Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Ticam gaišredzībai?
spitzbube
iesūtīt 09.10.2004 13:14
Raksts #1


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.06.04
Kur: krāsu ledusskapis



te te spiest te taatad weidot sho pawedienu mani pamudinaaja manc horoskops shajaa lpp
gaishredziiba..
man ir gadijies ka septembra widu wiss ko es iedomaajos piepildaas..bet ne tas piemeeram-es buushu slawena nee bet skatieties kas :
braucot uz skolu man likaas ka mums buus awarija un bij arii w00t.gif
skolaa sleedzot waljaa mammas kabinetu man iespruuda acleega es padomaaju un ja nu es winju wais newaru dabuut araa?un taa arii bija w00t.gif
man bija mazinsh spoguliits..domaju nelikshu penaali-saplisiis ieliku kabataa..bet peectam injeemu no kabatas&noskaneeja zwans un es ieliku spoguliiti penaalii-sapliisa unsure.gif
we man no matu kraasas bija alergija..gauwa wisu laiku kasiijaas es saaku uztraukties...jo muusu skolaa i ljooti dauc no nelabweeliigam gimeneem&ar utiim..domaaju ka tik kadam no manas klases naw&lai nepielipina man..mums bija parbaude&manai solabiedrenei atklaaja utis wacko_a.gif
mums uz treninju jabrauc ar autobusu&es domaaju ka bea nokawees autobusu&nokaweeja arii
nu taa man izgaaja tas wiss bija 2nedeelju laika..pat mazaak kaadu 9dienu laikaa!!
tad man saaka mesties baisi jo wiss piepildiijaas..
tad es wakar izlasiju shito un noleemu jums to pastastiit :
CITĀTS
Zivis apveltītas gan ar lielu garīgu smalkjūtību, gan ar attīstītu intelektu un stipru skepticismu. Intuīcija viņām ir spēcīgāk attīstīta nekā loģika, un bieži vien viņas, ne vienmēr apzinādamās savas spējas, pārsteidz apkārtējos ar gaišredzību.

man taa ir gadiijies ari senaak..parasti 1reiz diwos meeneshos man uznak taadas faazes..
diiwaini&jums arii ir kkas liiciigs?

Šo rakstu rediģēja rastiy: 09.10.2004 13:16
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
2 Lapas V  < 1 2  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 29)
Wunderkind
iesūtīt 15.03.2005 12:46
Raksts #21


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.02.05



Nu jaa par tiem horoskopirm un reklaamaam es piekriitu, bet tieshaam shaubos, vai tie vienmeer ir pareizi, katraa zinjaa man nau gadiijies taa, ka pilniigi viss, ko es tur izlasu arii piepildaas!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tots
iesūtīt 31.03.2005 11:32
Raksts #22


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.08.04
Kur: Esmu prom no skatuves, kurai es atdevu visu. Paliku tikai atmiņas. Aplausi! Es esmu atmiņās par to, kas bija "Bērnu un jaunatnes 8. dziesmu un deju svētkos"!!!



Es uzskatu ka gaišredzība pastāv vajag tikai to saskatīt. Ir jau cilvēki kas itkā redz ārpus laika robežām. Un par darbu neprasa naudu tos es atzīstu par īstiem gaišreģiem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kedriks
iesūtīt 31.03.2005 11:37
Raksts #23


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



Nu gaišredzībai nav nekāda sakara ar horoskopu satādīšanu, kas ir visai matemātiska padarīšana. Es protams, nedomāju bulvārpreses murgus, bet individuāli sastādītu dzimšanas katri un tamlīdzīgi!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Simple Girl
iesūtīt 31.03.2005 11:45
Raksts #24


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.02.04
Kur: Fata Morgana



nu es ticu ka tu esi dzimis zem noteiktam zvaigznem un tas ietekme tavu likten, raksturu... bet nu runajot par horoskopiem... nesen mate nopirka man vienu tadu mini bukletu kas ar mani notiks shaja (Jaunaja)gada, un tur bija arii raksturots veezis (kas esmu es smile.gif ) un es biju tik parsteigta tur bija pilnigi viss rakstits ka ar mani ir... huh.gif bet vai tad horoskopi ir gaišredzība??? :blink: manuprāt gaišredzība ir kad tu redzi nākotni vai vari paredzēt to...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Romija
iesūtīt 31.03.2005 11:50
Raksts #25


Piedalās Bezgalvju medībās
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.04.04
Kur: online
Fotogrāfs 2007



Par horoskopiem runājot - tie, kas ir tikai pēc zīmēm, tie nav nekādi precīzie. Pārāk daudz viegli dažādi interpretētas lietas.
Toties tie, kas sastādīti individuāli pēc sīkiem datiem... tie ir visai baisi. Ir dīvaini uzzināt tik precīzas lietas. Iesaku nemēģināt, ja ir tāda iespēja. Es nezināju, ka man tiks sastādīts tieši šāds horoskops. Jā, tagad es zinu daudz ko par sevi, it kā zinu nākotni, bet tomēr patīkamāk ir dzīvot neziņā. Vai vismaz cerībās, ka tas viss nav tik nolemts, ka ir iespējas pašam ietekmēt.
Klausoties šādu skaidrojumu, tiešām šķiet, ka tas otrs cilvēks ir bez maz gaišreģis. Ja stāsta par pašu, tad vēl tā, bet, kad sāk precīzi nosaukt vecāku rakstura īpašības.... mazliet neomulīgi paliek.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kedriks
iesūtīt 31.03.2005 12:04
Raksts #26


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



Nu tais lietaas man jauzhas kaukas tomeer viegli pretdabiigs.jaa cilveeks ir zinjkaariigs un grib zinaat naakotni, bet kad to uzzin un tas piepildaas vienalga slikti. Tas pats ar gaishredziibu - nedomaaju ka taa ir patiikama sajuuta visas taadas lietas zinaat. wacko_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Romija
iesūtīt 31.03.2005 12:09
Raksts #27


Piedalās Bezgalvju medībās
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.04.04
Kur: online
Fotogrāfs 2007



CITĀTS(Kedriks @ 31.03.2005 13:04)
nedomaaju ka taa ir patiikama sajuuta visas taadas lietas zinaat. wacko_a.gif
*


Nav jau arī. Vismaz es pagaidām aktīvi ceru, ka viss tomēr nepiepildīsies. Ir jau skaisti zināt, ka zvaigznēs ierakstīta laba veselība un labs darbs, bet ir tur arī nepatīkamas lietas. Ar tik nopietnām lietām iesaku nejokot. Būs mierīgāks miegs tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lia'angia
iesūtīt 31.03.2005 12:14
Raksts #28


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Rīga, Olaine
Labākā krievu valodas tulkojuma autore



Pie astrologa:
"Zem kādas zīmes jūs esat dzimis?"
"Zem zīmes "Apstāties aizlegts."" grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Pinsy
iesūtīt 22.04.2005 08:36
Raksts #29


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 18.06.04



:blink: un es domāju, ka esu tāda vienīgā..
Jā, man arī tā gadās ļoti bieži, bet vairs jau tam nepievēršu nekādu uzmanību.lai ir, ja ir.Man bieži gadās, ka es paredzu kādas būs notiekošā sekas, un ne jauvienmēr tās ir sliktas.Īstenībātas ir dīvaini, un tikai tagad tā riktīgi sāku par to domāt..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Canadian
iesūtīt 23.04.2005 08:08
Raksts #30


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.04.04



Pārāk bieži man nav gadījies paredzēt, kas ar mani notiks, neesmu jau nekāds džedajs grin.gif , bet nu tomēr ir bijušas reizes, kad kaut ko tomēr paredzu happy.gif Bet teikšu godīgi, tādu reižu nav bijis daudz rolleyes_a.gif Vismaz esmu atklāts. smile.gif

Ir jau cilvēki, kas var paredzēt katru nākamo dienu un stundu. Tā ir officiālā informācija. Tādu cilvēku eksistence, kuri var paredzēt nākotni, tiešām ir pierādīta un to ir diezgan padaudz, bet daudzi no viņiem ir arī krāpnieki un domāju, ka lielākā daļa par tādiem ir dirdējuši.

Ja es varētu paredzēt, kas ar mani notiks katru nākamo stundu, tad īstenībā varētu sajukt pat prātā un dzīve būtu garlaicīga, tad ja paredzētās lietas nevarētu mainīt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

2 Lapas V  < 1 2
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 19.04.2024 21:20