Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Idejas Lomu Spēlēm, Kur jūs tās smeļaties?
Margo
iesūtīt 18.05.2006 12:27
Raksts #1


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.03.06



Ienāca prātā izveidot šo pavedienu, jo šeit taču ir tik daudz un dažādu interesantu lomu spēļu!!! happy.gif

Un tāpēc jautāšu jums mīļie, spēlētāji...un arī spēļu GM...
Kur jūs gūstat idejas janu LS izvaidošanai? Kā rodas idejas piedzīvojumiem un dažādie pārbaudījumiem?

Šeit var izklāstīt arī kādu interesantu ideju, kura vai nu top vai arī nākotnē var realizēties.

Nu tad lūdzu! Varbūt tiešām varam padalīties, kur slēpjas jūsu LS pirmssakumi.



Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
2 Lapas V   1 2 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Hikari
iesūtīt 19.05.2006 23:45
Raksts #2


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Pārsvarā idejas smeļos no apkārtējās pasaules- teiksim no seriāliem, filmām un tādām lietām. Zinu- nekas dižs. Bet parasti ir tā, ka no tiem es aizņemot galveno ideju un viss pārējais init kā dabīgā ceļā atnāk pats. Ir man šobrīd viena ideja, bet to vēl jaapsmadziņo, lai nebūtu īsa spēle. laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
rudo lapu vilcēn...
iesūtīt 23.05.2006 13:33
Raksts #3


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.02.05
Kur: starp uguni, ūdeni un pasaules galu
Niks 2006



Es savas idejas aizņemos no grāmatām, reizēm, bet ne daudz. Pamatā viss atnāk pats no sevis, kā kaut kāds apkopojums no visa kā, reiz redzēta via dzirdēta (lasīta).
Manas LS pamatā norisinās Isakijā. Daži jau ar šoz emi iepazinušies no mana stāsta Kāda tikšanās un ls Šausminošā vēsts un Sapņu grāmata.
Kā rodas piedzīvojumi? Daļēji tos radīt aplīdz spēlētāji ar savu tēlu darbību, reizēm padodos spontānām idejām, kas iekļaujas kopainā un vēlāk palīdz veidot spēli kā stāstu.
Man jaunākā ls ir Akmen ssirds, tikai ne šeit, kurbijkurnē, bet Hiperborejā. Varbūt interesē?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Melnais Akvareļu...
iesūtīt 29.05.2006 11:46
Raksts #4


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.05.05
Kur: Pie Cerības



Man, piemēram, vnk ienāk prātā - lūk tajā un tajā brīdī, varoņi satiks tādus un tādus radījumus. Idejas smeļos no izglītības (laughing.gif) lieku lietā to, ko esmu lasījis par dažādām mītiskām lietām... laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ného
iesūtīt 29.05.2006 13:42
Raksts #5


Rex Aegyptus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.05
Kur: terra incognita



Man idejas rodas un attīstās balstoties uz informācijas miksli, ko iegūst no grāmatām, masu mēdijiem, datorspēlēm. Vārdu sakot aizlienēju dažādus elementus no citiem un salieku tādā kārtībā kā gribu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hworang666
iesūtīt 30.05.2006 11:23
Raksts #6


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.05.06
Kur: Atprātojot atprātotājus...



Visinteresantāk tomēr ir lomu spēli izveidot no sapņa vai murga... Iedomājies tikai! Bet daži tā dara...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bizii van Dope
iesūtīt 31.05.2006 11:20
Raksts #7


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.12.05
Kur: dzīvē



Vienkārši idejas rodas. Tas ir gandrīz tāpat kā ar rakstniecību. Iedvesma uzrodas no zila gaisa un ir. smile.gif
Man ir ideja par šādu ls. Es tikai nezinu vai tagad uz vasaru vajadzētu taisīt jaunu ls, bet ideja ir šāda:
Tas būtu iepazīšanās šovs, kurā parastas meitenes/puiši varētu doties uz randiņu ar kādu grāmatu, filmu varoni.
Šova sākumā būtu jāatbild uz pāris jautājumiem un it kā pēc tiem raidījuma vadītājs novērtē saskaņu ar noslēpumainajiem, populārajiem varoņiem aiz sešām durvīm.
Tad jāiet uz randiņu ar tev izvēlēto varoni.
Šo populāro personu kaut vai Hariju Poteru vadīs kāds no kurbijkurniešiem ievērojot visas viņa rakstura un izskata īpašības.
A otri seši varētu izskatīties, saukties kā gribētu. Bet viņiem būtu jāsamierinās ar to, ka piem. kādam no viņiem uz randiņu jāiet ar Strupu. grin.gif
Nu tāda ir mana ideja. tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ragana
iesūtīt 06.08.2006 17:17
Raksts #8


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.09.05
Kur: in world of dreams



sirds, tā ir labā ideja, un tagad uz rudeni gan varētu uztaisīt... Es būtu ar mieru uz to Strupu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kaca95
iesūtīt 12.08.2006 20:35
Raksts #9


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.01.06



Idejas manai pirmajai (un pašlaik vienīgajai) lomu spēlei uzradās pašas no sevis. Piekrītu Sirds1, jo arī ar rakstniecību ir tieši tā pat. Vienu brīdi iedvesma ir, bet otrā tās vairs nav. Nevar pat īsti aprakstīt to mirkli kad rodas spēles ideja. Tas ir vienkārši neiespējami to izskaidrot (vismaz man), jo katram tas ir savādāk. sorcerer.gif whistling.gif

Par to LS šovu: es piedalos! Rezervē man vietu! smile.gif whistling.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bizii van Dope
iesūtīt 18.08.2006 17:59
Raksts #10


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.12.05
Kur: dzīvē



Nu tad jaw buus jaakeraas pie lietas!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
rudo lapu vilcēn...
iesūtīt 20.08.2006 10:59
Raksts #11


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.02.05
Kur: starp uguni, ūdeni un pasaules galu
Niks 2006



Par šovu:
CITĀTS
LS ir aizliegts izmantot aizgūtus tēlus, Piemēram no GP, HP vai kādiem seriāliem. Lomu spēlēs ļoti svarīgi ir izdomāt pašam savu tēlu. Tikai spēles GM ir tiesības izmantot šos tēlus savos rakstos.
Šaubos vai kas sanāks, jo ls noteikumos nav atļauts dalībniekiem izmantot aizgūtus tēlus.

Šo rakstu rediģēja Rudens bērns Renīna: 20.08.2006 11:01
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bizii van Dope
iesūtīt 20.08.2006 20:33
Raksts #12


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.12.05
Kur: dzīvē



Nju tad es taisīšu iepazīšanās šovu!
laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kaca95
iesūtīt 26.08.2006 15:56
Raksts #13


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.01.06



Tas būtu baigi forši!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ausminta
iesūtīt 29.08.2006 19:38
Raksts #14


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.10.04



Visvairāk jau sevī, tomēr, tieši runājot par tēliem (par neko citu arī nevaru runāt, neesmu nekādas pasaules būvējusi). A kur aizbēgsi. Ņemties ar visādām īpatnībām, īpašībām, konfliktiem. Man ļoti patīk, ka GM dod spēcīgu pasauli (labi izstrādātu), kur var izvērsties personāža vēstures darināšanā un tamlīdzīgi. Dažkārt baigais kārdinājums izplūst apcerīgās atkāpēs, bet nav jau laikam lomu spēlēs tam īstā vieta, bremzē darbību.
Grāmatās, filmās arī - nu tā stereotipiski. Ā Dženaro es googloju, meklēju itāļu vīnus un itāļu vārdus happy.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
rudo lapu vilcēn...
iesūtīt 09.09.2006 11:52
Raksts #15


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.02.05
Kur: starp uguni, ūdeni un pasaules galu
Niks 2006



Nu tad tā.
Vienas bezmiega nakts rezultātā radās karte un vesalas divas lomu speļes, savstarpēji īpaši nesaistītas, ja neskaita, ka abas ir ar fantasy novirzienu. Labprāt sāktu vienu no viņām realizēt, bet diemžēl neesmu droša vai tas ir tā vārts, kamēr nav pabeigta mana iepriekšējā.
Tad nu šīs lomu spēles ideja:
Nosaukums ir "Lagonijas teiksma:Iesprostoti virtuālajā realitātē". Darbības vieta Latvija un virtuālā realitāte, laiks, mūsdienas(vairāk vai mazāk) un RPG spēles laiks.
Sižetu nestāstīšu, bet ko domājat jūs? Ir vērts sākt? Jeb labāk pagaidīt?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mattiass
iesūtīt 13.12.2007 15:30
Raksts #16


Cep picas
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 25.03.04
Kur: Rīga
Foruma maršals 2012



CITĀTS(Noa @ 29.05.2006 13:42) *
masu mēdijiem

… un izmēdijiem…
CITĀTS(Rowenny @ 19.05.2006 23:45) *
Pārsvarā idejas smeļos no apkārtējās pasaules- teiksim no seriāliem, filmām un tādām lietām.

Jā, es arī smeļos no ziepju operām. grin.gif
Kuras, starp citu, neskatos.
Tas viss ir manā galvā. whistling.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Pūķēns Sāra
iesūtīt 16.12.2007 13:49
Raksts #17


Gadalaiku aizstāve
Grupas ikona

Grupa: Spēļu pārziņi
Pievienojās: 14.11.05
Kur: Visa sākumā, vidū un beigās
Spēļu pavēlniece



Domāju, ka padalīšos es ar happy.gif

Savai pirmajai LS es smēlos ideju, kad stāvēju nedabīgi lielā sastrēgumā un iedomājos: kā trakonamā.
Pašreiz izveidotajai LS ideja jau bija sen, varētu teikt, ka tā bija pati pirmā LS, kuru vispār iedomājos/izdomāju, un teiksim tā, ka tā ir mana sirds un dvēsele, tādēļ viss rodas pats no sevis happy.gif
Bet ja godīgi, tad idejas smeļos no sevis. Skan dīvaini, bet tā ir. Es ļoti reti ņemu tās no medijiem vai kur citur. Man vnk ir ieradums pirms aizmigšanas domāt stāstiem notikumus un pavērsienus, un tā arī rodas viss priekš LS. Teiksim tā, ka laiks, kad es nolieku galvu uz spilvenu un iemiegu, ir manu mūzu laiks. Vai arī tad, kad braucu kur, vai tad kad jūtos slikti/slima happy.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Demiurgs
iesūtīt 17.12.2007 11:37
Raksts #18


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.06.05
Kur: Dzelzs kalni.



ES jau labu laiku gribu uztaisīt LS pa Seno romiešu tēmu, bet neēsmu pārliecināts ka esmu gana labs GM, mani iepriekšējie meiģinājumi bija galīgi garām, vismaz man tā liekas un tapēc es tos neturpināju, drošvien ka atkal sanāktu taspats čiks kas iepriekš!!! VArbūt kāds cits vēlas pameiģināt, šitā tēma varētu būt diezgan saistoša wink.gif wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ungaarijas ragas...
iesūtīt 17.12.2007 12:03
Raksts #19


Skatās acīs baziliskam
Grupas ikona

Grupa: Daiļdarbu vadītāja
Pievienojās: 22.12.04
Kur: uz dārgumu kaudzes
Tīstokļu pūķis



Idejas tiek "smeltas" no apkārtējās vides, lasītā, redzētā, spēlētā vai vienkārši nosapņotā. Citreiz idejas dzimst, apspriežoties ar cilvēkiem par spēļu tēmām, rīkojot t.s. "smadzeņu vētras".

Pagaidām ir ui, ku' daudz ideju, tikai laika gan tām visām nav.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elony
iesūtīt 17.12.2007 13:01
Raksts #20


Alveus anima
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.05.07
Kur: Aiz maskas
HP eksperts 2008



Pamatā idejas nāk no manis paša, tikai reizēm kaut kas no apkārtnes tās iespaido, piedot krāsu un formu.
Galvenais ir gribēt radīt. Radīt ko jaunu un aizraujošu, nebijušu.

Te ir viena ideja, kas man lēnām ietērpjas veidolā un formā:

Es esmu bruņinieks.
Es sargāju Likumus. Likumus, kas stāv pāri visiem citiem likumiem un noteikumiem visās pasaulēs. Likumi nosaka matērijas un enerģijas fiziskās nemainīgās īpašības, to, kas ir dzīvība un nāve, un to, kur ir katras pasaules robežas.
Es esmu bruņinieks.
Es atrodu un sodu tos, kas pārkāpj Likumus. Mūsu ir daudz. Mēs visi esam Virsvaras darbinieki. Mēs visi ievērojam Likumus, jo to pienākas darīt katra dzīvai būtnei. Mēs visi pārkāpjam Likumus, jo tikai tā var atrastu un sodītu Likumu pārkāpējus.
Es esmu bruņinieks.
Es nepiederu nevienai pasaulei. Es piederu Multiversam. Mani nesaista nevieni likumi, kas valda pār pasaulēm un to iedzīvotājiem. Es paeju garām slepkavām un zagļiem. Es paeju garām izsalkušiem, slimiem un mirstošiem. Es kalpoju vien Multiversa Likumiem.
Es esmu bruņinieks.
Man pretinieks nav neviens mirstīgais, ka pakļauts Likumiem. Man pretinieks spēj būt vien Likumu pārkāpējs.
Es esmu bruņinieks.
Es neglābju Multiversu no haosa. Es glābju Multiversu no iznīcības.
Es esmu bruņinieks.

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

2 Lapas V   1 2 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 20:41