Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Drūmā mūžība [ATD], Ko TU darīsi kad pienāks pastardiena ?
Shatered
iesūtīt 11.11.2003 16:33
Raksts #1


Krāmē plauktos Izgaistošās izgaišanas grāmatas
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.09.03
Kur: Svešā ādā
Grafiķis 2007



Nu man ir uznācis kārtējais aptumsums un es taisu *vēl* vienu LS. Tātad "Drūmā mūžība".... Apraksts izteic visu - te iet runa par Apokalipsi, pastardienu un kā vēl cilvēki to sauc. Iespējams , ka jūs esat no mirtīgo pasaules jeb no burvju un elfu valstības - tas skars mūs visus !!!.... Katrs iesniedz parastu aprakstu, bet pie jautājuma "Dzīvesvieta" ieteicams minēt vai tā ir burvju vai niekkalbju pasaule grin.gif...
" Rases" ar var pats piedomāt - nevajag TIKAI druīdus, rūķīšus, Orkus, ragana, burvjus, elfus, bet arī citus piemēram Vilkačus, Vapmīrus, zombijus un citu sugu pārstāvjus grin.gif..... Nu tad tā... ]
Ā jā... Te tāds sīks KĀRTĪGS paskaidrojums, kas te īsti notiek :
* Drūmā mūžība ir stāsts par to, kā kādā pavisam parastā dienā iestājās Apokalipse un visi mirs - zemes virsū parādās nāvējoši briesmoņi, no debesīm sāk līt asiņu lietus un pat derīgo izrakteņu šahtās uzglūn nevis bagātības , bet gan nāvējošas gāzes.
* Cilvēki ir panikā un pat raganas, burvji un elfi nebaidās atklāt savu patieso eksistenci. Ir tikai viena cerība - tie drosmīgie, kas cīnīsies pret Apokalipsi....
* Drūmā mūžība ir stāsta nosaukums, jo te tiks attēloti arī tēli , kuri no Apokalipses nebaidās - viņi nav tās izraisītāji, bet ir tie, kuriem neiejaukšanās gadījumā piederētu mūžība....
* Īpaši lūgti šajā stāstā būs :
Bafija, Sauron, criPa...cykz, browcat, Northwach, avardi, Nihil, Vilma, Hermija, Vinky, Saataninsh un vēl tie, kuri ir piedalījušies manās mīļākajās LS, kā arī citi cilvēki, kam patīk LS....

Vārds : Shadowfang
Rase : Vampīrs
Dzimums: Sieviešu
Augums:179 cm
Vecums: 190 ( aptuveni 19 gadi , ja esmu cilvēks..)
Dzīvesvieta: Apokalipses pasaule
Ģimene: nav
Speciālie spēki: transformācija par sikspārni, spēja hipnotizēt un "Death hand" ( īpašs vampīra uzbrukums, kas nogalina...)
Ieroči: Airbalets un zobens.
Dzīvnieki: nāves putns gārgoils vārdā Karga
Izskats:
Raksturs: ļoti nepastāvīga nodevīga būtne, kuras vienīgais dzīvesmērķis BIJA nemirstība....
Pagātne : mūždien klejoja nogalinot cilvēkus, bet nācās pamest nodarbošanos, jo bija draudi no vampīmednieku puses. Shadowfang pārvācās uz Apokalipses pilsētu bez īpašas cerības vai sapņa. Tad ,kad viņa nolēma pāriet labo pusē, jo nevēlējās mirt Apokalipses dēļ, viņu apturēja Rainkorns ( ļaunums ) un piedāvāja nemirtsību, kuru meitene automātiksi pieņēma...

Šo rakstu rediģēja Mastero Jazz: 28.05.2004 14:12
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
3 Lapas V  < 1 2 3 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
Martins
iesūtīt 28.12.2003 23:41
Raksts #21


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.12.03
Kur: Nogājis no ceļa uz Lorienu



Peec Z-sveetku briivdienaam atkal ieskatiijos Druumaas muuzziibas speeles pavedienaa.. Nu vai zinies, tur gan iet vallaa! Negribeejus tur komenteet, bet te gan pateikssu, ka Saurons ar Shatered tur dara kaut ko man visai gruuti izprotamu. Stokmana un Kokokolas placa uzspridzinaassana, asinspirts slimniicaa, visbeidzot "nacionaalsociaalisma atjaunossana" peec Himlera paveeles? Tas izklausaas gan peec apokalipses, tomeer vairaak peec Saurona varonna Morturusa personiigaa sapraata apokalipses nevis kaut kaa cita. Tai pat laikaa Shatered varone Shadowfang turpina izdariit passnaaviibas meegginaajumus vienu peec otra un veidot (no mana viedoklla) pilniigi murgainus ieksseejos dialogus.

Protams, ka lasot vinnu abu tekstus (sevisskki Saurona) man bija lloti, nu tiessaam lloti jautri (vietaam smeejos skalli), tomeer gribeetu atziimeet, ka man joprojaam nav skaidrs, ko vinni grib panaakt. Iznnemot protams peec iespeejas asinnainaaku vardabiibu (Morturus) un peec iespeejas pretruniigaaku nemitiigu un nesaprotamu gaussanos par gruuto likteni un tik pat nesaprotamu kaarssanos kaklaa Morturusam (Shadowfang).

Bet lai nu buutu. Manis ppec abi varat turpinaat taadaa pat garaa kameer passiem neapniks. Nau jau taa, ka galiigi buutu neinteresanti lasiit. Tomeer gribeetos, lai speelei buutu kaut kaads virziens. Piedaavaaju paareejiem varonniem tomeer turpinaat (sa)darboties Apkoalipses iemeslu noskaidrossanas labaa.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shatered
iesūtīt 29.12.2003 01:33
Raksts #22


Krāmē plauktos Izgaistošās izgaišanas grāmatas
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.09.03
Kur: Svešā ādā
Grafiķis 2007



manējais visam pilnībā piekrīt silent.gif happy.gif ... laughing.gif ... ai nu ja tev nepatīk - lūdzams nelasīt silent.gif ...
bet jā... tomēr jāpeikrīt - sižetsIR jāizdomā un kamēr Saurs vienīgais zin ko viņam no manas varones vajag - nekas nesanāks... Te būtu jāapsriež vidēji KO darīt un kādi ir galvenie mērķi - viss pārējais - improvizācija, sarežģījumi un izdoma...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Martins
iesūtīt 29.12.2003 11:53
Raksts #23


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.12.03
Kur: Nogājis no ceļa uz Lorienu



Piedaavaaju speelei sekojossu notikumu gaitu:

1) Varonni kaadu laicinnu meeggina noskaidrot, kapeec iestaajusies apokalipse. Iemesli, kuri naak gaismaa driikst buut dazzaadi. Katrs varonis driikst atklaat citus iemeslus citaa vietaa. Nav teikts, ka viss atklaatais buus patiesiiba.

2) Tie varonni, kas ir vienaa un tai pat vietaa apspriezzas par apokalipses iemesliem un vienojas par taalaako riiciibu. Var meegginaat apokalipsi noveerst, var meegginaat paatrinaat. Var nelikties ne zinis.

3) Procesaa jebkurss speeleetaajs var improvizeet un "pastiprinaat" apokalipsi t.i. izdomaat kaadu vieteeju vai arii ne tik vieteeju nepatiikamu vai vienkaarssi neatbilstossu apokaliptisku efektu, kas iestaajas vinna atrassanaas vietaa. Piem. vasariigs karstums ziemas laikaa vai uguns lietus vai masveidiigas pingviinu passnaaviibas izmetoties krastaa Riigas juuras liicii utt.

4) Kaut kaaa taccu speele ir jaabeidz, tapeec gadiijumaa, ja varonni neriikojas nekaa vai arii riikojas, lai pastiprinaatu apokalipsi, iestaajas pilniigs pasaules gals. Katrs driikst aprakstiit pasaules galu, kaa vinnam ienaak praataa (beigu beigaas kaa nu kurss to redz un izprot), taccu tam ir jaabuut pilniigam galam kad uz Zemes dziiviiba vairs nepaliek. Piemeeram Aadolfs Hitlers reinkarneejies iekss Kkiinas ggeneraalsekretaara izraisa globaalu kodolkatastrofu, kuras rezultataa Zeme saspraagst gabalos. Vai arii no Okeaanu dziileem izlien milziigi melni recekllii, apeed visu dziivo, uzbuuvee starpplaanu vaartus un paarpludina Zemi ar savas civilizaacijas atkritumiem. Nu taadaa garaa. Bet tas jaapataupa uz beigaam, ja neizdosies neko labot.

Komentaari?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shatered
iesūtīt 29.12.2003 13:59
Raksts #24


Krāmē plauktos Izgaistošās izgaišanas grāmatas
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.09.03
Kur: Svešā ādā
Grafiķis 2007



man patīk... ideja laba... tā arī darīsim - nekas konkrēts, bet tajā pašā laikā - ļoti konkrēts... un jā... nu vispāz ideja laba... mans pieņem thumbsup.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Martins
iesūtīt 30.12.2003 13:34
Raksts #25


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.12.03
Kur: Nogājis no ceļa uz Lorienu



Oooo! Nupat speeles pavedienaa iet vallaa baigaa ziepene:

[ Morturius - melniigsneejs meksikaannu jauneklis kraukllmelniem matiem ar pistoleem aiz jostas
Shadowfangianna - baala meksikaannu skaistule milziigi garaam skropstaam un dekoltee liidz nabai ]
<shnjuk> <shnjuk> "O, Morturius, daargais, vai tu mani miili?"
<grrr> "Ak nee, visumiillaa Shadowfangianna! Es nevaru tevi miileet!"
<shnjuk> "Bet kaadeell, manas dveeseles kristaal, tu nevari mani miileet?"
<hrmrhm> "Ak taadeell, visudaargaa, ka mana sirds ir cieta kaa dimanta asara un nav tavaa varaa to atkauseet!"
<asaru pluudi>
utt.

Turpiniet, turpiniet! Kameer klusee Thandurils un Mastero, Slimpijam tik vai taa pagaidaam nav ko dariit.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Northwatch
iesūtīt 30.12.2003 13:44
Raksts #26


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.10.03
Kur: arī pie kapa soli priekšā Tev.



Thanduril uzradās uz kādu laiciņu un ideja tāda - moš būs kaut kādas grāmatas kur ir izskaidrota Apokalipse un tās būtība, bet tās laiku pa laikam izgaisīs un uzradīsies citā vietā. Kā piemēram šī kas ir tagad manās rokās...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shatered
iesūtīt 30.12.2003 13:46
Raksts #27


Krāmē plauktos Izgaistošās izgaišanas grāmatas
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.09.03
Kur: Svešā ādā
Grafiķis 2007



ir pieņemsim 2 grāmatas un viss... Viena PAR Apokalipsi un tur iespējams izlasīt VISU par to un viena kurā arakstīts kā to var izbeigt un tumsu uz kādu laiku atkal padzīt...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Martins
iesūtīt 30.12.2003 14:04
Raksts #28


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.12.03
Kur: Nogājis no ceļa uz Lorienu



Northwatch prieksslikums piennemts! Taadeejaadi Slimpijs varees mekleet graamatas pa visu pili un nebuus jaakvern biblioteekaa. Un kad atradiis, varbuut varees kaut ko izlasiit. Tuuliit Slimpijam iestaasies bibliotekaariska atklaasme!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Northwatch
iesūtīt 30.12.2003 14:42
Raksts #29


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.10.03
Kur: arī pie kapa soli priekšā Tev.



He, tad tik uz priekšu!
Vectētiņa bibliotēkā bija kaut kāds pārklājums sienām vai kas tāds un no turienes grāmatas neizzūd, vienīgi ja tās iznes...Apokalipse 12 sējumos laughing.gif ...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mastero Jazz
iesūtīt 30.12.2003 14:45
Raksts #30


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.11.03
Kur: Baltimore Hospital for the Criminally Insane



Kutulū mazdēls... Esmu pagodināts... Prezidents... Labi, labi - man jau patīk...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Martins
iesūtīt 30.12.2003 16:10
Raksts #31


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.12.03
Kur: Nogājis no ceļa uz Lorienu



Tas, ka Slimpija vecteevu sauc par Kutuluu veel neko nenoziimee. Man vienkaarssi bija kaardinaajums ielikt kaut kaadu smiekliigu atsauci uz "Kutuluu par prezidentu!" vienaa no ieprieksseejaam zinnaam. Taa kaa varat izmantot, bet varat arii neizmantot par dizztaustekllaini Kutuluu tiiklaa atrodamo informaaciju. Tiem, kas grib lasiit (bet veel nav paspeejussi iepaziit) Lovkraftu origginaalaa ar visu vinna Kutuluu un citaam briesmoniibaam, skatiit sseit un ir arii Rozes graamatniicaa angliski passlaik nopeerkams. Bet tas ir pavisam cits zzanrs, nekaa mees te passlaik speeleejamies. Mums tomeer taa apokalipse ir taada pavisam nenopietna, tamdeell driikst jaukt iekssaa visu ko pat pilniigi bez atbilstossaa konteksta.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Northwatch
iesūtīt 30.12.2003 16:24
Raksts #32


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.10.03
Kur: arī pie kapa soli priekšā Tev.



Mhm...tātad tā grāmata nekur tālu nepazudīs? Varētu jau ka kaut kur arī tālu tālu nozūd whistling.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Martins
iesūtīt 30.12.2003 16:33
Raksts #33


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.12.03
Kur: Nogājis no ceļa uz Lorienu



Vareetu, bet tad mums atkal buutu baigais ccakars. Parastais aizej tur, nezin kur. Bez tam to jau veel var nokaartot, bet tad, kad sapratiisim, ka graamata ir tiessaam veertiiga. Pagaidaam jau veel nekas nav skaidrs, kas tur ir iekssaa un kas nav.

Piedaavaaju scenaariju tuvaakajiem notikumiem. Kaads no mums atrod graamatu un izlasa (nu vai vismaz saak lasiit) lielos apokalipses aptureessanas noteikumus. Tad kautkaadu drausmiigu Morturusa un vinna asarainaas asistentes Shadowfang manipulaaciju rezultataa graamata noklluust kaadaa gruuti pieejamaa, bet zinaamaa vietaa, no kurienes mums vinna ir jaaatdabuu atpakall. Cik noprotu, Morturus grib apokalipsi paatrinaat, so buus vinnam darbinnss. Iespeejams, ka noraadiijumus atkal varees sannemt ar kopss otraa pasaules kara beigaam bankaa glabaataa aizziimogotaa Himlera vai kaada tur veel Shtirlica pretinieka veestules veidaa. Pats izdomaas. Nu un visaadas variaacijas, protams, tiek laipni gaidiitas.

Kaadam laikam vajadzeetu pietikt. Ko sakaat?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Northwatch
iesūtīt 30.12.2003 16:37
Raksts #34


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.10.03
Kur: arī pie kapa soli priekšā Tev.



Ideja. Pie tam - laba ideja. Es vienbalsīgi pasludinu to par pieņemtu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nihil
iesūtīt 30.12.2003 16:39
Raksts #35


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.08.03
Kur: Magrathea



Ēm, ja es te būtu biežāk, tad man arī varēju būt jēga kaut kā komentēt šio domu. smile.gif
Bet vispār tā ir labāk, nekā vazārties apkārt pa pilsētu pilnīgā bezjēgā un rakstīt tā saucamos šņupdrāniņu tekstus.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shatered
iesūtīt 30.12.2003 16:55
Raksts #36


Krāmē plauktos Izgaistošās izgaišanas grāmatas
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.09.03
Kur: Svešā ādā
Grafiķis 2007



kopš kura laika NW un Martins šo spēli vada ?? getlost.gif ... nepatīk - baigi jau nu vajag... getlost.gif ... bet nu labi - es laikam arī piekrītu tam scenārijam getlost.gif. .. nekā labāka jau nav getlost.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Northwatch
iesūtīt 30.12.2003 16:57
Raksts #37


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.10.03
Kur: arī pie kapa soli priekšā Tev.



Beidz drūmoties RR. Tu vispār neko nevadi (Morturus...ak, Morturus...). Ideja ir laba, tagad tik uz priekšu īstenot.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shatered
iesūtīt 30.12.2003 17:01
Raksts #38


Krāmē plauktos Izgaistošās izgaišanas grāmatas
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.09.03
Kur: Svešā ādā
Grafiķis 2007



njā... nu nez kāpēc spēli vada LS aizsācējs getlost.gif... tikpat labi es varu vienkārši pieprasīt lai viņu aizslēdz... un NW... pa kuru laiku tad tu spēlēt sagribēji ?... Neviens te nerādijās un tāpēc man nebija ko darīt un es arī aizsāku " Ak, Morturus" getlost.gif mad.gif ... jo neviens te nerādījās izņemot mani un Indi un reizēm arī Sauru getlost.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shatered
iesūtīt 30.12.2003 17:59
Raksts #39


Krāmē plauktos Izgaistošās izgaišanas grāmatas
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.09.03
Kur: Svešā ādā
Grafiķis 2007



kā tu uzminēji ?... Lepnums ir MANS nāves grēks getlost.gif .. tā vienmēr sanāk... un neuztraucies... gan jau iepostošu wink.gif ... tikai citreiz, jo man šobrīd ir līdz vājprātam stulbs un bremzēts kompis getlost.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Martins
iesūtīt 08.01.2004 14:44
Raksts #40


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.12.03
Kur: Nogājis no ceļa uz Lorienu



Izskataas, ka man apnika shitais speeles pavediens (un izskataas, ka ne jau man vienam). Ar sho pazinjoju, ka Apokalipses ietekmee Slimpijs iekuunjojas turpat biblioteekas stuurii liidz labaakiem laikiem. Sorry Northwatch. Maniiju, ka tu centies kaut ko jeedziigu saveidot no ssitaas apokalipses. Un bija jau ar' briizziem jautri. Paldies tev. Bet man pagaidaam pietiks.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

3 Lapas V  < 1 2 3 >
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 23.04.2024 21:48