Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Kur mees nonakam peec naves..., ......
Minerva
iesūtīt 16.03.2004 20:59
Raksts #1


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.03.04



jums brīziem nerodas jautājums kas notiek kad nomirst, kadda ir sajuuta, kur tu paliec??? es pat nezinu kam ticeet citi saka ka kaut kas lidzigs paradiizei, cits ellei, visparr nekur nenonakk...hmm nezinu gaiduu jusu atbildes... man tieshaam sitas interesee smile.gif kaa jums????
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
3 Lapas V  < 1 2 3 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
Kedriks
iesūtīt 19.03.2004 11:35
Raksts #21


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



Nu es vairāk sliecos uz reinkarnācijas teorijas pusi. Palasiet Roberta Munro darbus par "astrālajiem ceļojumiem" smile.gif Tas ir labākais kas par šo tēmu pēdējos gados ir uzcepts! Viņš tur lieliski atsmērējas no klasiskās teozofijas samērā murgainajiem uzskatiem par pēcnāves dzīvi utt. Viņam štatos pat institūts ir nodibināts kas pēta ārpusķermeņa pieredzi. Pa Discovery ar vienreiz rādīja. Baigi interesanti.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dana
iesūtīt 19.03.2004 12:17
Raksts #22


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.04



CITĀTS(Lija @ 19.03.2004 12:10)
CITĀTS(Yume @ 18.03.2004 19:06)
CITĀTS(Lija @ 18.03.2004 16:21)
Tas pats jautājums: "Kur mēs paliekam kad guļam?" domāts ne fiziski (kaut gan arī ar fizisko palikšanu dažiem labiem  var būt problēmas), bet gan garīgi... getlost.gif

Gariigi? huh.gif Hmm... shkiet tas jau sen pieraadiits, mees paardiivojam dienas notikumus sapnjos, var protams uzraxtiit sarazhgiitu teoreemu, bet man pashlaik slinkums domaat, bet fakts tads, ka nekur mees nepaliekam.

Yume: wink.gif A kā tu vari zināt, ka mēs nekur nepaliekam, ja ir pat tāda tāda teorija, ka pastāvošā realitāte vai tas ko mēs par tādu uzskatām, nemaz nepastāv un tas ka mēs to uzskatām par esošo realitāti ir miega efekts, t.i., mēs guļot atgriežamies īstajā realitātē, un aizmiegot tur pamostamies un esam te(vismaz tā domājam)...
Ceru, ka sapratīsi...

Nu, Leja, te jau vereetu aizdomaaties arii liidz tai Indieshu ticiibai, ka viens pats augstaakais dievs ir aizmidzis un sapnjo par citiem dieviem, kas ir zemaaki par vinju un tie savukaart gulj un sapnjo par muusu mazo pasauliiti, kur viss iet njigu njagu. kad tas lielais modiisies, mees izpleeneesim kaa slikts murgs. no taa bezmaz vai izriet, ka muusu nav. Ko teiksi par shaadu teoriju? kaa tev labpatiktu saprast, ka nav ne tevis, ne manis, ne visu paareejo, ka tas ir tikai viena uzpuutiiga milziigi liela un stipra dieva sapnis? wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nihil
iesūtīt 19.03.2004 12:23
Raksts #23


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.08.03
Kur: Magrathea



CITĀTS(Lija @ 19.03.2004 12:10)
CITĀTS(Yume @ 18.03.2004 19:06)
CITĀTS(Lija @ 18.03.2004 16:21)
Tas pats jautājums: "Kur mēs paliekam kad guļam?" domāts ne fiziski (kaut gan arī ar fizisko palikšanu dažiem labiem  var būt problēmas), bet gan garīgi... getlost.gif

Gariigi? huh.gif Hmm... shkiet tas jau sen pieraadiits, mees paardiivojam dienas notikumus sapnjos, var protams uzraxtiit sarazhgiitu teoreemu, bet man pashlaik slinkums domaat, bet fakts tads, ka nekur mees nepaliekam.

Yume: wink.gif A kā tu vari zināt, ka mēs nekur nepaliekam, ja ir pat tāda tāda teorija, ka pastāvošā realitāte vai tas ko mēs par tādu uzskatām, nemaz nepastāv un tas ka mēs to uzskatām par esošo realitāti ir miega efekts, t.i., mēs guļot atgriežamies īstajā realitātē, un aizmiegot tur pamostamies un esam te(vismaz tā domājam)...
Ceru, ka sapratīsi...

Nihil ir pret šo teoriju. huh.gif Es, piemēram, katrā sapnī (nu labi, gandrīz katrā) esmu kaut kur citur un kaut kāds cits cilvēks un viss ir pilnīgi sviestains un es daru visu, kas tikai nav gudri, un es esmu pret.
It kā jau ir dzirdēts stāstiņš par kurpnieku, kas katru nakti sapņoja, ka viņš ir karalis, bet katru rītu pamodies atkal bijis kurpnieks, līdz beidzot pēc kāda laika viņš neatšķīris īsto dzīvi no sapņa un sanāca, ka viņš dzīvo divas dzīves vai kaut kā tā. Garš teikums!
Tajā "īstajā" pasaulē viss ir pārāk sviestaini, lai kaut kas tāds varētu pastāvēt. Vienu brīdi man rokās var būt arbalets, citu - k-kāds nesaprotams rīks no nākotnes, bet vēl citu brīdi es staigāju apkārt ādās un ar akmens cirvīti rokās mēģinu medīt mamutus. huh.gif
Labi, piedodiet, ka iejaucos citu cilvēku diskusijās un rakstu spamu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lija
iesūtīt 19.03.2004 14:12
Raksts #24


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.02.04



Bet tā var aizdomāties līdz bezgalībai un tāpat neapgāžamu pierādījumu (ja ir tad pierādiet man to ), ka mēs tiešām eksistējam un nevis domājam ka eksistējam (jo tieši to mēs arī darām)... huh.gif :blink:
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Paip`
iesūtīt 19.03.2004 16:29
Raksts #25


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.10.03
Kur: The Beach



Nu godiigi sakot es par to esmu aizdomaajusies....kaapeec mees vispaar dziivojam...kaapeec taada dziive vispaar ir? huh.gif nu parasti es par to aizdomaajos un arii par to, kas notiek peec naaves...manupraat, ka tad vienkaaarshi mees kaadu laicinju patuseejam kaukur un tad vienkaarshi...paardzimstam no jauna....un viss saaka no jauna un taa visu laiku.... tongue.gif ...nu taaas ir manas domas...cic varbuut domaa savaadaak... grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lija
iesūtīt 19.03.2004 16:45
Raksts #26


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.02.04



Par šito tēmu ir daudz variāciju, kā piemēram reinkarnācija, pilnīgā izzušana, pat ir visā pasaulē pazīstama grāmata sarakstīta par šito tēmu (bībele)- standarta variants - ELLE un Paradīze... devil.gif innocent.gif
Vispār citi paliek kā poltergeisti un spoki tepat...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dana
iesūtīt 19.03.2004 18:13
Raksts #27


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.04



CITĀTS(Lija @ 19.03.2004 14:12)
Bet tā var aizdomāties līdz bezgalībai un tāpat neapgāžamu pierādījumu (ja ir tad pierādiet man to ), ka mēs tiešām eksistējam un nevis domājam ka eksistējam (jo tieši to mēs arī darām)...  huh.gif  :blink:

Bet vai tu, miiljaa Leja, neesi ieveerojusi, ka muusu domaas viss ir taa, kaa mees to gribam. Ja jau mees domaajam, ka dziivojam, nevis dziivojam, tad kaapeec mees visi neesam taadi, kaadi gribam buut un nedaraam to, ko visvairaak veeleetos, jo muusu dziive tachu ir tikai tas, ko domaajam. tad kaapeec muusu dziivees tik biezhi notiek lietas, kas nemaz mums nepatiik, bet mees nespeejam taas padariit neesoshas vienkaarshi liekot taam pagaist, kaa domaam getlost.gif huh.gif :blink:
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
NovemberNövelet
iesūtīt 19.03.2004 20:12
Raksts #28


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 07.02.04
Kur: The point of no return



Iesaku tev palasiit graamatu "Saules puse", tur ir siiki un smalki izsklaastiita versija par to, kas notiek peec naaves daanju rakstnieces versijaa. Tomeer- ja tev nepatiik smagas graamatas, labaak nelasi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lija
iesūtīt 20.03.2004 17:19
Raksts #29


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.02.04



CITĀTS(Reiki @ 19.03.2004 20:12)
Iesaku tev palasiit graamatu "Saules puse", tur ir siiki un smalki izsklaastiita versija par to, kas notiek peec naaves daanju rakstnieces versijaa. Tomeer- ja tev nepatiik smagas graamatas, labaak nelasi.

Man patīk smagas grāmatas, tās cilājot muskuļu tonuss tiek trennēts... laughing.gif grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dana
iesūtīt 20.03.2004 18:47
Raksts #30


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.04



CITĀTS(Lija @ 20.03.2004 17:19)
Man patīk smagas grāmatas, tās cilājot muskuļu tonuss tiek trennēts... laughing.gif  grin.gif

Man nebija ne jausmas, ka tu ķersies pie mana ieteikuma realizēšanas :blink:
Tas jau, tu zini, murgs, čau... (tu jau saproti, ne?) wink.gif

Tagad nedaudz, lai būtu par tēmu getlost.gif
Liekas jauki tā iedomāties tos jaukos variantus par to, kas gaida viņsaulē, bet nemaz negribas domāt, piemēram, par to versiju, ko izsaka kristieši, ka tie, kas netic Dievam un nedzīvo saskaņā ar Viņa baušļiem, nonāks ellē. Par to gan nevienam domāt sevišķi negribas, ne?

Zinu jau, ka atradīsies daži smējēji, kas teiks, ka labāk jau ellē, nekā paradīzē, tur vismaz interesantāk, taču, ja palasa tos elles aprakstus, ko piedāvā nopietnas kristiešu (īpaši pareizticīgo) grāmatas, tad mati ceļas stāvus un nemaz vairs negribas piedzīvot to elles "interesantumu" sad.gif

Bet tas jau tikai tā, lai būtu par tēmu wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Indy
iesūtīt 21.03.2004 10:08
Raksts #31


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.11.03
Kur: ŠobrĪd sēžu pie datora,tāpat kā vienmēr,kad esmu šeit,dators atrodas istabas stūrī pie loga,manā istabā.Dzīvoklis atrodas Ģimnastikas ielā. nu jā, un vispār es atrodos Rīgā, Latvijā, uz Zemes, visumā.



Nesen redzeeju vienu incantu filmu, ar Robinu Viljamsu...arii vinsh nomira...filmas doma bija taada, ka cilveeki, kas nomirst, kad vinjiem ir pienaacis laiks, nokljuust savaa sapnju vietaa...savaa paradiizee..., bet pashnaavnieki mokaas....vinji netic, ka nomirushi...veel aizvien domaa, ka dziivi... ai, nu es arii ceru, ka nonaakshu savaa paradiizee....lai gan uz Braziiliiju es avreetu aibraukt arii dziiva...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kedriks
iesūtīt 24.03.2004 14:11
Raksts #32


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



CITĀTS(Lija @ 19.03.2004 12:10)
CITĀTS(Yume @ 18.03.2004 19:06)
CITĀTS(Lija @ 18.03.2004 16:21)
Tas pats jautājums: "Kur mēs paliekam kad guļam?" domāts ne fiziski (kaut gan arī ar fizisko palikšanu dažiem labiem  var būt problēmas), bet gan garīgi... getlost.gif

Gariigi? huh.gif Hmm... shkiet tas jau sen pieraadiits, mees paardiivojam dienas notikumus sapnjos, var protams uzraxtiit sarazhgiitu teoreemu, bet man pashlaik slinkums domaat, bet fakts tads, ka nekur mees nepaliekam.

Yume: wink.gif A kā tu vari zināt, ka mēs nekur nepaliekam, ja ir pat tāda tāda teorija, ka pastāvošā realitāte vai tas ko mēs par tādu uzskatām, nemaz nepastāv un tas ka mēs to uzskatām par esošo realitāti ir miega efekts, t.i., mēs guļot atgriežamies īstajā realitātē, un aizmiegot tur pamostamies un esam te(vismaz tā domājam)...
Ceru, ka sapratīsi...

Hi, hi, ķīniešu filozofam Džuandzi reiz bija pārspriedums par tām realitātēm. Reiz viš bij redzējis sapni, kurā bijsi tauriņš un nevarējies ierubīties, kas viņš tagad ir, tauriņš kas sapņo ka ir Džuandzi, vai Džuandzi, kas sapņo, ka ir tauriņš.... rolleyes_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
...Zanish...
iesūtīt 24.03.2004 17:33
Raksts #33


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.03.04
Kur: Riiga



Vispaar kaut kur ir lasiits ,ka cilveeks peec naaves uz Zemes atgriežas 15 reizes ,bet peec tam paariet citaa dimensijaa.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
laughing:angel
iesūtīt 26.03.2004 18:30
Raksts #34


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.03.04
Kur: Iecava



man liekas mēs tur pat kapā vien paliekam... huh.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Yume
iesūtīt 26.03.2004 20:43
Raksts #35


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04



Miiljie cilveeki, taa garaa diskusija kas mums te izveersaas ir uz absurda robezhas, jo noliegt var visu... un to mees tagad ciitiigi daram.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tumshiba
iesūtīt 26.03.2004 20:56
Raksts #36


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.03.04



Katrā ziņa šo Lielo Noslēpumu mēs atminēsim tikai miršanas brīdī wink.gif

Man bija reiz sapnis. Eju es ar kādu gar lielas upes krastu un par kaut ko sarunājamies. Tad es jautāju: "Kāda ir sajūta mirstot?". Atbilde: "To pašu izjūt lietus lāse, kad tā atgriežas okeānā". grin.gif grin.gif grin.gif

P.S.
Un, lūdzu, patiešām nevajag neko noliegt tikai noliegšanas pēc wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Deathsyth
iesūtīt 26.03.2004 21:02
Raksts #37


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.04



man skiet pec naves mes atdzimstam partapjam atkal vainu par kaadu cilveeku vainu kaut ko citu getlost.gif huh.gif un atceramies nedaudz ka kaadreiz mums skiet ka esi jau dzivojis.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
monster
iesūtīt 29.03.2004 16:58
Raksts #38


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.03.04
Kur: Paslaik Kurbijkurne!



manupraat vienkaarssi paraadaas mellna bilde tu neko nejuuti un tad tu dzimsti no jauna!!! huh.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Alise
iesūtīt 29.03.2004 21:26
Raksts #39


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.03.04
Kur: Rīga-Limbaži



Man ir grūti izšķirties kam ticēt, vai tam, ka mēs atdzimstam, vai tam, ka mēs nonākam ellē vai paradīzē... Es gribētu piedzīvot visu, bet vismaz arī kādu daļiņu no visa tā atcerēties...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
eziic_miglaa
iesūtīt 01.04.2004 11:36
Raksts #40


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 23.02.04
Kur: miglaa runaajoties ar balto zirgu... vai arii pie laaciisa skaitot zvaigznes, eedot ievaariijumu un dzerot teeju... vai arii raadot puucei celu uz attieciigo kliiniku...



peec naaves muus nekas vairs nesaista, esam briivi arii no fiziskaa kermenja, tatad varam nonaakt kur gribam.
ja ir veeleesanaas arii ellee vai paradiizee...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

3 Lapas V  < 1 2 3 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 24.04.2024 12:21