Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Karma..
iMiS™
iesūtīt 22.05.2005 13:00
Raksts #1


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.05.05



Gandrīz ikviens jau zin, kas ir Karma....!Tas pieder pie Teozofijas uzskatiem[Vārds Teozofija radies no grieķu valodas vārdiem "Theos"(dievs) un "Sophia"(gudrība]...

Karmas likums darbojas gan visumā, gan katra atsevišķa cilvēka dzīvē, nodrošinot dabisku taisnīgumu, atbilstoši kuram cilvēkai paši ir savu prieku un bēdu iemesls.Augstākā līmeni'tiek uzskatīts, ka doma ir taustāma, un tāpēc katra doma un katra darbībaietekmē gan citus cilvēkus, gan apkārtējo vidi, iraisot kosmiskas sekas....!Karma ir kā bumerangs, kas vienmēr atgriežas pie tevis...!Ja tu darīsi citam labu - labais arī piemeklēs Tevi, ja darīsi sliktu vai melosi - tev pašam neveixies, un citi melos Tev...!
Vai kāds ir kādreiz ar ko tādu saksāries, vai jūs tam ticat...?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
 
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 17)
Hikari
iesūtīt 30.05.2005 12:57
Raksts #2


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Karma ir kas stipri līdzīgs liktenim. Tas ir cēloņu un seku likums. (viena fdarbība noved pie citas) Mjā, es ticu, ka eksistē karma, jo to var novērot ikdienas dzīvē.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
zuzee
iesūtīt 30.05.2005 15:42
Raksts #3


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.10.04



Pareiz, ka es ticu... taa tach nebuutu es ja neticeetu...

CITĀTS
what goes around, comes around,what goes up , must come down.. its call karma baby and its goes around
by alicia keys cool.gif

Karma ir taas visapkartejosh likums.. sods...SEERGA
baidies...
Nu taa ir.. ja tu nodari ko sliktu otram, tas naak atpakalj.. da vienalga, kaa bet naak cool.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 30.05.2005 16:33
Raksts #4


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



CITĀTS(Rowenny @ 30.05.2005 13:57)
Karma ir kas stipri līdzīgs liktenim. Tas ir cēloņu un seku likums. (viena fdarbība noved pie citas) Mjā, es ticu, ka eksistē karma, jo to var novērot ikdienas dzīvē.
Kur tieši?

Man karma ir aptumšojusies, čakra saplīsusi, utt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
subito
iesūtīt 30.05.2005 21:53
Raksts #5


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.09.04



Katram sava karma,
Katram sava čakra.

Šitos jēdzienus var staipīt un grozīt, kā katram labāk patīk.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kedriks
iesūtīt 31.05.2005 14:10
Raksts #6


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



Nu rietumos šie termini ir mīļās teozofijas dēļ tā apvazāti, ka riebjas. Turklāt viņi ir izrauti no savas dabiskās vides - hinduisma un budisma. Eiropiešiem protams, tā ir tikai vienīgi viena sasodīta modes lieta, kas ik pa laikam mainās un ik pa noteiktam laikam tās atgriežas. Tagad baigi reklamē hatha jogu, lai jaunie biezie sporta klubi varētu nopelnīt lielāku piķi no visādām biezo sievām...wacko_a.gif Iepriekšējais uzplūds tai bija 60-tajos gados. Septiņdesmitajos PSRS nāca iekšā karate ar baiso slepenības auru apkārt...tagad te vienlaik visi ņēmās ar fen-šui...wacko_a.gif jāgaida kas tagad būs tālāk...

Ja nu vienīgi slikta karma un nelāgs fenšui ļaus to sagaidīt! laughing.gif rolleyes_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lauwinja
iesūtīt 31.05.2005 15:58
Raksts #7


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.05.05
Kur: tur, kur jūs nekad nebūsiet...



nu nez...es nezinu kas īsti esmu...laikam kristiete...tā karma -nu nez....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sapņu Teātris
iesūtīt 31.05.2005 16:20
Raksts #8


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.09.04
Kur: The Hellsing Mansion



Karma ir tikai vaards...Svariigi ar ko saistaas shis vaards...Pliks vaards karma nav nekas...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Maxwels
iesūtīt 31.05.2005 18:28
Raksts #9


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.10.04



CITĀTS(Hellsing-The Alucard @ 31.05.2005 17:20)
Karma ir tikai vaards...Svariigi ar ko saistaas shis vaards...Pliks vaards karma nav nekas...
*

Vienkārši vārds "karma" jau tāpēc vien, ka tāds austrumniecisks, var saistīties ar kaut ko perversu... grin.gif Tāpat kā vārds "kaifs". Kaut gan tā jau nav šī pavediena tēma. Eh, ko es te...? unsure_a.gif
Karmai it kā ticu, it kā ne. Vispār pie karmas jau var uzskatīt arī teicienu, ko kādreiz vien gadās dzirdēt whistling.gif : "Nu, nu, nedari tā, Dieviņš sodīs!" grin.gif Vispār kaut cik karmai jau ticēt var. Bet šai kosmiskajai kārtībai var būt arī viens izskaidrojums - zemapziņa. Arī neveiksmes - atrisinājums varētu būt zemapziņa un sirdsapziņa. Piemēram, šodien boulingā gribēju, lai draugs (uFly grin.gif ) nomet šķībi, kas arī notika. Tikai lieta tāda, ka es pēc tam pats arī nometu garām. Prikols tāds, ka tas gadījās mums abiem otrādi, viens otram ļaunu vēlot. Vispār, manuprāt, karma pastāv... mūsu zemapziņā...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sapņu Teātris
iesūtīt 31.05.2005 18:33
Raksts #10


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.09.04
Kur: The Hellsing Mansion



CITĀTS
Vienkārši vārds "karma" jau tāpēc vien, ka tāds austrumniecisks, var saistīties ar kaut ko perversu...  Tāpat kā vārds "kaifs". Kaut gan tā jau nav šī pavediena tēma. Eh, ko es te...?

Tas atkariigs no samaitaatiibas pakaapes...Es tur neko perversu nesaskatiiju,liidz tu man pateici...
Tas bija domaats,nu,kaa taad chaula bez serdes...Vnk taads eksistee,bez noziimes...
Tieshi tas pats ir ar karmu...ja to vnk ta piesauc,kaa tu teici,dievinjsh sodiiis,tai nav noziimes...
Jaa ietver sevii,ko svariigu,tev svariigu,taa jau ir cita lieta...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
melany
iesūtīt 01.06.2005 07:37
Raksts #11


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.05.05
Kur: uz Zemes es lidoju apkaart, kad sapnjoju...



Es tam ticu, jo kaut kad sen gribeeju atriebties (to arii izdariju) bet peectam man pashai neveicaas. Es ticu principam: ja tu dariisi citiem sliktu, tad tev pasham buus slikti, bet ja labu-tad tev buus labi. rolleyes_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Riame
iesūtīt 14.06.2005 11:29
Raksts #12


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 31.08.04
Kur: Es esmu nekur, nekad un necikos...



Es savā dzīvē esmu bieži novērojusi karmas ioedarbību... whistling.gif
Piemēram, ja Tu samelo un tas ar laiku nāk gaismā un Tev ir lielas nepatikšanas... silent.gif
Takā- dzīvē karmu ir ļiti viegli novērot.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
spāre
iesūtīt 14.06.2005 11:45
Raksts #13


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.05.05
Kur: kaut kur tepat



man ir tādas aizdomas, ka man ir visai slikta karma, šajā dzīvē es centīšos to mainīt, kaut vai mazdrusciņ whistling.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Fijusska
iesūtīt 15.06.2005 12:51
Raksts #14


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.08.04
Kur: Limbaži
Tulkotājs 2006



Man liekas, ka lai cilveks ar savu akrmu varetu sastapties, vai izznat to, tur jabut baigam fanatiķim, jasez kau kur zalite,jadoma apr dizvi, utt.... blink_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
spāre
iesūtīt 15.06.2005 13:06
Raksts #15


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.05.05
Kur: kaut kur tepat



fijusska, ar karmu nevar sastapties tā, kā tu to domā
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Demagogs
iesūtīt 15.06.2005 13:45
Raksts #16


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.11.04
Kur: ? Pasaule



CITĀTS(Maxwels @ 31.05.2005 19:28)
Piemēram, šodien boulingā gribēju, lai draugs (uFly grin.gif ) nomet šķībi, kas arī notika. Tikai lieta tāda, ka es pēc tam pats arī nometu garām. Prikols tāds, ka tas gadījās mums abiem otrādi, viens otram ļaunu vēlot. Vispār, manuprāt, karma pastāv... mūsu zemapziņā...
*
karma manā dzīvē. laughing.gif nedari citam ļaunu, tad tev nedarīs. lai gan šis teiciens nav īsti korekts, viss ir atkarīgs no cilvēka tikumiem un netikumiem - ne vienmēr tev atdarīs labu pret labu, ne vienmēr tev atdarīs ar ļaunu pret ļaunu - cilvēks nav paredzams. ja cilvēks tic karmai un ievēro to, iespējams, ka kaut kas mainās viņa dzīvē uz labu, iespējams, ka nē.
vārdu sakot - var ticēt, var neticēt visām čakrām, aurām un karmām. atliek pašam izvēlēties.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Fijusska
iesūtīt 15.06.2005 19:06
Raksts #17


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.08.04
Kur: Limbaži
Tulkotājs 2006



CITĀTS(spāre @ 15.06.2005 14:06)
fijusska, ar karmu nevar sastapties tā, kā tu to domā
*


nu es nedomaju TĀ sastapteis, aci pret aci, vnk uzzinat kau ko vairak par to, izzinaat... nevis ieraudzit.... unsure_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
zuzee
iesūtīt 16.06.2005 15:20
Raksts #18


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.10.04



CITĀTS(fijusska @ 15.06.2005 20:06)
nu es nedomaju TĀ sastapteis, aci pret aci, vnk uzzinat kau ko vairak par to, izzinaat... nevis ieraudzit....  unsure_a.gif
*

Bibiloteekaa ir tuukstoshiem graamatas par sho teemu smile.gif!

Man jaw saak shikst , ka dazhi to jauc ar auru...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 19.04.2024 04:08