpazinu.

Doh, you have slept in my apartment few months ago tongue.gif

Bet uz kopējā fona jutos veca kā mūžība, kaut gane nebiju senākais biedrs. Dikti patika Zibgaismiņa, slavējām viena otras ataugušos matus un gribēšu satikt vēl smile.gif
Kaķe, tevi ieraugot man uznāca nostaļģija pēc senajiem laikiem. + Tavs bēbis ir dikti mīlīgs.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grēkmeistars
iesūtīt 24.11.2013 21:19
Raksts #14


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.06.04
Kur: Pie krāna
Savādnieks



CITĀTS
Doh, you have slept in my apartment few months ago tongue.gif


afigetj. tas, izrādās, bija tavējais dzīvoklis. cool.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
zibgaismiņa
iesūtīt 02.12.2013 20:52
Raksts #15


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.05.05



Prieks lasīt Džūnas vārdus, man vienmēr bija iespaids, ka es tev liekos tāda maza un garlaicīga, bet tas laikam ir mūžam nemirstīgais foruma komplekss, ka biedri viens otram liekas nepārvarami augstākā pakāpē grin.gif Nu tā, no sērijas, kā kādreiz baidijās no Šada vai Saurija utt.

Un tas ir tik smielkīgi, ka tādas sajūtas izdzīvo tik ilgi, lai gan man jau būtu jābūt pieaugušai, un jāsaprot, ka visi taču ir tikai cilvēki smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mattiass
iesūtīt 06.12.2013 10:56
Raksts #16


Cep picas
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 25.03.04
Kur: Rīga
Foruma maršals 2012



CITĀTS(zibgaismiņa @ 02.12.2013 20:52) *
Nu tā, no sērijas, kā kādreiz baidijās no Šada vai Saurija utt.

A kas tur ko baidīties? Feinie puiši cool.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 20:18