Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> NĀVE, Kas notiek, kad nomirsti...
Vai tu veelies nomirt???
Tu nevari redzēt aptaujas rezultātu, kamēr neesi nobalsojis. Lūdzu, piesakies un nobalso, lai redzētu šīs aptaujas rezultātu.
Kopā balsis: 415
Viesi nevar balsot. 
Paip`
iesūtīt 20.11.2003 16:42
Raksts #1


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.10.03
Kur: The Beach



Sheit raxtiet arii savas teorijas par to, kaa jums liekas, kas notiek ar cilveeku, kad vinjsh nomirst!!!
Kautkas liidziigs pavedienam par visumu, tikai par naavi!! - jaafantazee!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
19 Lapas V  « < 15 16 17 18 19 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (320 - 339)
Aimī
iesūtīt 31.01.2007 15:51
Raksts #321


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.08.04
Kur: aiz Tevis.



Pagaidām vēl nav nekādas vēlmes `atstiept kājas`..
Kas notiek pēc nāves? Domāju, nekas traģisks. Un nevajag šausmināties- es miršu, ārprāc, ātrāk jāraksta testaments, ja nu.. Tas ir gluži dabīgi, ka cilvēki dzīves beigās mirst.Precīzāk- mirst viņu ķermenis un dvēsele iemiesojas citā ķermenī [t.i. reinkarnācija] .
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
NaeosPsy
iesūtīt 22.03.2007 22:48
Raksts #322


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.03.07
Kur: Mazliet augstāk..
Forumiešu bieds 2007



Tu nonāc citā- labāka vai sliktaakaa pasauleee
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kriSSa
iesūtīt 23.03.2007 00:06
Raksts #323


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 03.01.07



CITĀTS(·spid· @ 20.11.2003 17:40) [snapback]58617[/snapback]

te gan laikam wisi uzskata ka war kauko sawaa dziiwee ieweeriibas cieniigu paweikt, ja jau balso ka i pa jaunu lai mirtu...


Nekad nevar būt par jaunu, lai mirtu! smile.gif Ja jau var nomirt nedzimis bērns tad, ko mēs tur vēl..!Nu nevar zināt varbūt,kāads no viņiem būs zinātnieks..maybe vēl būs pirmais cilvēks uz saules! tongue.gif tongue.gif
Aij pa nāvi..es neko nezinu un nedomāju!Bet reinkarnācijai es ticu!Maybe mēs to vienk nevaram atcerēties..?! huh.gif Nez. grin.gif

Šo rakstu rediģēja kriSSa: 23.03.2007 00:07
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
WhiteAngel
iesūtīt 25.03.2007 14:37
Raksts #324


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.03.06
Kur: tur, kur tu nē.



laikam esmu pārāk liela reāliste,,bet pēc nāves mūs aprok un mūs appēd tārpi,,
pilnīgi pretīgi sanāk bet tā nu tas ir,,!!vai arī sadedzina uz palaiž pavējam!!

par to kas tad notiek ar to mūsu "dvēselīti",,nav īstenībā nejausmas un varbūt ka tā arī labāk!!

un es vēl negribu nonāk pie tārpiem un domāju,,ka man vēl kāds laiciņš ir jāpadzīvo uz šīs samaitātās pasaulītes!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
-LiL-zakis-
iesūtīt 25.03.2007 14:44
Raksts #325


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.08.06
Kur: .starp debesīm un zemi.



Mums ētikā stāstīja, ka nomirst cilvēka miesa, bet viņa gars pāriet dzīvot uz debesīm vai to tur lejā - elli!!! un tad es učenei paprasīju, ko viņa domā par tādu lietu kā reinkarnācija - un viņa man atbildēja - nu nedomāju, ka tāda lieta pastāv, jo nevar cilvēks pēkšņi pārdzimt par kaķi, suni utt.
Nu vopšem īsāk sakot - ka viena dvēsele nevar būt, gan suns, gan cilvēks, gan zirgs, auns utt.
Domu sapratāt? smile.gif

bet es, es pateisībā gribētu lai ir tā - cilvēks nomirst un viss, viņa vairs nav nekur, viņš vienkārši izdziest kā sveces liesma.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 25.03.2007 14:59
Raksts #326


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



Izklausās, ka jums tajā ētikā nevis ētiku, bet kaut ko smagi citu māca. Skolotājam piesiet bumbas!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
majandra
iesūtīt 08.04.2007 00:33
Raksts #327


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.06.06
Kur: Slīdeņu koptelpa



nu 1.kaart, esmu paarak jauna, lai atstieptu kaajas,un 2.kaart, vai tik tieshaam nevienam negribas dziivot? visi tie "depresiivie" pokemoni tik stila peec graizaas un dara visas citas muljkjiibas, bet ja buutu pasaules kases graaveeja cieniigs sizhets,kur kaadam no shiem "saapju beerniem" jaamiirst, tad lielaakaa dalja nez kaapeec sagribeetu dziivot! bet tas taa ne iisti par teemu..

cilveeks peec naaves nokljuust tur kur veelas, t.i., tur, kur ved paarlieciiba veel dziivam esot. ja dziivosi un domaasi, ka peec naaves nonaaksi kapaa, un tas arii ir viss, nebuus nekaadas paradiizes, vai reinkarnaacijas vai da jebkaa cita, tad taa arii buus..

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
washulis
iesūtīt 06.05.2007 12:46
Raksts #328


Cogito ergo sum
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.02.07
Kur: Divas mājas tālāk
Jaukais snīpis



es domāju ka pēc nāves cilvēki un zvēri reankarnējas un pārtop citās būtnēs. ir jau bijuši gadījumi (piem kaut kad pa tv3 bija dok film) kad bērni atcerās iepriekšējo dzīvi...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_Viesis_Reinis_*_*
iesūtīt 11.05.2007 13:19
Raksts #329





Viesi




Manupraat pec naaves cilveeks atbriivojas no fizikas likumiem un var doties uz jebkuru visuma malu... jau ir zinaatniska teorija ka praats ir taa lieta kas stiepj visumu, esmu veel skatijies filmu ka viss par ko tu domaa pievelk to un tur ir taa probleema ka cilveeki domaa par to ko vini negrib taapeec tas notiek atkal un atkal bet tas jau ne pa teemu...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ČoČanga
iesūtīt 01.08.2007 11:04
Raksts #330


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.07.07



es nobalsoju par variantu ''esmu par jaunu, lai mirtu'' jo tā arī ir. un es nezinu, kā ir tad, kad cilvēks nomirst, jo man nav pieredzes tongue.gif un es esmu netikai par jaunu, bet arī nevēlos mirt, man no tā nebūs nekāda labuma.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
xXx.pūcīte.xXx
iesūtīt 12.10.2007 17:40
Raksts #331


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.10.07
Kur: Rīga



Kas notiek kad cilvēks nomirst?
Ak Dievs, kas tas par jautājumu? Cilvēka ķermenis paliek guļam, bet gars lidinās apkārt. Neticu ellei vai paradīzei.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lilija Emma
iesūtīt 15.10.2007 12:51
Raksts #332


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.08.06



Es nezinu kapēc, bet ticu reankarnaacijai..
Esmu par to lasijusi, pati par to pietiekami daudz domajusi, bet nejau taa ka nakamaja dziivee bushu pienene piem. bet gan cilveeks..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elony
iesūtīt 15.10.2007 14:29
Raksts #333


Alveus anima
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.05.07
Kur: Aiz maskas
HP eksperts 2008



Par jaunu mirt nav nekad.
Vispār mirt es negribu, lai gan reizēm tik ļoti gribās pagulēt tā mierīgi, bez sapņiem uz ilgu laiku, lai nav nedz problēmu, nedz jūtu, nekā. nav jau tik slikti.

CITĀTS
Kas notiek kad cilvēks nomirst?
Ak Dievs, kas tas par jautājumu? Cilvēka ķermenis paliek guļam, bet gars lidinās apkārt. Neticu ellei vai paradīzei.


Kāda vaina jautājumam? Tas daudzus interisē, jo īpaši tāpēc ka viedokļi ir daudz.
bet 2+2 vienmēr ir 4, tās ir atbildei uz šo jautājumu jābut vienai.

Ko es te varu domāt, cilvēka domāšana un apziņa ir saistīta ar smadzenēm. Smadzenes mirst - cilvēks mirst. Viņš vairs nedomā, nejūt, viņa nav. Mūžigs miegs bez sapņiem. Tas ir nāve. Viss.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mume
iesūtīt 15.10.2007 14:46
Raksts #334


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.07.07



Es gribu zināt kā ir nomirt, bet mirt es negribu... smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Develin_
iesūtīt 15.10.2007 14:46
Raksts #335


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.05.07
Kur: tur. tur tukšumā un brīvība.



Ja nāve ir mūžīgs miegs bez sapņiem, tad pēc tās mūs sagaida vien mūžīgs, melns tukšums, no kura nekad nepamosties. Viss. Nekas cits.
Cilvēka fiziskā miesa sapūst, bet ēteriskais ķermenis, ja ir spējis dzīves laikā iegūt nemirstību, staigā apkārt un spēj iemiesoties citos, vadīt citus. Bet tās ir tikai teorijas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dvēselīte
iesūtīt 15.10.2007 15:07
Raksts #336


Loveless
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.04
Kur: playing the hydrogen sonata
Oriģinālākā pareģojuma autore



CITĀTS(xXx.pūcīte.xXx @ 12.10.2007 18:40) *
Kas notiek kad cilvēks nomirst?
Ak Dievs, kas tas par jautājumu? Cilvēka ķermenis paliek guļam, bet gars lidinās apkārt. Neticu ellei vai paradīzei.


Bet vajadzētu. Par šītādiem vārdiem tu nonāksi vieta, kur varēsi tikai sapņot par Elli.


Bet, atbildot uz jautājumu, būšu piesardzīga. Šis jautājums nav no tiem uz kuriem ir konkrētas atbildes. Viss atkarīgs no tā, kam cilvēks tic. Atsaucoties uz citēto tekstu, gribu paskaidrot, ka nenobriedušu viedokļu dēļ, kādi parasti ir pusaudžiem, kas nevar vien atrast veidu, kā pierādīt pasaulei, ka viņi ir piederīgi, cilvēkiem bieži izveidojas nepareizs viedoklis par daudzām lietām, pat skatoties no "pareizs" un "nepareizs" vispārīgās puses.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Porcelain
iesūtīt 26.10.2007 14:58
Raksts #337


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.10.07
Kur: otrā pusē



nedaudz iereecu. laughing.gif



nāve nāks kad gribēs.
Nepaspēsi ne sasveicināties.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
lilsiiis
iesūtīt 27.10.2007 21:21
Raksts #338


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.05.07



to vai pēc nāvēs ir vēl kaut kas, mēs diezvai jebkad uzzināsim. ja arī cilvēka gars vai dvēsele nonāk kādā mistiskā vietā tad kādā veidā to var uzzināt šaisaulē?!?! blink_a.gif
kaut gan mūsdienu zinātniskajā pasaulē, kur naudu tērē lai uzzinātu, kad piedzims pēdējā blondīne, arī šī nabaga dvēselīte ir nosvērta!!! paradokss huh.gif 3 - 7 grami... spriedelēšana par lietām un jautājumiem, kuri ir retoriski ir aizgājuši ļoti tālu, lai neteiktu par tālu!!!

bet nu manuprāt pēc nav nekā!!! vrb tikai melnais caurums... grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
branvels
iesūtīt 04.11.2007 22:34
Raksts #339


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.08.07



Tie, kas vēlas mirt, to arī dara, - mirst.

Pārējie ir vai nu par gļēvu, vai muld pa tukšo.



Es vēlos ticēt, ka ar nāvi viss nebeidzas. Bet nevēlos ticēt, ka pārdzimšu par alni.

Šo rakstu rediģēja branvels: 04.11.2007 22:38
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kehastus
iesūtīt 04.11.2007 23:16
Raksts #340


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.09.07



Ja vien mirušie spētu runāt - vismaz tad cilvēcei nebūtu tik daudz jautājumu par ko spriest ..

CITĀTS
Es vēlos ticēt, ka ar nāvi viss nebeidzas. Bet nevēlos ticēt, ka pārdzimšu par alni.

Ja nu aļņa vietā būsi tauriņš? - arī negribētu? Es gribētu būt mākonis .. liels, balts un pūkains, [ lai ar cik naivi, truli un banāli tas skanētu.] kautgan īsti līdz galam reinkarnācijai neticu ..

Šo rakstu rediģēja Kehastus: 04.11.2007 23:18
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

19 Lapas V  « < 15 16 17 18 19 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 19.04.2024 09:43