Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Vai pazemē kāds dzīvo ?
Sol Invictus
iesūtīt 04.01.2005 01:00
Raksts #1


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: Tallina
Niks 2006



Pirms kāda laiciņa, kad es tiku labi apgādāta ar vgisāda veida preses izdevumiem es mēdzu lasīt vakara ziņu mistikas lapu (ārkārtīgi sviestaini, bet interesanti stāsti) daudzi no tiem bija par to, ka pazemē dzīvojot augsti attīstīta civilizācija, kuras pārstāvji esot džini un citas mistiskas radības, manuprāt to sauca par Šamblu vai kaut kā tā unsure.gif

Man te sagribējās par šo mītu (jo es uzskatu, ka tā ir tikai leģenda) uzzināt vairāk kādam nav kaut kāda info par to (es jau draudzējos ar google) ?
Vēl protams būtu interesanti uzzināt ko par šo nostāstu domā foruma biedri.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
6 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 59)
Kedriks
iesūtīt 24.04.2005 19:19
Raksts #41


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



Nu cilvēks savu dzimto planētu šķiet ir izpētījis gana jau labi, vienīgais ierakties dziļumā un kā nākas nolaisties okeānā viņam vēl nespīd...no sauszemes lielākais kārdinājums ir uzzināt, kas ir zem mežonīgās Antarktīdas ledājiem apakšā... Viduslaikos neizpētītajā novietoja visādus ķēmīgus monstrus, tagad ar tie tādi vēl īzskatās ka pēdējiem mēģinājumi pabiedēt lētticīgos. zeme tomēr ir pārāk labi izpētīta - nezināmais, svešais, dēmoniskais tagad daudziem saistās ar Visuma dzīlēm un mazajiem zaļajiem jeb /un slaidajiem pelēkajiem u.t.t. laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sapņu Teātris
iesūtīt 24.04.2005 19:57
Raksts #42


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.09.04
Kur: The Hellsing Mansion



heh,cik nu labi,liidz ''labi'' veel dikti taalu...Cilveeks pat nav izracies cauri garozai...Pashlaika dziljaakasi urbums ir desmit kilometri,taa ir tikai viena spetiitdalja no plaanaakaas vietas zemes garoaazaa....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
lady_valea
iesūtīt 24.04.2005 20:13
Raksts #43


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.06.04
Kur: Bezgalīgas sudrabainas gaismas apmirdzēta meža vidū...



Pastāv teorija ka pazemē varētu dzīvot dinozauri...
Reiz kaut kur lasīju ka cilvēki esot atraduši ieeju (durvis vai vārtus) pazemē. Esot dzirdēti kaut kādi klaudzieni... getlost.gif

Un tomēr, kāpēc lai pazeme nebūtu apdzīvota? Teorētiski neviena dzīvā būtne tur izdzīvot nevar. Bet ja jau okeāna dzīlēs arvien atrod jaunas sugas... Tas ka neviens nav atklājis pazemes, hmm, iedzīvotājus, nenozīmē ka tādu nav!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 26.04.2005 07:34
Raksts #44


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



CITĀTS(lady_valea @ 24.04.2005 21:13)
Pastāv teorija ka pazemē varētu dzīvot dinozauri...
Reiz kaut kur lasīju ka cilvēki esot atraduši ieeju (durvis vai vārtus) pazemē. Esot dzirdēti kaut kādi klaudzieni...  getlost.gif

Un tomēr, kāpēc lai pazeme nebūtu apdzīvota? Teorētiski neviena dzīvā būtne tur izdzīvot nevar. Bet ja jau okeāna dzīlēs arvien atrod jaunas sugas... Tas ka neviens nav atklājis pazemes, hmm, iedzīvotājus, nenozīmē ka tādu nav!
*

Jā, protams, ka var atrast visādus vārtus - kaut vai ieejas vecās šahtās, kādu ir pilnīgi pietiekami, vai arī alās, kurām, lai nelien visādi, kādreiz ir uztaisīti vārti vai aizmūrēta ieeja. Un tad? Pazemē ir lieliska akustika. Un tad pat vienas ūdens lāses kritiens no pietiekama augstuma izklausās bezmaz kā lielgabala šāviens. Normāli! Tas nav pieradījums, ka tur dzīvo kas vairāk par kukaiņiem vai kādām ķirzakām - maziņām, jo lielām tur nav ko ēst. Neviens alu pētnieks nesatraucās par to, ka dziļi alās viņam kāds varētu uzbrukt - jo labi zin, ka tur nav nekādu lielu plēsīgu dzīvnieku.
Salīdzināt okeānu ar pazemi nav korekti. Tās ir divas pilnīgi dažādas vides.
Pazeme ir apdzvota tur, kur ir dobumi un kur ir ēdamais. Tieši tas, ka tur nav ko ēst, ir tas lielais šķērslis, kāpēc pazemē nedzīvo nekas liels, kur nu vēl dinozauri. Tur pat baktērijas ne tuvu nav tik daudz, kā tuvāk virszemei.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
anchi
iesūtīt 26.04.2005 15:56
Raksts #45


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.04.05
Kur: @ my PC, Rīga, Kuldīga



shaubos, ka "tur apakshaa"kaads ir, iipashi jau nu sapraatiigas un augsti attiistiitas buutnes, domaju, ka iipashi dzilaak par to, ka ir izpeetiits diezvai kaada dziiva buutne vispaar vareetu eksisteet, nemot veeraa nepiemeerotos apstaaklus, vispaar taadaam mistiskaam lietaam iipashi neticu, ticeeshu, kad buus pieraadiiits, ka tur kaut kas ir un arii pilniigi paarliecinaata buushu tikai tad, ja tiks pieraadiits, ka tur tieshaam neviena nav un nevar buut.
par taam ejam uz zemes iekshieni- ja nemaldos Zhils Verns "Celojums uz zemes centru". tiira fantasy grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
tiigjeris
iesūtīt 26.04.2005 18:41
Raksts #46


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.12.04
Kur: Dzīvnieku Saietā 90210.



vaarti pazemee, aiz kuriem buukskji? :blink: pirmoreiz dzirdu... taas gan vairaak izklausaas kaa kaut kaadaam attaalaam baumaam... nu nez... zemes dziiles tieshaam nav izpeetiitas, bet man tomeer kaut kaa negribas ticeet lielajiem\mazajiem melnajiem tur pazemee...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Fantomass
iesūtīt 26.04.2005 19:04
Raksts #47


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.10.04
Portretu fotogrāfs



Ir tāds cilvēks, latviešu zinātnieks, Andris (vai Andrejs) Buiķis. Viņš ir uzrakstījis grāmatu par to kā gājis uz Šambalu (droši tas pats, kas Šambla) kopā ar kkaudām paziņām. Grāmatas nosaukums "Vai mēs esam tie, kas patiesībā esam". Tur Buiķis ar kkādu grupiņu cilvēku kkur Latvijā (neatceros kur) zem kāda laukakmens bija ieeja uz Šambalu. Ja kādam interesē...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 26.04.2005 20:51
Raksts #48


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



CITĀTS(Fantomass @ 26.04.2005 20:04)
Ir tāds cilvēks, latviešu zinātnieks, Andris (vai Andrejs) Buiķis. Viņš ir uzrakstījis grāmatu par to kā gājis uz Šambalu (droši tas pats, kas Šambla) kopā ar kkaudām paziņām. Grāmatas nosaukums "Vai mēs esam tie, kas patiesībā esam". Tur Buiķis ar kkādu grupiņu cilvēku kkur Latvijā (neatceros kur) zem kāda laukakmens bija ieeja uz Šambalu. Ja kādam interesē...
*

Jā... pati pie Andra Buiķa mācījos priekšmetu, kas saucās "matemātiskās fizikas vienādojumi". Toreiz viņš tiešām bija zinātnieks. Pēc tam viņš sāka aizrauties ar mistiku un viskautko, kas ne tuvu vairs nav zinātne. Ja kā matemātiķis viņš man ir autoritāte, tad kā šādu pētījumu autors... nu, labāk būtu tos publicējis ar pseidonīmu, lai draugiem nav neērti lasīt! Un lai kāds nesaka, ka šo sacerējumu ir rakstījis zinātnieks.

Šo rakstu rediģēja Roviela: 26.04.2005 20:52
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Psychotic Though...
iesūtīt 27.04.2005 05:34
Raksts #49


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.10.03



Nu, tam ka pazemee dziivo Shambla, es noteikti neticu. Jo ja taa reaali padomaa, ja taa arii buutu, tad kaapeec mees nebuutu pamaniijushi vismaz kaut ko?
& vispaar - pirmo reizi par kaut ko taadu dzirdeeju.
bet nu anyway, diez ko ticami neizklausaas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sapņu Teātris
iesūtīt 27.04.2005 11:02
Raksts #50


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.09.04
Kur: The Hellsing Mansion



Par Shambala arii nav dzirdeets,bet kkas gan jau tur dziivo,jo kas nav izpeetiits,tas nav pieraadiits...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
tiigjeris
iesūtīt 27.04.2005 20:59
Raksts #51


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.12.04
Kur: Dzīvnieku Saietā 90210.



es arii godiigi sakot, pirms shaa neko par kkaadu tur shambalu nebiju dzirdeejusi... pat par to, ka pazemee kaads dziivotu... (atskaitot nelielu celjojuma uz zemes cetnru dalju)...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
HeRmIoNiiTe
iesūtīt 02.06.2005 12:47
Raksts #52


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.07.04
Kur: Ala =))



Pazemes civilizācija.....Nu ja tāda pastāv būtu interesanti apskatīyies kāda tā izskatās...Manuprāt tāda lieta pastāv jo zinu ka uz vienas mājas raxtīts "ZEM ASFALTA IR PLUDMALE" grin.gif



P.S.Es to neraxtīju.... grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
melany
iesūtīt 02.06.2005 13:13
Raksts #53


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.05.05
Kur: uz Zemes es lidoju apkaart, kad sapnjoju...



es varbuut ticu daudz kam diivainam, bet tam, ka pazemee kaads dziivo, man negribas ticeet. silent.gif nez, nez. cik tad dzilji vinji pazemee dziivo??? ja dzilji, tad jau vinji no karstuma izkustu. nez, nez... ja jau vinji tur dziivo, no kaa vinji paartiek? no iezhiem, smiltinjaam, vai? un ko vinji elpo? NO KAA VINJI VISPAAR IZDZIIVO? pazemee jau nav nekaadu resursu

Šo rakstu rediģēja melany: 02.06.2005 13:14
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
zuzee
iesūtīt 03.07.2005 15:39
Raksts #54


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.10.04



pazemee dziivo;
sliekas,skudras,kaapuri,taarpi,vabolas,kirzakas,cuuskas,veezveidiiigie smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
gerda.skr@inbox....
iesūtīt 26.12.2005 21:19
Raksts #55


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.06.05



ziniet es ticu ka tur dzīvo. vienīgā ''?'' ir par barošanos!ko tie ēd? varbūt tie pārtiek no mūsu bēdām un/vai priekiem? (ja jau tās ir mistiskas radības)un ja vairs nebūs mūsu izjūtu tās izmirs???? wacko_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Chukonens
iesūtīt 26.12.2005 21:33
Raksts #56


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.09.05
Kur: Uz Zemeszs



laughing.gif laughing.gif Tas ir galīga pasaka! Paskaties kautvai grāmatā ''Zemes dzīļu noslēpumi''! Sur ir aprakstīti visi zemes slāņi kas atrodas ''zem zemes'' laughing.gif
Vienīgais ievērībai cienīgais ir fosilijas!
Ko tu neteiksi... zemzemes iedzīvotāji! laughing.gif laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
bluish_eyes
iesūtīt 26.12.2005 21:42
Raksts #57


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.11.05
Kur: otram galam otrā galā



Manuprāt pazemē dzīvo tikai tārpi, kurmji un visādi tml. radījumi... Labākajā gadījumā seņču gari, kas nevar atrast mieru, taču ir tik cēlsirdīgi, ka netraucē mūs mūsu mājās.
Es jau vēl pieņemtu faktu, ka pazemē ir ierakušās slepenas organizācijas, grupējumi - un tas jau izklausās tīri vai pēc sazvērestību teorijas.. bet nejau augsti attīstītas civilizācijas.

Šo rakstu rediģēja bluish_eyes: 26.12.2005 21:47
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mauvaise Mademoi...
iesūtīt 26.12.2005 22:08
Raksts #58


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.08.05



... kāds te ir pārlasījies Artēmiju Faulu w00t.gif
Varbūt, ka ir gan. Bet es par to nedotu ne plika graša.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
versache
iesūtīt 26.12.2005 22:53
Raksts #59


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.05
Kur: Ciemos pie Toma Bombadila.... Senmežā......



Nu par ko tādu gan neesmi dzirdējis.Bet ja tomēr tur kāds dzīvotu tad tikai kāda nezināma mikrobu kolonija.Bet pat to zinātnieki ar savu zinatkari jau sen butu izpostījuši. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Livillas
iesūtīt 27.12.2005 15:53
Raksts #60


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.07.05



whistling.gif Šajam jautājumam var būt dažādas jo vārds pazeme ir saprotams vairākās nozīmēs.Ja saprotu parezi tad es teikšu ka diez vai jo to mēs jau sen būtu uzzinājuši.Kapēc?Jo ne jau zemes izrakšanas procesā mēs viņus pamanītu(Kā jau te daži minēja) jo mēs ļoti maz rokamies,bet gan pēc zemestrīcēm jo lielāko daļu informācijas par zemes sastāvu mēs saņemam nevis rokot bet gan pēc zemestrīcēm.Lūk tā. cool.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

6 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 19.03.2024 07:52