Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Vai senos laikos pastāvējušas raganas?
Kill and Ded
iesūtīt 04.01.2005 15:36
Raksts #1


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.10.04
Kur: Starp četrām sienām



Vai pastaaveejushjas nju to kas pastaavejushjas lasat Pavediena ApraXtaa
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
2 Lapas V   1 2 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
The Master
iesūtīt 04.01.2005 15:46
Raksts #2


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.04



Nuu, raganas ir pastaaveejushas, lai gan par to lidoshanu neesmu paarliecinaata- liekas, ka tas buutu neticami, ka kaads lido uz slotas! Bet taas tacju ir raganas un iespeejams, ka ar magjijas paliidziibu taas ir lidojushas....es teiktu, ka tas ir iespeejams kaadi 13%....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kill and Ded
iesūtīt 04.01.2005 15:56
Raksts #3


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.10.04
Kur: Starp četrām sienām



Uz slotas naah jau jau tagad cilveeki slotu nevar par masiinu paarveidot tad kaa tu to izskaidrosi?A par Bleeras Raganu esi dzirdeejusi?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
The Master
iesūtīt 04.01.2005 16:01
Raksts #4


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.04



Par Bleeras raganu?- vinja ir viena no tiem, kas mani interesee!Vinja bija ljoti speeciiga un nezjeeliiga....filmu aceries?, manupraat bija arii graamata!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Maxwels
iesūtīt 04.01.2005 16:03
Raksts #5


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.10.04



Šaubos par raganu esamību vai kādreizēju eksistenci... getlost.gif Man šķiet, ka tās drīzāk ir bijušas tantiņas, kuras ar "tautas medicīnu" spēja izārstēt dažādas kaites, tāpēc viņas uzskatīja par raganām, bet, ja par to, vai raganas lidoja...? Zāļu tantiņas noteikti ne! laughing.gif Vispār raganas, kādas tās iedomājamies mēs - ar tādu spicu cepuri, garu degunu, vecas un uz slotas ir sen senos laikos jau izdomājuši bērnu vecāki sakot: "Ja tu neiesi gulēt, tad es pasaukšu slikto raganu!" Tātad, - lai iebaidītu bērnus un lai viņi liktu vecākus mierā un ietu gulēt. Vismaz tās ir manas domas... smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 04.01.2005 16:34
Raksts #6


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



Tādu raganu, kuras reāli burtos nebija, un neviens arī nekur nelidoja.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kill and Ded
iesūtīt 04.01.2005 17:31
Raksts #7


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.10.04
Kur: Starp četrām sienām



Nee Filmu neredzeeju!Jo ma bij kaadi laikam 6 vai 7 gadi un arii nezinaaju kad vinja iet...Njaa Maxwelam dalja taisniibas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Overlord
iesūtīt 04.01.2005 17:36
Raksts #8


Sarkanais Barons
Grupas ikona

Grupa: Modi
Pievienojās: 24.07.03
Veterāns aktīvajā dienestā



Raganas bija,tikai tās kuras citi par tādām uzskatija.Jo viņas bija kaut nedaudz gudrākas par saviem laika biedriem.Un diezin vai ļaunākas par Pāvesta ļaudīm
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kill and Ded
iesūtīt 04.01.2005 22:14
Raksts #9


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.10.04
Kur: Starp četrām sienām



Sava dalja taisniibas ir...Juus jau zinat kaadi kertie bij viduslaikos pietika nolais sesku un vinji teiktu vinjsh palida lielo gaazi mwees tuuliit mirsim vai kaut ko taadu smile.gif grin.gif wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 08.01.2005 12:43
Raksts #10


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Es dokmāju...klau, ja jau pat Latviešu mitoloģijā viņas pieminētas lidojam uz baļķiem, tad jau bija gan!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
morticia
iesūtīt 08.01.2005 16:32
Raksts #11


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.03.04
Kur: riiga, arii ceesis



es domaaju ka raganu nav un nebus grin.gif un lidot uz slotaam?... njee.. fizikas likumi to vnk nepieljauj ..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Psychotic Though...
iesūtīt 08.01.2005 17:28
Raksts #12


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.10.03



raganas - warbuut
uz slotaam - stipri shaubos

jo raganas kaa taadas...nu iisteniibaa, noteikti tachu, ka bija, tachu tas par kkaadaam slotaam gan manupraat i wnk kkaads izdomaajums...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Apa
iesūtīt 15.01.2005 19:31
Raksts #13


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.01.05



Domāju, ka agrāk ir pastāvējuši cilvēki ar īpašām spējām, nešaubos, ka arī mūsdienās tādi pastāv. Jēdziens ragana ir visai neskaidrs un kristīgās baznīcas veidots. Ir un bija ''zāļu sieviņas'', kuras darīja sabiedrībai ļoti labu darbu, jo ārstiem nebija gandrīz nekādi medikamenti un viņu izglītība bija visai aptuvena. Neticu arī, ka raganas spēja lidot. Bet kaut kas jau tajā visā ir, tikai kādā veidā cilvēks izmanto šīs savas spējas... Blēras ragana, piemēram. Varbūt šis tēls ir tikai komercializēts. Vismaz savā dzīvē ar raganu neesmu satikusi... vismaz es tā domāju... huh.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
NovemberNövelet
iesūtīt 18.01.2005 16:33
Raksts #14


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 07.02.04
Kur: The point of no return



Iesaku tev papētīt šo pavedienu. (joprojām jūtos ļoti pateicīga visiem, kas toreiz izvērta tik sakarīgu & plašu diskusiju).
Īsi sakot, tur ir paskaidroti cēloņi, kāpēc notika inkvizīcija, Salemas prāvu apraksts & arī nedaudz no vēstures. Palīdzēs izvairīties no aizspriedumiem un stereotipiem un labāk formulēt viedokli smile.gif
Šo pavedienu gan laikam saglabāšu, ja jau tiek vaicāts pēc individuālajiem uzskatiem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kill and Ded
iesūtīt 19.01.2005 21:47
Raksts #15


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.10.04
Kur: Starp četrām sienām



Mmmmm Jauki Ka UzraXtiijaat.Tagad Noprotu kas Bijushjas Raganas peec Shadowstalker un Air Spirit Staastiitajiem Materiaaiem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dinaer
iesūtīt 19.01.2005 22:15
Raksts #16


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.03
Kur: lielceļš



hmm - stipri sahubos vai patieshaam ir bijushas iistas raganas un sava zinjaa tam varbuut veel joprojaam neesmu speejiga taa patiesi noticeet.
lidoshanu piedeveeja tiem un taam ko veeleejaas sodiit par keceriibu per dievu, jeb nepaklaushanos bazniicai un la tas vis skaneetu veel launaak tad piedeeveeja visaadas stuulbiibas un izdomaajusmus.
nu ja grib kadu sodiit tad to arii izdariija apvainojot da jabkuraa paarkaapuma bet raganas un burvji bija iipashi populaari.
no otras puses ja nu taadas raganas kas lido patieshaam ir tad cerams ka taas ir pietiekami gudras lai citiem sava briinumaa nelieliitos.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elonors
iesūtīt 23.01.2005 13:44
Raksts #17


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.12.04
Kur: Cūkmiestiņā dzeru Sviestalu



Protams, loti iespeejams ka taalos senos laikos kautvai mani vai tavi radinieki ir bijushi burvji, vai raganas
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
addnill
iesūtīt 23.01.2005 18:30
Raksts #18


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.12.04
Kur: stikla pilis



Tā. Man liekas, ka, tā dēvētās, raganas bija un ir...tās verētu būt tās pašas ''zāļu sieviņas'' + vēl sievietes-mēdiji, kurām bija atīstītas spējas redzēt nākotni, dziedēt ar dažādiem akmeņiem utt.. tongue.gif BET, ar slotām viņas diezin vai lidoja...tad kāpēc mēs tagad nevaram uzsēsties uz slotas (jeb koka bluķa(kā ''Lāčplēsī'')) un aizlidot??Tā mēs ietaupītu daudz benzīna... huh.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 24.01.2005 06:29
Raksts #19


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



CITĀTS(addnill @ 23.01.2005 18:30)
Tā. Man liekas, ka, tā dēvētās, raganas bija un ir...tās verētu būt tās pašas ''zāļu sieviņas'' + vēl sievietes-mēdiji, kurām bija atīstītas spējas redzēt nākotni, dziedēt ar dažādiem akmeņiem utt.. tongue.gif BET, ar slotām viņas diezin vai lidoja...tad kāpēc mēs tagad nevaram uzsēsties uz slotas (jeb koka bluķa(kā ''Lāčplēsī'')) un aizlidot??Tā mēs ietaupītu daudz benzīna... huh.gif
Njā, mazāks biju, es pēc Lāčplēša parauga centos ottreiz atklāt lidošanu uz bluķa, bet diez ko neizdevās. Žēl jau bezgala... sad.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
The Master
iesūtīt 24.01.2005 17:34
Raksts #20


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.04



CITĀTS(Elonors @ 23.01.2005 13:44)
Protams, loti iespeejams ka taalos senos laikos kautvai mani vai tavi radinieki ir bijushi burvji, vai raganas
*

Jaa, tas ir iespeejams- var jau paraknjaaties pa savas dzimtas zinjaam un uzzinaat, varbuut kaadaa no jums ir kaada radinieka mantotas raganas speejas whistling.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

2 Lapas V   1 2 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 29.03.2024 12:43