Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Dēkaiņi, [ATD], [GP], [HP], [C]
Bizii van Dope
iesūtīt 11.10.2007 16:40
Raksts #1


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.12.05
Kur: dzīvē




Tā kā man vēl ir uzmācīga ideja pabeigt šo spēli, tad es palūdzu, lai man slēdz vecos pavedienus un izlēmu visu sākt no gala - jauni tēli, jaunas sejas... Ceru, ka beidzot mēs visi būsim aktīvi, ka spēle neiestrēgs atkal uz visiem laikiem.
Un ideja arī paliek tā pati. Galu galā šīs spēles ideja tā arī netika realizēta. Pirmajā mēģinājumā. Nu, cerams, ka otrais būs tas laimīgais! smile.gif

Jūsu tēli saņem šādu vēstuli:

Esi sveicināts....(tēla vārds)!

Ceru, ka Jūs neesat parāk aizņemts cilvēks un atsauksieties uz manu piedāvājumu. Es jau negribu lielīties, bet es gribētu teikt, ka es esmu varena būtne un kontrolēju daudzas daudzo pasauļu lietas. Bet man ir nepieciešami pāris cilvēki, kas varētu doties manos uzdevumos pa dažādām vietām. Jūs un citi būtu man labs atspaids, jo man nepietiek laika visam. Bet domāju, ka Jums un Jūsu jaunajiem biedriem laika pietiktu. Es apsolu jums labus ienākumus un patstāvīgu darbu. Tikai šis darbs ir bīstams un prasa cietus nervus, bet es zinu, ka Jums nervi ir kārtībā (savādāk šādu vēstuli nemaz nesūtītu), un tāpēc es ceru, ka Jūs pēc sešām dienām būsiet gatavībā ceļam un tad tikai noskaitiet šos vārdus (vārdus meklēt vēstules otrā pusē) un ar visām savām mantām tiksiet pārcelts uz tikšanās vietu, kur Jūs sastapsieties ar saviem biedriem un pavadoni Lidiju Maglēru. Kad nonāksiet tur gaidiet savas pavadones ierašanos un nekur neejiet.

Karls Hameks.


Jūsu tēls izlemj pieņemt šo piedāvājumu, bet viņš nezin ne kas ir Karls Hameks, ne Lidija Maglēra vai arī darbs, kas viņam būs jādara.
Un to arī nezināsiet jūs, un es tagad neko nepaskaidrošu. Viss noskaidrosies pašas spēles gaitā.

Tēla anketa:

Vārds, uzvārds: (ja ir iesauka var pateikt arī to)
Vecums: ( no 16 - 35 gadiem)
Izskats: (ja ir bilde, var pievienot arī to)
Rakstura īpašības:
Pagātne: (Pēc iespējas garāku un smalkāku)
Intereses:
Nodarbošanās:
Piebildes: (dzīvnieki, īpašas spējas)

- Spēlētāju vietas ir ierobežotas. Tikai septiņas.
- Piedalīties var ar jebkādu būtni no jebkādas pasaules. Jo galu galā, jo dažādāki tēli jo pašiem būs interesantāk.
- Tomēr nepārcentīsimies ar ideālajiem, ''es visu varu'' tēliem. Tādi netiks pieņemti.
- Šajā Ls ir nepieciešami aktīvi cilvēki. Pieprasu no saviem spēlētājiem vienu postu reizi divās dienās. Vismaz. Protams, ja nevar tikt pie datora ilgāku laiku, tad... tad jau visu var sarunāt. ^^

Nu tad gaidu anketas! smile.gif

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
5 Lapas V  < 1 2 3 4 5 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 59)
Roviela
iesūtīt 13.10.2007 15:53
Raksts #41


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



CITĀTS
visi, kam izsūtīta vēstule, lai arī kādi viņi ir, atbilst šim uzdevumam
Par to es nešaubos! laughing.gif

Par to draudēšanu. Ak, man tā tāda piesardzīga attieksme pret Lianjuka tēliem vispār. Neko nevar darīt. Es ļoti ceru, ka viņas tēls manējam spēlē uz nerviem nekritīs, citādi es darīšu visu, lai tēli vispār nesatiktos. Sliktākajā gadījumā spēli pametīšu, jo es atceros, ka otra spēlētāja tēlu bez viņa piekrišanas nogalināt nedrīkst. Bet bojāt savus nervus spēles dēļ arī negrasos. Priekš kam! Tas - gadījumam, ja atkal panesīsies pilnīgs nenormāls sviests, kā jau bija Spoku ciemā, kad pāris lappuses teksta vajadzēja dzēst. Atgādinu, ka 29-gadīgi tā neuzvedas. Nekad. Lai cik traki viņi nebūtu. silent.gif

Man jautājums par spēli - kā būs ar medicīnas jautājumiem? Ar dziedināšanu un ārstēšanu? Kaut kā maģiski? Tā, kā tas pa dzīvei ir? Ja tā, kā pa dzīvei, tad jārēķinās, ka cilvēks būs gar zemi pēc viena vai diviem trāpījumiem, un kādu nedēļu vismaz nekur no vietas nekustēs. Ja maģiski, tad ir savādāk. Mēs neviens neesam neievainojams, bet kauties, cik noprotu, nāksies.

CITĀTS
Jums pietiks laika iepazīties, pastrīdēties, iepatikties, sanīsties, sakauties
Ok! Tas tieši ir tas, ar ko man ne visai patīk nodarboties spēlē. Spēlē man gribas nodarboties ar pasaules gābšanu, dažādu pasaules mīklu minēšanu un uzdevumu veikšanu, nevis dumju savstarpēju strīdēšanos un rēķinu kārtošanu. Par iepatikšanos - tā jau ir cita lieta rolleyes_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lianjuks
iesūtīt 13.10.2007 16:07
Raksts #42


Jenotu brālības arbūza sargs
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.04.07
Kur: pa diognāli noparkojies paralēlā pasaulē



Labi, labi, zinu, ka spoku ciemā pamatīgi salaidu dēlī, bet ne es viena, bet kļūdas domātas lai no tām mācītos un es mācīšos.. Tagad es vispār centīšos LS uzvesties kārtīgāk un rakstīt sakarīgāk..

P.S. Iespējams ar maniem tēliem gadās visādas ķibeles, jo es viņos mūždien ielieku kaut ko no sevis.. ermm.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 13.10.2007 17:00
Raksts #43


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Neuztraucies! Katrā tēlā ir krietni daudz no Tevis, lai kāds tēls tas nebūtu smile.gif No sevis nevar aizbēgt. Tikai tīši neizdomā darbības savas (nevis tēla) izklaidēšanās dēļ, un tad viss būs labi. Ļauj, lai tēls dzīvo tai pasaulē, neliec viņam darīt kaut ko aiz neko darīt, drīzāk izdomā viņam raksturu un rīkojies tā, kā tēlam būtu raksturīgi tajā situācijā. smile.gif Uzsvars uz tajā situācijā. Viegli pateikt - grūti izdarīt, es zinu. Toties tad sanāk labi tēli. Dzīvi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bizii van Dope
iesūtīt 13.10.2007 18:34
Raksts #44


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.12.05
Kur: dzīvē




Viss būs labi, Roviel. Ar veselību. Esmu arī padomājusi par to. cool.gif

Nu, ja Lianjuks spamos vai postos neatbilstoši savam tēlam, tad mācēsim ar viņu tikt galā. Un, tad jau nu noteikti Roviela nebūs tā, kas aizies no šīs spēles. tongue.gif rolleyes_a.gif

Nu, Roviel, nevar arī visu laiku strādāt. Padomā no loģikas viedokļa - visiem vajag atpūtu. Arī nomazgāties, pāēst, padzert.
Starp citu, runājot par šādām dzīvības procesu uzturēšanai nepieciešamajām lietām, es ieteiktu spēlējot arī iedomāties par ēšanu, dzeršanu. Kur to dabūt, ko darīt, kad ēdiena krājumi beidzās. Galu galā dažkārt gadās tā, ka šādās piedzīvojumu, ceļojumu Ls spēlētāji mēdz aizmirst, ka tēli arī jāpabaro un par ēšanu Ls laikā ieminās vai liek savam tēlam padomāt labi, ja reizi mēnesī. grin.gif Nu, kur te ir loģika? Mēs it kā cenšamies visu maksimāli pietuvināt reālitātei. Tāpēc varat žēloties, ka gribat ēst, ka nav kur nomazgāties, ka smird mute, ka trūkst apģērba, ka nav ko ēst, ka tas negaršo un, kur pie velna, lai te dabū ūdeni?! grin.gif Ka neesat ēduši tik ilgi, ka knapi zobenu varat noturēt rokās...
Nu, protams, romantika Ls vienmēr ir tas pats interesantākais. tongue.gif

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 13.10.2007 19:39
Raksts #45


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Ar veselibu vienmēr ir milzu noņemšanās, tāpēc tā saku grin.gif Mūžigi pietrūkst kāda burvja, kam būtu eliksīri, vai priestera, kas var atdzīvināt mirušos ar rituāla palīdzību, vai vismaz kāda, kas pazīst augus un spēj no tiem pagatavot zāles. Plus vēl tas, ka parastam dēkainim zināšanas medicīnā beidzas ar - vai! pušums! vajadzētu pārsiet. Un plēš gabalos vienīgo kreklu, un nedara vairāk neko. Kam tur īstenībā vajadzētu sanākt, tas ir skaidrs smile.gif Otra tikpat liela problēma ir pārvietošanās no vienas vietas uz otru. Mana burve Lindleirā drīz būs izputējusi pērkot veselības eliksīrus un teleporta ruļļus laughing.gif Pa visu spēli no kaujas maģijām viņai vajadzēja tikai vienu ugunsbumbu! Un viss. Pārējais - aizsardzība, veselība un pārvietošanās.

Par ēdamo un gulēšanu ir jādomā, jā. Tam es piekrītu. Nevar trīs dienas neguļot iet, vai pārgulēt mirkstot purvā un no rīta justies svaigs kā gurķītis. smile.gif Ne par to domāju, kad rakstīju. Man nepatiktu, ka tādas atslodzes pauzes kļūst galvenās, un negribas aprakstīt, kā kārtējo reizi vāru tēju. Protams, nevajag aizmirst pieminēt, ka esi to darījis, bet sīki apraksti - tikai laiku pa laikam, citādi apnīk. Ne velti visi prātīgi burvji, kad taisa savus tēlus spēlei, par šo te padomā pirmām kārtām laughing.gif Viņiem ir gan maģiski pavāri, gan maģiski pieliekamie, gan maģiskas drēbes, kas nav ne jāmazgā, ne arī saplīst utt. Vai citas burvju mantas. Lindleirā manai burvei ir gredzens, kas atļauj vispār neēst un nedzert un drēbes, kas nav viegli novalkājamas un nav jāmazgā. Un josta, kurā var nēsāt ap 200 kg smagumu bez kādām pūlēm. Jājautā - kāpēc es to visu gribēju, kad pieteicos spēlei? rolleyes_a.gif

Ar romantiku ir tā, ka tad jāspēlē pa PZ. Ar tiešu sarunāšanu spēles laikā var nepietikt. Un tomēr jāpadomā par sava tēla raksturiņu un rīcību. Manai aristokrātei būs ar to problēmas, neko darīt. Vismaz sākumā. Nevar gribēt, lai viņa uzreiz mestos kāda elfa (kurus viņa ne acīs nav redzējusi un uzskata par velna izdzimumiem - smailas ausis, un, vispār, ne pēc cilvēka) apkampienos, lai cik šis elfs nebūtu patiešām glīts, pievilcīgs utt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
NaeosPsy
iesūtīt 13.10.2007 20:01
Raksts #46


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.03.07
Kur: Mazliet augstāk..
Forumiešu bieds 2007



Emm jābūt tieši 7???
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bizii van Dope
iesūtīt 13.10.2007 20:06
Raksts #47


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.12.05
Kur: dzīvē



Ilvar, tas bija domāts gan tā, gan tā.

Par visu ir padomāts, Roviel. Patiešām ir padomāts. Un tāpēc jau ir mans palīgtēls, kas vienmēr pestīs ārā jūs no lielākajām nepatikšanām. wink.gif Bet jau pats pirmais jūsu tēlu uzdevums izskaidros mazo ievainojumu skaitu, izbēgšanu no drošas nāves, nepatikšanām.

Varbūt cenšamies spēlē visu tā attēlot reālāk? Pieminēt gan to, ka vajag ēdienu, gan dzērienus u.c. Iedomāsimies kā rīkotos mēs, ja mēs būtu klejotāji, ka nebūtu ērtību, ka būtu uzdevums un problēmas, kas rodas līdz ar ceļošanu. Mēs visi taču zinām, ka ceļojot vienmēr kaut kā trūkst, ka kaut kas vienmēr sagādā neērtības, ka ir par ko žēloties. Un, ja nu jūs aizmirsīsiet, par kaut ko svarīgu, es to visnotaļ atgādināšu. Kā jau GM.

Nu, tieši tā. wink.gif

Bet nekas. Centīsimies visu nokārtot un izspēlēt pēc iespējas labāk.
Vai ne?

Man būtu laiks šovakar sākt, BET es nevaru. Piedodiet es nevaru. Esmu... nu jūs jau saprotiet. rolleyes_a.gif Vai ne?

Jā, tieši 7.

Šo rakstu rediģēja sirds1: 13.10.2007 20:07
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Semijs
iesūtīt 13.10.2007 20:12
Raksts #48


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.02.07



Saprotam saprotam. 6dienās jaizklaidējās, bet ja man laukos būtu ko darīt >.<
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
NaeosPsy
iesūtīt 13.10.2007 20:16
Raksts #49


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.03.07
Kur: Mazliet augstāk..
Forumiešu bieds 2007



Errr,kapēc?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bizii van Dope
iesūtīt 13.10.2007 20:20
Raksts #50


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.12.05
Kur: dzīvē



Tādi ir mani noteikumi.
Šaij spēlei nevajag vairāk par 7 cilvēkiem.
Pie tam, Gint, es tevi nevarēšu pieņemt tā vai tā.

Šo rakstu rediģēja sirds1: 13.10.2007 20:20
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 13.10.2007 20:31
Raksts #51


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



CITĀTS(sirds1 @ 13.10.2007 21:06) *
Varbūt cenšamies spēlē visu tā attēlot reālāk? Pieminēt gan to, ka vajag ēdienu, gan dzērienus u.c. Iedomāsimies kā rīkotos mēs, ja mēs būtu klejotāji, ka nebūtu ērtību, ka būtu uzdevums un problēmas, kas rodas līdz ar ceļošanu. Mēs visi taču zinām, ka ceļojot vienmēr kaut kā trūkst, ka kaut kas vienmēr sagādā neērtības, ka ir par ko žēloties. Un, ja nu jūs aizmirsīsiet, par kaut ko svarīgu, es to visnotaļ atgādināšu. Kā jau GM.
Es tā ļoti cenšos darīt vienmēr. smile.gif Par mani vari neuztraukties. Izņemot žēlošanos. Marti sāks vaimanāt tikai tad, kad patiešām vairs nevarēs pieciest apstākļus un piedevām neko nespēs darīt, lai tos novērstu, bet tas diezin vai būs pirmajā nedēļā grin.gif Viņa nav izlutināta.
Varbūt viņai paņemt līdzi zirgu, ko? Viņa, dabiski, labi prot jāt. Tikai nav vērts ņemt, ja zirgs būs uzreiz kaut kur jāatstāj.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Margo
iesūtīt 14.10.2007 08:55
Raksts #52


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.03.06



Sirds1, pie kura no tēla "variantiem" man palikt? Tava atbilde neviesa man nekādu skaidrību. biggrin.gif

Ar nepacietību gaidu spēles sākumu, un atbildi, citādi nevarēšu spēlēt. tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bizii van Dope
iesūtīt 14.10.2007 11:09
Raksts #53


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.12.05
Kur: dzīvē



Nu tad? Sākam šodien?
Kad būs vairāk spēlētāju onlainā, tad arī vēršu vaļā pavedienu.

Emmm... ūūm... nūm...
Man liekas, ka otrā anketa bija vislabākā. smile.gif

Šo rakstu rediģēja sirds1: 14.10.2007 11:13
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Semijs
iesūtīt 14.10.2007 11:15
Raksts #54


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.02.07



Sākam! Sākam! Sākam! dwarf_a.gif

Oi, pag mans tēls ir kautrīgais...

Emm... varbūt sāksim? blush.gif xD.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 14.10.2007 11:42
Raksts #55


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Es esmu, bet uz strauju sākumu no manas puses neceriet! Man pēc brītiņa jāiet dārzā griezt zarus grin.gif

Vai NorthSee otrā anketa (kur tā ir?) nemaina viņas tēla izskatu? Ja nemaina, tad ir diezgan vienalga, kas tur rakstīts. Mēs tāpat neesam kopā auguši, lai viens par otru visādas tādas lietas zinātu. smile.gif Mums būs pirmais iespaids pēc ārējā izskata.
Man ir priekšlikums - šo izskatu katram savā pirmajā postā uzrakstīt. Ko sakāt par tādu domu? Galu galā, drēbes taču var mainīt un frizūras tāpat, un vēl izkrāsoties, vai uzmest kapuci pāri sejai, lai neviens to neredz, un tas nebūs tas izskats, kas attēlā.

Šo rakstu rediģēja Roviela: 14.10.2007 11:43
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bizii van Dope
iesūtīt 14.10.2007 12:50
Raksts #56


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.12.05
Kur: dzīvē



Tad nu pavediens ir atvērts! wink.gif Tātad tieši tā kā Roviela ierosināja aprakstiet savu izskatu, apģērbu, frizūru, kosmētiku, ja arī tādu lietojam. Tad lūdzu jau pašā sākumā uzrakstam kā saņemam vēstuli, ko par to domājam, kāpēc izlemjam uz to atsaukties. Protams, jūs vēstules noteikumus pieņemat un jūsu tēli izlasa burvju vārdus aizmugurē, kad ir sakravājuši mantas un gatavi doties prom. Tie viņus aizteleportē uz ostu, kurā tad viss arī sāksies... Derētu arī aprakstīt, ko esat paķēruši līdz. Spēles gaitā pašiem būs vieglāk tā. Aprakstiet reakciju uz vietu un sāciet viens ar otru iepazīties. Uz priekšu! smile.gif

Tā tā tā... Jau ielaižam kļūdas. Burvju vārdi vēstulē bija visu laiku, nevis parādījās otrā pusē. Vēl, Roviel, ostā valda bieza migla. Kā tu vari redzēt kādā krāsā ir Ilvaras tēla acis? Tad jau jums jābūt vienam otram blakus. Bet jūs neesat. Labāk sāc ar to, ka tu vispār kādu te ieraugi. Varbūt tikai, kad Ilvaras tēls pavirzīsies tuvāk, tad pašausminies par viņa ausīm.

Šo rakstu rediģēja sirds1: 14.10.2007 12:50
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Margo
iesūtīt 14.10.2007 14:49
Raksts #57


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.03.06



Vārds, uzvārds: Anke.

Vecums: 21

Izskats: Gara auguma, muskuļots. Asiem sejas vaibstiem, zaļām acīm, gariem tumšiem matiem, kas sapīti bizē sniedzas līdz pat viduklim. Izskatīgs. Parasti ģērbies vienkāršās, laika apstākļiem piemērotās drānās, apmetnī. Anke ejot nedaudz pieklibo, taču viņš ir ļoti izveicīgs. virs un pie kreisās acs viņam ir neliels tetovējums - stilizēts vilka attēls. Ranrirs - cilvēks, kas spēj pieņemt dīvnieka veidolu. Anke prot pārtapt par vilku, taču par šīm spējām viņš nevienam nestāsta.

Rakstura īpašības: vienmēr ar smaidu sejā. Jautrs, aktīvs un izdarīgs. Tieši tas ļauj viņam tik viegli "aptīt ap pirkstu" cilvēkus. Prot panākt, ka cilvēki viņam uzticas. Savaldīgs, labāk paklusēs, nekā iesaistīsies strīdā. Viņš cenšas nepieķerties cilvēkiem, jo viņa dzīvesveids ietver ceļošanu. Viņš nevēlas pazaudēt. Viņš prot prasmīgi novērot cilvēkus - mīmiku, kustības, runu. Pēc tā viņš daudz var pateikt par tiem un arī izmanto to savā labā.

Pagātne: Ankem patīk dalīties ar citiem stāstos. Gan paša izdomātos, gan arī paša piedzīvotajā. Viņš ir sīks zaglēns, kurš uzaudzis kādā ostas pilsētā, kur arī sākusies viņa "karjera". Kad uzzinājis par savām spējām un par to, ka cilvēki, kas viņu audzinājuši nemaz nav viņa īstie vecāki, Anke devies prom no pilsētas. Pārtiku un visu sev nepieciešamo viņš sagādājis sev pats. Kā teikt, darbs muguru nelauza. Tur nu palīdzēja viņa veiklība un spēja pārvērsties. Viņš redzēja daudz, daudz piedzīvoja, ieguva pieredzi. Kauliņi, kārtis, veikli triki - apmānīt cilvēkus bija vieglāk par vieglu. Šim piedzīvojumam Anke piekrita, jo bija iekūlies pamatīgās nepatikšanās. Kāds vīrs viņu bija nolīdzis kādam lielākam darbiņam un Anke tika pieķerts, tādēļ viņam pēc iespējas ātrāk bija jāpazūd. Uz viņa papēžiem nu mina daudz tādu, kas vēlēja viņa nāvi.

Nodarbošanās: zaglis.

Piebildes: pārdabiska veiklība, spēja pārtapt par vilku.



Tad nu lūdzams - īstā anketa. happy.gif

Šīs dienas laikā centīšos iepostot. Jā.

Šo rakstu rediģēja NorthSee: 14.10.2007 14:51
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bizii van Dope
iesūtīt 14.10.2007 14:57
Raksts #58


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.12.05
Kur: dzīvē




Nu, mani dārgie? Kur tad tik lēni iet ar postošanu?
Visi esam gatavi spēlētāji, bet neviens pagaidām neizrāda nekādu aktivitāti. Nu, ceru, ka vakarā būs iepostojuši visi. ^^
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 14.10.2007 18:42
Raksts #59


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



CITĀTS(sirds1 @ 14.10.2007 13:50) *
Tā tā tā... Jau ielaižam kļūdas. Burvju vārdi vēstulē bija visu laiku, nevis parādījās otrā pusē. Vēl, Roviel, ostā valda bieza migla. Kā tu vari redzēt kādā krāsā ir Ilvaras tēla acis? Tad jau jums jābūt vienam otram blakus. Bet jūs neesat. Labāk sāc ar to, ka tu vispār kādu te ieraugi. Varbūt tikai, kad Ilvaras tēls pavirzīsies tuvāk, tad pašausminies par viņa ausīm.
Viņa taču piegāja tuvāk, lai to redzētu smile.gif To gan es uzrakstīju skaidri! Un pāris jardi - tas ir kādi 5 metri domāts. Nav tik tālu, lai neredzētu, ka acis nav koši sarkanas, ja otrs tieši uz tevi paskatās. Marti noteikti sagaidīja, ka paskatās, citādi nākošais nenotiek.
Zini, pēc Tava apraksta, kur smalki norādīts, kāds ir ūdens un tālumā var redzēt mastu galus, es nesapratu, ka nekas nav redzāms pāris soļu attālumā tongue.gif Es sapratu, ka tā ir vidēja tāda migla, kurā redz apmēram uz metriem 100. Jo, ja tā būtu šausmīgi bieza, tad nevarētu redzēt arī, ka tā ir osta. Tikai - kaut kas ir zem kājām, šķiet, bruģis (vai kas nu tur ir) un blakus netālu, šķiet, kliedz kaijas (ja tādas tur ir). Tad gan nevarētu redzēt nekādas acis, lai vai spīdošas. grin.gif
Par uzrakstu vēstulē palaidu garām, bet vai tas ir tik svarīgi? Ja ļoti svarīgi, izlabošu, vai man žēl!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bizii van Dope
iesūtīt 14.10.2007 19:32
Raksts #60


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.12.05
Kur: dzīvē




Labi, Roviel, esi atspēkojusi mani. tongue.gif

Nē, tas nav dikti svarīgi, bet labāk tomēr, ja viss ir pareizi. smile.gif

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

5 Lapas V  < 1 2 3 4 5 >
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 20.04.2024 06:01