Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Divas ārkārtīgas nedēļas ar Dī, ATD pavediens [PZP], [C]
grapefruit
iesūtīt 04.01.2008 17:51
Raksts #1


Streipuļo ārā no Vepra galvas
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.04
Kur: Starp savām pasaulēm tukšumā
Rakstnieks 2005



Nu tā. Uzreiz ir jāatzīst, ka daļu ideju esmu nekrietni aizņēmusies no Aeris, diemžēl atļauju paprasīt nesanāca, jo viņa te sen nav manīta. Katrā ziņā, pati piedalījos viņas vadītajā lomu spēlē "Maģiskā nometne" un tā patiesi šķita ļoti interesanta. Tā nu nolēmu ne nu gluži paturpināt, bet sākt no jauna. Par palīgu man būs Icyrain. Kopā esam veikušas šādus tādus labojumus un papildinājumus, par kuriem arī informēsim šajā pavedienā smile.gif. Spēlētāji, saprotams, jauni, un galvenā ideja arī izmainīta, bet pati situācija, kā jau minēju patapināta no "Maģijas nometnes".

Pasaule:
Pasaule ir mūsu vecā, labā, visiem pazīstamā Zeme smile.gif. Vienīgi jūsu tēli šajā lomu spēlē būs apveltīti ar šādām vai citādām maģiskām spējām, kas ļaus redzēt arī "parastajiem" cilvēkiem neredzamos maģiskos pasaules aspektus (tādus, kā, piemēram, maģiskos dzīvniekus).
Pati lomu spēle risinās kādā nomaļā kalnainā apvidū, kur visai slavenas, bet mazliet, tā sacīt, "kukū" raganas ("Sauciet mani vienkārši par Dī") vadībā norisinās jauno burvju, raganu, vampīriņu un vilkaču nomene. Mēs jūs aplaimosim arī ar talantīgu telepātu bibliotekāru, kuram piemitīs tāds mīlams paradums, kā domu lasīšana un neticama kāre iegūt savā īpašumā vēl nelasītas grāmatas. Ar ārkārtīgi pievilcīgu nometnes vecāko, kas pieskatīs jūsu gaitas un negaitas. Kā arī kādu mīklainu personu, kuras identitāti pašlaik noklusēsim. Jāmin arī absolūti apburošais Žans, kas eksperimentēs ar ēdieniem, nolūkā pagatavot jūsu pusdienas - tāds hobijs, ko padarīt. Satiksieties arī ar pārīti rātnu un nerātnu radījumu un augu. Būs darīšana ar herbāliskām anomālijām nometnes vadītājas džungļiem līdzīgajā oranzērijā. Cerams, ka jums neradīsies nepārvarama vēlme izpētīt kādu no aizliegtjām vietām, jo par to var nākties trīs dienas kopt raflēziju.
Runājot par apartamentiem, jums būs nodrošinātas visas ērtības - tai skaitā āra pirts, dušas katrā namiņā, divstāvīgas! gultas, mantu lādes (ar burvju atslēdziņu), protams, atsevišķi namiņi meitenēm un zēniem, etc.
Nometne ilgs divas nedēļas, kuru laikā norisināsies vairāki konkursi (jā, jā, mēs ņemsimies kairināt jūsu smadzenes, būtu taču negods nepārlasīt bibliotekāra gadu desmitiem kolekcionēto grāmatu bagātības, vai neizpētīt dārgumu kartes autentiskumu, pat ja dārgumi, ai, aprakti ezerā). Un apblvojums, nu, kā to lai saka, jūsu tēliem būs tīkams, tā gan happy.gif.

Sīkāku pasaules aprakstu iegūsiet to izzinot smile.gif. Nometnes karte būs ievietota spēles sākumā. GM vadītos tēlus iepostosim ATD pavedienā brīdi, pirms viņus iepazīsiet, tas tā, lai neizjauktu pārsteigumu. Jūsu uzevumi dažkārt skars arī reāli pastāvošas lietas, spīdzināsim :evil:.

Tas, ko es sagaidu no jums kā PZ un vēlāk, pēc apstiprināšanas šajā pavedienā:

1) Tēla vārds:
2) Dzimums:
3) Vecums (14 - 18):
4) Augums:
5) Burvis/Vilkatis/Vampīrs:
6) Jūsu apburbuļojošā spēja (izņemot vampīrus):
7) Bilde (ja iespējams):
8) Izskata apraksts (ja nu gadās, ka bilde pazūd, lai jau ir tāds atbalsta punkts):
9) Raksturojums:
10) Ja nu akurāt gribas tādu ekstravagantu ekipējumu, tad to vajadzētu pieminēt
11) Lūdzu atzīmēt arī laikus, kuros vari spēlēt LS, tas būtu dienas, kurās var un laikus, kuros var. No spēles dalībniekiem gaidu, lai viņi varētu būt aktīvi vismaz tās piecas dienas nedēļā un katrā dienā pa kādam pārītim postu, tas tā, vismaz, man jau patiktos vairāk grin.gif. No šitentā punkta mēģināšu savākt tādu jauku komandu, kurā postošanas laiki daudzmaz sakritīs.

Jamin, ka mēs kā divi GM rēķinamies ar astoņiem, iespējams desmit spēlētājiem, bet vairāk ņemt būtu aušīgi, daži jau mums ir, bet gribam papildināt savu apburošo komandu wink.gif.

Un šeku reku maziņš aprakstiņš par BVV no manas puses:

Burvji: šamējiem maģiskās spējas ir visizteiktākās, savu izvēlēto spēju pārvalda labi un var lietot gandrīz jebkurā situācijā. Maģiskais potenciāls parasti ir nemainīgs visu dzīves laiku, maģiskās izpausmes un to ievirze atkarīga no paša burvja. Tiem, kas izvēlēsies burvi, vai raganu, iesaku savu spēju izvēlēties tādu, lai varētu konkurēt ar citas jomās spēcīgākajiem VV, bet no otras puses, viss jau atkarīgs no paša personāža. Parasti ļoti slaidi, pat kārni, bieži neveselīgi, nereti maza auguma.

Vilkači: maģiskās spējas sarūk un palielinās atkarībā no mēness cikla. Maģiskās spējas kļūst visstiprākās pirms pilnmēness, tiesa, tās zūd, kad attiecīgā persona transformējas savā zvērišķīgajā formā. Pēc izklaidēm pilnās nakts maģiskās spējas ir visvājākas, tās pakāpeniski pieaug mēneša laikā. Runājot par transformēšanos, nu varat jūs mācīties sevi kontrolēt dzīves laikā, bet pašlaik tas vēl īsti nepadodas, esat pusaudži gribas ārdīties un plosīties, bet to jūs varēsiet pēc patikas darīt sev sagatavotajās kameriņās. Un jā, jūs esat bīstami arī saviem tuviniekiem, saproties, prātiņš var aptumšoties un piemirsties var, bet vēl lielākas negantnības varat sastrādāt saviem ienaidniekiem, tiesa tādas, kuras pie pilnas saprašanas ticamāk nedarītu. Kas attiecas uz pilnmēnesi un pārvērtībām, tādas lietas kā aizmiglots skatiens, nepamatota trauksme, niezoši zobi, nagi, pastiprināts apspalvojums, pazemināta balss, pagarināti zobi, nagi, var parādīties pat nedēļu pirms paša pilnmēness iestāšanās, un attiecīgi nozust nedēļas laikā pēc pilnmēness. Pārvērtības nav apturamas. Atsevišķos gadījumos pārvērtības var notiek vienu dienu pirms, pēc, kā arī pašā pilnmēness naktī, jā, arī visās trīs dienās. Pārvērtības nevar ierosināt pats, bet pirmspilnmēness sindroma pazīmes var parādīties stresa un citu pārsātinātu sajūtu reizēs, to arī jūs vēl mācāties kontrolēt. Esat spēcīgāki un augumā lielāki par citiem vienaudžiem.

Vampīri: jūs esat veikli, pat pārāk, teiksim, maģiski veikli smile.gif. Izceļaties ar ātrumu skriešanā, augstumu lēkšanā, bet ne pārlieku lielu spēku. No maģiskām spējām piemīt nedabiski ātri dzīstošas brūces, kā arī teleportācija nelielos attālumos (aptuveni trīsdesmit metrus, bet kokā tikt nu pilnībā pietiek). Jūsu attiecības ar asinīm ir gauži vienkāršas, tās jums piegādā ar maģijas palīdzību. Protams, jāatzīst, ka dzīvas būtnes ir kārdinošas, bet šāda veida barošanās būtu vampīru stingrākā tabu pārkāpšana, kas, ja atklāta, sodāma ar nāvi. Varat ēst arī visu ko citu, bet fizioloģiska pamatojuma tam nav, organisms cita veida pārtiku pārstrādā negribīgi, lai neteiktu nemaz. Attiecības ar sauli nav tās labākās, bet saulesbrilles, vēl labāk platmale ir pilnīgi pietiekamama aizsardzība pat viskarstākajās dienās, jums vienkārši ir jūtīga āda wink.gif. No ķiplokiem nebaidāties un sikspārņos nepārvēršaties, ar sudraba mietiem jūs neviens nedursta smile.gif. Dzīvojat ilgāk, nekā citi, aptuveni 150-200 gadus, bet ne gadu tūkstošiem. Zārkā arī neguļat (that's just too pathetic smile.gif ).

Tātad, gaidu jūsu nepāsrējamās PZ (nepacietībā trīs labās rokas mazais pirkstiņš). Ja ir radušies jebkādi jautājumi, tos bez vilcināšanās varat uzdot man, atbildēšu tiklīdz spēšu smile.gif.
Top plāni par skype iemēģināšanu un visādām tādām padarīšanām arī bet tad jau redzēs, kā ies smile.gif, tas tā.


Šo rakstu rediģēja grapefruit: 04.01.2008 17:58
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
6 Lapas V  « < 4 5 6  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (100 - 115)
Gloresavena
iesūtīt 06.02.2008 23:46
Raksts #101


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.01.08
Kur: Esmu uz apdziivotas salas vaardaa IIrija



Icyrain: Izklausās, ka jums ar Grāpi arī noderētu pa kādai ledenei...

Massacre: Tīkls. smile.gif Neko nevar zināt, varbūt tu un tavs plāns beigu beigas visiem izglābs dzīvības, a bet varbūt es to saku tikai, lai tevi mierinātu. wink.gif whistling.gif

Šo rakstu rediģēja Gloresavena: 06.02.2008 23:54
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Āksts
iesūtīt 07.02.2008 21:48
Raksts #102


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.02.06
Kur: uz plāna ledus ^ - ^



Tagad jums visiem ir tiesības mani sist, jo es neizdarīju, ko biju apsolījusi. Datorcentrs skolā bija slēgts.

Par to pūķi es tā arī neko nespēju izdomāt. Man drusku trūka informācijas par to, ka viņš tā kā spēj lasīt visas domas...

p.s. - Glor, man nepatika tās siekalas...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Develin_
iesūtīt 07.02.2008 22:07
Raksts #103


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.05.07
Kur: tur. tur tukšumā un brīvība.



satraukties nevjag, tauta pagaidīs.
galu galā, izglītošanās process tomēr ir svarīgāks.
Tikai mani nemierīgu dara fakts, ka kāds perina nožmiegt "zēnu, kurš visus dziedē"...

Šo rakstu rediģēja Develin_: 07.02.2008 22:08
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Džezā tikai Meit...
iesūtīt 07.02.2008 22:23
Raksts #104


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.07
Kur: ārpasaulē



Jā, Fierra to nezin, bet arī viņu mocītu šis fakts, ka drīz būs jārīko bēres viņas puisim.. Ja pareizi sapratu..
Pa brīvdienām man būs iespējams mazāk laika un par rītdienu vispār neko nezinu.
Pilnībā saprotu GM problēmas un kavēšanos. Man tas nekādu problēmu nesagādā un pat nāk par labu..
Massacre.. Tava ideja bija ģeniāla un tā vēl noteikti noderēs, jo kā liekas, tad ieradīsies pūķu mednieki, kuriem tas tīkls visnotaļ palīdzēs.. vai arī viņi ie bojā neveiksmīgā mēģinājumā un mums tāpat radīsies iespēja. Iespēju ir daudz...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Gloresavena
iesūtīt 08.02.2008 18:25
Raksts #105


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.01.08
Kur: Esmu uz apdziivotas salas vaardaa IIrija



Icyrain: Kas vainas siekalām? ohmy.gif

Nu kas tā par lietu?! Neviens neko nav iepostojis jau kopš VAKARDIENAS. glare.gif Lai tur vai kas, es gribu izdzīvot abas nedēļas un pilnīgi izbaudīt! Šī ir mana pirmā lomu spēle, smartass.gif un tāpēc neļaušu, lai tā...hmm...beidzas? Davai vecie šitas nejies krastā. Es taču nevaru viena pati ar sevi sarunāties!

Šo rakstu rediģēja Gloresavena: 08.02.2008 18:41
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Juliette
iesūtīt 09.02.2008 00:22
Raksts #106


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.07.06
Kur: Own no weaknesses or faults.



Arī mēs nevaram visu laiku vieni paši ar sevi sarunātie, vai saviem mazajiem dzīvnieku draugiem, aptrūkstas taču ideju. Tādēļ pacietību gan no mums, gan no GM, un šobrīd tiek gaidīti norādījumi. Nevienam negribas iziet laukā no bibliotēkas, un uzreiz tapt novāktam ar vienu mazu pūķa šķaudienu. getlost.gif Galu galā, vakardiena nav ilgi. getlost.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Gloresavena
iesūtīt 09.02.2008 18:05
Raksts #107


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.01.08
Kur: Esmu uz apdziivotas salas vaardaa IIrija



Man bija jocīgs sapnis. rolleyes_a.gif Īstenībā man tajā naktī bija daudz sapņu...bet tas viens bija baigi īss un pārējos visus aizmirsu. grin.gif Nu es sapņoju, ka pie datora sēž icyrain un kaut ko raksta (nezinu kāpē icyrain laikam, jo pirms gāju gulēt palūrēju kurbijkurnē un tur pēdējā bija iesūtījusi viņa) Viņa bija kurbijkurnē. Tāpē, ka zils ekrāns atceros. Un tad es rakstīju un klausījos mūziku. Un tad es aizgāju uz parku ar draugiem. Tas ir viss. Tālāk es sapņoju par parku. tongue.gif Tas varētu kautko nozīmēt...un varētu arī neko nenozīmēt. wink.gif

Ā nē, vel atcerējos, ka Ede un Nelle sēž kurbijkurnē (Grāpe un gwin) un skatās, kādās lomu spēlēs varētu piedalīties. Viņas sarunājās savā starpā arī, bet neatceros, ko viņas teica. Tas bija tieši pēc Icyrain. Un TAD es gāju uz parku.

Šo rakstu rediģēja Gloresavena: 09.02.2008 18:35
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Massacre
iesūtīt 11.02.2008 21:33
Raksts #108


Perfect Nobody
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.10.07
Kur: Vanity Fair



Vakar centos ko uzrakstīt, lai par spēli neaizmirst, Roiss pat mēģināja uzsākt sarunu, bet tik drūms klusums no GM un spēlētājiem sāk biedēt.
Kas notiek?
Mēs taču turpināsim?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Džezā tikai Meit...
iesūtīt 12.02.2008 05:55
Raksts #109


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.07
Kur: ārpasaulē



Es šonedēļ nebūšu pie interneta, jo būšu aizņemta ar citām lietām. Žetona vakars 12iem un konkurss.. es vienkārši būšu pārāk aizņemta un nevarēšu neko iepoostot, jo arī pie datora mani īpaši nelaidīs...
Piedodiet..
Varbūt tikai uz vienu reizīti, bet neko nesolu..

Šo rakstu rediģēja melomania: 12.02.2008 05:57
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Gloresavena
iesūtīt 14.02.2008 11:20
Raksts #110


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.01.08
Kur: Esmu uz apdziivotas salas vaardaa IIrija



Visus apsveicu Valentīna dienā! wub.gif Mana trešdaļa pusītes šogad ir mana māsiņa un tad vel otra māsiņa (kura pārmaiņas pēc ir pat ļoti jauka un patstāvīgi piegādā man bagātīgus krājumus ar saldumiem happy.gif ) un protams mana radītāja kurai es spārdīju punci dwarf_a.gif un kurai vēlāk visu laiku prasīju, lai pakasa muguriņu. Zinu, zinu es šmaucos. Valentīnu dienā vajag atrast kādu puisi, bet ko darīt, viņu ir tik daudz, ka grūti izvēlēties. whistling.gif innocent.gif Un ar ģimeni jau ar tīri labi var bučoties. Tikai viņiem ātri apnīk. laughing.gif Novēlu visiem atrast savas otrās pusītes (vai trešdaļiņas) un, ja tomēr neveicas tad iesaku iet spēlēt azartspēles, kā piemēram kārtis! wink.gif Un atcerieties, jūsu otrā pusīte var arī būt kāda sen pazududsi zeķe vai šokolādes pusīte, tam nevajag obligati būt kādam puisim! rolleyes_a.gif Protams var jau būt māsiņa vai brālītis par ko es stipri šaubos, jo parasti māsiņas un brālīšus nevar laist kopā savādāk izskrāpēs acis viens otram, bet nekad neko nevar zināt. Varbūt nemaz nav tik ļauni. grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
grapefruit
iesūtīt 14.02.2008 18:53
Raksts #111


Streipuļo ārā no Vepra galvas
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.04
Kur: Starp savām pasaulēm tukšumā
Rakstnieks 2005



Piedodiet, mees padevaamies.

Studijas saakaas ar milziigu shalti un Icy nav laika, bet es jau gulju, kad vinja ir maajaas, mees nevaram visu spalaanot un mums nav speeka turpinaat. Es atziistu sakaavi. Bet matemaatika, zemes zinaatnes, un augi vispaariigajaa biologjijaa man paslaik ir pirmajaa vietaa. Nav speeka daudz kam citam.

Juus visi bijaat briiniskjiigi speeleetaaji un taadi noteikti arii buusiet turpmaak. Bet shii speele vismaz no muusu puses ir beigusies.

Ljoti atvainojos savaam maasaam, kuras te ievilku, bet amn gluzhi vienkaarshi nav speeka. Visaa laikaa, kad nejuutos tuksha es domaaju par biologiju vai kaartoju maaju, mazgaaju kaut ko, nu taa, visai garlaiciigi. Varbuut peec kaadiem gadiem buus vairaak laika, ja nekljushu par nozheelojamu darbaholikji.

Atvainojamies, taa tas nebija plaanots, bet nav speeka.

Un jaa iztrakojaties peec patikas Valentiindienaa.

Katriiniit, tu esi pljaapa ^^ es tevi ljoti miiljoju, samiiljo no manis mammiiti un Nelliju ^^ un vispaar miljoniem buchu, ceru, ka tu to otro puisi savaa klasee kaartiigi sakausi ziniibu jomaa ^^. Un samiiljo no manis sevi.

Luudzu GM sleegt gan sho, gan LS pavedienu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Develin_
iesūtīt 14.02.2008 18:57
Raksts #112


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.05.07
Kur: tur. tur tukšumā un brīvība.



Ai, crap, biju domājusi, ka šī spēle turpināsies ar jaunu sparu, bēēēt tad jau neko.
Veiksmi mācībās un visās pārējās jomās.
Un paldies par ideju un atvēlēto laiku!
Bija jauki saspēlēties.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Massacre
iesūtīt 14.02.2008 19:00
Raksts #113


Perfect Nobody
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.10.07
Kur: Vanity Fair



Ļoti, ļoti žēl, ka spēle beigsies - bija ļoti iepatikusies.
Pievienojos Develin_ vārdiem. Lai veicas!
Bija prieks spēlēt!
smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Džezā tikai Meit...
iesūtīt 14.02.2008 19:07
Raksts #114


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.07
Kur: ārpasaulē



Spēle likās interesanta.. laigan pārāk aktīva nebiju, bet man patika.
Jā, lai jums veicas mācībās. Es jūs saprotu par laika trūkumu vai nogurumu. Beidzot atradās ilgāks mirklis lai tiktu pie interneta, jo pat vienu dienu nevar šeit neierasties, kad viss ir sarakstīts daudz uz priekšu.
Bija prieciņš paspēlēt.. tiešām..

Šo rakstu rediģēja melomania: 14.02.2008 19:08
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Juliette
iesūtīt 14.02.2008 21:39
Raksts #115


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.07.06
Kur: Own no weaknesses or faults.



Ko lai saka - sūdīgi. Ar nepacietību gaidīju, šī bija tā lomu spēle, kurai jebkad biju veltījusi tik daudz uzmanības. Žēl, ka viss kā vienmēr beidzas šādi. Neko, jācepī augšā kaut kas cits.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Gloresavena
iesūtīt 14.02.2008 22:37
Raksts #116


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.01.08
Kur: Esmu uz apdziivotas salas vaardaa IIrija



Gloresavena dodas TO THE RESCUE! Nekas te nebeidzas. Jūs tajā alā, noguruši izsalkuši. Neviens netaisās iet ārā, jo Nils neļauj. Isjana pēkšņi uzrodas nez no kurienes un pārbiedē Roisu. Sāk ar viņu pļāpāt. Tāds vispār bija plāns, ka jūs tur tajā alā vismaz trīs dienas paliekat. Grāpes un mans. Tākā domājiet ko darīt. Piedabūšu gwinervu ar kaut ko iepostot. Droši vien tā sāks runāt ar Dominiku...I believe there is something going on between the two of you...Varat čīkstēt, ka gribas rijamo un, ka netīra apakšveļa. Varbūt kādam vajadzēs uzprasīt Roisam, lai viņš uzbur pudeli gadījumā, ja savaigas uz toleti...Mēs tak varam pavilkt bez tām divām beibēm ko? Neesam tik tizli. Cerams...Davai uzlieciet kaut kādu iedvesmojošu mūziku un tik uz priekšu! biggrin.gif thumbsup.gif

Uj. Neredzēju, ko Grāpe iesūtīja. Gribu raudāt. crying.gif Grāpe pati teici, ka nav labi iesākt un nepabeigt. Tu rādi sliktu piemēru. Man tagad būs jāprasa gwin, lai parāda kurā lomu spēlē nākamajā piedalīties? Man nepatīk. Buuuuuuuuuuuuuuuu! Tagad nevarēs nekādus plānus taisīt un es te nevienu nepazīstu. Un Gwin nekad nav mājās. Piemēram tagad. Nav! Labi jāsatur sevi kopā. Nedrīkst padoties izmisumam. Ieelpo izelpo, ieelpo izelpo. AAAAAAAAAAAAAAAAA!!!! Tas nepalīdz. Jāgaida Gwin. Oki doki. Čau visiem! ataa_a.gif Bučas Valentīn dienā. kiss.gif Neņemiet mani galvā. Man krīze piemetusies. ill.gif

Šo rakstu rediģēja Gloresavena: 14.02.2008 22:37
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

6 Lapas V  « < 4 5 6
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 19.04.2024 13:21