Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> NLO, Kaads ir redzeejis?
saules1
iesūtīt 23.07.2004 09:05
Raksts #1


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.03.04
Kur: Duh?? pie datora,kur citur?



Taatad ja kaads ir redzeejis kaadu NLO tad ieraxta
pats neesmu redzeejis, bet mans Faačux ir:
redzeeja taadu kaa ovaalu spiidiigu kaut ko netaalu no horizonta, tad tas kaut kas tur staaveeja kadas 15sek. un ar lelu aatrumu aizlidoja uz liepaajas pusi.
P.s., shitas tika redzeets Grobinjaa
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
3 Lapas V  < 1 2 3  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 47)
Apa
iesūtīt 13.02.2005 14:29
Raksts #41


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.01.05



Varbūt. Neesmu pārliecināta, ka tas bija NLO, bet jocīgas lietas vasaras naktīs ir nācies redzēt. Varbūt tās ir bijušas tikai komētas? asteroīdi vai kaut kas tamlīdzīgs? Katrā ziņā cenšos par to nedomāt. thumbsup.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kedriks
iesūtīt 03.06.2005 19:55
Raksts #42


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



Nee, neesmu vis! laughing.gif Lai gan pazīstu to sajūtu, kā ir, kad diki gribas citus ar ko neparastu pārsteigt, un tad sākas dažādu stulbu pekstiņu izdomāšana, tajā skaitā ..ūūū...a tu zini...es redzēju`šķīvīti...ūūū`...tiešām? aaaa... nevar buut ... wacko_a.gif sick.gif laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
subito
iesūtīt 04.06.2005 10:23
Raksts #43


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.09.04



NLO- nezināms lidojošs objekts. Pieļauju, ka viss, kas lido un par ko mēs lielākā vai mazākā mērā kaut ko nezinām ir NLO. Jā, tad sanāk, ka esmu redzējis. Bet galīgi nav pārliecības, vai tam bija kāds sakars ar ciemiņiem no citām planētām.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Veronika
iesūtīt 04.06.2005 17:01
Raksts #44


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.02.05
Kur: Sniegā ēdu saldējumu...



CITĀTS(monster @ 10.08.2004 11:40)
es pa reality tv redzeeju ka ir taadi cilveeki kurus normeeeli nevar nofocceet kuriem vienmeer visapkaart ir kaut kaadi kkeburi utt. un veel raadiija kaa bija pa nakti nolikta iesleekta kamera ar skatu uz daarzu un tur visu laiku kusteejaas un lidinaajaas kaut kaadi spilti kkeburi bet lieli nevis kaut kaadi mikroskoopiski !!!! peec redzeetaa man likaas ka patiessaam taadi citplaneetiessi existe !!
*


Kā tas jāsaprot, normāli nevar nofočēt?? Kādi ķeburi??

CITĀTS(orx @ 10.08.2004 14:28)
Es neesmu redzējis, bet es tiem TICU two_handed.gif Esmu ĻOTI daudz par tiem lasījis un varu secināt to, ka NLO ir apaļas kontūras...Nezinu kāpēc??? BEt vai jums nešķiet, ka (tie, kuri ir redzējuši) bildēs NLO ir visi vienādi. IR uzskats, ka patiesībā NLO izlido no zemes dzīlēm, jo kā gan citādi viņi tik viegli ieiet atmosfērā un mierīgi pārvietojas. Visi citplanētieši ir no zemes dzīlēm, kas ir saglabājušies no iepriekšējām civilizācijām.

Proti...pirms pasaules gala bija arī citas civilizācijas līdzīgas kā cilvēki un tie gudrāki ir ielīduši zemes dzīlēs un paglābušies no lielā katastrofas. Bet rodoties jaunajai civilizācijai, klimats ir pilnībā izmainījies un iepriekšējās civilizācija iemītnieki nevar iedzīvoties šādā atmosfērā, tāpēc viņi dzīvo dzīļi zem zemes.


Nezinu kāpēc, bet man vairāk gribas ticēt tiem nostāstiem, kuros ir rakstīts, ka visi citplanētieši atrodas dziļi, dziļi zemes dzīlēs. silent.gif
*


Kaut kur baigi dzirdētā teorija...zini, es domāju tāpat!! Gan jau, ka ir mums te vietējie citplanētieši...jo patiesi, kā gan NLO tik viegli tiek atmosfērā?? Ir zināms, ka liela daļa lidojošo objektu atmosfērā sadeg, kaut gan no otras puses skatoties-mēs taču tiekam cauri savai atmosfērai... silent.gif

Un es esmu pārliecināta, ka mēs neesam vienīgie visā visumā. Noteikti ir vēl daudz dzīvības formu, izņemot mūs........ grin.gif

Es neesmu redzējusi nekādas gaismas, vai apļus, bet gan mazu, spožu punktiņu riņķojam debesīs, tas noteikti nebija zemes pavadonis vai kas tāds!! rolleyes_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
melany
iesūtīt 06.06.2005 15:10
Raksts #45


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.05.05
Kur: uz Zemes es lidoju apkaart, kad sapnjoju...



es pati neesmu redzeejusi un arii nemaz man nekaarojaas. esmu dzirdeejusi daudzus nostaastus. tiem, kas tic vai grib kaut ko uzzinaat par to vairaak, ir taads raid. "Neparastaas lietas" un tur ir pa visaadiem shitaadiem moshkjiem. viens raid. bija tieshi par NLO
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
varoniz
iesūtīt 07.06.2005 12:45
Raksts #46


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.05.05



Cilvēki baidās no lietām, ko paši nespēj izskaidrot! silent.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
murmulis
iesūtīt 08.06.2005 14:13
Raksts #47


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.06.05



ES esmu laikam redzeejusi, lai gan neesmu paarliecinaata, ka tas bij NlO
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
varoniz
iesūtīt 08.06.2005 19:32
Raksts #48


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.05.05



CITĀTS(murmulis @ 08.06.2005 14:13)
ES esmu laikam redzeejusi, lai gan neesmu paarliecinaata, ka tas bij NlO
*

Ko tad tu redzēji?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

3 Lapas V  < 1 2 3
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 18.04.2024 19:18