Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Citplanētieši, ir vai nav?
Citplanētieši:
Tu nevari redzēt aptaujas rezultātu, kamēr neesi nobalsojis. Lūdzu, piesakies un nobalso, lai redzētu šīs aptaujas rezultātu.
Kopā balsis: 332
Viesi nevar balsot. 
FiKi
iesūtīt 09.03.2004 18:18
Raksts #1


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.02.04



Nu, kā citiem liekas? Man pašam neticās, ka Zeme ir vienīga planēta ar puslīdz inteliģentām dzīvības formām. Pārāk daudz ufo ir piefiksēti, pārāk daudz cilvēku apgalvo ka ir šamējos redzējuši...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
16 Lapas V  < 1 2 3 4 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
Yume
iesūtīt 26.03.2004 20:37
Raksts #21


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04



Jautaajums visiem, kas uzskata, ka citplanietieshu nav..
Vai taadaa gadiijumaa juus ticat ka cilveekus ir radiijis dievs? huh.gif Vai arii pilniigi nejaushi sterilaa juuraa radaas gljotu picinja, kura, peec Darvina teorijas, evolucioneeja cilveekaa?
Labi evoluuciju es neapshaubu, bet ka kautkas var rasties no nekaa, to gan...

Un Palpatins> es nesaku ka marsa teorija ir nereaala, manupraat vinja ir vis iespeejamaakaa, bet.. vinja ir paaraak dzirdeeta... es labpraat uzklausiitu kautko jaunu..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tumshiba
iesūtīt 26.03.2004 20:46
Raksts #22


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.03.04



CITĀTS(Yume @ 26.03.2004 20:37)
Jautaajums visiem, kas uzskata, ka citplanietieshu nav..
Vai taadaa gadiijumaa juus ticat ka cilveekus ir radiijis dievs?  huh.gif Vai arii pilniigi nejaushi sterilaa juuraa radaas gljotu picinja, kura, peec Darvina teorijas, evolucioneeja cilveekaa?
Labi evoluuciju es neapshaubu, bet ka kautkas var rasties no nekaa, to gan...

Un Palpatins> es nesaku ka marsa teorija ir nereaala, manupraat vinja ir vis iespeejamaakaa, bet.. vinja ir paaraak dzirdeeta... es labpraat uzklausiitu kautko jaunu..

Hmmm...gļotu piciņas evolūcija.... getlost.gif
Zini, to mēs nevaram noliegt, jo laika periods, kas mūs šķir no šīm piciņām ir ar prātu grūti aptverams. bet - kapēc gan nē wink.gif

Par Marsu - redzi, bija vai nebija tā dzīvības iekļūšana uz Zemes no Marsa vai citas planētas, tas neatrisina galveno - pašas dzīvās matērijas izveidošanos no nedzīvās. Man pat it kā būtu vienalga vai "gļotu piciņa" ir radusies pa priekšu uz Marsa vai Zemes. Galvenais - kapēc tā radās un kā????

Varbūt mēs esam tikai liela izmēģinājumu stacija kādam citplanētiešu (vai citu eksistences plānu???) Eksperimentāroram, kurš pašlaik strādā pie disertēcijas grin.gif grin.gif grin.gif

Šo rakstu rediģēja Palpatins: 26.03.2004 20:48
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Deathsyth
iesūtīt 26.03.2004 20:57
Raksts #23


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.04



hmmmm getlost.gif iespejams ka nosakuma bija tikai nelielas bakterijas kas laika gaita evolucineja un partapa par mums. vai tiesam mes esam kadu ailienu experiments. getlost.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
zenofeX
iesūtīt 29.03.2004 14:32
Raksts #24


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.11.03
Kur: nemitīgā kustībā/nav



Nu noteikti ka vēl bez mūsu planētas ir kaut kur dzīvība, un ja ir - tad iespējams, ka saprātīgas būtnes arī existē, visums tak ir tik nesamērīgi plašs.

Un pēdējā laikā tiek atklātas arvien eksotiskākos apstākļos dzīvojoši organismi, līdz ar to iespējas, ka dzīvība visumā vēl bez mums pastāv, paliek arvien lielākas.

Go, go, go, extraterrestrials! laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lija
iesūtīt 31.03.2004 17:24
Raksts #25


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.02.04



He, es kaut kur lasīju, laikam jau TVnetā, ka uz marsa ir atrasta dzīvība, bet tās avots visdrīzāk ir baktērijas, kas ievazātas no Zemes.. Phe, getlost.gif huh.gif Kā ta saprast, mēs radījām jaunu dzīvību????
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Yume
iesūtīt 31.03.2004 19:29
Raksts #26


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04



Noup, mees neradiijaam juanu dziiviibu, shis fakts bija pieraadiits veel pusgadu atpakal, un liidziigas bakteerijas tika atrastas arii uz Meenes, shkiet vinjas bija nosauktas par zakiem [ es taa saprotu, jo celjo bez bileteem happy.gif ] Un tas nebuut nepieraada to ka mees esam radiijushi jaunu dziiviibas formu, noup shiis bakteerijas pashas radaas uz Zemes, un atvilkaas liidzi kautkaadai zondei uz Marsu. Vieniigais interesantais secinaajums ir taads, ka bekteerijas speej iztureet tik izgstoshu lidojumu, un dziivoties taalaak nealbveeliigaa videe.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
eziic_miglaa
iesūtīt 01.04.2004 11:02
Raksts #27


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 23.02.04
Kur: miglaa runaajoties ar balto zirgu... vai arii pie laaciisa skaitot zvaigznes, eedot ievaariijumu un dzerot teeju... vai arii raadot puucei celu uz attieciigo kliiniku...



var pieraadiit ka kaut kas ir.
bet pamatojoties uz to ka visums ir bezgaliigs un neizzinaams, to ka kaut kaa nav, pieraadiit NAV iespeejams!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
alise brīnumzemē
iesūtīt 28.06.2004 10:12
Raksts #28


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.06.04
Kur: virs zemes



Man liekas, ka mees jau nu tochna neesam vieniigaas dziiviibas formas shajaa visumaa! muusu galaktikaa, ok, maybe! vienkaarshi tas, ka mees veel neko taadu neesam atklaajusi uz muusu kaiminju planeetaam, bet es domaaju, ja meklee, tad jaameklee krietni taalaak. ir tad nezheeliigi daudz zvaigzhnju, un taapat kaa ap Sauli ap taam var rinjkjot dazhaadas planeetas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sirradze
iesūtīt 01.07.2004 20:58
Raksts #29


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.06.04
Kur: tepat.



ES zinu, ka citplaneetieshu ir! Un dazhaadi! Taapat kaa cilveeki! Nav atchu vienaadi cilveeki, dazhi ir naidiigi [nogalina saveejos, citas dziivas radiibas] un ir labsirdiigi, kuri izturas pret visiem ljoti labi un neviens no vinjiem nav guvis nekaadu ljaunumu. Ir tachu arii taadi cilveeki, kuri ieraugot citplaneetieti arii noteikti gribeetu vinju uzshkjeerst un ieskatiities "kas laaciitim veederaa"! Tachu citi veelas vienkaarshi to apluukot un "sak lai dziivo veseli!". Domaaju, ka taapat arii ir ar citplaneetieshiem. Varbuut vinji arii shaubaas par mums - vai mees eksisteejam. UN droshi vien, ka vinji ieraugot kaadu jaunu nezinaamu un citu radiibu gribees izpeetiit kaa vinja "darbojas" un kaa atshkjiras no sevis! Tas viss ir atkariigs gan no vinjiem gan arii no mums! Kaa mees - taa vinji!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
eliza
iesūtīt 01.12.2004 20:06
Raksts #30


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.03.04
Kur: Belgium (brussels)



jaa es domaaju ka ir. jo kapee mums ir jaabuut lepniem un jaadomaa ka esam vieniigie. un vinji jau noteikti nav ar lielaam kaajaam vai trijaam acii vai ausiim kaa zakjim. vinji vareetu buut taadi pashi kaa mees tikai varbuut mazdruscinj savaadaaki jo dziivo savaadaak. un ja nu uz vinju zemes nav launuma un visi dziivo saticiigi?? varbuut vinji zin ka uz muusu zemes ir liels launums un nemaz negrib ar mums satikties tikai mees visulaiku lienam un kautko peetam. un janu tajaa mirklii ka mees vinjus patieshaam atklaasim mees buusim izdariijushi viss lielaako kluudu muusu dziivees. varbuut ir jaatstaaj visu kaa ir jo tachu ir jauki sapnjot un baidiities no kautkaa nezinaama. un varbuut shis nezinaamais ir kautkas pavisam parast mees visi buusim viilushies. taapeec es domaaju ka visam ir jaapaliek taapat kaa agraak un es nemaz negribu lai patieshaam vinjus atklaaj. jo negribu lai tiem buutu jasaskaras ar muusu launumu un shausmaam kuras ir uz muusu zemes.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
alohamora
iesūtīt 06.12.2004 16:04
Raksts #31


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.10.04
Kur: sawā puķainajā istabelē



izveeleejos variantu Nav, jo es domaaju, ka vinji vai nju patieshaam nepastaav, vai arii pastaav, bet ne jau kaa kautkaadi idiotiski zalji radiijumi, kaadus ir izdomaajushi cilveeki getlost.gif
peec idejas, ak katkas cic iznjemot muus jau vareetu buut...no otras puses, visa taa NLO padariishana vreetu buut kaarteejais izdomaajums cilveeku izklaidei. par to NLO redzeeshanu gan es esmu izteikti skeptiska. manupraat cilveeki melo,ka ir kautko redzeejushi, lai sajustos populaari,un dazhiem vienkaarshi raadaaas....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
gwinerva
iesūtīt 09.12.2004 20:41
Raksts #32


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.09.04
Kur: Kaut kur manā fantāziju pasaulē.



Man liekas ka ir! shifty_a.gif
Nevar jau teikt ka nav ja pati neeesmu redzeejusi. smile.gif
Es domaaju , ka citplaneetiessi ir vis visaadi . grin.gif

Šo rakstu rediģēja gwinerva: 09.12.2004 20:41
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 10.12.2004 00:56
Raksts #33


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



CITĀTS(emily @ 09.12.2004 18:42)
man liekas, ka noteikti ir!!!  getlost.gif  visums ira tik liels, un mees nekad liidz galam neuzzinaasim, cik tad bez mums tur visumaa dziivo! bet citplaneetieshi noteikti ir un visvisaadi, gan ljauni, gan labi!!!  tongue.gif
Ko sauc par ļaunu citplanētieti? Droši vien tādu, kas joka ( eksperimenta ) pēc paņems kādu cilvēku un sadalīs sīkākās sistēmās, lai izpētītu viņa darbību. No vienas puses - slikti, no otras labi. Mēs jau arī pētam visādus dzīvnieciņus, un kādu uz nāvi notiesāto jau varētu tāpat iedot, lai jau paķimerējas.
Otra iespēja - viņi ierodas ar mērķi - dzīvot uz Zemes. Priekš mums jau slikti, te tāpat vietas pamaz, bet varbūt viņu sistēma iet bojā ( sistēmas galvenā zvaigzne iet bojā vai notiek kāda starpzvaigžņu katastrofa ) un te viņiem ir atradusies iespēja, kur palikt. Tad nu būtu kaut kas jāsarunā ( kopā jautrāk ), citādi būtu pārkāptas viņu ārpuszemesradījumtiesības. wink.gif Ja nu tomēr neizdodas sarunāt, tad vien jāķeras pie spēļmantiņām ( kā Half-Life, Halo, utml. ).
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
pelmeniC
iesūtīt 10.12.2004 09:05
Raksts #34


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.10.04
Kur: mana pasaule..vienalga, cik skaista, vai neglīta tā, tā ir mana vienīgā..



Domāju, ka kaut kur tālu, tālu, tālu visumā ir kāds citplanētietis, bet ne jau tādā izskatā, kā parasti mums piedāvā kino industrija...tie visdrīzāk ir kādi mazi tārpiņi vai kaut kas tamlīdzīgs, resp., ne jau nu saprātīgas būtnes laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
zakkite
iesūtīt 10.12.2004 13:49
Raksts #35


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.04.04
Kur: Ogre



Varbut ir un ja ir tad visvisaadi! Paiistam man no tadiem moskiem ir bail. Man nepatiik raudziities zvaigznes un ieraudziit kaut ko nepaardabisku, kas lidotu. Man nepatiik arii raidiijumi par NLO. Tapec es ceru ka tadu nav! sad.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Rigor_mortis
iesūtīt 11.12.2004 16:55
Raksts #36


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.10.04
Kur: kaut kur kur nav taisnības un dzīves



Hey kaut kur jābūt attīstītākām būtnēm nekā cilvēki(ja neskaita dzīvniekus), jo vienmēr ir kāds kurš ir labāks, ātrāks un spēcīgāks!!!! smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nestors Grems
iesūtīt 11.12.2004 18:03
Raksts #37


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.08.04



Jātceras, ka ir Miljardiem zvaigžņu un ap tām pasauļu, kurās var dzīvot dažādas attīstības pamatiedzīvotāji un tie savā starpā var atšķirties, tāpat kā cilvēki savā, un pie tam daži no tiem ir tādi paši kā mēs, meklē, daži nedomā par citiem, citi vienkārši par tālu!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aFēra
iesūtīt 11.12.2004 18:17
Raksts #38


Universālais kedmāsters
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.05.04
Kur: skype



Es uzskatu, ka Citplanētieši pastav. Būtu pilnīgi loģiski uzskatīt, ka tie IR.
  • Tik daudzie uzņemtie materiāli
  • Tik daudzie pierādījumi
Es uzskatu, ja cilvēks netic NLO un citplanētiešiem vai dzīvībai uz citām pasaulēm, tad šis cilvēks ir egoists, kas uzskata, ka nekas nav varenāks par cilvēci, ka nekas nespēj mēroties spēkā ar MUMS.
Pirms pāris gadiem krievu zinātnieki izpētījuši, ka netālu no mūsu saules sistēmas atrodas cita: Viena leilāka, viena mazāka zvaigzne, kurai apkārt lido divas planētas, un uz vienas no tām ir dzīvība.
Varbūt tur dzīvo mūsu noslēpumainie ciemiņi?...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viking
iesūtīt 19.12.2004 16:12
Raksts #39


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.09.04
Kur: Rīga



es domaaju ka citplaneetieshi noteikti pastāv, jo tas nebūtu loģiski, ja mēs niecīgā cilvēce, kas apdzīvo tik vienu planētu būtu vienīgā visā visumā ........ un vispār .. citplanētieši ir radības, kas nāk no citām planētām ..... tas nozīmē, kas arī visi mikroorganismi arī ir tā dēvētie citplanētieši ... tas nozīmē to ka IR dzīvības formas arī uz citām planētām smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Debby_off_end
iesūtīt 19.12.2004 16:56
Raksts #40


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.11.04



Tiešām..ir tik daudz materiāli u.t.t.
Kaut gan šaubos,vai nodzīvosim līdz tam,kas tas tiks atklāts.
It kā FIB glabā kaut kādu citplanētiešu kuģi,kuru nerāda apkārtējai pasaulei.
Un vēl..pastāv teorija,ka cilvēkiem(zīdaiņiem) patīk,ka viņu šūpo,jo kādreiz cilvēki nolaidušies uz zemes šūpus stāvoklī cauri visumam.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

16 Lapas V  < 1 2 3 4 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 29.03.2024 11:50