Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Divas ārkārtīgas nedēļas ar Dī, ATD pavediens [PZP], [C]
grapefruit
iesūtīt 04.01.2008 17:51
Raksts #1


Streipuļo ārā no Vepra galvas
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.04
Kur: Starp savām pasaulēm tukšumā
Rakstnieks 2005



Nu tā. Uzreiz ir jāatzīst, ka daļu ideju esmu nekrietni aizņēmusies no Aeris, diemžēl atļauju paprasīt nesanāca, jo viņa te sen nav manīta. Katrā ziņā, pati piedalījos viņas vadītajā lomu spēlē "Maģiskā nometne" un tā patiesi šķita ļoti interesanta. Tā nu nolēmu ne nu gluži paturpināt, bet sākt no jauna. Par palīgu man būs Icyrain. Kopā esam veikušas šādus tādus labojumus un papildinājumus, par kuriem arī informēsim šajā pavedienā smile.gif. Spēlētāji, saprotams, jauni, un galvenā ideja arī izmainīta, bet pati situācija, kā jau minēju patapināta no "Maģijas nometnes".

Pasaule:
Pasaule ir mūsu vecā, labā, visiem pazīstamā Zeme smile.gif. Vienīgi jūsu tēli šajā lomu spēlē būs apveltīti ar šādām vai citādām maģiskām spējām, kas ļaus redzēt arī "parastajiem" cilvēkiem neredzamos maģiskos pasaules aspektus (tādus, kā, piemēram, maģiskos dzīvniekus).
Pati lomu spēle risinās kādā nomaļā kalnainā apvidū, kur visai slavenas, bet mazliet, tā sacīt, "kukū" raganas ("Sauciet mani vienkārši par Dī") vadībā norisinās jauno burvju, raganu, vampīriņu un vilkaču nomene. Mēs jūs aplaimosim arī ar talantīgu telepātu bibliotekāru, kuram piemitīs tāds mīlams paradums, kā domu lasīšana un neticama kāre iegūt savā īpašumā vēl nelasītas grāmatas. Ar ārkārtīgi pievilcīgu nometnes vecāko, kas pieskatīs jūsu gaitas un negaitas. Kā arī kādu mīklainu personu, kuras identitāti pašlaik noklusēsim. Jāmin arī absolūti apburošais Žans, kas eksperimentēs ar ēdieniem, nolūkā pagatavot jūsu pusdienas - tāds hobijs, ko padarīt. Satiksieties arī ar pārīti rātnu un nerātnu radījumu un augu. Būs darīšana ar herbāliskām anomālijām nometnes vadītājas džungļiem līdzīgajā oranzērijā. Cerams, ka jums neradīsies nepārvarama vēlme izpētīt kādu no aizliegtjām vietām, jo par to var nākties trīs dienas kopt raflēziju.
Runājot par apartamentiem, jums būs nodrošinātas visas ērtības - tai skaitā āra pirts, dušas katrā namiņā, divstāvīgas! gultas, mantu lādes (ar burvju atslēdziņu), protams, atsevišķi namiņi meitenēm un zēniem, etc.
Nometne ilgs divas nedēļas, kuru laikā norisināsies vairāki konkursi (jā, jā, mēs ņemsimies kairināt jūsu smadzenes, būtu taču negods nepārlasīt bibliotekāra gadu desmitiem kolekcionēto grāmatu bagātības, vai neizpētīt dārgumu kartes autentiskumu, pat ja dārgumi, ai, aprakti ezerā). Un apblvojums, nu, kā to lai saka, jūsu tēliem būs tīkams, tā gan happy.gif.

Sīkāku pasaules aprakstu iegūsiet to izzinot smile.gif. Nometnes karte būs ievietota spēles sākumā. GM vadītos tēlus iepostosim ATD pavedienā brīdi, pirms viņus iepazīsiet, tas tā, lai neizjauktu pārsteigumu. Jūsu uzevumi dažkārt skars arī reāli pastāvošas lietas, spīdzināsim :evil:.

Tas, ko es sagaidu no jums kā PZ un vēlāk, pēc apstiprināšanas šajā pavedienā:

1) Tēla vārds:
2) Dzimums:
3) Vecums (14 - 18):
4) Augums:
5) Burvis/Vilkatis/Vampīrs:
6) Jūsu apburbuļojošā spēja (izņemot vampīrus):
7) Bilde (ja iespējams):
8) Izskata apraksts (ja nu gadās, ka bilde pazūd, lai jau ir tāds atbalsta punkts):
9) Raksturojums:
10) Ja nu akurāt gribas tādu ekstravagantu ekipējumu, tad to vajadzētu pieminēt
11) Lūdzu atzīmēt arī laikus, kuros vari spēlēt LS, tas būtu dienas, kurās var un laikus, kuros var. No spēles dalībniekiem gaidu, lai viņi varētu būt aktīvi vismaz tās piecas dienas nedēļā un katrā dienā pa kādam pārītim postu, tas tā, vismaz, man jau patiktos vairāk grin.gif. No šitentā punkta mēģināšu savākt tādu jauku komandu, kurā postošanas laiki daudzmaz sakritīs.

Jamin, ka mēs kā divi GM rēķinamies ar astoņiem, iespējams desmit spēlētājiem, bet vairāk ņemt būtu aušīgi, daži jau mums ir, bet gribam papildināt savu apburošo komandu wink.gif.

Un šeku reku maziņš aprakstiņš par BVV no manas puses:

Burvji: šamējiem maģiskās spējas ir visizteiktākās, savu izvēlēto spēju pārvalda labi un var lietot gandrīz jebkurā situācijā. Maģiskais potenciāls parasti ir nemainīgs visu dzīves laiku, maģiskās izpausmes un to ievirze atkarīga no paša burvja. Tiem, kas izvēlēsies burvi, vai raganu, iesaku savu spēju izvēlēties tādu, lai varētu konkurēt ar citas jomās spēcīgākajiem VV, bet no otras puses, viss jau atkarīgs no paša personāža. Parasti ļoti slaidi, pat kārni, bieži neveselīgi, nereti maza auguma.

Vilkači: maģiskās spējas sarūk un palielinās atkarībā no mēness cikla. Maģiskās spējas kļūst visstiprākās pirms pilnmēness, tiesa, tās zūd, kad attiecīgā persona transformējas savā zvērišķīgajā formā. Pēc izklaidēm pilnās nakts maģiskās spējas ir visvājākas, tās pakāpeniski pieaug mēneša laikā. Runājot par transformēšanos, nu varat jūs mācīties sevi kontrolēt dzīves laikā, bet pašlaik tas vēl īsti nepadodas, esat pusaudži gribas ārdīties un plosīties, bet to jūs varēsiet pēc patikas darīt sev sagatavotajās kameriņās. Un jā, jūs esat bīstami arī saviem tuviniekiem, saproties, prātiņš var aptumšoties un piemirsties var, bet vēl lielākas negantnības varat sastrādāt saviem ienaidniekiem, tiesa tādas, kuras pie pilnas saprašanas ticamāk nedarītu. Kas attiecas uz pilnmēnesi un pārvērtībām, tādas lietas kā aizmiglots skatiens, nepamatota trauksme, niezoši zobi, nagi, pastiprināts apspalvojums, pazemināta balss, pagarināti zobi, nagi, var parādīties pat nedēļu pirms paša pilnmēness iestāšanās, un attiecīgi nozust nedēļas laikā pēc pilnmēness. Pārvērtības nav apturamas. Atsevišķos gadījumos pārvērtības var notiek vienu dienu pirms, pēc, kā arī pašā pilnmēness naktī, jā, arī visās trīs dienās. Pārvērtības nevar ierosināt pats, bet pirmspilnmēness sindroma pazīmes var parādīties stresa un citu pārsātinātu sajūtu reizēs, to arī jūs vēl mācāties kontrolēt. Esat spēcīgāki un augumā lielāki par citiem vienaudžiem.

Vampīri: jūs esat veikli, pat pārāk, teiksim, maģiski veikli smile.gif. Izceļaties ar ātrumu skriešanā, augstumu lēkšanā, bet ne pārlieku lielu spēku. No maģiskām spējām piemīt nedabiski ātri dzīstošas brūces, kā arī teleportācija nelielos attālumos (aptuveni trīsdesmit metrus, bet kokā tikt nu pilnībā pietiek). Jūsu attiecības ar asinīm ir gauži vienkāršas, tās jums piegādā ar maģijas palīdzību. Protams, jāatzīst, ka dzīvas būtnes ir kārdinošas, bet šāda veida barošanās būtu vampīru stingrākā tabu pārkāpšana, kas, ja atklāta, sodāma ar nāvi. Varat ēst arī visu ko citu, bet fizioloģiska pamatojuma tam nav, organisms cita veida pārtiku pārstrādā negribīgi, lai neteiktu nemaz. Attiecības ar sauli nav tās labākās, bet saulesbrilles, vēl labāk platmale ir pilnīgi pietiekamama aizsardzība pat viskarstākajās dienās, jums vienkārši ir jūtīga āda wink.gif. No ķiplokiem nebaidāties un sikspārņos nepārvēršaties, ar sudraba mietiem jūs neviens nedursta smile.gif. Dzīvojat ilgāk, nekā citi, aptuveni 150-200 gadus, bet ne gadu tūkstošiem. Zārkā arī neguļat (that's just too pathetic smile.gif ).

Tātad, gaidu jūsu nepāsrējamās PZ (nepacietībā trīs labās rokas mazais pirkstiņš). Ja ir radušies jebkādi jautājumi, tos bez vilcināšanās varat uzdot man, atbildēšu tiklīdz spēšu smile.gif.
Top plāni par skype iemēģināšanu un visādām tādām padarīšanām arī bet tad jau redzēs, kā ies smile.gif, tas tā.


Šo rakstu rediģēja grapefruit: 04.01.2008 17:58
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
6 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 59)
birokraac
iesūtīt 07.01.2008 20:51
Raksts #41


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Tulkotāji
Pievienojās: 13.02.06
Kur: Dēļu laivā uz grīdas



šeit bija spams, lai piedod debesis grin.gif

Šo rakstu rediģēja birokraac: 08.01.2008 19:09
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
grapefruit
iesūtīt 08.01.2008 17:52
Raksts #42


Streipuļo ārā no Vepra galvas
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.04
Kur: Starp savām pasaulēm tukšumā
Rakstnieks 2005



Tā man ir radies jautājums visiem spēlētājiem, lūdzu iepostot ATD pavedienā, cik lomu spēlēs kopumā jūs piedalāties.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Develin_
iesūtīt 08.01.2008 17:53
Raksts #43


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.05.07
Kur: tur. tur tukšumā un brīvība.



Emm... Es piedalos divās, vienā esmu GM, otra ir šitā.

Vispār jau ir vēl viena, bet tā ir sen kā jau panīkusi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Juliette
iesūtīt 08.01.2008 17:59
Raksts #44


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.07.06
Kur: Own no weaknesses or faults.



Šī vienīgā man.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ludiēna
iesūtīt 08.01.2008 18:29
Raksts #45


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.10.04
Kur: Necro zeme



Divas: ši un vienīgi atmiņas. Jāatzīs tā jau labu laiku neiet uz priekšu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grēkmeistars
iesūtīt 08.01.2008 18:47
Raksts #46


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.06.04
Kur: Pie krāna
Savādnieks



Šī un "Vienīgi atmiņas", kas nekust uz priekšu, tātad pagaidām tikai šī.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
grapefruit
iesūtīt 08.01.2008 19:45
Raksts #47


Streipuļo ārā no Vepra galvas
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.04
Kur: Starp savām pasaulēm tukšumā
Rakstnieks 2005



Brīnišķīgi smile.gif. Paldies, ka pievērsāt vērību, tas ir svarīgi, lai es varētu pabeigt savu sarakstu ^^. Laiku pa laikam varētu uzdot vēl kādu jautājumu, turpmāk ievietošu to spēles pavedienā OOC veidolā.

Gaidu atbildes arī no pārējiem.

Pūķēns Sāra
sirds1
Massacre
Nirnaeth
melomania
apaču tuksneša rēgs

Piezīme: birokraac šī ir pirmā un vienīgā spēle, to es zinu, Ar gwin esmu spēlējusi arī agrāk, šī pašlaik ir viņas vienīgā spēle.

Biju cerējusi, ka mums vēl ātrāk ies uz priekšu. Bet tam ir nepieciešams, lai cilvēki postotu tongue.gif. Un vispār ir tikai otrā diena un jums pat nav uzdevuma smile.gif. Nu, katrā ziņā par to mēs drīz parūpēsimies.

Diemžēl jau tagad jāatzīstas, ka man šķiet, ka dažiem spēlētājiem šī spēle nešķitīs piemērota. Jau minēju, ka man patīk, ka viss notiek ātri, citiem vārdiem - kaut kas notiek. Ir grūti tikt tam visam līdzi, ja bieži nav online. Labi, laiks rādīs.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
novemberunge
iesūtīt 08.01.2008 19:55
Raksts #48


Velvet goldmine
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.08.04
Stāstnieks 2009



es piedalos šajā + vēl vienā + IC + man, kā izrādās, ir arī dzīve ārpus datora!

nepieciešams lai cilvēki POSTOTU?
es miršu. kā jums šķiet, cik postu var uzdrukāt divās stundās?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
grapefruit
iesūtīt 08.01.2008 20:08
Raksts #49


Streipuļo ārā no Vepra galvas
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.04
Kur: Starp savām pasaulēm tukšumā
Rakstnieks 2005



Nirnaeth:
CITĀTS
darbadienu vakaros, brīvdienās - pēcpusdienā/vakarā


Atvainojos, ja tevi kaut kādā veidā aizskāru wink.gif. Ja tevi apmierina ātrums un tu visam tiksi līdzi, tad jau viss ir kārtībā wink.gif. No otras puses, ja tu visam netiec līdzi, vai tiešām ir jēga spēlēt?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
novemberunge
iesūtīt 08.01.2008 20:14
Raksts #50


Velvet goldmine
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.08.04
Stāstnieks 2009



diemžēl, laikam neprotu apvienot gribēšanu ar varēšanu. nē, nē, neaizskāri, es vienkārši īgņojos, ka netieku jums līdzi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Massacre
iesūtīt 08.01.2008 20:26
Raksts #51


Perfect Nobody
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.10.07
Kur: Vanity Fair



ooc:
Divas ārkārtīgas nedēļas ar Dī
Vienīgi atmiņas
Nakts Brālība
Bruņinieki
Pagātnes ēnas
Zona 52
Naidase


Es zinu, ka daudz, bet tas galīgi neietekmē manu postošanas biežumu. Pašlaik tikai tas, ka manā prātā kas gļuko un man nojuka ar biedru izkārtojumu pa autobusa stāviem. Tiklīdz kā tas būs normā, būs labi.
smile.gif


Šo rakstu rediģēja Massacre: 08.01.2008 20:26
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
grapefruit
iesūtīt 08.01.2008 21:04
Raksts #52


Streipuļo ārā no Vepra galvas
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.04
Kur: Starp savām pasaulēm tukšumā
Rakstnieks 2005



1) Tēla vārds: Žans
2) Dzimums: Sieviete
3) Vecums: 23
4) Augums: 1,70
5) Burvis/Vilkatis/Vampīrs: Vilkacis
6) Jūsu apburbuļojošā spēja (izņemot vampīrus): Neņemot vērā to, ka viņa ir ārpusšķirīgi, ārkārtīgi, neatkārtojami labs pavārs (pat Nils ēd to, ko viņa pagatavo un TAS jau ir milzumīgs kompliments pavārmākslai), viņai piemīt spēja, kā Ohegass saka: „Bezsmadzeniski kurināt.” Proti, viņa „valda” pār uguni, vai uguns valda pār viņu, hmm...
7) Bilde (ja iespējams):
8) Izskata apraksts (ja nu gadās, ka bilde pazūd, lai jau ir tāds atbalsta punkts): Viņai ir tumši mati, kas parasti saņemti astē vai sapīti bizē. Viņa nav kalsna bet nav arī būdīga, tāda pa vidam.
9) Raksturojums: Apsviedīga, vienmēr smaidīga un jaunas zināšanas (sevišķi pavārmākslā) alkstoša būtne. Lai gan viņa dažreiz šķiet noslēpumaina, tomēr vairumā gadījumu ir patiesa un atklāta. Viņai necieš melus un liekuļošanu. Mēdz ātri aizsvilties, it sevišķi, ja saņem viņasprāt netaisnīgus aizrādījumus par sevis gatavotajiem ēdieniem.


Šo rakstu rediģēja grapefruit: 08.01.2008 21:05
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Īvs
iesūtīt 08.01.2008 21:48
Raksts #53


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.12.05
Kur: Gaismas pils
Labākās leģendas autore



sauc mani par AT rēgs

Šī man ir vienīgā, taču esmu vēl vienā GM.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Pūķēns Sāra
iesūtīt 08.01.2008 21:55
Raksts #54


Gadalaiku aizstāve
Grupas ikona

Grupa: Spēļu pārziņi
Pievienojās: 14.11.05
Kur: Visa sākumā, vidū un beigās
Spēļu pavēlniece



Daudz:
Divas ārkārtīgas nedēļas ar Dī
Vienīgi atmiņas
Bruņinieki
Pagātnes ēnas [GM]
Tumšā dūre
Miglā tītas virsotnes noslēpums

ir vēl pāris, bet tās nav aktīvas, bet mans postošanas biežums nav atkarīgs no spēlēšanas skaita, jo tad jau varētu arī ņemt vērā manu darbu šeit happy.gif , bet vnk esmu apslimusi, tā kā man ir režīms happy.gif

Šo rakstu rediģēja Pūķēns Sāra: 08.01.2008 21:55
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Džezā tikai Meit...
iesūtīt 08.01.2008 22:13
Raksts #55


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.07
Kur: ārpasaulē



Uj, es domāju atteikties no kādas LS.
Piedalos.
Divas ārkārtīgas nedēļas ar Dī
Šausmu nometne
Naidase
Nakts brālība
Vienīgi atmiņas
+ man ir ierobežots laiks, kad varu tikt un pagaidām man veicas, taču ceru, ka tikšu galā..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bizii van Dope
iesūtīt 08.01.2008 22:19
Raksts #56


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.12.05
Kur: dzīvē



Šī ir vienīgā aktīvā Ls, kurā piedalos. grin.gif Par neaktīvajām nerunāsim.

Ā jā. Es jums nespēju tikt līdz. sad.gif

Šo rakstu rediģēja sirds1: 08.01.2008 22:19
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ludiēna
iesūtīt 09.01.2008 18:08
Raksts #57


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.10.04
Kur: Necro zeme



Es laikam esmu akla vai varbūt kko nesapratu, bet kur ir karte? Apgaismojiet pārgurušo unsure_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grēkmeistars
iesūtīt 09.01.2008 19:47
Raksts #58


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.06.04
Kur: Pie krāna
Savādnieks



Karti ielika icyrain lomu spēles piektajā lapaspusē.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ludiēna
iesūtīt 09.01.2008 19:52
Raksts #59


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.10.04
Kur: Necro zeme



Pateicos
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grēkmeistars
iesūtīt 10.01.2008 19:36
Raksts #60


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.06.04
Kur: Pie krāna
Savādnieks



CITĀTS
Jūsu attiecības ar asinīm ir gauži vienkāršas, tās jums piegādā ar maģijas palīdzību.


Man radās jautājums, kā tas būtu, ka vampīrs barojas ar maģijas palīdzību jeb kā tas izskatās un kā to darīt?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

6 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > » 
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 23.04.2024 23:44