Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Šī LS- slikta ideja! - ATD, Man prāta aptumsums un es taisu jaunu LS
Nihil
iesūtīt 09.09.2003 21:45
Raksts #1


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.08.03
Kur: Magrathea



Mums tās lomu spēles sanāk diezgan interesantas, bet mūsu problēma ir tā, ka mēs nevienu LS ne-pa-bei-dzam! Un visticamāk, nevienu arī nepabeigsim. Tas gan visiem noteikti jau ir ienācis prātā. Un tādēļ kādam ik pēc kādas nedēļas jātaisa jauna spēle, jo neviens neko vienkārši vairs neraksta. Un šoreiz es būšu vainīga. cool.gif

Lai kāds mods man aizrāda, ja kautko izdarīšu nepareizi. tongue.gif

Es sākumā pastāstīšu, kā viss sākās; tad es es nomurmulēšu kaut ko aptuveni tādu: Kas gan palīdzēs, vaig kādu palīgu, es visu pati nevaru," u.t.t.
( Es visu jau esmu saplānojusi, ko rakstīt- oh, cik dramatiski!)
Un mēs sāksim visi no vienas vietas- pašā sākumā. tad mēs dalīsimies divās grupās- kādi divi humanoīdi ar stipriem nerviem nāks līdzi man, un kādi, emm, daži ies uz otru pusi. Abām grupiņām būs savs mērķis, un pēc tam mums būs jātiekas vienā punktā, lai izdarītu.. to kas darāms. Protams mums vajadzēs kādu ļauno tēlu, kas mēģinās izjaukt visus mūsu plānus utt.
Izklasās ļoti neinteresanti. Laikam šai LS nebūs liela atsaucība.
getlost.gif

Ja kāds tiešām gribēs pieteikties, tad dariet to līdz 10. septembra plkst. 21.00 (protams, tikai aptuveni). tad es sākšu spēli (protams, ja kāds būs pieteicies).


Lai kāds mods man aizrāda, ja kautko izdarīšu nepareizi. tongue.gif

Ak, jā- šī spēle būs [GP].
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
5 Lapas V  < 1 2 3 4 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
Morgoth
iesūtīt 11.09.2003 21:35
Raksts #21


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.09.03



Vēl viena priekšrocība: atkritīs dažādas "melnmatainas meitenes", kuras nezkāpēc bīstama meža vidū izlien no krūmiem un saka: ok, ejam, jo visiem jau ir zināms, ka augšminētais algotņu tusiņš ir atrodams tieši tanī krogā. Pie tam tie varoņi, kuri mēģinātu aplauzt uzdevuma izpildi, reāli dabūtu palauzīt galvu un otrādi, un ne tikai par to kā savu domu ietērpt vārdos. Jebkurš dalībnieks varētu nevienu varoni neaiztiekot žigli iestarpināt kādu interjeru, no malas noklausītu sarunu utt., jo lai ari šī pilsēta priekš visiem ir dzimtā, tomēr viņa ir liela un tur nevar pazīt visus nostūrus.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nihil
iesūtīt 11.09.2003 21:43
Raksts #22


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.08.03
Kur: Magrathea



Jā, doma jau laba, bet ši lomu spēle ir jau pārāk tālu aprakstīta utt.
Bet Tu jau jebkurā brīdī vari taisīt savu LS! grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Morgoth
iesūtīt 11.09.2003 21:48
Raksts #23


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.09.03



Labs i, man tikai bail, ka katrs sāks savu LS un būs liels, atšķaidīts mudžeklis. Negribi LS kaut kā saaudzēt?
Un vēl: Tu špikosi kādu filmu, bet ja pārējie nospruks no tēmas, kuru nezina, ko tad tu darīsi?
whistling.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nihil
iesūtīt 11.09.2003 21:51
Raksts #24


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.08.03
Kur: Magrathea



Nē, šonedēļ negribu savu LS ar kādu citu saaudzēt. getlost.gif

Un tālāk: nevis tēma no filmas, bet tas ko mēs meklēsim- gala rezultāts, tas, kas beigās sanāks, utt. wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
The Shine
iesūtīt 15.09.2003 10:14
Raksts #25


Valara
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.08.03
Kur: kaut kur te
Dzejnieks 2008



EUEUEU! Tad es VARU pieteikties?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nihil
iesūtīt 15.09.2003 20:00
Raksts #26


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.08.03
Kur: Magrathea



Ja Tu vienreiz pieteicies, tad ko vēl gaidi! Izstrādā vienreiz to tēlu, un aiziet! Vēl kāds negrib izstrādāt tēlu? (pieteikties)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
The Shine
iesūtīt 16.09.2003 06:55
Raksts #27


Valara
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.08.03
Kur: kaut kur te
Dzejnieks 2008



tas bija grūti :blush2: , īpaši zirgs...
Vārds – Saiya
Vecums ~ 70, bet izskatās jauna (un ir arī, ņemot vērā, ka puselfa)
Dzimums – sieviešu
Rase – pusragana, puselfa.
Dzīvnieks – zirgs Brigh, kas spēj palikt neredzams un padarīt neredzamu uz viņa sēdošo (man ir aizdomas, ka viņš nāk no ķeltiem...)
Īpašas spējas – viņai ir raganas spējas, taču arī dažas elfu, piem., sazināšanās ar dzīvniekiem
Speciāli ieroči – plaukstas grin.gif un neliels zobens
Dzīvesvieta – tas ir grūti... Labi, viņa dzīvo (-ja) kopā ar māti elfu un tēvu burvi viņu muižā ar Elronda gādību, taču pēc tēva nāves atsacījās no muižas un kādu laiku klejoja apkārt.
Izskata apraksts – melni mati (cik tipiski wink.gif ), tumši zilizaļas acis, diezgan gara, slaida. Parasti ģērbjas viegli violetās vai pelēkvioletās drānās.
Rakstura apraksts – vērīga, gudra (tas no burvjiem), pie reizes arī pārlieku ambicioza un egoistiska. Draudzīga, spēj būt laipna (tas no elfiem), taču arī spontāna un neiecietīga. Nopietna, nemīl runāt, taču, lai novērstu uzmanību no viņai svarīgām tēmām, viņa spēj čalot par visu ko... man jau gribētos iet līdzi Silver Lady, bet jābūt jau kādam no otrās grupiņas arī... nu, ja salasīsies pietiekami 2., tad es iešu ar Silver. Spēj būt ļoti izturīga. Kaitināt viņu nevajag...
Īsa pagātne – vecāki bija kādas plašas zemes valdnieki (sakari ar Elrondu), tādēļ viņa daudz ko ir iemācījusies gan no tiem, gan no klejojumu gadiem (klejoja gan viņa tikai 2 gadus...) Uzkrājusies ļoti bagātīga praktiskā pieredze.
Tāks, kas vēl. Varbūt vēl attieksme pret citām rasēm – visnotaļ pozitīva
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
feanaro
iesūtīt 16.09.2003 20:58
Raksts #28


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.08.03
Kur: In Tirion upon Tuna



Te būs mans tēls:

Vārds: Aros
Dzimums: vīrietis
Rase: cilvēks
Augums: ap 1,85 m
Vecums: 29
Dzīvesvieta: nav tādas, pārsvarā klejo, reti kad uzturas vienā vietā ilgāk par mēnesi.
Ģimene: nav
Ieroči: neliels medību loks, zobens un duncis.
Dzīvnieki: zirgs.
Spējas: īpašu spēju nav.
Izskata apraksts: melni mati, kas sniedzas līdz pleciem, pelēkzilas acis un nedaudz iedegusi āda. Parasti nēsā tumši pelēkas drēbes, kas vienmēr ir nedaudz apvalkātas viņa daudzo klejojumu dēļ. Vienmēr nēsā sudraba gredzenu, kas ir agrāk piederēja viņa tēvam.
Rakstura apraksts: Kluss un noslēgts, cenšas izvairities no vietām, kur ir daudz cilvēku, taču vienmēr cenšas palīdzēt, ja kādam viņa palīdzība ir nepieciešama.
Pagātnes apraksts: Par viņa pagātni nav daudz ko stāstīt ~ viss bija kārtībā līdz brīdim, kad viņa vecāki tika nogalināti. Tad viņa dzīve krasi mainījās un viņš sāka piekopt klejotāja dzīvesveidu.

Kad mēs sāksim? grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nihil
iesūtīt 16.09.2003 21:01
Raksts #29


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.08.03
Kur: Magrathea



::Dedzīgi aplaudē::
Vai vēl kāds gribētu iesniegt aprakstu?
Vai vismaz pieteikties, un tad vairs nelikties ne zinis?

Šo rakstu rediģēja Silver Lady: 16.09.2003 21:01
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nihil
iesūtīt 16.09.2003 21:03
Raksts #30


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.08.03
Kur: Magrathea



Sāksim, tad, kad vēl kāds iesniegs aprakstu! (tas domāts Morgoth, ja viņš piedalīsies)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
The Shine
iesūtīt 17.09.2003 15:23
Raksts #31


Valara
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.08.03
Kur: kaut kur te
Dzejnieks 2008



ēm... Klau, tas nevarētu paciesties līdz svētdienai? whistling.gif vai arī jāsāk jau tagad, vai ceturtdien.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nihil
iesūtīt 17.09.2003 20:39
Raksts #32


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.08.03
Kur: Magrathea



Es ļoti labprāt paciestos līdz Morgoth iesniegs to stulbo tēla aprakstu
::niknojas::
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
The Shine
iesūtīt 18.09.2003 11:29
Raksts #33


Valara
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.08.03
Kur: kaut kur te
Dzejnieks 2008



nu lāāābi.... wink.gif bet īpaši bez manis nebrāzieties... būs grūti savādāk iesaistīties.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nihil
iesūtīt 18.09.2003 22:17
Raksts #34


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.08.03
Kur: Magrathea



Nu Mo-o-o-orgo-o-o-oth!!! mad.gif Nebremzē!!!


Ceru, ka Avardi, (ja piedalīsies) arī iesniegs tēla aprakstu tuvākā mēneša laikā!



Pateicos Bafijai un Feanaro par aktivitāti un tēla apraksta iesniegšanu.

Šo rakstu rediģēja Silver Lady: 18.09.2003 22:20
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nihil
iesūtīt 21.09.2003 18:22
Raksts #35


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.08.03
Kur: Magrathea



::dauza joystiku pret sienu, tad nomierinās un noliek to vietā::

Es aiz nepacietības aizsūtīju Morgotam e-pastu ar jautājumu kad viņš tēla aprakstu iesniegs; viņš atbildēja, ka tomēr nepiedalīšoties.

Sākšu šovakar!

(arī aiz nepcietības)

Šo rakstu rediģēja Silver Lady: 21.09.2003 18:23
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sanj-sanj
iesūtīt 21.09.2003 18:50
Raksts #36


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.07.03
Kur: on my way to greatness



Luudzu, luudzu, mani piedodiet blush.gif ka taa bremzeeju... noteikti piedaliishos un teela aprakstu iesniegshu shodien veelu vakaraa (ja paspeeshu), ja ne tad obligaati riit wink.gif

Šo rakstu rediģēja avardi: 21.09.2003 18:50
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nihil
iesūtīt 21.09.2003 18:57
Raksts #37


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.08.03
Kur: Magrathea



Labi. Es jūs brīdināju. Es sāku tagad.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sanj-sanj
iesūtīt 21.09.2003 19:00
Raksts #38


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.07.03
Kur: on my way to greatness



Ok, bet paaraak taalu neaizskrieniet wink.gif man tach jaazin kuraa grupinjaa es esmu wink.gif nu bet ok, chau...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nihil
iesūtīt 21.09.2003 19:05
Raksts #39


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.08.03
Kur: Magrathea



Es jūs brīdināju!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sanj-sanj
iesūtīt 21.09.2003 20:41
Raksts #40


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.07.03
Kur: on my way to greatness



Ok... beidzot ir gatavs... smile.gif

Vārds: Merenwen
Dzimums: sieviete
Rase: burve (ja to skaita kaa rasi... huh.gif )/ uudens elements... rolleyes_a.gif
Augums: 1,75 cm
Vecums: nav zinaams...
Dzīvesvieta: Nav noteiktas dziivesvietas, tachu labpraataak uzturas uudenju tuvumaa...
Ģimene: nav zinaama...
Speciāli spēki: spējas, kuras piemiit burvjiem, speeja valdiit paar uudens speekiem...
Ieroči: visu dara ar praata speejaam, nekraameejas ar nuujinjaam... + pieprot Austrumu ciinjas... rolleyes_a.gif cool.gif grin.gif
Dzīvnieki: nav
Izskats: Vinjai ir tumshi zili, gari mati, kuri pat bez veeja puusminjas leenaam liigojas gaisaa... zaļganzilas acis, kad tajaas ieskataas, sajuut viegluma sajuutu un visas domas uz briidi pagaist... pabaala aada... garsh augums, vinjai muguraa ir pliivojosha kleita zilganos tonjos, ar plataam piedurkneem. Kleita apakshaa izskataas apdriskaata (tachu varbuut taa nemaz nav... rolleyes_a.gif ), kaajas nav redzamas... ap pleciem vinjai ir nedaudz tumshaaku (zilu smile.gif ) nokraasu garsh apmetnis... No malas izskataas, ka vinja kustaas nu gluzhi kaa gliemezis, tachu patiesiibaa ir ljoti veikla un aatra... neviens nevareetu pat iedomaaties, ka vinja maak kauties... rolleyes_a.gif
Raksturs: peec dabas mieriiga, tachu dusmu izvirdumos labaak vinjai netuvoties... gudra un viltiiga... sapnjaina un biezhi aizkliist taalu prom savaas domaas... apveltiita ar smalku intuiiciju. Nosleepumaina. Vinja ir diezgan liksma, tachu biezhi izjuut nemieru un skumjas. Piemiit stiprs skepticisms, vinjai patiik slinkot... rolleyes_a.gif Vinja ir spiitiiga un neciesh neveiksmes, dara visu, lai taas noveerstu...
Pagātne: nav zinaama...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

5 Lapas V  < 1 2 3 4 > » 
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 24.04.2024 10:30