Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Mirt... vai tomēr nē..., ka tad isti ir?
Dvēselīte
iesūtīt 25.04.2004 02:02
Raksts #1


Loveless
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.04
Kur: playing the hydrogen sonata
Oriģinālākā pareģojuma autore



palasot postus un vairak iepazistot forumu esmu nonakusi pie secinajuma, ka taisnība vien ir par to pusaudžu noslieci uz drūmām domām par nāvi. "Let me die" or "just let me go.." ir daži no piemeriem tostarp viens no šiem ir manis pašas... paradoksāli... domas "mani jau neviens nesaprot" vai "es nevienam neesmu vajdzigs... es varetu nospragt un neviens to pat nepamanītu" ir tikai minimāls ieskats cilveka, tagad respektivi pusaudza domu gaitaa. lai ari ka to negribetos noliegt ta ir, zinu no savas pieredzes...

bet ka tad isti ir? ja tev tagad butu dota iespeja izveleties - pamest visu, nimirt, pieradit, ka tev taču bija taisnība, tu taču viņu brīdināju, ka iesi pakārties... un iespēja dzīvot... turpināt dzīvot kā līdz šim, bet mainīties, nevis ar kada palidzibu bet pasa spekiem... vai tev pietiktu drosmes atteikties no visa unspiita vaditam nomirt??? vai tomer tu dotu priekroku dzives turpinajumam???

Šo rakstu rediģēja Dvēselīte: 25.04.2004 02:03
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
5 Lapas V  < 1 2 3 4 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
Grims
iesūtīt 26.04.2004 21:47
Raksts #21


Nazgûl
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Tieši aiz tās izkapts, kas ir atbalstīta uz tava pleca.



Mani pie pesimistiem pieskaitījāt huh.gif
Nu vienalga pie kuriem, varat tūlīt atskaitīt nost, mans viedoklis pamatīgi ietekmējas no garastāvokļa, un vispār es jau te tikai tā filozofēju innocent.gif
Kas attiecas uz godājamo Mr. Martinu, tādus kuri stāsta kā viņi tūlīt ies kārties takš neviens neņem nopietni!
Ā, un tad vēl par bailēm novelties no kādas augstas ēkas. Man parasti ir bail nevis no tā, ka es varētu nokrist, bet gan no tā, ka es varētu nolekt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Alise
iesūtīt 27.04.2004 20:58
Raksts #22


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.03.04
Kur: Rīga-Limbaži



Man liekas, ka tie cilvēki, kas apgalvo un katru dienu skandina, ka viņi grib nomirt, ka neviens par viņiem nedomā un kāda no dzīvošanas vispār jēga... iešu un labāk pakāršos... uzskatu, ka cilvēks mēģina sev pievērst uzmanību. Ja neviens viņam nepievērsīs to uzmanību, viņš ies un mēģinās sev padarīt galu, bet viņam būs tā cerība, ka vēl kāds par viņu atcerēsies un atnāks viņu izglābs. Ja kāds tiešām grib izdarīt sev galu, tad viņš pilnīgi nevienam to nav teicis un arī pirms miršanas neatstāj nekādas ziņas... varbūt tu pirms puss stundas ar viņu kopā smējies, bet kad izšķīrāties, lai ietu katrs uz savu māju, viņš pēkšņi izdomāja, ka viņa dzīve ir galīgi garām... un pēc kāda laiciņa viņu atrod pakārušos. tas pēc manām domām ir īsts pašnāvnieks... cilvēks, kas nevienam par savu nāvi nestāsta.
Domāju, ka tas kurš grib padarīt sev galu ir mazliet vājš cilvēciņš, viņš nevar tikt ar sevi kārtībā un arī ar visu apkārtējo pasauli... neviens viņam nepalīdz, tā viņam liekas, un tieši ar to viņš netiek galā... viņš sev daudz ko pārmet un arī visiem citiem, bet tas neko nepalīdz, tādēļ viņš izvēlas to vieglāko ceļu, kur nevajag domāt par savām problēmām un savu nevarēšanu... vienmēr taču ir vieglāk visu pamest un atstāt, nekā pabeigt līdz galam... bet šai dzīvē liekas ir iekārtots tā, ka tomēr labāk ir, ja tu cīnies līdz galam... tās ir manas domas... un es nezinu, vai ar kādu man tās sakritīs...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grims
iesūtīt 27.04.2004 22:16
Raksts #23


Nazgûl
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Tieši aiz tās izkapts, kas ir atbalstīta uz tava pleca.



Nedomāju, ka dzīvē vienmēr labākais ir cīnīties līdz galam. Iedomājies, ka esi gadus 80 veca (brrr), tev ir 10 dažādas hroniskas slimības, kuru dēļ rij desmitiem tablešu katrā ēdienreizē. Tavs vecais jau ir atdevis galus, tavi bērni un mazbērni apciemo tevi reizi mēnesī vai divos. Ar savu niecīgo pensiju tu knapi velc dzīvīti.
KĀDA VELNA PĒC TĀ DZĪVOT?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
sinda
iesūtīt 28.04.2004 23:18
Raksts #24


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.11.03
Kur: pie datora



bāc,
man jau apnikušies tie banneri un avi ar tiem banālajiem uzrakstiem getlost.gif
````, ````, ````, es gribu mirt, ````, ````, ````.... grin.gif
tas ir STULBI!
es varu kaut ko ieteikt, tā, ka jums vairs negribēsies taisīt pašnāvību... grin.gif
1. iedomājies, kā tu guli zārkā huh.gif
2. iedomājies, kā tavu ķermeni saēd tārpi sick.gif
3. tu nekad netiksies ar cilvēkiem, kas tev ir dārgi&mīļi... crying.gif
nu nē, pašnāvību es netaisītu...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
eziic_miglaa
iesūtīt 29.04.2004 12:04
Raksts #25


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 23.02.04
Kur: miglaa runaajoties ar balto zirgu... vai arii pie laaciisa skaitot zvaigznes, eedot ievaariijumu un dzerot teeju... vai arii raadot puucei celu uz attieciigo kliiniku...



nu kuro reizi man jaatkaartojas (vispaar man liekas, ka sis pavediens, tikai citaadi noformuleets jau sen figuree), ka

dziiviiba - ta ir dziives lielaakaa veertiiba. dziiviiba par veertiibu padara muus pasus.
un mirt un to zaudeet?
ne par kaadu cenu nedariisu to no briiva praata
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dvēselīte
iesūtīt 29.04.2004 14:00
Raksts #26


Loveless
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.04
Kur: playing the hydrogen sonata
Oriģinālākā pareģojuma autore



viss man ir gana... kad dabusu savu kompi nonmainisos uz kadu jautraku noti... nu varbut... neskatoties uz visam hui... kas notiek dzive tacu ir forsa.... DZIVE RULZZZZZ.... un ejiet visi ieskrieties kas domaa par navi (nu tas attiecas ari uz mani kad es par to domaju getlost.gif)... kamoon ara tacu ir saule, apkart dzeki, muzika, hokis... utt utt... dzivojiet ... dzivosim... es jau nu noteikti
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grims
iesūtīt 29.04.2004 14:46
Raksts #27


Nazgûl
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Tieši aiz tās izkapts, kas ir atbalstīta uz tava pleca.



Ko nu stresojat? Es te nemanu nevienu, kas taisītos drīzumā atdot galus.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Alise
iesūtīt 29.04.2004 21:52
Raksts #28


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.03.04
Kur: Rīga-Limbaži



CITĀTS(Lord Vampire @ 27.04.2004 22:16)
Nedomāju, ka dzīvē vienmēr labākais ir cīnīties līdz galam. Iedomājies, ka esi gadus 80 veca (brrr), tev ir 10 dažādas hroniskas slimības, kuru dēļ rij desmitiem tablešu katrā ēdienreizē. Tavs vecais jau ir atdevis galus, tavi bērni un mazbērni apciemo tevi reizi mēnesī vai divos. Ar savu niecīgo pensiju tu knapi velc dzīvīti.
KĀDA VELNA PĒC TĀ DZĪVOT?

Nu bet tad kuri ir tie gadi, pēc tavām domām, kuru dēļ ir vērts dzīvot... man var būt 20, 30, vai 40 gadu un es knapi galus varu vilkt kopā... tad rodas jautājums.... Kam tad vispār ir tā jēga...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grims
iesūtīt 30.04.2004 10:06
Raksts #29


Nazgûl
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Tieši aiz tās izkapts, kas ir atbalstīta uz tava pleca.



20 30 un pat 40 gados, tev vēl ir visas iespējas savu dzīvi vērst par labu, ko iesākt 60 70 un 80 gados, ja līdz tam nekas liels nav iespēts nespēju iedomāties.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
zuu
iesūtīt 30.04.2004 12:36
Raksts #30


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.11.03
Kur: pagulte



mni netraucee tie "Death" paraxti & banneri tikai mnpraat vislaik runaat par mirshanu ir dumji.dziive ir tikai viena (nu ja neticam naakamajaam dziiveem) un shis mums dotais iisais laix jaaizbauda.man nekad i naw naakusi doma par pashnaawiibu.tiesa no maajaam gan man i gibeejies aibeegt...bet nu tie kas taisa pashnaawiibas manupraat i gļēvi cilweeki kam iekshaas naw gariigaa speeka.vai tieshaam naave buutu risinaajums?nedomaaaju viss... rolleyes_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grims
iesūtīt 30.04.2004 14:30
Raksts #31


Nazgûl
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Tieši aiz tās izkapts, kas ir atbalstīta uz tava pleca.



Grrr, vai ir izveidota tā ignore poga un visi mani ignorē? Kā rādās es esmu vienīgais, kurš aizstāv pašnāvniekus, bet neviens manī neklausās.
Pašnāvība var būt vienīgais atrisinājums, ir gadījumi, kad alternatīva ir lēna un sāpīga nāve.
Ja nekad neesi domājusi par pašnāvību varu tevi tikai apsveikt, vairāk mums vajag tik pozitīvi domājošu cilvēku, taču katram kādreiz uznāk melnie, un ja dzīve ir tik draņķīga, ka tie ir katru dienu, bez neviena saulstariņa nepārredzamajā mākoņu jūrā???
Protams dzīve ir jāizbauda, taču ne visiem vispār ir tāda iespēja, ja cilvēks ir kropls, nabadzīgs, sabiedrības atstumts... tu domā, ka tādā situācijā pati izturētu???
Netiesā tos kurus tu nesaproti!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kedriks
iesūtīt 30.04.2004 15:14
Raksts #32


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



Nu man ar zināmā vecumā uzmācās domas par nāvi un kā būs kad visi stāvēs ap zārciņu un domās, jā "cik viņš tomēr neslikts bija, bet mēs mūlāpi nenovērtējām šo dzīves laikā"...ir jāpanāk lai dzīves laikā visi domā ka "šamais ir neslikc" laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dvēselīte
iesūtīt 30.04.2004 23:26
Raksts #33


Loveless
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.04
Kur: playing the hydrogen sonata
Oriģinālākā pareģojuma autore



banzaaaai vai nee, bet katrs parcieš šo periodu Kedrik silent.gif... uznak tev piemeram mamma neiedeva kabatas naudu... nu viss... jaiet karties w00t.gif... cauri ir... dzive ir gala jo nedabuju savus iekarotos auskarus... mulkibas, jau nakamja diena tu esi gatava lekt gaisa no ta ka miljums tevi sabučoja... paradoksali (ka man patik lietot so vardu), bet ta ir... kamer cilveks izaug, klust nosvertaks, domas nosliecas viena konkreta virzienaa... lidz tam paiet ilgs laiks
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Alise
iesūtīt 01.05.2004 08:29
Raksts #34


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.03.04
Kur: Rīga-Limbaži



CITĀTS(Lord Vampire @ 30.04.2004 10:06)
20 30 un pat 40 gados, tev vēl ir visas iespējas savu dzīvi vērst par labu, ko iesākt 60 70 un 80 gados, ja līdz tam nekas liels nav iespēts nespēju iedomāties.

un tad sanāk ka man 50 gados jātaisa pašnāvība???? huh.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grims
iesūtīt 01.05.2004 08:40
Raksts #35


Nazgûl
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Tieši aiz tās izkapts, kas ir atbalstīta uz tava pleca.



AAAAAAAARGH!!!!!!!!!!!!
ES KAUŠOS, BĻĀVIENS, ES KAUŠOS!
ES NEVIENAM NEIESAKU TAISĪT PAŠNĀVĪBU ES TIKAI IZSAKU SAVU VIEDOKLI, KA JA DZĪVE IR VĀJPRĀTĀ DRAŅĶĪGA UN TEV JAU IR PĀRI 50 ĻOTI IEPĒJAMS KA TURPMĀK TIKAI PALIKS SLIKTĀK, TĀDĒĻ ES UZSKATU KA TĀDĀ GADĪJUMĀ VAIRS NAV VĒRTS DZĪVOT


Šo rakstu rediģēja Lord Vampire: 01.05.2004 08:41
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Alise
iesūtīt 01.05.2004 08:45
Raksts #36


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.03.04
Kur: Rīga-Limbaži



sorz.... es nebiju domājusi tā... ka tu itkā kautkam liec taisīt pašnāvību... bet mans grib saprast... kas šobrīd ir ļoti grūti izdarāms... pēc 50 gadiem nav vērts dzīvot....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grims
iesūtīt 01.05.2004 08:55
Raksts #37


Nazgûl
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Tieši aiz tās izkapts, kas ir atbalstīta uz tava pleca.



AAAAAAAAAAARGH!!!!!!
Ja dzīve ir vājprātā draņķīga
Ja tev ir 50 un tu ar dzīvi es apmierināts/a, tad viss ir ok, nav vērts dzīvot, ja esi galīgā ***-bezpajumtnieks, smagi neārstējami slims, vai sēdi uz adatas jau pāris gadu-kaut kā tā.

<raksts cenzēts un rediģēts>

Šo rakstu rediģēja Reiki: 23.05.2004 12:32
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Alise
iesūtīt 01.05.2004 09:26
Raksts #38


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.03.04
Kur: Rīga-Limbaži



aaa.... nu skaidrs... grin.gif Sorry... ka lieku tev dusmoties... mans tā negribēja.... happy.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kedriks
iesūtīt 01.05.2004 15:17
Raksts #39


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



Vienkārši ir savu dzīvi vērts nodzīvot tā, lai pašam būtu prieks un apmierinājums, ka tas nav bijis zemē nomests laiks! Un iesaku laiku pa laikam atskatīties uz to, kas tad ir izdarīts un tad postot te visādas muļķības! wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Romija
iesūtīt 01.05.2004 15:56
Raksts #40


Piedalās Bezgalvju medībās
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.04.04
Kur: online
Fotogrāfs 2007



Nomirt paspēsiet vienmēr, jo dzīvs neviens nav pārāk ilgi palicis... Bet dzīvot...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

5 Lapas V  < 1 2 3 4 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 24.04.2024 04:48