Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Mūsi divkājainie draugi..., padomājiet...
Hikari
iesūtīt 01.04.2005 07:33
Raksts #1


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Ziniet, es nesen runāju ar vienu ļoti gudru cilvēku. Viņš man iedeva šādu teoriju ar pierādījumiem:dzīvnieki, mirstot, uzņemas sava saimnieka nāvi kaut kādā veida saimnieku dziedinot... whistling.gif
Lūk arī pierādījums: Manai tantei nomira suns un saslima viņas vīrs ar ļoti smagu slimību, bet izdzīvoja un izveseļojās. Man nomira kaķis un saslima mamma, bet arī viss bija kārtībā. Mammas draudzenei nomira suns un viņa saslima, bet arī tagad viss ir kārtībā. Varbūt jau tā arī ir apstākļu sakritība, taču es par to stipri šaubos.
Kā domājat jūs?! Vai dzīvnireki ko tādu spēj?!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
3 Lapas V  < 1 2 3 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
tiigjeris
iesūtīt 10.04.2005 13:51
Raksts #21


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.12.04
Kur: Dzīvnieku Saietā 90210.



gride, tu gribi teikt, ka kakjim vienalga dziivot vai nee? un zini, tie kurus tu sauc par "dziivnieku paverdzinaatajiem" ir tikai kaut kaadi atseviskji indiviidi... es lieliski apzinos, ko mans kakjis var, un ko nevar... bet atziisti, kaut kaada alergjiska reakcija tavai maasai tomeer bija, ja jau vinja atveseljojaas, kad kakji aizveda... saproti, citaadi vnk nav iespeejams... kaa tad tik daudzi cilveeki dziivo ar kakijiem, un nekaada vaina? starp vinjiem arii es... man tas kakijs jau seshus gadus, un dziiva, kaa redzi, esmu... (by the way, arii slima es neesmu...) un pie tam, shitais kakijs iet aaraa katru dienu, taa kaa tikai nevajag...

un neuzskatu, ka mans kakijs vareetu izdziivot pilniigaa savvaljaa... saproti, ka ja panjem piem tiigjera mazuli un uzaudzina un izmet dzhungljos, vinjsh peec kaada laicinja nomirst badaa, jo vnk nemaak par sevi gaadaat!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Simple Girl
iesūtīt 10.04.2005 16:21
Raksts #22


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.02.04
Kur: Fata Morgana



These ascarides, as their names suggest, parasitize cats and dogs, respectively, and are particularly prevalent in puppies and kittens, because older dogs and cats develop a strong natural immunity to the worms.
Because of the intimate relationship between humans and cats and dogs, these parasites also present a threat of infection to humans.

If pets are infested with parasites, de-worm and keep them outside. You are at a higher risk in contracting worms when pets are allowed indoors. Dogs and cats are host to many parasites that humans can contract. Garlic added to their food will help control some parasites. Animals can spread 240 diseases to humans because of parasites.



taa izlasiet sho un varbut sapratisiet ko es ar visu domaju.... silent.gif

Šo rakstu rediģēja gride: 10.04.2005 16:22
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
alohamora
iesūtīt 10.04.2005 16:41
Raksts #23


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.10.04
Kur: sawā puķainajā istabelē



CITĀTS(gride @ 10.04.2005 16:21)
These ascarides, as their names suggest, parasitize cats and dogs, respectively, and are particularly prevalent in puppies and kittens, because older dogs and cats develop a strong natural immunity to the worms.
Because of the intimate relationship between humans and cats and dogs, these parasites also present a threat of infection to humans.

If pets are infested with parasites, de-worm and keep them outside. You are at a higher risk in contracting worms when pets are allowed indoors. Dogs and cats are host to many parasites that humans can contract. Garlic added to their food will help control some parasites. Animals can spread 240 diseases to humans because of parasites.
taa izlasiet sho un varbut sapratisiet ko es ar visu domaju.... silent.gif
*

patlaban jau saak izskatiities, ka tu centies pieraadiit, ka tu neesi apseesta idiote. tu pati maz saproti, kas tur ir rakstiits??? huh.gif
btw, no cilveeka ne vien paraziitus, bet arii citas meereni naaveejoshas slimiibas vari dabuut. dziivnieki nau biistami. paraziiti ir visur. pameegjini nolaiziit sabiedriskaa transporta rokturi, ta redzeesi, kas notiks. grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
tiigjeris
iesūtīt 10.04.2005 19:49
Raksts #24


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.12.04
Kur: Dzīvnieku Saietā 90210.



tas, ka graamataa rakstiic, kaa no vinjiem var tikt valjaa un izvairiities, nenoziimee, ka katram otrajam dziivniekam taada slimiiba ir... un zini, taarpus veederaa var dabuut arii citos veidos, nevis tikai apmiiljojot savu maajdziivnieku... kaut kur taksh tam dziivniekam taa slimiiba jaadabuu... muus beernudaarzaa baidiija, ka mees dabuusim taarpus veederaa ja eediisim zemi un pirms eeshanas nemazgaasim rokas... es jau nesaku, ka var eest zemi un nemazgaat rokas nesaslimstot, bet man izskataas, ka tevi vnk kaac ir baigi cieshi to iestaastiijis... varbuut pat gjimene, lai tevi nomierinaatu par tava nelaikja kakjiisha iemidzinaashanu... by the way, vai tad tavai maasai bija lentenji vai kas taac?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Burunduks
iesūtīt 10.04.2005 20:59
Raksts #25


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.02.05



Manas mātes draudzenei bija plaušu karsonis, ļoti smags, bet viņa ateicās no došanās uz slimnīcu. Viņas kaķis veselu nakti nogulēja viņai uz krūtīm uz rīta pusi uzlīda skapjaukšā un nomira. Tai vecenei palika labāk jau tās dienas vakarā.
Man pašam bija baigās problēmas ar vēderu, neatceros kas īsti 10 g. atpakļ tas notika. Kaķis man kādas 5 h uz vēdra noglēja ka es pilnīgi stīvs esot palicis (māte teica) pēc kāda laiciņa vēdra sāpēs pārgāja un viss bija OK. Taču kākis gan izskatīgās baigi nošļucis.

Manuprāt ja dzīvnieks savu saimnieku mīl tas ir gatavs viņa dēļ atdod pat dzīvību.

Ar cieņu, Burunduks.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
betty
iesūtīt 11.04.2005 00:03
Raksts #26


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.06.04
Kur: stūris, tāds smuks un glīts. un vispār, neaiztiekams.
Gaismas fotogrāfs



Starp citu par tām infekciozajām slimībām whistling.gif ..
Es savus visus mājdzīvniekus miileeju visus savus dziives gadus bet es neesmu saslimusi un manii nav iekljuvushi nekaadi paraziiti u.t.t tas ir cilvēku pieņēmums vainot dzīvniekus tajā kur peec tam viņi paši ir vainiigi.. meele_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 12.04.2005 14:11
Raksts #27


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



CITĀTS(PrincezZz @ 11.04.2005 00:03)
Starp citu par tām infekciozajām slimībām whistling.gif ..
Es savus visus mājdzīvniekus miileeju visus savus dziives gadus bet es neesmu saslimusi un manii nav iekljuvushi nekaadi paraziiti u.t.t tas ir cilvēku pieņēmums vainot dzīvniekus tajā kur peec tam viņi paši ir vainiigi.. meele_a.gif 

*

Mans mīļais mamuks arī tagad salasījies kaut kādas vecenes sarakstīto grāmatu un tagad pilnīgi paniski baidās no dzīvniekiem. Suņi un kaķi viņai vispār ir...
pinch.gif ill.gif Tapēc , es piekrītu PrincezZz par tām slimībām. Tas ir drausmas.
Patiesībā, visi dzīvnieki ļoti palīdz noņemt stresu un var izglābt dzīvību, mierināt un daudz ko citu labu... wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 12.04.2005 14:13
Raksts #28


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



CITĀTS(Rowenny @ 12.04.2005 15:11)
Patiesībā, visi dzīvnieki ļoti palīdz noņemt stresu un var izglābt dzīvību, mierināt un daudz ko citu labu... wink.gif
Sevišķi bada laikā rolleyes_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lord Fish
iesūtīt 13.04.2005 01:31
Raksts #29


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.09.04



Three times "Urraa" for Shadowstalker.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
tiigjeris
iesūtīt 13.04.2005 14:43
Raksts #30


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.12.04
Kur: Dzīvnieku Saietā 90210.



nu, shadow, kaa nu kursh uztver dziivi... es gan savu kakiju nevareetu apeest, un sunja galju veel ne tik, bet kjiinieshi (vai japaanji whistling.gif ) - mieriigi, un pat speciaali audzee...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 13.04.2005 16:47
Raksts #31


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



CITĀTS(dragon_warrior @ 13.04.2005 14:43)
nu, shadow, kaa nu kursh uztver dziivi... es gan savu kakiju nevareetu apeest, un sunja galju veel ne tik, bet kjiinieshi (vai japaanji  whistling.gif ) - mieriigi, un pat speciaali audzee...
*

Tas man liekas pretīgi, tāpat, kā ēsts zirga gaļu... sick.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Džea
iesūtīt 13.04.2005 16:49
Raksts #32


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.08.04
Kur: Tāpat neatradīsi



Nu man iznaca neduadz savadak.Musu kamits saslima(nevis nomira)ar seniti un mani parnjema iesnas(neciesama lieta)Un ne kamis ne es vel neesam veseli vai ta nav sakritiba
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
miau
iesūtīt 13.04.2005 16:52
Raksts #33


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.12.04



Kaut kas uz šo pusi ir grāmatā "Cāļa zupa dvēselei: kaķu un suņu saimniekiem"

Viens no interesantākajiem stāstiem par šo tēmu bija par kādu kundzi kas pārdzīvoja plaušu vēzi vēlīnā stadijā. Ārsti viņai nedeva vairāk kā pārs dienas, tāpēc viņa tika sūtīta pie meitas. Tā viņa nonāca saskarsmē ar vairākiem kaķiem kas piederēja viņas meitai un ar vienu no tiem viņai radās īpaša saikne. Galu galā viņa pat cēlās lai to pabarotu un neticami, taču galu galā viņa izveseļojās un no vēža vairs nebija ne vēsts. vairs nebija vajadzīga ne skābekļmašina, ne slimnīcas gulta. Nezinu vai šodien ši sieviete vēl ir dzīva, bet pēc šī notikuma sieviete nodzīvoj trīs gadus...

Šo rakstu rediģēja miau: 13.04.2005 16:52
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 13.04.2005 17:29
Raksts #34


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Patiesi fantastiski, neko tādu vēl nebiju dzirdējuis... whistling.gif
Taču, es domāju, ka tas ir pilnīgi iespējams... wink.gif Tā ļoti bieži notiek, jo biēži cilvēks atsakās no dzīves jēgas, viņam nav vērts dzīvot un viņš pieņem savu slimību. Ir zibāmi cilvēki, kuri arī ir bijuši ļoti slimi, taču pieņēmuši, ka viņiem par savu veselību jācīnād, un tagad vēl ir dživi un domā nodzīvot vēl daudzus gadus... whistling.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
miau
iesūtīt 13.04.2005 18:48
Raksts #35


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.12.04



Jā gan, patiesībā nemaz tik bieži kaut ko tādu nevar dzirdēt vai vismaz tam noticēt, taču tas patiesi ir šīs kundzes meitas stāsts. Biju dzirdējusi ka dzīvnieki cilvēkus labi ietekmē, taču nebiju domājusi ka starp cilvēku un dzīvnieku var būt tik ļoti daudz...

"Nekas nav neiespējams, ja sirds to vēlas" happy.gif
Džons Heivuds
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 14.04.2005 07:34
Raksts #36


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



CITĀTS(miau @ 13.04.2005 18:48)
Jā gan, patiesībā nemaz tik bieži kaut ko tādu nevar dzirdēt vai vismaz tam noticēt, taču tas patiesi ir šīs kundzes meitas stāsts. Biju dzirdējusi ka dzīvnieki cilvēkus labi ietekmē, taču nebiju domājusi ka starp cilvēku un dzīvnieku var būt tik ļoti daudz...

"Nekas nav neiespējams, ja sirds to vēlas"  happy.gif
                                                    Džons Heivuds
*

Pilnīgi pareizi, ja jau ir tādi, kas burtiski dzīvi ir gatavi savam mīlulim ziedot... whistling.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
tiigjeris
iesūtīt 14.04.2005 15:09
Raksts #37


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.12.04
Kur: Dzīvnieku Saietā 90210.



njaa... man godiigi sakot nav par to taa iisti sanaacis padomaat, bet kaut arii (laikam iepostoju k ko taad...) esmu teikusi, ka tam iisti neticu, bet laikam iesliigstu dziljaas pretrunaas ( whistling.gif ) , un savu viedokli mainu... man gan nav naacies ar to tieshi saskarties, bet tikuntaa... un, miau, tas kakijs peec tam palika dziivs? manupraat dziivnieki nevienmeer ziedojas, bet piem kakiji ir kaut kaadi iipashi dziivnieki, jo ir patieshaam reaali gadiijumi (par vienu taadu es jau staastiiju ieprieksh), kad kakiji paliidz saviem saimniekiem... un pats labaakais ir tas, ka pashi kakiji peec taa paliek dziivi...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Leldux
iesūtīt 15.04.2005 12:24
Raksts #38


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.04.05



Paldies miau , Burundukam un jo iipashi dragon_warrior! Starp 37 rakstiem tik daudz stulbiibu, cilveeki miiljie, jums saulesduuriens???

Te jau kakji un sunji uztaisiiti bezmaz par teroristiem iekarotaajiem un paverdzinaataajiem... vai nu pashiem nav dziivnieki vai kaa. Par kakjiem, jaa protams, vinj ipaarneesaa paraziitus, bet taadeelj jau ir saimnieki, kas vinjus aizved pie vetaarstiem utt. (tas pats attiecas uz sunjiem). Par to, ka suns un kakjis valda paar cilveeku... nuu.. tas ir kaa pats saimnieks to nostaada, protams, kakji ir daudz patstaaviigaaki nekaa sunji (taa nav ne kritika, ne nopeelums, vienkaashi ...) ak jaa.. un vareetu buut taa, ka pret vienu cilveeku suns vai kakjis labi izturas, pret otru ne... tachu nezinu vai tas buutu jaauztver kaa tas, ka cilveeks ir labs vai ljauns.

un par to dzidinaashanu... nu nav jau taa, ka suns nomirs , lai saimniekam nebuutu jaamirs, bet taa ir, ka teiksim kakjis guljoti uz slimaas vietas uznjem to sevii, arii sunji to proit, bet lieta taada, ka sunjiem to iipashi nedriikst ljaut, jo ir pieraadiijies, ka kakji speej noi taa negatiivaa atbriivoties, bet sunjiem tas var sagaadaat ljoti lielas probleemas. (nekas no sheit rakstiita nav no zila gaisa glaabts, turklaat man irbijis suns)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 15.04.2005 13:53
Raksts #39


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



CITĀTS(Leldux @ 15.04.2005 12:24)
Te jau kakji un sunji uztaisiiti bezmaz par teroristiem iekarotaajiem un paverdzinaataajiem... vai nu pashiem nav dziivnieki vai kaa. Par kakjiem, jaa protams, vinj ipaarneesaa paraziitus, bet taadeelj jau ir saimnieki, kas vinjus aizved pie vetaarstiem utt. (tas pats attiecas uz sunjiem).
*

Tur es Tev piekrītu!!! Par dzīvniekiem saviem ir jārūpējas: Mēs atbildam par tiem, ko pieradinām(A.Sentekseperī) par saviem mīliļiem patieis ir jārūpējas! smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
tiigjeris
iesūtīt 15.04.2005 14:24
Raksts #40


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.12.04
Kur: Dzīvnieku Saietā 90210.



CITĀTS(Leldux @ 15.04.2005 13:24)
un par to dzidinaashanu... nu nav jau taa, ka suns nomirs , lai saimniekam nebuutu jaamirs, bet taa ir, ka teiksim kakjis guljoti uz slimaas vietas uznjem to sevii, arii sunji to proit, bet lieta taada, ka sunjiem to iipashi nedriikst ljaut, jo ir pieraadiijies, ka kakji speej noi taa negatiivaa atbriivoties, bet sunjiem tas var sagaadaat ljoti lielas probleemas. (nekas no sheit rakstiita nav no zila gaisa glaabts, turklaat man irbijis suns)
*


jep... man jau kaut kas ljoti aptuveni taads bija paviideejis (veelreiz atkaartoju - ljoti aptuveni...driizaak, kaa nojausma...)... kakji kaut kaa ljoti stipri atskjiraas no sunjiem, un arii vinju reakcija uz kaut ko ir it kaa taad pati (vinji arii savaac sevii negatiivaas lietas), bet (kaa jau tu saki, un kaa man bija ljoti aptuveni licies) vinji to peec tam izvad aaraa... suniishiem aciimredzot veel shis tas jaaiemaacaas... lai nu kaa, es nesaprotu, tos cilvjus, kam ir pretenzijas pret sunjiem un kakjiem tieshi shajaa zinjaa, ka vinji var pielaist slimiibas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

3 Lapas V  < 1 2 3 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 24.04.2024 16:51