Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Druss the legend, Laba gramata tikai angliski
Daimorte
iesūtīt 30.09.2004 16:19
Raksts #1


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.04.04
Kur: Es esmu maģiski piestiprināts pie datora austiņām. Maģiski, ka es jums saku!



Man draugs paradiija vienu reaalu rakstnieku Davidu Gemmelu ja jums patiik fantasy un nav alergija pret skarbaaku tematu es noteikti iesaku izlasiit Drusss the legend un citas Drenai Tales gramatas bet diemzeel vinas ir angliski takaa tiem kam iet svakaak ar anglu valodu buus gruuti bet par laimi valoda nav tik traka kaa LotR cool.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
 
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 3)
Farliner
iesūtīt 30.09.2004 16:26
Raksts #2


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.12.03



Šīs grāmatas tagad ir dabūnamas arī krieviski... vismaz "Valters un Rapa" grāmatnīcā esmu manījis. Tur bija arī citas D. Gemmela grāmatas angliski - "The Quest for the Lost Heroes" un "Winter Warriors". Patiesībā, no D. Gemmela daiļrades man pašam vislabāk patika "Hero in the Shadows" un "The Waylander".
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Daimorte
iesūtīt 30.09.2004 16:30
Raksts #3


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.04.04
Kur: Es esmu maģiski piestiprināts pie datora austiņām. Maģiski, ka es jums saku!



Ja man ari patika hero in the shadows un arii king beyond the gates bija loti labs tagad lasu Legend smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Laushi de Lychan
iesūtīt 30.09.2004 17:31
Raksts #4


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.06.04
Kur: Manchester, UK.



Si gramata ir diezgan garlaiciga... Manuprat, vismaz, galigi nevareju ielasities, beigas 5. lappuse uzdevu un aiznesu uz vietejo biblioteku.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 29.03.2024 14:59