Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Vai pazemē kāds dzīvo ?
Sol Invictus
iesūtīt 04.01.2005 01:00
Raksts #1


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: Tallina
Niks 2006



Pirms kāda laiciņa, kad es tiku labi apgādāta ar vgisāda veida preses izdevumiem es mēdzu lasīt vakara ziņu mistikas lapu (ārkārtīgi sviestaini, bet interesanti stāsti) daudzi no tiem bija par to, ka pazemē dzīvojot augsti attīstīta civilizācija, kuras pārstāvji esot džini un citas mistiskas radības, manuprāt to sauca par Šamblu vai kaut kā tā unsure.gif

Man te sagribējās par šo mītu (jo es uzskatu, ka tā ir tikai leģenda) uzzināt vairāk kādam nav kaut kāda info par to (es jau draudzējos ar google) ?
Vēl protams būtu interesanti uzzināt ko par šo nostāstu domā foruma biedri.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
6 Lapas V  « < 4 5 6  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (100 - 107)
Grāfs Senžermēns
iesūtīt 17.06.2009 15:29
Raksts #101


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.06.09
Kur: citur



CITĀTS(NovemberNövelet @ 11.01.2005 12:29) *
Njā, vadoties pēc loģikas principiem- ja jau tās ir mistiskas būtnes, tad viņiem diez vai arī kaitē visas tās fīčas, ar kurām nevar sadzīvot cilvēks, ne? Bet, paskatoties uz to visu no patiešām sapratīga viedokļa:
Ziemes sastāvs ir šāds:
*Garoza
*Mantija
*Kodols
*Iekšējais kodols
Ņemot vērā, ka mantija ir tik karsta, cik masa vulkāna izvirduma laikā, tad es stipri apšaubu kādas būtnes eksistenci zem visiem nogulu un granīta slāņiem. Turklāt, tuvojoties Zemes centram, mantija kļūst aizvien karstāka, turklāt vēl ir šķidra. Nemaz nerunājot par kodolu, kas arī ir šķidrs. Ciets ir tikai iekšējais kodols..Tomēr man rodas zināma skeptiska attieksme pret šo lietu.
Protams, teorētiski man var iebilst, ka tālāk [tieši šīs augstās temperatūras dēļ] par Zemes garozu pētījumi nav nekas cits, kā tikai hipotēze. Tomēr šobrīd man šķiet, ka dzīnu eksistencei nav loģiskāka pamatojuma.

Zemes saturs, ja? Bet vai kāds ir tik tālu aizracies, lai to pierādītu?

Pēc manām domām, Zeme pilnīgi mierīgi varētu būt doba. Tam pat labu runā fekts, ka gandrīz viss atdziestot kļūst blīvāks (ūdens šajā ziņā ir pilnīgi unikāls) un vispirms sacietēja zemes garoza. Gravitācijas dēļ daļa vēl šķidro iežu varētu būt sablīvējušies zemes centrā un radījuši tās iekšienē otru lodi. Tajā savukārt varētu atrasties trešā lode, bet tajā ceturtā u.t.t.. Starp citu viena vulkāna virsotnē esot atrastas nekur neredzēta veida baktērijas. daži to izcelsmi saista ar citplanētiešiem, bet varbūt tās patiesībā ir no pazemes, un tās virszemē varētu būt nokļuvūšas ar izvirduma palīdzību.

P.S. Savu teoriju es saukšu par koncentrisko ģeosfēru teoriju.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mattiass
iesūtīt 18.06.2009 01:04
Raksts #102


Cep picas
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 25.03.04
Kur: Rīga
Foruma maršals 2012



Varbūt labāk atstāj šādu teoriju izvirzīšanu zinātniekiem? Es izvirzu teoriju, ka manas mājas pagalmā mitinās dārza rūķīši. grin.gif
Tevis sniegtais dobās Zemes rašanās izskaidrojums ir visai neticamu. Vēl jo vairāk — no tā, cik man zināms, es varu izvirzīt pieņēmumu, ka, ja tagad Zeme piepeši kļūtu doba, tad tās virsma kolapsētu no pašas svara, par cik, atšķirībā no kaut vai Mēness Zemes virsma sastāv no kontinentālajām plātnēm, kuras nebūt nav iestigušas, bet pārvietojas.

Par baktērijām — zinātnieki mēdz uziet jaunus baktēriju veidus lielā karstumā gan zem ūdens, gan virszemē (pie vulkāniem), kuru dabiskā vide ir tieši šādos ekstrēmos apstākļos. Nav nekādas vajadzības to saistīt ar citplanētiešiem, uguns būtnēm, vai arī Pēteronkula radioaktīvajām padusēm.

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sol Invictus
iesūtīt 18.06.2009 02:03
Raksts #103


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: Tallina
Niks 2006



Heh, izklausās, ka kāds bēnībā par daudz ar matrjoškām spēlējies whistling.gif Neredzu tavā teorijā neko kam piesieties, bet kā tu izskaidrosi vulkāna izvirdumu esamību ? Ja zeme ir doba, bet dobumu aizpilda sakarsēti ieži, tas taču ir tas pats kas parastais zinātniskais izskaidrojums (izņemot to daļu par daudzajām lodēm)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Saranda
iesūtīt 18.06.2009 08:41
Raksts #104


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.05.08
Kur: Cituriene



Par "Šamblu" google diez vai kaut ko atradīsi, par svēto valstību Šambalu - gan. Tā eksistē austrumu kosmiskajās leģendās, lai nu kā, noteikti ne pazemē, jo ir kā starpposms starp fizisko un garīgo pasauli, kurā uzturas augsti attīstītu cilvēku dvēseles, kas aizsargā Zemi no garīgajām sfērām. Nu, gan jau atradīsi plašāk tai pašā google. Skaists mīts. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Miervaldis Gotiņ...
iesūtīt 18.06.2009 09:06
Raksts #105


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.11.08
Kur: Arkanara
Gotiņtēvs 2012



Jā, bija tāds onkulis vārdā Nikolajs Rērihs un dāma Blavatska, kas devās ekspedīcijās uz Tibetu Šambalas meklējumos. un viņu sekotājs Ernsts Muldašovs (ar raksturīgu uzvārdu, hehe grin.gif). Cik zināms, neko konkrētu viņi neatrada, tas gan netraucēja Rēriham gleznot gleznas, un Muldašovam rakstīt grāmatas smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Saranda
iesūtīt 18.06.2009 10:15
Raksts #106


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.05.08
Kur: Cituriene



Patiesībā ar N.Rēriha un viņa sievas Helēnas Rērihas darbiem (rakstītajiem) es ieteiktu iepazīties. Viņu uzturētā Dzīvās Ētikas mācība gan ir šī brīža garīgajām aktualitātēm mazliet novecojusi, tomēr ir vērtīgs un interesants izziņas materiāls - kaut vai lai papētītu, kā tīri vēsturiski ir attīstījusies ezotērika, okultisms, tagad tik populārie (attiecīgajā vidē) čenelingi, u.tml. rolleyes_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grāfs Senžermēns
iesūtīt 19.06.2009 19:33
Raksts #107


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.06.09
Kur: citur



CITĀTS(Mattiass @ 18.06.2009 02:04) *
Varbūt labāk atstāj šādu teoriju izvirzīšanu zinātniekiem? Es izvirzu teoriju, ka manas mājas pagalmā mitinās dārza rūķīši. grin.gif
Tevis sniegtais dobās Zemes rašanās izskaidrojums ir visai neticamu. Vēl jo vairāk — no tā, cik man zināms, es varu izvirzīt pieņēmumu, ka, ja tagad Zeme piepeši kļūtu doba, tad tās virsma kolapsētu no pašas svara, par cik, atšķirībā no kaut vai Mēness Zemes virsma sastāv no kontinentālajām plātnēm, kuras nebūt nav iestigušas, bet pārvietojas.

Par baktērijām — zinātnieki mēdz uziet jaunus baktēriju veidus lielā karstumā gan zem ūdens, gan virszemē (pie vulkāniem), kuru dabiskā vide ir tieši šādos ekstrēmos apstākļos. Nav nekādas vajadzības to saistīt ar citplanētiešiem, uguns būtnēm, vai arī Pēteronkula radioaktīvajām padusēm.


Es nesaku, ka es tam visam ticu.

Ja Zeme pēkšņi kļūtu tukša, tā nekolapsētu gravitācijas dēļ, jo lai pastāvētu gravitācija nepieciešama matērija, kuras tur nebūtu. Varbūr neesmu pārākais fiziķis, tomēr šo to es sajēdzu.

Jebkurā gadījumā lai empīriski pierādītu manu teoriju jāveic Zemes gravitācijas lauka mērījumi, vai jāierokas ļoti dziļi, tāpēc šīs torijas izskatīšanu uz laiku vajadzētu atlikt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 19.06.2009 20:06
Raksts #108


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Pārlasi, lūdzu, šo pašu pavedienu, sākot no šī raksta:
http://www.kurbijkurne.lv/forums/index.php...t&p=1337329

Dobās zemes hipotēze top apskatīta te (ja lasi angliski):
http://en.wikipedia.org/wiki/Hollow_Earth

Tā ir visai veca un sen jau atspēkota hipotēze.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

6 Lapas V  « < 4 5 6
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 19.03.2024 12:04