Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> "Twilight" "New Moon" "Eclipse" u.c., Stephenie Meyer
Vērtējums 3 V
Margo
iesūtīt 13.04.2008 11:02
Raksts #1


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.03.06



Stephenie Meyer

"Twilight" - "New Moon" - "Eclipse"



CITĀTS
In Twilight, Bella Swan’s move to Forks could have been the most boring move she ever made. But when she meets the mysterious and alluring Edward Cullen, her life takes a thrilling and terrifying turn. Up until now, Edward has managed to keep his vampire identity a secret in the small community he lives in, but now nobody is safe, especially Bella.

Star-crossed lovers Bella and Edward return in New Moon to find themselves facing new obstacles, including a devastating separation, the mysterious appearance of dangerous wolves roaming the forest in Forks, a terrifying threat of revenge from a female vampire, and a deliciously sinister encounter with Italy’s reigning royal family of vampires, the Volturi.

As Seattle is ravaged by a string of mysterious killings and a malicious vampire continues her quest for revenge, Bella once again finds herself surrounded by danger in Eclipse, the third novel of The Twilight Saga. In the midst of it all, she is forced to choose between her love for Edward and her friendship with Jacob — knowing that her decision has the potential to ignite the ageless struggle between vampire and werewolf. With her graduation quickly approaching, Bella has one more decision to make: life or death. But which is which?


Vairāk info šeit: http://www.thetwilightsaga.com/

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
5 Lapas V  < 1 2 3 4 5 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 59)
miss x
iesūtīt 04.01.2009 17:57
Raksts #41


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.07.07



Arī esmu izlasījusi (vai pareizāk - izrāvusi cauri) visas četras grāmatas. Man šķita, ka katrā nākamajā daļā Stefania Meiere ļauj aizvien lielāku vaļu iztēlei. Nesaku, ka tas bija slikti, patiešām interesanti lasīt. Twilight pabeidzu vienā naktī. grin.gif
Tagad tik jāgaida, kad parādīsies "The midnight sun"! (varētu būt diezgan interesanti..)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
September
iesūtīt 04.01.2009 18:41
Raksts #42


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.01.08
Kur: klusumā



CITĀTS(miss x @ 04.01.2009 17:57) *
Arī esmu izlasījusi (vai pareizāk - izrāvusi cauri) visas četras grāmatas. Man šķita, ka katrā nākamajā daļā Stefania Meiere ļauj aizvien lielāku vaļu iztēlei. Nesaku, ka tas bija slikti, patiešām interesanti lasīt. Twilight pabeidzu vienā naktī. grin.gif
Tagad tik jāgaida, kad parādīsies "The midnight sun"! (varētu būt diezgan interesanti..)


Meyere teica, ka Midnight sun nebūs tik drīz. Viņa ir teikusi, kad viss būšot piemiris, tad tikai atsākšot to grāmatu! wink.gif

Šo rakstu rediģēja September: 04.01.2009 18:42
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Scorpija
iesūtīt 04.01.2009 21:04
Raksts #43


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.02.08



Pagaidām esmu izlasījusi tikai "Twilight", un ja godīgi, tad es nesaprotu, par ko tieši ir jābūt tik lielā sajūsmā? Protams, man šī grāmata bija lielisks laika kavēklis, jo lasīju ar domu, kas gan notiks tālāk?
Tagad cenšos lasīt otro grāmatu, tīri lai apmierinātu savu ziņkārību, lai gan zinu jau notikumus uz priekšu, kuri man jau liekas suņa murgu vērti.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Vespertilio
iesūtīt 04.01.2009 21:53
Raksts #44


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.04.05
Kur: Shadowspire



Jautājums tiem, kas izlasījuši "Breaking Dawn" - vai sižeta pavērsiens saistībā ar Džeikobu nelikās kaitinošs?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
nešķīstais skuķi...
iesūtīt 05.01.2009 01:14
Raksts #45


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.05.05
Kur: explosion



šodien pabeidzu lasīt "Twilight". happy.gif
ārkārtīgi saistoša un aizraujoša grāmata.

taču, kad aizmugurē izlasīju nākamās daļas īso ievadu, sapratu, ka tā būs vēl saistošāka un aizraujošāka!
ārprāc, tagad esmu nežēlīgi ieinteresēta, lai ātrāk iznāk "New Moon" latviski, jo angliski grāmatas nelasu. bet man laikam jāgaida vēl līdz februārim, ja nemaldos.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Edzinsh
iesūtīt 05.01.2009 22:34
2  Raksts #46


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.09.05
Kur: uz saulainās taciņas



Diezgan interesanti, tas ir, negarlaicīgi, tīniski, romantiski.
Vairāk vai mazāk, bet plauktos starp Blobelu un Artēmiju Faulu.

6/10

+1, Scorpija.

Šo rakstu rediģēja Edzinsh: 05.01.2009 22:37
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
new_zealand
iesūtīt 11.01.2009 23:20
Raksts #47


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.11.03
Kur: Rīga/Bauska/Jauncodes Fed./Humpalu veikals



CITĀTS(Vespertilio @ 04.01.2009 21:53) *
Jautājums tiem, kas izlasījuši "Breaking Dawn" - vai sižeta pavērsiens saistībā ar Džeikobu nelikās kaitinošs?

lūk manas domas par šo jautājumu:
Tas, ka Džeikobs imprintējās ar Nessiju, man personīgi likās kā normāls sižeta atrisinājums, drīzāk kaitinoša šķita pati Nesijas esamība šajā visā grāmatā.
Ja tā padomā, kā grāmata būtu beigusies, ja Džeikobam nebūtu kamī imprintēties? vieglākajā variantā tā būtu bijusi Lea, vai vienalga jebkura Kviljūtu meitene, bet tādējādi ar Nessiju turpinās ideja, ka Džeiks mīl Bellu, un ka kaut kur mistiskos likteņa līkločos tam tā bija jānotiek, tikai Džeikobs pastiedzās ar laiku, un iemīlējās vispirms savas mīļotās mātē. protams, tas viss ir slimi, bet, hmmm, kas tieši Breaking Dawn nebija slimi?
man vis vis vis kaitinošākais šķita pavērsiens ar palikšanu stāvoklī, bet no tā laikam nevar izvairīties, jo par ko tad būtu bijusi visa grāmata?
dažbrīd likās, ka Meyere totāli nohaltūrējusi, piemēram, ka svarīgākā daļa - kad Bella ir stāvoklī, tiek rādīta no Džeikoba puses, interesantāk būtu zināt, ko Bella domā, ko viņa jūt, un vēl Edvards, kurš no rakstura viedokļa izšķīst šajā grāmatā, situācijas ir ideālās, bet tās netiek pienācīgi iznestas
vienīgā iespēja šo visu uzlabot ir Meyerei rakstīt ne tikai Midnight Sun, bet arī visas pārējās grāmatas no citu characteru viedokļa, bet es neticu, ka līdz tam laikam es vēl nodarbošosar šo grāmatu lasīšanu un pārlasīšanu
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Simple Girl
iesūtīt 12.01.2009 19:17
1  Raksts #48


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.02.04
Kur: Fata Morgana



man Ziemassvētkos uzdāvināja "Krēslu", jau iepriekš cilvēki man apkārt par viņu jūsminājās (jāpiemin, ka tās visas bija meitenes ap 17). Izlasīju un vēl joprojām nesaprotu, kas tajā ir tik saistošs.? Varbūt vaina ir tajā, ka grāmatu lasīju latviski, un tas jau maina noskaņu (vismaz man).
Man “Krēsla” likās pārlieku salkana. Es nejutu "bailes", "spriedzi". Es nejutu, ka Edvards ir bīstams. Šis mīlas stāsts mani neuzrunāja.
Arī valoda, stils lika vilties - man trūka aprakstu. Simtreiz atkārtot, ka Edvards ir kā statuja mani nepārliecina par viņa skaistumu.
Es biju gaidījusi ko dziļāku (?), domāju, ka šī grāmata apcerēs mūžību, bet kļūdījos.

Sakiet man - kāpēc viņš viņu nesakoda?

Turpinājumus nelasīšu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
(sun)
iesūtīt 13.01.2009 08:25
5  Raksts #49


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.09.06
Dzejnieks 2009



es lasiju Eclipse un smējos ^^
lol, how lame can you get!?Iesist kādam un salauzt roku.?


...
tagad sākšu lasīt breaking dawn.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ledene
iesūtīt 18.01.2009 16:13
Raksts #50


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.04
Kur: Rīga



Nesen sāku Breaking dawn un būšu atklāta - esmu patiesi sajūsmināta, ka daļu ziemas varu aizpildīt šādi - lasot, smejoties, sapņojot, pārdzīvojot.. vispirms gan bija filma, tāpēc aktieri ir iedzīvojušies tēlos, man lasot. Esmu pārsteigta, ka tik daudzus šis stāsts ir aizrāvis. Var jau nojaust, kādēļ, un man vairs nav 14 gadu un es nesapņoju par tik dziļu mīlestību, ko sniedz sapņu princis, bet, tajos gados lasot, patiešām ir iespējams nojūgties, jo dzīvē tā nenotiek un punkts. Grāmatai nav paliekošas kvalitātes literārā ziņā, taču tā ne tikai aizrauj, bet arī sniedz tādu patīkami sapņainu sajūtu..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nephrite
iesūtīt 18.01.2009 17:51
5  Raksts #51


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.06
Kur: Starp dienu un nakti



Atbildot Simple girl,

to var uzzināt, izlasot pārējās grāmatas.

...

Es tikko pabeidzu lasīt visas grāmats un varu teikt, ka ļoti, ļoti patika.

Nezinu, kāpēc.

Man jau vienmēr ir patikušas vampīrainas lietas, piemēram,
filma "Intervija ar vampīru. Vampīru hronikas."


Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elie
iesūtīt 25.01.2009 21:17
Raksts #52


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.01.04



Es ap Ziemassvētkiem aizgāju uz filmu, jo man gribējās redzēt, kas tad ir tā filma, kuras dēļ HP 6. filmu pārcēla par pusgadu (ja vien es kaut ko nejaucu, tad Twilight dēļ to izdarīja). Vienkārši māca ziņkārība.
Pēc filmas noskatīšanās es biju vienkārši sajūsmā. Ne tik ļoti tā mīlasstāsta dēļ, es pat nezinu, kas tieši mani aizrāva, jo jau momentā pēc filmas noskatīšanās es, objektīvi spriežot, sapratu, ka tas ir vienkārši kārtējais spiedzošo meiteņu gabals, aktieris Roberts Patinsons dara savu un pats sižets jau arī tāds diezgan intriģējošs.
Es aizgāju mājās un pavadīju viarākas stundas meklējot visu iespējamo par šo filmu internetā. Tad es, protams, uzzināju par autori, par grāmatām, par visu pārējo.
Es nekur Latvijas grāmatnīcās nevarēju dabūt šo grāmatu steidzami, un es ļoti gribēju iespējami ātri sākt lasīt, tāpēc es izdarīju šausmīgu lietu un sāku lasīt šīs grāmatas e-book veidā, mierinot sevi ar domu, ka drīz, kad parādīsies grāmatnīcās, nopirkšu un turpināšu lasīt tā.
Bet sanāca, ka es 3 nedēļu laikā izlasīju visas grāmatas, tai skaitā tās aptuveni 200 Midnight Sun lappuses, kas pieejamas internetā autores mājaslapā.

Par grāmatām - man tā patiešām patika tikai 1. grāmata. 4. patika, jo gribējās zināt, kā tad viss beigsies, un tie grāmatas sižeta pavērsieni bija visai.. emm.. interesanti.
Man, godīgi sakot, ļoti nepatika Džeikoba tēls. Vienkārši kaitināja tās nemitīgās sarunas ar Bellu, tie nemitīgie, bērnišķīgie centieni dabūt viņu sev par spīti Edvardam un tam, ka acīmredzami Bella mīlēja Edvardu.
Arī Bella ļoti daudz vietās kaitināja ar savu neizlēmību un mīlestību pret Džeikobu, tas bija kaut kā kreisi, lai arī no otras puses kaut kur bija diezgan labi paskaidrots, ka, ja Edvards nebūtu kļuvis par vampīru, viņš jau tagad būtu miris, un tas īstais Bellai būtu Džeikobs. Bet nu tomēr..
Runājot par Renesmee un Džeikobu - es to sapratu vai par to iedomājos jau, manuprāt, tad, kad Bella vēl tikai palika stāvoklī. Tā grāmata vispār bija diezgan paredzama lielākajā daļā lielo sižeta pavērsienu. Bet par Renesmee un Džeikobu - tiešām stulbi, manuprāt. Lai gan piekrītu arī tam, kurš teica, ka citādāk grāmata savā veidā beigtos nelaimīgi, ja Džeikobs neimprintētos nevienā, bet nu labāk būtu viņš to kādā citā Kviluetu meitenē izdarījis vai kādā citā vampīrā, nezinu..


Man laikam vislabāk patika visa Kalenu ģimenīte, galvenokārt Kārlails, Alise, Džaspers un Emets. Tie bija patiesi interesanti tēli. Un, kā jau te kāds minēja, mani arī ļoti ieinteresēja Alises un Džaspera attiecības, tāpat arī Kārlaila un Ezmes - vienkārši fascinēja. Alises un Džaspera gadījumā - gribētos zināt, kā viņi attīstīja savas attiecības, kā Džaspers sarada ar to, ka Alise redz nākotni u.c. Kārlaila gadījumā - kā Ezme tā uzreiz iemīlējās viņā, kad viņa pamodās un saprata, ka ir vampīrs, kā tas viss attīstījās..

Emets vienkārši liekas stilīgs, bet tas droši vien filmas lietekmē, lai arī grāmatā, jo sevišķi ceturtajā, viņa izdarības bija baigi labās.

Tāpēc man ļoti patika Midnight sun - jo tur parādījās, kā visa Kalenu ģimenīte reaģēja uz Edvarda iemīlēšanos cilvēkā, kā viņi uzvedās, kā viņi dzīvoja tad.. Tas bija ļoti forši.

Lai nu kā, es vienalga ļoti gaidu visas filmas, kas vēl būs. Lai arī es vairs sen neesmu vecumā, kad vajadzētu spiegt par Robertu Pattinsonu, mani tomēr šis aktieris šajā filmā fascinē - viņa tēls ir tik spilgts un interesants. Tāpat arī Alises skaistums un Džaspera īpatnības. Un Kārlails filmā ir vienkārši dievīgs.

Nu jā, manas pārdomas..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
euphoria
iesūtīt 31.01.2009 00:47
Raksts #53


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.11.08



Hmm izlasiju beidzot visas 4 grāmatas.

Ko lai saka- nekad neesmu bijusi vampīru vampīru fane- likās tādi baigie fantāziju tēli, uzpūsti, mačiski utt. Tādēļ šinī grāmatā vampīri man patika, jo likās tik.. reāli. Pielāgoti tam, ka viņi varētu reāli eksistēt. Nu vienīgi tā spīdēšana gaismā man likās nedaudz šizīga. Lai gan ideja par to, ka viņi deg saulē un baidās no krustiem arī liekas dīvaina. huh.gif

Mani ļooti kaitināja Edvarda un Bellas pašaizliedzība pārākajā pakāpē. Es tiešām lecu pāri tām vietām, kurās viņi mēģināja pārliecināt viens otru, ka viņi paši ir pie visa vainīgi. Tā dzīvē nenotiek! Mēs visi no sākuma vainojam citus. Tas ir reflekss, vēlāk sākam domāt par ko citu. Tas manās acīs nav romantiski.

Pirmajām trijām grāmatām man konkrēti nepatika beigas. Tādas pliekanas likās. Vīlos un kā vēl. Otrajā grāmatā sākums bija ideāls. Manā gaumē. Man patīk raudamie gabali(neraudāju, bet emocionāli bija gan). Patika, tas cik vienkārši tika uzrakstīti Bellas pārdzīvojumi- jo tās jūtas jau ir vienkāršas.

Esmu lasijusi, ka daudzi saka, ka grāmatā valoda ir pliekana, bet šada tipa grāmatām vaig sarežģītu valodu? Šaubos. Mani saistīja vienkāršā valoda, jo stāsta jau pats par sevi bija vienkārš, ko tur daudz sarežģīt? Bez tam grāmata ir par pusaudžiem un temēta pusaudžu auditorijai, viņi arī vislabāk uztver vienkāršu, bet emocionālu stāstijumu.

vislabāk patika pēdējā grāmata- sen nebiju tā smējusies. Jakobs kā tēls mani nesaista, bet viņa domāšana bija uzrakstīta tipiskajā pusaudža domāšanas veidā, kāds viņš bija. Nodaļu nosaukumi bija ideāli. Beigās gan vīlos, jo nevienu nenogalināja un pat nebija īstas cīņas- man prasijās kāda svarīga varoņa nāve. Tiešām.

Mani fascinēja Volturi klans- interesanta ideja, un diezgan loģiska. Grāmatā vispār bija daudz interesantu teoriju, man sevišķi patika par vampīriem "veģetāriešiem". smile.gif patīkami, ka kāds popularizē nevardarbību un arī smēķēšana nekur nebija, vēl viens cepums šai grāmatai. smile.gif

Kopumā: bija patīkami pavadīts brīvaisa laiks no sesijas. Interesanta grāmata, nenožēloju, ka izlasiju. Nav šedevrs, atzīstu, bet izklaide laba smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
vasara
iesūtīt 31.01.2009 01:44
Raksts #54


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.06.07



pašlaik lasu Eclipse. iepriekšējās divas jau izlasīju. baigi labās. sen nebiju lasījusi grāmatu, kura tā aizrautu. un riktīg vieglā angļu valodā vēl rakstītu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
~SweetIrony~
iesūtīt 31.01.2009 03:41
Raksts #55


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.07.05
Kur: Ledusskapī pie gurķiem!



Par to, ka eksistē tāda grāmata un filma "Twilight" kaut kur medijos jau biju manījusi, bet īsti nezināju par ko tad tā ir. Tad nu grāmata sasniedza arī manu pzaiņu loku un es tiku parauta līdzi.
Sākumā jautāju par ko tad tā grāmata vispār var būt, nu jā divi cilvēki, jaunieši.. kas tad tur tāds var būt - mīlestība - nu jā, noteikti būs kaut kāds LIELAS šķērslis kāpec viņi nu nekādi nevar būt kopā.. pati pie sevis pasmējos,kurš tad mirst, kurš ir uz nāvi slims, nu kamōn kaut kāda fiška tur noteikti slēpjas.. nu ja un tad man pateica - viņš ir vampīrs. Tai brīdī jau bija tāda kā vilšanās - nu ja, skaidrs fantastika kaut kāda kārtējā.

Tad es panācu, ka man atstāsta pus grāmatas saturu, izlasīju pirmo nodaļu un noskatījos filmu un ja godīgi tad filma bija diezgan pārliecinoša [laikam akteru ziņā], ja neesi lasījis grāmatu.
Tad izlasīju visu pirmo grāmatu un jāsaka, ka ja es nebūtu zinājusi par Edvarda "noslēpumu", tad sākums man būtu licies ellīgi garlaicīgs, kaut kur grāmatas vidū atkal nācās sviest grāmatu stūrī, jo cik tad var lasīt par to, cik ideāls un perfekts un superduperskaists ir Edvards, tādā ziņā viņš kā tēls ir uztaisīts pārāk ideāls, tāpat arī viņa varpīrnieciskā daba īpaši nepārliecina.
Par Bellu, nu sen nebiju lasījusi par TIK normālu, lai neteiktu garlaicīgu tēlu, viņai nav ne savu sapņu, ne mērķu, meitene ir tik ļoti atkarīga no Edvarda, ka tas pat ir pilnīgi kaitinoši. Nu bet dzīvē tak nevar izdzīvot no plikas mīlestības vien, [nu ja, bet ```` dzīvot dzīvi, ja var uzreiz kļūt par nemirstīgu vampīru?]. Ļoti kaitina Bellas piedodiet tizlums, neizlēmību vēl varētu piedot, bet tas, ka Edvards viņu nemitīgi glābj ir vienkārši parodija par bruņinieku [vampīru] nevis spožās bruņās, bet ar spīdīgu ādu [jē].

Un tomēr par šo romānu ir dalītas sajūtas, kad kāds pamatīgi kritizē, gribas strīdēties pretī un teikt, nu nē, nav jau nemaz tik traki, lasīt var un ja tā, tad lasīt pat ĻOTI gribas, bet kad kāds cits par "Krēslu" ir pārākajā sajūsmā gribas kritizēt un teikt, ka nekā diža jau tur patiesībā nemaz nav.

Pagaidām samierinos tikai ar vienu izlasītu grāmatu, no spoileriem pat cenšos sevi nesargāt, jo kāda jēga, tāpat visa grāmatas darbība nepārsteidz [varbūt vienīgi man ļoti kreatīva likās vampīru beisbola aina un Kulenu ģimenīte kā tāda], nu tagad kad vismaz mēnesi neesmu grāmatai ķērusies klāt šķiet, ka neaizķēra, bet zinu, ka ja iesākšu lasīt otro, nevarēšu atrauties, tāpēc atlieku to brīdi pēc iespējas vēlāk, jau pirmo grāmatu nācās izlasīt pa diviem vakariem, jo redz garumgara rinda vēl aiz manis gaidīja grāmatu.

Teikšu vien, ka piekrītu līdz šim visam iepriekš rakstītajam, gan skarbajai kritikai, gan arī tam, ka par spīti "Krēslas" daudzajiem trūkumiem, to vienalga gribas lasīt vēl un vēl.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
harijs
iesūtīt 12.02.2009 00:57
Raksts #56


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.05
Kur: Tuwumaa..:)



Jāatzīst protams ka nekā īpaša Twilight sērijā pašā par sevi nekā nav, vien tas, ka autore aizskar emocijas, kuras sevī glabā, ir glabājis, vai vēlas glabāt vairums cilvēces. Autore aizskar morālas un emocionālas vērtības kas nepadara mūs vienaldzīgus. Tas arī ir grāmatu stūrakmens. Tie kas lasa literatūru ar mērķi izklaidēties tajā adradīs daudz interesantu un neaizmirstamu momentu, ne tikai Alice is so cute, savukārt tie kas no literatŗas prasa ko vairāk - nekad nesapratīs kas tajā visā var tik ļoti pievilkt smile.gif

Es piederu pie pirmās daļas, es grāmatas spēju aprīt nesagremojot katru zemtekstu, līdz ar to es šo sēriju uzskatu par komerciālu veiksmi, ne ļauj velti autore teica ka sestā grāmata būšot tad grin.gif kad jaunajai porsche radīsies morāls nodilums grin.gif grin.gif

Viss ko man gribas lai citi zin - šīs grāmatas tiešām rauj uz velna paraušanu. Izlasiju visas 4 divu dienu laikā angļu valodā un nejūtos zaudējis ne minūti no savas dzīves, drīzāk ieguvis grin.gif

Viennozīmīgi laba grāmat ko ir vērts iegūt savam bibliotēkas plauktam. Esmu izlasijis visas četras pirmās grāmatas un grēkojis internetā novelkot piektās manuskriptu ar pirmajām 12 nodaļām (pavisam plānotas 25) un varu teikt tikai to ka ššis grāmatas ievelk sevī gluži kā melnais caurums grin.gif

Šo rakstu rediģēja harijs: 12.02.2009 00:51
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 12.02.2009 19:37
Raksts #57


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Izlasīju. Visu. Tas, kas sākumā pašai sākas ar lielu interesi, kušanu un visu pārējo, kas pienākas tipiskam, tizlam fangrillismam, beidzās ar "yeah, ok. Wateva" sajūtu. Jāatzīst, vienīgā no grāmatām, kas patiesi piesaistīja, bija pirmā. Pārējās ar katru nākamo patika aizvien vairāk. Otrajā grāmatā kaitināja fakts, ka Edvards jau pašā sākumā pazūs un rakstniece attīsta Bella+Jacob līniju. Pārāk ilgi tas vilkās un mani krietni vien nokaitināja.
Trešā bija nu...jā. Ok, šajā ir daudz jauku citātu par Alice, kas ir mana mīļākā varone šajās grāmatās. happy.gif Vēl joprojām atceros, ar cik lielu baudu lasīju to nodaļu, kurā Jaspers stāstija par sevi un to, kā saticis Alici. : "She walks in, looks at everybody like she would know them and asks, wich room she can move into." Ok, tas nav tiešais citāts, bet tiešo jau arī vairs neatceros. Vēl man ļoti patika vienā no nodaļām uz beigu pusi, kurā Bella jau atklāja, kas ir persona, kura ielauzusies viņas istabā, citāts par Alici: "She was translating the battle hymn of republic into arabic. When she finished that she moved to korean sign language." Bet kopējais plots šķita vājs un šie mazie citāti reāli ir labākais, ko es šajā grāmatā saskatīju.
Pēdējā. Nu galīgi nepatika. Nācās gandrīz ar varu piespiesties izlasīt visas tās "uci-puci" salkanības pirmajā daļā. Kad sākās viss no Jakoba skatu punkta, jutos glābta un viss atkal gāja raiti uz priekšu. Man patika ielūkoties viņa prātā un domāšanā, kā arī izprast labāk viņa biedrus. Secinājums- Bella+ Jacobs līnija ir laba tikai no paša Jacoba skatu punkta, no Bellas tas vnk ir tizli. happy.gif
Beigas. Kaut kā...nekā. Labi, Irina nomira, bet tas man šķita tiešām nekādīgi. Es protams saproti rakstnieces velmi pasargāt savus varoņus, bet tas jau bija pārāk Merī-sjūiski, kad Bella īsā laika periodā apguva to savu aizsargbarjeras spēju un varēja pasargāt visus no uzbrukuma. Es gribēju ko varenāku, kādu kautiņu riktīgāko, ko tādu. Un pusi no Volturi vnk beigtus. happy.gif Jā, viņi man tā īpaši iepatikās, jo īpaši tas brālis un māsa(kuru vārdus es pat nepacentos iegaumēt) vienam no kuriem bija spēja palaist kkādu migliņu un otram- nodarīt fiziskas sāpes, čakarējot prātu.

Kopējais iespaids- var lasīt, bet nekā diža nesaskatu.

Pievienojas "Twinkles- the saga of the sparkling vampires" ne-fanu pulciņam.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lēdija Čaterleja
iesūtīt 13.02.2009 19:19
Raksts #58


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.07.07
Kur: Rīga



esmu izlasījusi visas 4. daļas
Pirmā un pēdējā ļoti ļoti. Laikam jau tas vairāk sirsniņdienas iespaidā, jo parasti neaizraujos ar mīlasstāstu lasīšanu.
Un jā, vampīri wub.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
pekene
iesūtīt 15.02.2009 17:38
Raksts #59


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 18.11.03
Kur: starā par dzīvi



Jā, nu, es neesmu vampīru fane ermm.gif.
Scratch that, es nebiju vampīru fane grin.gif. Nekad tādas vampīru lietas nav šķitušas fascinējošas. Līdz šīm grāmatām.
Vakar vakarā izlasīju līdz galam BreakingDawn, un esmu sajūsmā happy.gif. Vēl joprojām. Ļoti, ļoti patika atšķirīgie vēstījuma stili Bellas un Jacob stāstījumos. Vēl ļoti patika, ka spēju sevi asociēt ar gandrīz katru no tēliem. Viegli iejusties viņu ādās un saprast viņu izvēles.
Daudz smieklu, mazliet asaru. Galu galā - ja paskatās no malas, ar mierīgāku prātu - jēziņ, tīrais siers! Nenormālākās klišejas un neizmērojams absurds, īpaši 4ās grāmatas book2 beigu daļā. Fantastiski, aizraujoši, saistoši.
Liek ticēt mīlestībai un laimei smile.gif.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
(sun)
iesūtīt 15.02.2009 19:43
5  Raksts #60


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.09.06
Dzejnieks 2009



Es būšu lakonisks - es kizlasīju visas, un ta pa īstam patika tikai 4. - BD, un tāpati tikai dēļ tā, ka Bella nomira.
Damn it, e to biju Tā gaidījis.
Un man baigi FUJ likās Bellas paškontrole.Like - oh, human, nevermind.
BTW, tur bija sekss, tur bija asinis, un man patika.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

5 Lapas V  < 1 2 3 4 5 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 29.03.2024 01:24