Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> NK noteikumi

1. Iesūtītajiem pavedieniem jābūt par tēmu. Pirms izveido pavedienu, izlasi sadaļas NK aprakstu!
2. Tas pats attiecas uz iesūtītajiem rakstiem. Nav atļauts spams. Ja vēlies turpināt diskusiju par kādu citu tematu, izveido jaunu pavedienu!
3. Esi iecietīgs un cieni citu viedokli arī attiecībā uz jautājumiem, kuros tev pašam ir stingra pārliecība.
4. Aizliegts rupji lamāties un apvainot citus biedrus. Ja ir nepieciešamība iebilst, paud savus iebildumus korekti un pieklājīgi!
5. Aizliegts iesūtīt rakstus, kas pārkāpj PG-13 reitingu.
6. Centies savu viedokli izteikt plašāk! Pāris vārdi skaitīsies spams. Par to, kas ir spams, lasi šeit.
7. Centies rakstīt, ievērojot ortogrāfiju un interpunkciju, bet, galvenais, raksti tā, lai tas būtu citiem saprotams. Foruma vadītājam ir tiesības rediģēt nesaprotamus vai neatbilstošus pavedienu virsrakstus un aprakstus.
8. Pims iesūtīt pavedienu, paskaties, vai tāds jau neeksistē! Līdzīgs pavediens var tikt iepludināts jau esošā vai slēgts.

> Kur tu dzīvotu?
Kū tu dzīvotu
Tu nevari redzēt aptaujas rezultātu, kamēr neesi nobalsojis. Lūdzu, piesakies un nobalso, lai redzētu šīs aptaujas rezultātu.
Kopā balsis: 135
Viesi nevar balsot. 
Elderons10
iesūtīt 18.02.2007 21:40
Raksts #1


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.12.06
Kur: Dūmu kalna virsotne



Es pac gribētu dzīvot Romā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
5 Lapas V  « < 2 3 4 5 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (60 - 79)
kaiva
iesūtīt 24.08.2007 10:19
Raksts #61


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.06.06
Kur: tepat
Vārdmetējs 2012



uzjautrinošs jautājums
absurds protams
uz kuru atbildēju tikai tāpēc ka bija pieminēta Persija- manas acis izbrīnījās un iesaucos- wooo! ohmy.gif
un momentā ieklikšķināju jo parasti neviens vispār nezin par tādas zemes eksistenci un latviskā litertūra par to ir tik tuva nullei ka uzskatāma par nulli

okei- protams visticamāk lai kur mēs dzīvotu- mēs būtu zemnieki un visticamāk neko nezinātu par tādu romu tādām atēnām vai Sokrātiem nekad neredzētu gladiatorus un nezinātu ka tādi ir. ja dzīvotu tuvāk kaut kādi mītiski nostāsti ceļotu. vienīgais interesantais dzīvē būtu ciema tenkas un izdošana pie vīra (kas pēc laiciņa atkal pārvērstos ikdienā) kāds kaut kur sakautos un no samērā netālas vietas atbrauktu ceļojošais cirks vai teijātris.
ja nu tomēr kļūtu par austmani- puse no apkārtējiem tevi censtos novākt- ap tevi kārstītos liekēžu bars- nepārtraukti būtu jādomā par savu stāvokli lai to nezaudētu (tas pats kas šodien)- ja tirgotājs tad daudz lielāks risks tikt aplaupītam un arī novāktam- ja priesteris tad miermīlīgā vietā un pie miermīlīgām tradīcījām iespējams visideālāk- dzīvotu ērti un aptaukotos vai arī nabagā ciemā- izdēdētu un noņemtos ar ļaužu sīkajām un lielajām ķildām un problēmiņām- bet ja liels priesteris- tad vai nu fanāts ar sačakarētām smadzenēm vai arī dzīvotu kā starp dzirnakmeņiem- starp savu pārliecību un reliģijas dogmām. un arī tiktu ierauts nežēlīgā reliģijas politikā.
bet katrā vietā noteikti varētu atrast pietiekami daudz stūrīšus patīkamai dzīvei- vienalga kurā "kastā"- viss tkai no paša atkarīgs. un par to ka netīrs noteikti uztrauktos daudz mazāk ja nekas cits nebūtu redzēts. un trīsreiz dienā nest aukstu ūdeni no akas arī liktos kaut kas pašsaprotams.
bet kopumā- būtu jau nu gan grūtāk un nedrošāk- un besīgāk aizspriedumu sloga un izklaides trūkuma dēļ- pat pie grāmatām diez vai varētu tikt!!! Nav tālu pagātnē jāskatās- mana vecmāmiņa bērnībā tika pie uz vienas rokas pirkstiem saskaitāmām grāmatām kas bija aizdotas...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ligaanna
iesūtīt 27.08.2007 22:36
Raksts #62


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.08.05
Kur: Turpat, kur parasti!



Senos laikos vēlētos dzīvot Romā, netālu no kolizeja. Varētu vērot gladiatoru cīņas. rolleyes_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
positiv denken
iesūtīt 11.09.2007 18:11
Raksts #63


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.08.07
Kur: starp daudziem, kas nav pūces



Ja jau citu variantu nav piedāvājumā, tad - izvēlējos Romu - jo Itālijā - man patīk tur esošais klimats. Tomēr pašā Romā es nedzīvotu - pārāk varenas celtnes - tāda nospiestības sajūta. Labprāt dzīvotu Asīzē, piemēram. Vai - Sandžimiljāno. Tikai - ne tur , kur De Garda ezers - pārāk mitrs gaiss!
Apsvēru iespēju par dzīvošanu Ēģiptē - tur jutos kā mājās, bet..... vai varētu tur nodzīvot visu dzīvi - šaubos.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mesje Paulig
iesūtīt 11.09.2007 19:45
Raksts #64


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.06
Kur: Meklē pusgarās zeķes zem krēsla.



Piramīdās smird tiešā nozīmē un es nobalsoju par "Cits" te pat latvijā klausoties dūdu skaņās nesot vimpeli un dejojot. Es negribētu būt Eģiptē jo tur reliģija pastāv uz Saules dievu "
KODS
Ra" kas piedzemdēja pats sevi un izspļāva pārējos
.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
positiv denken
iesūtīt 28.10.2007 00:42
Raksts #65


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.08.07
Kur: starp daudziem, kas nav pūces



CITĀTS(Mesje Paulig @ 11.09.2007 19:45) *
Piramīdās smird tiešā nozīmē un es nobalsoju par "Cits" te pat latvijā klausoties dūdu skaņās nesot vimpeli un dejojot. Es negribētu būt Eģiptē jo tur reliģija pastāv uz Saules dievu "
KODS
Ra" kas piedzemdēja pats sevi un izspļāva pārējos
.


Par piramīdām un Kairu kā pilsētu piekrītu - tur smird!
Bet es domāju ko citu - piem., saullēkta sagaidīšanu Mozus kalnā; bezrūpīgu peldēšanos Sarkanajā jūrā; pastaigas saules apmirdzētajās palmu birzīs, tējas dzeršanas, ūdenspīpes u.c.labsajūtas izraisītāji. Tikai viens sīkums - jāatrisina naudas problēmas - ja līdzekļ ir - ir iespējams vairāk, nekā tikai nakšņošana beduīnu teltī tuksnesī!

Šo rakstu rediģēja positiv denken: 28.10.2007 00:43
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
lilsiiis
iesūtīt 09.11.2007 21:36
Raksts #66


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.05.07



es izvēlētos dzīvot Ēģiptē. tā jau gadiem ir manu sapņu zeme. grin.gif

tur ir silsts un saulains, ne katra vieta var lepoties ar tādu vēstures mantojumu kā Ēģipte. [domāds nevara izdomāt kā tad cilvēki varēja uzcelt tās piramīdas ar kailām rokām!!!] happy.gif bet pēc kāda laiciņa šī valstīšanās jūras smiltiņās reti piegriestos un gribētos atpakaļ aukstumā un sniegā - uzspēlēt hokeju un pikoties... jap, Kanāda priekš tam nemaz nav peļama... whistling.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Overlord
iesūtīt 10.11.2007 09:59
Raksts #67


Sarkanais Barons
Grupas ikona

Grupa: Modi
Pievienojās: 24.07.03
Veterāns aktīvajā dienestā



vai nu Vecbabilonija vai arī Asīrija 7-6.gs p.m.ē
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Īvs
iesūtīt 10.11.2007 10:41
Raksts #68


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.12.05
Kur: Gaismas pils
Labākās leģendas autore



Grieķijā. vēl varētu padomāt par Romu, bet..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kaca95
iesūtīt 17.11.2007 19:43
Raksts #69


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.01.06



Es labprāt dzīvotu Ēģiptē, tomēr palasot "Leģendas" sapratu,
ka tur arī ļautiņi nav bijuši tik miermīlīgi kā varētu likties.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
NaeosPsy
iesūtīt 18.11.2007 09:33
Raksts #70


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.03.07
Kur: Mazliet augstāk..
Forumiešu bieds 2007



Neribētu nekur. Fui.
Tur nebūtu nekādu elektronisku lietu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elony
iesūtīt 18.11.2007 15:09
Raksts #71


Alveus anima
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.05.07
Kur: Aiz maskas
HP eksperts 2008



Atkarībā kādā statusā.
Bagātam, ievērojamam un augstdzimušam visur būs labi, izņemot Romu, dažos laikos tur gaja karsti un asiņaini. Laikam jau Japāna. Nezinu, vienkārši patīk šī unikālā kultūra. smile.gif

Bet kā vienkārš pilsonis izvēlos grieķiju, kur pilsonim bija lielākās tiesības kā citās zemēs.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Corvus
iesūtīt 23.11.2007 12:22
Raksts #72


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.11.07
Kur: melnās plaukstas ēnā



Haldeja, ņu, varbūt arī Ēģipte... Vnk haldejieši bija tiešie atlantu pēcnācēji, bet ēģiptiešiem atlanti bija dievi=) značit - ēģiptiešiem, par ko te tik daudzi fano, haldejieši bija dievu dēli. Un jā, vēl kas - savā laikā haldejieši bija diženākie magi - ēģiptiešu priesteri viņiem ne tuvu nestāvēja.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Massacre
iesūtīt 03.12.2007 17:59
Raksts #73


Perfect Nobody
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.10.07
Kur: Vanity Fair



Leģendārajā un mītiskajā Akorā.
Jūra, jauki cilvēki, slēpta no pasaules acīm, skaista daba, laba vēsture, spēcīgi vīrieši, kultūras un paražu dažādība. Viss, kas man vajadzīgs.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Veela
iesūtīt 03.12.2007 19:37
Raksts #74


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.08.06
Kur: šeit



Persijā tās uzplaukuma laikos. (Kīra Vai Dārija laikos)
Zvilnētu uz persiešu paklājiem, pīpētu kajānu un ēstu augļus... whistling.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
whitegirl
iesūtīt 03.12.2007 23:43
Raksts #75


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.11.05
Kur: cita laika zoona



Tais visaas pilseetaas kas ir variantos laiks ir paaraak karsts... unsure_a.gif
Es gribeetu dziivot kaadaa vecaa Kjiinas vai Japaanas pilseetinjaa...wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kniepiņa
iesūtīt 16.12.2007 13:36
Raksts #76


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.10.07
Kur: Kaut kur starp debesīm un elli



Vēlētos kādu laiku padzīvot senajā Ēģiptē - pie faraoniem, Sfinksām, piramīdām un dažādajiem dieviem. Tam būtu jābūt ļoti interesanti, jo mazlietiņ aizraujos ar ēģiptiešu dieviem, tādiem kā Ra un Sakmeka, bet visu mūžu gan tur nodzīvot negribētu - mūsdienu pasaule man mīļāka

Šo rakstu rediģēja Kniepiņa: 16.12.2007 13:39
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
maardzha
iesūtīt 16.12.2007 23:44
Raksts #77


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.12.07



Noteikti Romā. Impērijas periodā. Gribētu satikt Līviju Druzillu un Tibēriju rolleyes_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Flerina
iesūtīt 17.12.2007 14:53
Raksts #78


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.11.07
Kur: Cēsis



Nebūtu slikti dzīvot Šīrā ne?
cool.gif sorcerer.gif thumbsup.gif wub.gif lasa_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Night_Angel
iesūtīt 02.01.2008 11:30
Raksts #79


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.01.08
Kur: Jelgava



Gribtu Grieij...uz turieni es oti gribu ar aizbraukt. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Violettā Lelle
iesūtīt 05.01.2008 18:15
Raksts #80


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.10.07
Kur: Latvija.



Ēģiptē.
Saprotu gan, ka tur nekā īpaša nav, vismaz mūsdienās vairs nav, taču, kad biju 6 vai 7 gadus veca, es noskatījos filmu ''Kleoptara'', kas bia sākums manai bērnības apmātībai ar Ēģiptes noslēpumiem.
Agrāk tur tiešām bija ko redzēt, protams, tikai tad, ja biji starp augstdzimušajiem.

Šo rakstu rediģēja yuptuu: 05.01.2008 18:16
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

5 Lapas V  « < 2 3 4 5 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
3 lietotāji/s lasa šo pavedienu (3 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 20.04.2024 01:31