Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Vai pazemē kāds dzīvo ?
Sol Invictus
iesūtīt 04.01.2005 01:00
Raksts #1


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: Tallina
Niks 2006



Pirms kāda laiciņa, kad es tiku labi apgādāta ar vgisāda veida preses izdevumiem es mēdzu lasīt vakara ziņu mistikas lapu (ārkārtīgi sviestaini, bet interesanti stāsti) daudzi no tiem bija par to, ka pazemē dzīvojot augsti attīstīta civilizācija, kuras pārstāvji esot džini un citas mistiskas radības, manuprāt to sauca par Šamblu vai kaut kā tā unsure.gif

Man te sagribējās par šo mītu (jo es uzskatu, ka tā ir tikai leģenda) uzzināt vairāk kādam nav kaut kāda info par to (es jau draudzējos ar google) ?
Vēl protams būtu interesanti uzzināt ko par šo nostāstu domā foruma biedri.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
6 Lapas V  < 1 2 3 4 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
Sol Invictus
iesūtīt 11.01.2005 11:45
Raksts #21


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: Tallina
Niks 2006



Mani interesēja mīti, turklāt par zemes garozā esošo - cik es zinu tā ir apmēram 70 km bieza un, kā teikts kādā gudrā enciklopēdijā - ja zeme būtu ola un zemes garoza tās čaumala dziļākais urbums garozā pat neizurbtos cauri čaumalai... pazeme nemaz nav tik ļoti izpētīta kā jūs domājat.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roze
iesūtīt 11.01.2005 16:39
Raksts #22


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.07.04
Kur: ....kautkur...tepat vien....



Nu kad es biju mazāka un mēs ar mammu gājām pa ielu viņa man stāstīja par pazemes visādiem mošķīšiem!!!!!! nu tā jau no tā laika es ticu viņiem!!!!! wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nulukkizdin
iesūtīt 12.01.2005 12:44
Raksts #23


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Izraidītie
Pievienojās: 29.05.04
Kur: Rīga



NovemberNövelet - protams, ka nav zinātniska pamatojuma.. smile.gif Zinātnieki uzskata, ka pat tik dzīvelīgi radījumi kā baktērijas lielākoties iet bojā jau pie 100°C temperatūras.. Tiek gan uzskatīts, ka dažas spēj izturēt līdz 115°C, bet pēdējā laikā daži zinātnieki apsver domu, ka, iespējams, ir dažas baktērijas, kas varbūt izdzīvotu pat 150°C karstumā.. Tomēr uz iespēju, ka kāds varētu dzīvot vēl lielākā karstumā gan visi raugās skeptiski, bet ņemot vērā, ka temperatūra zemes garozas dziļumos sasniedz pat 1050°C (bet tālāk magmas slāņos un kodolā ir pat vēl karstāks - iekšējā kodola temperatūra ir aptuveni 4500°C liela), tad dzīvu būtņu pastāvēšana šeit ir stipri apšaubāma..

Tomēr, tomēr, tomēr.. kā jau minēju.. Mēs pārāk daudz vēl ko neesam izzinājuši un izpratuši! Neviena no mums zināmajām būtnēm, saprotams, zemes dzīlēs eksistēt nevar! Nekādi Rozes pieminēti mošķi, lai tie būtu zīdītāji, rāpuļi, abinieki vai vienkārši mošķi-baktērijas grin.gif tur nav sastopami.. Bet kur ir teikts, ka fauna tā arī beidzas ar mums zināmajiem dzīvnieku tipiem? Mums pagaidām nav aparatūras ar kuru izpētīt zemes iekšieni.. Pat cieta dzelzs-niķeļa iekšējā kodola esamība ir tikai hipotētiski pierādīta un nebūt ne 100% ticama.. Tāpat arī pieņēmums, ka pazemē nevar dzīvot ir tikai hipotēze.. Hipotēze, kas izdarīta, balstoties uz mums zināmo un atklāto.. Tomēr itin daudz vēl mēs nezinām un neesam atklājuši..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sol Invictus
iesūtīt 12.01.2005 14:18
Raksts #24


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: Tallina
Niks 2006



Ko jūs visi tik zinātniski ? Nu O.K. varbūt kāds tomēr zin kā to pazemes civilizāciju pareizi sauc (angliski) uz šamblu man uzrāda citus forumus (acīmredzot izplatīts niks grin.gif )
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Jazzy
iesūtīt 12.01.2005 16:09
Raksts #25


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.01.05
Kur: Piepaliidz sargengjeljiem glaabt tumsaa pazudusho...



Vispaar jau dziivo gan...dazaadi taarpinji un kukainji...bet ja njem nopietni,tad diez vai...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 13.01.2005 00:08
Raksts #26


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



Vēl viens spēcīgs arguments pret dzīvības pastāvēšanu dziļākos slāņos - tur nav sastopamas vielas, kas nepieciešamas kādu dzīvības formu uzturēšanai. Pat ja kaut kas spētu izturēt temperatūru un spiedienu, nebūtu no kā veidoties.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sol Invictus
iesūtīt 13.01.2005 10:12
Raksts #27


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: Tallina
Niks 2006



google, kad viņam lika meklēt undergroun civilization - ja kādu interesē
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nulukkizdin
iesūtīt 13.01.2005 11:57
Raksts #28


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Izraidītie
Pievienojās: 29.05.04
Kur: Rīga



Shadowtalker - mēs jau nonācām pie secinājuma, ka neviena no mums zināmām dzīvnieku sugām tur dzīvot nevar, tāpēc apstāklim par barības nepietiekamību vienkārši nav jēgas..

Ja mēs, savukārt, runājam par šīm te mistiskajām būtnēm, tad, lūdzu, pastāsti man, ko šīs mistiskās, ne man, ne tev nezināmās būtnes ēd; tālāk pierādi, ka šāda barība pazemē nav sastopama, un tikai tad tu vari izvirzīt argumentu par šādu būtņu ne-eksistenci!

Es joprojām uzskatu, ka ir absurdi kaut ko secināt un klāstīt šos secinājumus pasaulei, balstoties uz nepilnīgām hipotēzēm! Naivi ir iedomāties, ka mēs pazīstam visas dzīvnieku klases un katrs jaunatklātais radījums, vai tas tiktu atrasts pazemē vai uz citas planētas, būs noteikti līdzīgs kādam mums jau zināmajam.. Bet man tā vien šķiet, ka tieši to mēs visu laiku domājam..

Šo rakstu rediģēja Nulukkizdin: 13.01.2005 11:58
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Apa
iesūtīt 15.01.2005 19:20
Raksts #29


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.01.05



Cik es zinu, zem zemes, tas ir, augsnē, dzīvo sliekas, veltņtārpi, vicaiņi u.t.t. Par citām, dziļāk dzīvojošām būtnēm neesmu tik pārliecināta, kaut gan, ja pat vulkānos dzīvo vienšūņi!... Ir arī daži organismi, kuri spēj pārtikt no metāna, butāna un citiem ogļūdeņražu savienojumiem. Augsti attīstīti organismi cilvēka izpratnē tie noteikti nebūtu. Neviens jau nav pierādījis, ka tur kāds dzīvo, neviens nav pierādījis, ka tur neviens nedzīvo. smartass.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nulukkizdin
iesūtīt 16.01.2005 12:09
Raksts #30


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Izraidītie
Pievienojās: 29.05.04
Kur: Rīga



Apa - eksperimenti pierāda, ka tevis pieminētie dzīvnieciņi nespēj izturēt tik augstu temperatūru, kāda ir pazemē! Es neesmu dzirdējis par vienšūņiem, kas spēj dzīvot vulkānos, bet zinu to, ka pie 115 grādiem baktērijas iet bojā.. Neviens no mums zināmajiem dzīvniekiem pazemē dzīvot nespēj!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Overlord
iesūtīt 17.01.2005 17:41
Raksts #31


Sarkanais Barons
Grupas ikona

Grupa: Modi
Pievienojās: 24.07.03
Veterāns aktīvajā dienestā



šķiet ka vajadzētu dzīvot Tārpiem,kurmjiem un tamlīdzīgām radībām ja to tā skatās,bet ņemot vērā tās visas augstās temperatūras,Mantijas un citus slāņus ar dzīvībai naidīgiem rādītājiem,būs vien jāieslīgst domās ka bez Golemiem,Balrogiem,Velniem vai Šrēdera, neviens cits nespētu dzīvot pazemē,pat kāda nebūt pēdējo dinozauru ģints
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
anti blinke
iesūtīt 20.01.2005 16:25
Raksts #32


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.05.04
Kur: CĒSIS



nju itkaa jau dumi kautkam taadam ticeet....,bet
....nee nju naw taadu lietu...redz es tagad izdomaashu,ka ir taadi un taadi cilveeki,kuri dziivo taadaa un taadaa civilizaacijaa un tu un tajaa vietaa...
uznjemshu par to filmu - lielu,labu!!!
...un luuk...tagad tik saaxies apsprieshna vai kas taads pastaav!! it iipashi gadiijumaa ar matrixu!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
elronda
iesūtīt 04.02.2005 13:46
Raksts #33


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.01.04



jums dereetu palasiit Muldashova graamatu ''dievu pilseetas mekleejumos''
tur siiki aprakstiitas ieprieksheejaas zemi apdziivojushaas civilizaacijas, to skaitaa ''spoki'', kaa piemeeram, atlanti , lemuurieshi u.c.
pastaav uzskats, ka dalja no vinjiem ir dziivi veel aizvien, tikai atrodas somati staavoklii kalnu alaas un , iespeejasm, pazemes alaas

dievu pilseeta - shambala

veel ir uzskats, ka pazemee dziivo taa sauktie lodojosho shkjiiviishu iipashnieki, kuri naak no muushu pashu planeetas, vienkaarshi vinji ir uzmaniigi un tyikai peeta muus.............
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Canadian
iesūtīt 09.02.2005 20:07
Raksts #34


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.04.04



CITĀTS
jums dereetu palasiit Muldashova graamatu ''dievu pilseetas mekleejumos''
tur siiki aprakstiitas ieprieksheejaas zemi apdziivojushaas civilizaacijas, to skaitaa ''spoki'', kaa piemeeram, atlanti , lemuurieshi u.c.
pastaav uzskats, ka dalja no vinjiem ir dziivi veel aizvien, tikai atrodas somati staavoklii kalnu alaas un , iespeejasm, pazemes alaas

dievu pilseeta - shambala

veel ir uzskats, ka pazemee dziivo taa sauktie lodojosho shkjiiviishu iipashnieki, kuri naak no muushu pashu planeetas, vienkaarshi vinji ir uzmaniigi un tyikai peeta muus


Nedaudz arī esmu šo to palasījis no tās grāmatas un kā par brīnumu tieši par Lemūriem un Atlantiem. It kā tie esot no iepriekšējām civilizācijām... Ja pareizi atceros, tad valda uzskats, ka tieši viņi ir cēluši Ēģiptes piramīdas ar domu spēku, nevis ēģiptieši kā tas tiek mācīts Vēsturē.

Vispār diez gan daudzos žurnālos (Terra, NLO) ir teikts, ka citplanētieši nāk no pazemes, nevis no citām planētām un visi citplanētieši ir no iepriekšējām civilizācijām.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sol Invictus
iesūtīt 09.02.2005 21:51
Raksts #35


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: Tallina
Niks 2006



Žurnālā Terra ir rakstīts no kurienes nāk citplanētieši ? Esi pārliecināts ?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Canadian
iesūtīt 09.02.2005 21:56
Raksts #36


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.04.04



Ir taču simtiem rakstu Terrā par citplanētiešiem, Saule. Gandrīz katrā numurā. Pamatā esmu lasījis tos, kuros minēts, ka tie nāk no pazemes, bet ir gadījies lasīt arī tādus, kuros teikts, ka tie nāk no citām planētām. Un, ja kas viņi nav informācijas autori, viņi to atrod un ir dažādi ziņu avoti. Vieni uzskata, ka citplanētieši nāk no citām planētām, vini no pazemes. Es piebiedrojos tiem, kuri saka, ka viņi nāk no pazemes (Jau kādu gadu, bet agrāk domāju, ka viņi nāk no citām planētām).
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Veronika
iesūtīt 11.02.2005 20:06
Raksts #37


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.02.05
Kur: Sniegā ēdu saldējumu...



CITĀTS(elronda @ 04.02.2005 13:46)
jums dereetu palasiit Muldashova graamatu ''dievu pilseetas mekleejumos''
tur siiki aprakstiitas ieprieksheejaas zemi apdziivojushaas civilizaacijas, to skaitaa ''spoki'', kaa piemeeram, atlanti , lemuurieshi u.c.
pastaav uzskats, ka dalja no vinjiem ir dziivi veel aizvien, tikai atrodas somati staavoklii kalnu alaas un , iespeejasm, pazemes alaas

dievu pilseeta - shambala

veel ir uzskats, ka pazemee dziivo taa sauktie lodojosho shkjiiviishu iipashnieki, kuri naak no muushu pashu planeetas, vienkaarshi vinji ir uzmaniigi un tyikai peeta muus.............
*



Varu piebilst vien to,ka Tibetā ir tāds kalns(tos visus īpašos nosaukumus nezinu),kuram tibetieši iet apkārt,un viņi zin ka tie atlanti un lemūrieši tur apakšā sēž(somati stāvoklī-tā,kā iekonservējušies),un itkā sargā mūs. Un tad nu daži tibetieši iet viņus apkopt,un arī no mūsu civilizācijas daži pārstāvji tur apakšā sēž,lai rūpētos par nākamo civilizāciju... Vispār baigā mistika.bet interesanti... rolleyes_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kill and Ded
iesūtīt 13.02.2005 11:51
Raksts #38


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.10.04
Kur: Starp četrām sienām



Noteikti!-Ka pazemee kas Dziivo Noteikti kaadi kukainji,taarpi un citi neradiijumi grin.gif bet par Vampiiriem Nezinu.Vampiirus Mineeja Sbafulo.Bet Nav Jau arii Pieraadiits un nevar pieraadiit ka kaada no civilizaacijaam dziivo pazemee.Lai to pieraadiitu vajedzeetu rakt,mekleet utt... Visaadus pieraadiijumus ka pazemee kaads dziivo bet noteikti ka pie zemes centra vareetu kaads dziivot.Jo peec cilveeku staastiitaa tur ir silti,omuliigi un jauki...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
i`m_GriM&EviL
iesūtīt 24.04.2005 18:20
Raksts #39


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.01.04
Kur: Ēģipte - Faraona Kapenes



Eu , beidziet , ja nu tur tiešām tagad dzīvo kaut kādi mošķi un viņi izlīdīs ārā un apdēdīs mūs !! Neloģiski! :blink:
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
tiigjeris
iesūtīt 24.04.2005 18:54
Raksts #40


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.12.04
Kur: Dzīvnieku Saietā 90210.



es te taa palasiiju, apskatiijos... nevienam pat praataa nav ienaacis, ka zeme taksh ir no bliivas masas... ne? es kljuudos? lai kaads, lielaaks, par kaut kaadu siikuci (nu, iedomaajieties kaut ko mazinju...ljoti mazinju... taa kaa skudra, vai apmeeram taa...), tad vinjam tak vajag telpu, kur buut... ne? (un pat siikucim tak vajag telpu!) atkal kljuudos? un vai tad kaados izrakumos buutu atrasti tukshi caurumi (protams ar galiem un malaam...), atskaitot virseejaa slaanii atrodamaas dazhas alas? nu, pasakiet vai es kljuudos, vai mana atbilde ir pamatota...!

Šo rakstu rediģēja dragon_warrior: 24.04.2005 18:55
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

6 Lapas V  < 1 2 3 4 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 19.03.2024 08:52