Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Kur mees nonakam peec naves..., ......
Minerva
iesūtīt 16.03.2004 20:59
Raksts #1


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.03.04



jums brīziem nerodas jautājums kas notiek kad nomirst, kadda ir sajuuta, kur tu paliec??? es pat nezinu kam ticeet citi saka ka kaut kas lidzigs paradiizei, cits ellei, visparr nekur nenonakk...hmm nezinu gaiduu jusu atbildes... man tieshaam sitas interesee smile.gif kaa jums????
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
3 Lapas V   1 2 3 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
giraffe
iesūtīt 16.03.2004 21:31
Raksts #2


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.01.04
Kur: Rīga//Plakanciems//LR



Jaa... Tas tik ir jautaajums... Nu, kad nomirsim, tad redzeesim! wink.gif Bet mani fascinee teorija par reinkarnaaciju, t. i. dveeselju atdzimshanu. rolleyes_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Minerva
iesūtīt 16.03.2004 22:04
Raksts #3


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.03.04



isteniibaa tainibaa jau tev ir smile.gif kad nomirsim tad redzesiim...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
giraffe
iesūtīt 16.03.2004 22:09
Raksts #4


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.01.04
Kur: Rīga//Plakanciems//LR



Nu ja! Taa jau mees arii tagad ilgi un dikti vareetu gudrot, kas buus, kas nebuus... Ir jau laikam arii dazhi taadi cilveeki, kas savas kliiniskaas naaves laikaa ir piedziivojushi dazhaadas izjuutas, kas notiek dziiviibai satiekoties ar naavi... Neatceros, kas tur vinjiem tieshi raadiijaas, laikam paradiize vai kaut kas tml.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Minerva
iesūtīt 17.03.2004 11:46
Raksts #5


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.03.04



nu jaa tas jau kaa kuram... cits iet pa gaiteni un redz gaismu taa galaa smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Yume
iesūtīt 17.03.2004 11:48
Raksts #6


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04



Minerva> tas tacu ir logiski, kapaa! nu vai krimatorijaa, kas kur... tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
morgion
iesūtīt 17.03.2004 11:49
Raksts #7


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.04
Kur: Geju aplis



labs jautaajums..........zzeel ka to neviens nezina buutu interesanti paklausiities ko vinnss staasta kas tur bija.............
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Minerva
iesūtīt 17.03.2004 19:25
Raksts #8


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.03.04



mani nomaac shitais jautaaajuminsh... neen lasiju kaut kaduu gramaatu par reikarnaaciju... mes itkaa nomirstam bet musuu gars ailidoo uz labaakiem mediibu laukiem smile.gif butuu jau labi wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Yume
iesūtīt 17.03.2004 21:40
Raksts #9


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04



Minerva.. mazaak Z-Ameeriks indiaanju pasakas lasiit vajag.
Tad jau labaak Indijas religijas papeeti, tu reinkarnaacija labaak apspeeleeta.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nihil
iesūtīt 17.03.2004 21:49
Raksts #10


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.08.03
Kur: Magrathea



Bāc, es neticu pēcnāves dzīvei. Vienkārši neticu un viss. Manas nabaga 12-gadīgās smadzenes to nespēj pieņemt, tāpat kā to, ka varētu būt tukšums. Nekas. Es nevaru to pieņemt. Un cilvēki arī ir dzīvnieki, mums tikai tās smadzenes ir, er, domājošas. Es vienkārši nevaru pieņemt, ka cilvēka gars, dvēsele vai sazin-vēl-kas-tāds pastāvēt pēc ķermeņa nāves.
Es godīgi pateicu, ko domāju.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Yume
iesūtīt 17.03.2004 21:56
Raksts #11


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04



Nihil, nu ko lai saka, ja nevar pienemt un godiigi atdziistaas, tad nav par ko suudzeeties, tu vienkaarshi izteici savu viedokli. Kas zin ko es domaatu ja mana dziive nebalstiitos uz "nekad nesaki nekad"
Un par to ka cilveeki ari ir dziivnieki, a kas tad ir dziivnieki tavupraat? Kaapeec tu nepienem ka dziivnieki ir cilveeki? Vai tu harakterizee radiijumus ar dveeseli kaa cilveekus, bet dziivniekus kaa parastu kermeni, bez apzinjaam un dveeseles? huh.gif
Diivaina uztvere.. man shkiet ka visas buutnes ir liidzveertiigas.
Bet nu atkal, tas ir tikai mans viedoklis. happy.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Minerva
iesūtīt 17.03.2004 22:38
Raksts #12


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.03.04



protams katram vajadzetuu but savam viedoklim smile.gif kaa buus taa buuus... varbuut kads ir bijis tuvuu naveii un macees pastastiiit kka tas ir ...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
giraffe
iesūtīt 17.03.2004 22:41
Raksts #13


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.01.04
Kur: Rīga//Plakanciems//LR



Jaa, bet arii tie, kas ir bijushi tuvu naavei un kaut ko redzeejushi, tomeer nezina, kas iisti ir tur pashaa galaa!... Taadeejaadi cilveeki var tikai fantazeet... :blink:
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nihil
iesūtīt 17.03.2004 22:44
Raksts #14


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.08.03
Kur: Magrathea



Da nē... sviests. "Cilvēks" ir tikai apzīmējums sugai, ja tā to pareizi sauca, nevis dzīvnieks ar dvēseli. Visiem dzīvniekiem, ieskaitot cilvēkus, ir dvēsele, gars vai kaut kas tamlīdzīgs, and again I find myself writing butter.
Un par nepieņemšanu - pamēģini iedomāties Neko. Kā tas izskatās? Tukšums. Melns. Tumsa. Bet tas nav Nekas, tas ir tukšums, tas ir melnums, tā ir tumsa. Tad varbūt Nekas ir caurspīdīgs? Caurspīdīgajam redz cauri. Tātad, ja Nekas ir caurspīdīgs, tad kaut kam ir jābūt saskatāmam otrā pusē. Un tā tālāk, un tā joprojām. Un es nevaru pieņemt, ka ir Nekas. (par mani un manu niku te neiet runa)
Sviests. Briesmīgi pretrunōgs sviests. (un metodi ar - iedomājies neko - protams, neizdomāju es.)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Fiona
iesūtīt 17.03.2004 22:54
Raksts #15


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.03.04
Kur: Ulubele



Peecnaavei es nu galiigi neticu - smiekli naak - balti maakonji, paradiize...uttt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Trusite
iesūtīt 17.03.2004 22:55
Raksts #16


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.12.03
Kur: Iespējams Latvijā



bet kaa tad ar tiem staastiem par spokiem?

mana laba draudzene ir dazus redzeejusi, vinja 100% nemuuldeeja!! vinja bijaa taa paarbijusies, ka pa nekti bija bail guleet vienai. un sakritiiba.. vinjas bija triis meitenes kopaa, kad to deemonu izsauca... visaam naakoshajaa dienaa pazuda krustinji... pat viens dzekinsh, kursh nekad muuzaa taadaam lietaam neticeetu, no redzeetaa bijaa taa paarbijies, ka tam shkuunim garaam iet ar lielu liikumu es gan nevienu nekad neesmu saukusi un nekad negrinbu tajaa visaa iekulties, bet peecnaaves dziive noteikti ir!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Yume
iesūtīt 17.03.2004 23:25
Raksts #17


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04



Trusiite... visi mees esam beerniibaaa saukishi gan Piika daamu gan labos garinjus, katram savaa vecumaa tas uznak, bet uznaak visiem..
Un tur nav nekaa paardabiska, kaads vienkaarshi pajokoja.
Un Nihil> nekas ir nekas, un tieshi taapeec ka tas ir nekas tu vinju nevar iedomaaties.. jo tas ir nekas [ un tagad meegini to saprast, jo es laikam vairs nesapratiishu]
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Minerva
iesūtīt 18.03.2004 15:53
Raksts #18


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.03.04



nezinuu tik daudz dazaadu viedoklu... bet man negribass tam ticet ka viss ta vienkarshi pec naves beeidzas taa nevar buut jaa arii dziive kaut kaa sakas tai arii kaut kaa jabeidzas...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lija
iesūtīt 18.03.2004 16:21
Raksts #19


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.02.04



Tas pats jautājums: "Kur mēs paliekam kad guļam?" domāts ne fiziski (kaut gan arī ar fizisko palikšanu dažiem labiem var būt problēmas), bet gan garīgi... getlost.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
NovemberNövelet
iesūtīt 18.03.2004 21:12
Raksts #20


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 07.02.04
Kur: The point of no return



Nee, nu ir jau teorijas, ka cilveeks iziet no sava kjermenja, es par to veselu graamatu izlasiiju, bet no zinaatniskaa viedoklja- stipri apshaubu happy.gif ir taada graamata "sapnji", un tur tiek paraadiits kaa iztulkot sapnjus, tie nav obligaati tikai dienas notikumi..Sapnjos var atspoguljoties tas, ko tu dienas dziivee pat neatceries.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

3 Lapas V   1 2 3 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 16.04.2024 19:16