Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Garu saukšana, Esat mēģinājuši ? kā veicās? ko saucāt?
Witch
iesūtīt 04.01.2006 11:58
Raksts #1


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.01.06



ko māģinājāt saukt? izdevās? pati pirms kādiem pāris gadiem ar draudzenēm saucām melno dāmu... nekas neiznāca bet kopš tās reizes galīgi negribās...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
8 Lapas V  < 1 2 3 4 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
linhira
iesūtīt 04.01.2006 21:50
Raksts #21


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 31.12.05



Jā, saucu pīķa dāmu izdevās, kopš tās reizes vairs negribās

Un vēl arī Misteru Coju - tās tāds vecis-gars, kurš noņem skalpu- neizdevās

Šo rakstu rediģēja Sindra: 06.01.2006 12:12
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
emily
iesūtīt 04.01.2006 21:56
Raksts #22


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.04
Kur: Cēsis
Janvāra fotogrāfs



CITĀTS(linhira @ 04.01.2006 21:50) *
Jā, saucu pīķa dāmu izdevās, kopš tās reizes vairs negribās



Kā tad izdevās? rolleyes_a.gif Kā bija? Ko darīji? Kā? smile.gif
Gribas zināt smile.gif

&dubultposts Tev tur sanāca smartass.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Minki
iesūtīt 04.01.2006 22:27
Raksts #23


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.11.05
Kur: Aizkulises



Just no comment! sad.gif Lūdzu nekad nemēģiniet to darīt nopietni!!!! TIEŠĀM NEMĒĢINIET!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
berserks
iesūtīt 04.01.2006 22:33
Raksts #24


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.04.05
Kur: peļu medībās :D



A tu mēģināji ?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Minki
iesūtīt 04.01.2006 22:35
Raksts #25


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.11.05
Kur: Aizkulises



Mēģināju gan! sad.gif crying.gif Diezgan.... INTERESANTI, lai neteiktu vairāk.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Adē
iesūtīt 04.01.2006 22:38
Raksts #26


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Tulkotāji
Pievienojās: 06.10.04
Kur: Pie sienas.
Mūžīgā opozīcijā



Dependence- stāsti,beidz cilvēkus intriģēt! rolleyes_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Vespertilio
iesūtīt 04.01.2006 22:47
Raksts #27


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.04.05
Kur: Shadowspire



Garu saukšana tik tiešām nav ieteicama nodarbe. Kautkur lasīju, ka nepieredzējušus medijus apmeklē zemākie gari, kam patīk ākstīties, nevis īstais gars, kuru mēģina izsaukt. Tādēļ nedaudz parotaļājoties ar šķīvīti nekas slikts nenotiks, bet aizrauties ar to nevajag. Ja nu atnāk kāds spēcīgāks gars, kurš negrib iet prom...
Bērnībā kopā ar māsu izsaucām Kleopatras garu, ar "šķīvīša dancināšanu". Vienīgais sakarīgais teikums, ko no viņas uzzinājām, bija : "Lišķis ir miris."

CITĀTS
bijām vēl aizrāvušās ar tā saucamo žņaugšanos (tas ir tad, kad cilvēks saelpojas ar galvu uz leju&tad kāds viņu ar šalli nožņaudz&šis nokrīt&sāk kko murgot&tad neko neatceras.)

Tas man atgādina sen no modes izgājušu nodarbi, ko kādreiz piekopa manā vecajā skolā:
Viena meitene nostājās pie sienas kautkādā tukšā skolas telpā, dažas stāv apkārt, viena no viņām stāvošajai meitenei ar rokām spēcīgi uzspiež sirds apvidū. Meitene zaudē samaņu, pēc īsa mirkļa attopās un stāsta par dīvainajām sajūtām un ko redzējusi. Nebiju tam lieciniece, bet vienai meitenei šās procedūras laikā palicis slikti un viņa dabūta pie samaņas vēlreiz uzspiežot uz sirdi. Man domāt, ka tā darot, liek apstāties sirdij vai kā tamlīdzīgi, dažos gadījumos izraisot klīnisko nāvi. Kā zināms, tie, kas piedzīvojuši klīnisko nāvi, parasti ir redzējuši kautko savādu.
Njā, šis gan nav par garu izsaukšanu...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Minki
iesūtīt 04.01.2006 22:52
Raksts #28


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.11.05
Kur: Aizkulises



Man neviena nav mājās. Nevaru rakstīt, jo pati sabaidīšos un varēšu iet gulēt pie kaimiņiem, bet - Kāds paradokss! - arī kaimiņu NAV MĀJĀS!!!
Labiņi... Vismaz kaut kas - Saucām pīķa dāmu. Mana māja jau vispār ir ļoti "baisīga" un jau no sākta gala te ir mitinājies kaut kas nelabs... Visu dzīvi mani un visus pārējos mājās mītošos ir piemeklējušas visādas dīvainas izdarības NO NEVIENA. (Šķietami)
-Bija tā, ka izsaucām to dāmu nu un itkā nekas neizdevās.... ITKĀ. Aizgājām gulēt un tiešām nobrīnījāmies, kāpēc tik siltā vasaras naktī mana māja ir tik nenormāli auksta.
- Naktī pamodāmies no patiešām stindzinoša aukstuma un tā, ka otrā (manā) istabā KAUT KAS NOTIEK. (Skaņa apmēram tāda, kā tiktu gāztas mēbeles.) Nobijusies, maza, segu aplikusi ap pleciem roku rokā ar draudzeni devos uz otru istabu, saslēdzu visas gaismas.... MANS SUNS guļ istabas vidū (nu ne gluži vidū, but whatever) pilnīgi slapjš un ... nu pusbeigts. Viņš izskatījās saņurcīts, samocīts itkā būtu dauzīts pret sienu, bet istabā nekas neliecināja par to, ka viņš kaut kam būtu pieskāries....
-Bet vēl viena interesanta lieta - istabas sienas bija norasojušas. ... Istaba bija auksta, bet nu jau sākusi atgūt siltumu.... Tas bija šausmīgi.
- Visiem dzīvnieku aizstāvjiem - mans suns joprojām ir dzīvs smile.gif Un cik var saprast - diezgan apmierināts ar savu dzīvi, bet uzvedība viņam kopš tā laika ir interesanta - viņš salecās ikreiz, kad sajūt vēju (mājās, protams, - ārā tas ir pašsaprotami!)

Tā gan ir tikai viena reize, bet, manuprāt visbriesmīgākā, jo kādam tika nodarīts pāri! sad.gif Un es tiešām neko neesmu izdomājusi! (Protams, izvēle paliek jūsu rokās - ticēt vai nē!)

Tagad kurš mani no rīta savāks??? Es aiz bailēm būšu kājas atstiepusi!!!! blink_a.gif ermm.gif

Šo rakstu rediģēja Dependence: 04.01.2006 22:55
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 04.01.2006 23:09
Raksts #29


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Izklausās pietiekami baisi, dependence. Man ir bijis tā, ka viesi atnak pat nesaukti. Tas bija dziļ naktī, kad mēs ar draugu bijām viņa laukos. Es pamodos no soļiem. Skaidriem kā tie būtu tepat blakus, it kā tas būtu cilveks, taču istabā neiviena paša nebija. Palīdu zem segas un centos iemigt. Itkā izdevās arī, taču pēc brīža man palika karsti, es izlīdu ar galvuno segas un salecos- kāds elpoja man ausī! Atkal palīdu zem segas. Pēc mirkļa dzirdu pie loga savādu skapstēšaos. Itkā, nodomaju vel pie sevis, tie tak koku zari vai vel kā ta. Bet pēc mirkļa atskan suņa va ivilka riktīgi skaļš gaudiens. Pie paša loga. Smieklīgākais ir tas, ka nevienam kaimiņam un manam draugam tuvākajā apkaimē nav savu mūžu neviena paša suņa vai vilka vai kā tāda vispār bijis. Viss jau vel būtu vienalga, ja no rīta es savas kārtīgā kaudzītē saliktās drēbes nebūtu atradusi izmētātas pa istabu... silent.gif
Ek Jūs, dullā tauta, es velreiz atkārtoju- nespēlējaties ar likteni, ja dzīvība dārga! unsure_a.gif

Šo rakstu rediģēja Rowenny: 04.01.2006 23:09
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Minki
iesūtīt 04.01.2006 23:12
Raksts #30


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.11.05
Kur: Aizkulises



Row, baisi! Tas par to elpošanu ausī - tik pazīstami! Vispār arī manējiem (man gan ne) ir gadījies arī kkas līdzīgs tieši saistībā ar šķietami lielu suni. Jūt, ka "ielec" gultā, pie auss elso utt. Nez`! blink_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kedriks
iesūtīt 05.01.2006 00:02
Raksts #31


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



Okultisti teiktu - nevis saucējs izklaidējas, bet zemie astrāļi ! Jums vajag tādu kompāniju? Lūdzu turpiniet tādā garā! sick.gif

Šo rakstu rediģēja Kedriks: 05.01.2006 00:03
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sīdžmāsters
iesūtīt 05.01.2006 01:08
Raksts #32


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.10.05



kautkad pirmajās klasītēs saucām gan zaļo rūķīti, gan pīķa dāmu, bet ne viens, ne otra neatnāca! Toties bikses bija pilnas no tās sajūtas vien! Prikolīgi! tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grims
iesūtīt 05.01.2006 12:23
Raksts #33


Nazgûl
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Tieši aiz tās izkapts, kas ir atbalstīta uz tava pleca.



A varbūt kāds zinošs un visādus brīnumus pieredzējis varētu noorganizēt vienu seansu skeptiķiem? Es labprāt pieredzētu garu klātbūtni vienalga vai viņi labi vai ļauni (visu taču dzīvē vajagot izmēģināt), taču tīras sagadīšanās pēc uzskatu to par muļķībām.
Iespējams gan, ka man sanāktu līdzīgi kā NGC1313 smieties visnepiemērotākajās vietās, taču ja taisnība Ungārijas Ragastei un "parasti veicas neticīgajiem, jo gariem ir vēlme viņiem pierādīt, ka viņu neticēšāna ir veltīga", tad taču vajadzētu sanākt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tok'ra
iesūtīt 05.01.2006 22:21
Raksts #34


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.03.05
Kur: Rīga



Tieši gribēju lūgt seansu skeptiķiem, bet pirms manis jau pasteidzās. smile.gif Ja tāds seanss tiešām tiks rīkots, pabrīdiniet mani!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Riame
iesūtīt 06.01.2006 01:04
Raksts #35


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 31.08.04
Kur: Es esmu nekur, nekad un necikos...



Hmm. MJā, mēs arī esam visu ko saukuši savāla laikā. Pašās pirmajās klasītēs... laughing.gif
Mjā, es arī neatteiktos uz kādu no tādiem seansiem aiziet, ja tiks rīkots, pabrīdiniet mani... smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 06.01.2006 01:09
Raksts #36


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Erm, Jūs tiešām ko tādu gribat, neticīgie? Nevienu sirdstrieka neķers pēc tāda seansa? Galvcoju, ar laiku sāksies JUms paranoja, nevienam neiesaku ko tādu piedzīvot! silent.gif
Bet Rīgā jau ir kāds, kas to varētu. Gan jau...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ice tea
iesūtīt 06.01.2006 01:40
Raksts #37


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.11.05



Jā es arī esmu ļoti sen kko tamlīdzīgu darījusi, bet interesantākais bija tas, ka mums toreiz zēni bija tie ticīgākie un es gandrīz katru dienu varēju vērot kā no zēnu tualetes iznāk bariņš nobijušos puisīšu. Bet pašai gan nekad nekas tāds nav izdevies un man īstenībā arī negribētos lai izdodas, it īpaši palasot iepriekšējos baisos stāstiņus. unsure_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kedriks
iesūtīt 06.01.2006 10:21
Raksts #38


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



Da mūsu klasei učene sarīkoja šķīvja dancināšanu vienā no kkādā 5. klasē... nudien nesaprotu viņas motivāciju grin.gif kaut gan iespējams saprotu smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ungaarijas ragas...
iesūtīt 06.01.2006 11:38
Raksts #39


Skatās acīs baziliskam
Grupas ikona

Grupa: Daiļdarbu vadītāja
Pievienojās: 22.12.04
Kur: uz dārgumu kaudzes
Tīstokļu pūķis



CITĀTS(Good ol' Grim @ 05.01.2006 12:23) *
Iespējams gan, ka man sanāktu līdzīgi kā NGC1313 smieties visnepiemērotākajās vietās, taču ja taisnība Ungārijas Ragastei un "parasti veicas neticīgajiem, jo gariem ir vēlme viņiem pierādīt, ka viņu neticēšāna ir veltīga", tad taču vajadzētu sanākt.


Nezinu cik daudz man taisnība, taču ja tā padomā - ja šķīvīti dancinās vesels bars neticīgo, tad viņi ar savu neticību izdarīs tādu spiedienu uz priekšmentu, ka nabaga gars kaut izstiepies vai saraujies neko nespēs padarīt laughing.gif

Taču neticīgo seanss gan būtu interesanta lieta, tik es laikam nevarētu piedalīties, jo izrādās manas aukstās rokas traucē (šķīvītim jābūt siltam, lai gars to vēlētos kustināt... un gana plānam un vieglam, tīra porcelāna)...
Laikam jau mums nesanāca, tāpēc, ka visi bijām zinātnieki w00t.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Minki
iesūtīt 09.01.2006 01:53
Raksts #40


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.11.05
Kur: Aizkulises



CITĀTS(Ungaarijas ragaste @ 06.01.2006 11:38) *
Nezinu cik daudz man taisnība, taču ja tā padomā - ja šķīvīti dancinās vesels bars neticīgo, tad viņi ar savu neticību izdarīs tādu spiedienu uz priekšmentu, ka nabaga gars kaut izstiepies vai saraujies neko nespēs padarīt laughing.gif


Nav jau jādancina šķīvītis! laughing.gif Bet ja tas notiktu tieši šādā veidā - Tev ir pilnīga taisnība! Es tomēr ticu, ka cilvēkiem ar savu enerģiju arī ir jārada tā īstā atmosfēra un ja atnāk te desmitiem, kas netic nevienai kustībai, kas tiek izdarīta - kas tad tur par atmosfēru!? blink_a.gif


Nevajag, nevajag neko tamlīdzīgu! wink.gif Gan jau - pienāks diena, pienāks brīdis un arī jūs kaut kam nevarēsiet atrast reālu izskaidrojumu! Un nemaz nebūs nekas jāsauc! cool.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

8 Lapas V  < 1 2 3 4 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 19:30