Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Ticat eņģeļiem?
alohamora
iesūtīt 31.12.2004 15:25
Raksts #1


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.10.04
Kur: sawā puķainajā istabelē



ir daudz dzirdeets par enjgjeljiem-Dieva suutnjiem un paliigiem. arii par naaves enjgjeli. vai juus ticat shiim gaishajaam, spaarnotajaam buutneem (verbuut juus vinjus izteelojaties citaadus?)? vai iespeejams, ka vinji neredzami nolaizhas uz zemes un paliidz cilveekiem, varbuut pat virza vinju liktenjus?

rakstiet, ko juus zinat un ko par to domaajat! smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
7 Lapas V  < 1 2 3 4 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
Dagalur
iesūtīt 21.01.2005 20:00
Raksts #21


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.09.04
Kur: Rīga



Nu īsti nezinu vai vinji ir vai nav.....
bet man viena zinaama meitene pat variaakas reizes ir redzeejusi eņģeļus.......

bet droši vein jau, ka viņi pastāv, bet vnk mēs vinjus neredzam.. varbuut vinji atklaajas tiaki tiem kuriem tas ir nepiecieshams vaia rii iem kuri to ir pelnījuši... nez......
bet nenokaa jau cilveeki to nevareeja izdomaat manupraat......
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
emily
iesūtīt 22.01.2005 18:12
Raksts #22


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.04
Kur: Cēsis
Janvāra fotogrāfs



jaa ticu, katram kristiitajam ir saws sargjengjelis, kas paliidz gruutaas situaaciijaas, muusu sargjengjelis ir wienmeer mums klaat, galwenais neaizdziiit winju prom
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Overlord
iesūtīt 22.01.2005 18:55
Raksts #23


Sarkanais Barons
Grupas ikona

Grupa: Modi
Pievienojās: 24.07.03
Veterāns aktīvajā dienestā



Hmm.redziet. Ir tāds teiciens "Sargā pats sevi un Dievs tevi sargās" par sargeņģeļiem tur nav ne vēsts un ja konkrētāk,tad cilvēku sargā "gadījums" nevis kādi tur āriskie humanoīdi ar nelielām kroplībām skeletā-proti spārniem un neparasti sārtiem vaigiem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Northwatch
iesūtīt 22.01.2005 19:48
Raksts #24


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.10.03
Kur: arī pie kapa soli priekšā Tev.



CITĀTS(skowij-snowij @ 21.01.2005 20:40)
Kurš apšauba par manu eņģelību?
*

Es apssaubu.

Ennggellu Biibelee tiek manupraat defineeti kaa Dieva kalpi, un tie bija ennggelli, kas mineeti arii Jaanna atklaasmes graamataa, pie tam nemaz tik miiliigi vinni arii neizskataas tur.
Katram cilveekam ir savs sargennggelis, un peec definiicijas dodot aaraa, katram arii tip sava kraasa esot. Ar vinniem var sazinaaties - bet tas ir tomeer jaamaacaas, tas nav kaa - ei, Mihaeel, ssodien ko tu man ieteiktu muguraa vilkt, lai mani pamaniitu paraleelklases dzzekinnss? Ennggelli vairaak dod sirdsmieru, nevis konkreetus padomus. Bet ko ta man zinaat, nav gadiijies parunaaties.
Un ennggelli nav cilveeki, taapat kaa cil;veeki nav ennggelli. Un peec naaves arii cilveeki par ennggelliem neklluustot.

Vismaz tik daudz no teorijas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ledene
iesūtīt 16.02.2005 22:42
Raksts #25


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.04
Kur: Rīga



Es ticu, ka pirms piedzimšanas mēs visi dzīvojam debesīs, kopā ar eņģeļiem..
Ka visi mazie bērniņi pēc savas būtības ir eņģeļi...
Ka katru no mums sargā savs sargeņģelis...
Ir taču jātic kam pozitīvam un mīļam !!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dinaer
iesūtīt 17.02.2005 00:22
Raksts #26


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.03
Kur: lielceļš



jaasaka ka vai cik suudiigi buutu, tomeer ir patiikami kautvai maaniit sevi ar sajuutu ka kaads ir blakus. shai gadiijuma es patieshaam neiedomaajos stuulbi smaidoshu, blondu radibu ar gaishi zilaam aciim smile.gif

engeliem ir jaabuut sargaataajiem, draugiem paliigiem un klusajiem liidzcieteeiem.
un ir patiikami ja vismaz kaadu mazu da;linju no engela ko juuti sev liidzaas tu ieraugi jeb atrodi sev tuvos cilveekos, jo tad tu zini, ka nav jaapalaujas tikai uz savaam emocijam un fiziski nereaalu veidolu, bet gan ir kaads ar ko var parunaat (nedomaasim par operas spoku)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Simple Girl
iesūtīt 22.04.2005 23:01
Raksts #27


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.02.04
Kur: Fata Morgana



ja ja ja!!! w00t.gif 100% jaa! varbut netadiem ar sparniem un neaizsniedzmiem, bet manuprat katram ir savs sargeņģeļis un manuprat vēlāk cilvēks (nomirstot) pat par tadu kluust!!! kapec ne? grin.gif bet esmu parliecinata ka ir eņģeļi!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Canadian
iesūtīt 23.04.2005 11:00
Raksts #28


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.04.04



Īsti nezinu. Laikam, ka jau eksistē. Neko daudz par tiem neesmu interesējies, bet dažus faktus jau esmu dirdējuši. Vispār ir arī kaut kādi ERCenģeļi huh.gif un vēl kaut kādi... nezinu... Par to, ko tieši viņi dara un kādi izskatās neesmu ne dirdējis, ne redzējis, ja neskaita kaut kādas baznīcas bildes un multenes rolleyes_a.gif

Vēl esmu dirdējis, ka katram cilvēkam uz pleca sēž eņģelis (citiem, kuriem vajag vairāk palīdzību, tie ir divi) un dot padomus attiecīgajās situācijas un liek domāt labu rolleyes_a.gif

Vairāk laikam neko tādu, kas varētu būt arī īstenība, nezinu whistling.gif Protams varu jau pats kuat ko izdomāt, kā to dara 30% forumiešu getlost.gif , bet tad tā nebūs tāda informācija, kādu to gribētu dzirdēt forumieši.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sapņu Teātris
iesūtīt 23.04.2005 16:17
Raksts #29


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.09.04
Kur: The Hellsing Mansion



Heh,laikam buus vien jaamaina savi uzksati...Viss ir relatiivs...Kas vienam engjelis Otram velns...
Nekad jau taa issti nvar zinaa,jo ir taa,ka,kameer dziivojam debeshkjiigais un pasauliigais mums liegts...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kedriks
iesūtīt 24.04.2005 19:28
Raksts #30


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



Murgaini bezcerīga diskusija... Vismaz man pašam visi šitie komerciālie enģeļi vnk besī ārā un gribas ar viņiem iedarīt visādas vardarbīgas lietas, pie kuru aprakstiem šeit sīkāk nepakavēšos. Īpašu uz ziemassvētkiem pilnīgi vemt gribas no tās pārkairinātās salkanības. Un kas ir pārsteidzoši - ir tak vēl naivās dvēseles, kas aptaujas taisa par šīm muļkībām... ārprāts! Varbūt laiks tā kā mazliet pieaugt, ne? wink.gif laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sapņu Teātris
iesūtīt 24.04.2005 19:52
Raksts #31


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.09.04
Kur: The Hellsing Mansion



laughing.gif Jaa runaaot par komerciaalismu,viss shitais engjelsju shits vnk ir vistiiraakaa naudas noslaukshana,bet zini arii engjeliji ir dazhaadi silent.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lauwinja
iesūtīt 28.05.2005 01:16
Raksts #32


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.05.05
Kur: tur, kur jūs nekad nebūsiet...



es ticu un dažreiz pat vēlos lidot kā eņģelis innocent.gif ja vēlies uzzināt kāds eņgelis tu esi tad spiedšeit
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
W.I.T.C.H.
iesūtīt 28.05.2005 08:37
Raksts #33


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.05.05
Kur: eiropa, latvija, juurmala



enjgjelji wink.gif nu nevaru iedomaaties vinjus whistling.gif
vai taadus kaa ziemassveetku enjgjeljus vai reegus sad.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bandists
iesūtīt 28.05.2005 09:03
Raksts #34


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.05.05



Nu... es enģelīšiem neticu, bet fejām un gobliniem gan mazdrusciņ... tongue.gif Katram vajag kaut ko, kam ticēt...

Šo rakstu rediģēja Džila: 28.05.2005 09:04
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
melany
iesūtīt 01.06.2005 08:04
Raksts #35


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.05.05
Kur: uz Zemes es lidoju apkaart, kad sapnjoju...



es domaat, ka engjelji ir kaut kas liidziigs spokiem. tie varbuut dziivee ir bijushi ljoti labi cilveeki, un tagad paliidz citiem engjelju veidolaa. naaves engjeli gan es neizprotu, ko vinjsh iisti dara? blink_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Zobena iznēsātāj...
iesūtīt 02.06.2005 10:07
Raksts #36


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.05.05



Engeli... Nu es nezinu. Man skiet, ka ticu. Pec manam domam ir gan Ziemassvetku esgeli gan ari labie engeli. Citiem gan es ta isti neticu. Visi tumsie... Nu nezinu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
HeRmIoNiiTe
iesūtīt 02.06.2005 11:25
Raksts #37


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.07.04
Kur: Ala =))



wink.gif Varētu būt ka tādi arī ir...Bet iespējams enģeļi ir veltijums kādam ļoooooooooooti labam cilvēkam....Senatnē laikam tādu bija pamaz.Tāpēc arī varēja godināt tos retos.... whistling.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
rudo lapu vilcēn...
iesūtīt 04.06.2005 14:21
Raksts #38


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.02.05
Kur: starp uguni, ūdeni un pasaules galu
Niks 2006



(Īpaši nepētīju vai tā jua ir, bet nu...)

Manuprāt eņģeļi ir enerģijas sakopojums. Pozitīvas enerģijas, tāpat kā dēmoni(velni, lietuvēni, sauciet kā gribat) Negatīvas enerģijas. Eņģeļiem nav veidola, viņi ir neredzami, bet daži cilvēki spēj sajust viņu klātbūtni.
Men pieņemams ir arī uzskats par sargeņģeļiem. Tās, manā skatījumā, ir enerģijas sakopojumi, kas cenšas no mums atvairīt visu negatīvo. Protams ne vienmēr tas izdodas.
Tās nu ir manas domas par eņģeļiem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aFēra
iesūtīt 04.06.2005 15:31
Raksts #39


Universālais kedmāsters
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.05.04
Kur: skype



Es neticu eņģeļiem. Manuprāt, tādi nepastāv un nepastāvēs, piekrītu ar Renīnai par enerģijas sakopojumiem.
Tie tiešām varētu būt šie enerģijas sakopojumi.
Tomēr ir viena lieta. Spoki, gari ir arī enerģijas sakopojumi, kas paliek pēc cilvēka. Varbūt šie cilvēka enerģijas sakopojumi automātiski sadalās kā meitenes un puiši 'zaļajā punktā' - pozitīvā enerģija pa labi, negatīvā pa kreisi...
Vārdu sakot, enerģija sadalās un rodās šie divu veidu sakopojumi, kurus mēs saucam par spokiem. Negatīvā enerģija dara palaidnības, pozitīvā mierīgi sadzīvo ar cilvēkiem.
Tā nu es domāju.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Veronika
iesūtīt 04.06.2005 17:10
Raksts #40


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.02.05
Kur: Sniegā ēdu saldējumu...



Eņģeļi ir tik skaisti un pozitīvi tēli, ka gribot negribot jātic!! Gan jau, kāds mani sargā, eņģelis vai kāds miris tuvs cilvēks....nezinu, un tos abus jau var apvienot!! Vismaz savā galvā, lai būtu vieglāk... grin.gif

Šo rakstu rediģēja Sindra: 04.06.2005 18:56
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

7 Lapas V  < 1 2 3 4 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 15:03