Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> NLO, Kaads ir redzeejis?
saules1
iesūtīt 23.07.2004 09:05
Raksts #1


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.03.04
Kur: Duh?? pie datora,kur citur?



Taatad ja kaads ir redzeejis kaadu NLO tad ieraxta
pats neesmu redzeejis, bet mans Faačux ir:
redzeeja taadu kaa ovaalu spiidiigu kaut ko netaalu no horizonta, tad tas kaut kas tur staaveeja kadas 15sek. un ar lelu aatrumu aizlidoja uz liepaajas pusi.
P.s., shitas tika redzeets Grobinjaa
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
3 Lapas V   1 2 3 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
maksligais_intel...
iesūtīt 23.07.2004 20:00
Raksts #2


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.04
Kur: Riga



esmu lasijusi par to...
UN emsu piunigi 100% parliecianat,ka tac existe un ari citplanietieshi kautgan vini nemaz naf cit planetieshi mes vnk dzivojam visi vajrakas dimensiajs skatotiez pa kadu speciali pagaatavotu stiklu var eirawdzit paisam citas radibaz kuras dzivo lidzas mums ohmy.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Erasmus
iesūtīt 24.07.2004 19:02
Raksts #3


Angel of Mayhem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.05.04
Kur: stoned
GP eksperts 2007



kaadas tur weel dimensijas... sviesc kaut kaads wacko_a.gif wienkaarshi arii citur ir taadi pashi wisu izpeetiit un mosh arii iekarot griboshi radiijumi, kas wienkaarshi atlido un apskataas. domaajiet ka NASA wieniigaa peetaa un lidinaas kosmosaa?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Crash
iesūtīt 24.07.2004 20:39
Raksts #4


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.07.04
Kur: Riga, Latvia



Esmu redzeejis kau kaadas aatri lidojoshas gaisminjas nakts debesiis, bet, imho, tie bij NATO izniicinaataaji wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grēkmeistars
iesūtīt 24.07.2004 23:38
Raksts #5


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.06.04
Kur: Pie krāna
Savādnieks



Neesmu redzējusi un diez vai kādreiz gribētu redzēt... cool.gif tas ir tik noslēpumaini, ka pat bail var samesties grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Endija
iesūtīt 29.07.2004 07:20
Raksts #6


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.06.04
Kur: Virtuālajā realitātē...



Eksistē, eksistē. Reiz kādā naktī, kad biju lauku mājās, ļoti vēlu kaut kur ap 11 mana istaba visa palika orandža. Tā gaisma nāca no ārpuses un bija ļoti spilgta, tad pie loga atskanēja klauvējieni, man bija bail iet apskatīties, taču nākošās 2 naktis atkārtojās tas pats, tikai bez gaismas, un kad es piegāju pie loga, tur nekā nebija.
2.gadījums, tā pati māja. mājai Z pusē paveras plaši lauki, un meži cik tālu var saskatīt. Un tad no tieši tās puses, kur nav nekāda ceļa, mājā pa logu iespīdēja koši sarkana gaisma. To redzēja mana vecmamma, nobijās, ka kaut kas noticis un iegāja virtuvē. Viss, ko viņa paspēja redzēt bija kaut kas spilgti sarkans debesīs,tas tur bija īsu brīdi un tad tas pazuda. Nākošajā vakarā bez tabu rādīja cilvēkus, kas stāstīja, ka novērojuši debesīs neparastus, spilgtus lidojošus objektus. tie cilvēki izskatījās drusku pārbijušies.
Nu tāda ir mana pieredze, un kopš tā laika es ticu, ka tādas lietas pastāv. Kā teiktu Kriss Kārters, Patiesība ir tur ārā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Erasmus
iesūtīt 29.07.2004 13:21
Raksts #7


Angel of Mayhem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.05.04
Kur: stoned
GP eksperts 2007



nu par to pirmo gadiijumu, tur drosh wien bija dazhi entuziasti ar halogeeno prozhektoru. ko citplaneetieshi neklauweetu, wini ietu iekshaa ja winiem kaut ko wajadzeetu! bet otrais wareetu buutt paties
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Endija
iesūtīt 29.07.2004 13:47
Raksts #8


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.06.04
Kur: Virtuālajā realitātē...



CITĀTS(Erasmus @ 29.07.2004 13:21)
nu par to pirmo gadiijumu, tur drosh wien bija dazhi entuziasti ar halogeeno prozhektoru. ko citplaneetieshi neklauweetu, wini ietu iekshaa ja winiem kaut ko wajadzeetu! bet otrais wareetu buutt paties

Tavi vārdi man izraisīja jauku smaidu smile.gif Es par to pirmo jau ar neesmu īsti pārliecināta, vienīgi tāds fakts, ka ap to māju diezgan lielā gabalā nav nevienas citas mājas, un tajās, kuras ir, arī diezgan patālu, pārsvarā dzīvo diezgan veci cilvēki, un man neliekas, ka tā vecā *arī slimā* tante nāktu ar orandžu halogēna lampu pie mana loga rolleyes_a.gif Bet protams, iespējams, ka tev ir taisnība.

wink.gif Varbūt viņi atnāca, ieraudzīja mani, nobijās un aizlidoja laughing.gif laughing.gif laughing.gif laughing.gif laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Erasmus
iesūtīt 30.07.2004 21:24
Raksts #9


Angel of Mayhem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.05.04
Kur: stoned
GP eksperts 2007



nu zini tie entuziasti ir gatawi kaatot baigos gabalus (es wienu taadu paziistu)! shkiet ka arii otrajaa wareetu buut wini, tik taa gaisma debesis... warbuut signaalraketi izshaawa laughing.gif warbuut citplaneetieshi bij paaraaklabi audzinaati, un wispirms klauweeja, bet taa kaa newiena nebija aizlaidaas laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
i`m_GriM&EviL
iesūtīt 31.07.2004 14:54
Raksts #10


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.01.04
Kur: Ēģipte - Faraona Kapenes



Es īsti nezinu, vai eksistē, bet reizēm es sadomājos un man kļūst ļoti bail. Ja eksistē, tad ne šitajā Saules sistēmā... jo nekas neesot atklāts.
Stāsts lejā.



Kad biju Grieķijā (pirms gadiem 4 laikam), bija tumšs un mēs sēdēja tāda kalna virsotnē, kur atradās kafejnīca. Pretī atradās vēl viens kalns un uz tā arī bija kautkāda kafejnīca un virsotnē protams dega gaismiņas. Turpat netālu arī bija viens kalns, tikai es to neredzēju. Es baidījos, ka tās gaismiņas kalna galā ir citplanētieši, visu laiku prasīju mammai, kas tas tāds ir?? Man ir bail!!! Viņa visu laiku atbildēa, ka nekas tas neesot, bet tad viņa man pateica, ka tas ir tas pats kalns, kā tas, uz kura mēs atrodamies... Fjūūū... whistling.gif Sanāca diezgan amizanti...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elepele
iesūtīt 02.08.2004 19:13
Raksts #11


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.06.04



Rīgā ir veikals NLO - to esmu redzējusi, bet tā jau protams, ka nē. Tikai vienreiz bija raidījums, kur bija parādīts NLO un izveidots attēls, kā varētu izskatīties citplanētieši.

Ieteiktu jums palasīt šos te:

Raksts ,kas apliecina manas domas- viņi ir dikti gudri

Par "Eņģeļu matiem"

Par noslēpumainajiem apļiem

Un atļaušos piebilst- saules sistēma visā visumā ir tikai sīciņa ,ar mikroskopu saskatāma daļiņa, un es domāju ka vēl citu sauļu sistēmās ir vēl kādi, tādi paši kā mēs, kuri iespējams baidās no mums un mūsu "NLO"- kosmosa kuģiem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
saules1
iesūtīt 03.08.2004 12:34
Raksts #12


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.03.04
Kur: Duh?? pie datora,kur citur?



paldies AstiitEi par labo infu,
biju laukos, un redzeeju diivainu sapni, kaut kas tur seetaa(laukos) nolaidaas un no taas izkaapa klasisks citplaneeetietis, tikai mazs un sarkaniix smile.gif tad tas saaka ar mani runaat, vairs pat neatceros ko. Mosh tas nebija sapnis, jo sapnjoju ka izkaapju no gultas! ohmy.gif un uz diivaana pat meetaajaas manas dreebes ohmy.gif ! Man pat muguraa bija pidzamma ohmy.gif !
Mosh tas nebija sapnis ohmy.gif sad.gif mosh es toch runaaju ar citplaneetieti! ohmy.gif

Šo rakstu rediģēja saules1: 03.08.2004 12:35
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
..::Kael::..
iesūtīt 03.08.2004 12:44
Raksts #13


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.10.03
Kur: Netālu no Siguldas



Pats neesmu redzeejis, bet mans faachuks ar ir staastiijis, ka tepat, netaalu no maajaam, kaut kas aizdomiigs ir redzeets, tachu taaa jau daudzreiz meedz buut, ka lidmashiinas vai ko citu notur par NLO wink.gif tachu es ticu citplaneetieshiem, bet ne taadiem, kaadus tos paraada teiksim shausmenees...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Gerts
iesūtīt 03.08.2004 20:48
Raksts #14


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.05.04
Kur: Ceļā uz virtuvi - pakaļ tējai!!!



Diemžēl neesmu, bet man ir draugi staastiijuši, ka ir "redzējuši"( pēdinjas pēc manām domām ) gaismas, bet pēc brītinja taas ir kā nebūtu izgaisušas!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kapeiks
iesūtīt 03.08.2004 21:46
Raksts #15


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Izraidītie
Pievienojās: 17.01.04
Kur: Pie datora



Pēc dažu nostāstiem ir diezgan tuvu. Es nekad neesmu redzeejis, kaut gan vienreiz pie jūras (Jūrmalā). Ar draugiem tusējām (bija vēls un rudens(septembris(desmit vakarā))) Un vienkārši pamanījām maziņu tādu bēšīgu punktiņu nedaudz augstāk par horizontu. Pasaucām citus un tas vairs nebija. Bet tas jau diezgan neticami, varbūt bija kāds pleķītis un mākonis pagāja priekšā, bet vienalga interesanti, ka bēšīgs.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Niamh
iesūtīt 04.08.2004 16:02
Raksts #16


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 13.07.04



Es nezinu vai tas skaitās, bet Jāņos pagājušajā gadā mēs ar draudzeni redzējām kaut ko dīvainu
Mēģināšu pastāstīt. Tāks... Ā, nu mēs abas bijām sadomājušas aiziet uz ezeru un nopeldēties. Bija kādi 3 naktī. No manām mājām līdz Domērītim (ezeram) ir kādi 4 kilometri. Diezgan paiet kamēr aizkāto. Bet mēs jau spītīgas kā kazas( grin.gif ), iesim lai vai kas. Ceļš uz ezeru ir neasfaltēts, mājas ir reti un tālu no ceļa. lielāko gabalu abās pusēs mežs. Nu lūk, ejam abas gudrinieces un kaut ko muldam. Tad pamanījām, ka baigākais klusums iestājies. Apstājāmies un skatamies apkārt, jo Jāņos jau nu klusums takā nevarētu būt TIK dziļš. Mana draudzene iebakstīja man plecā un parādīja uz debesīm. Tur bija viens liels, spīdošs punkts, apmēram plaukstas lielumā (skatoties no zemes protams). Šis punkts lēni nolaidās nedaudz zemāk. tad no tā atdalījās divi mazāki punktiņi un aizlidoja katrs uz savu pusi. Apstājušies kādu metru (no zemes blenžot) no lielā objekta, tie izdalīja no sevis vēl katrs vienu punktu. Šie abi nolaidās uz zemes. Tad atlikušie trīs savācās vienā un pazuda. Nevis aizlidoja, bet pazuda, izdzisa.
Tas bija Nītaurē, Cēsu rajonā. Kāds varbūt to vietu zin...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aragorns
iesūtīt 04.08.2004 21:39
Raksts #17


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.04



Man liekas ka NLO varbūt arī pastāv (multenēs un filmās), tomēr mūsdienās NLO tas ir īstākais stulbums. NLO nevar pastāvēt. (Kāpēc tāds nosaukums, kāpēc tieši NLO varēja dot taču arī daudz foršāku nosaukumu tiem lidojošajiem aparātiem).
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 05.08.2004 07:50
Raksts #18


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



CITĀTS(Aragorns @ 04.08.2004 22:39)
Man liekas ka NLO varbūt arī pastāv (multenēs un filmās),  tomēr mūsdienās NLO tas ir īstākais stulbums. NLO nevar pastāvēt. (Kāpēc tāds nosaukums, kāpēc tieši NLO varēja dot taču arī daudz foršāku nosaukumu tiem lidojošajiem aparātiem).

Kādu vēl nosaukumu? ohmy.gif Tas ir saīsinājums no "neidentificēts lidojošs objekts". Un tā tas arī ir jāsaprot, nevis - "citplanētiešu kuģis", "šķīvītis", "aparāts" u.t.t. tongue.gif
Ja nesaproti, ko redzi, tad ir tikai godīgi, ja pasaka "redzēju kaut ko, ko neatpazinu", t.i., NLO whistling.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Endija
iesūtīt 05.08.2004 08:24
Raksts #19


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.06.04
Kur: Virtuālajā realitātē...



CITĀTS(Halina @ 30.07.2004 13:05)
Ziniet ,ja agrāk visi bija kā traki uz tamlīdzīgām lietām ,tad tagad tas vairs nav modē! blush.gif

smile.gif NLO NAV MODES KLIEDZIENS. NLO ir kaut kas pagaidām vēl neizprotamais, uz ko cilvēki meklē atbildes, tas pastāv tepat kaut kur blakus!!!!!!!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 05.08.2004 08:43
Raksts #20


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



CITĀTS(Endija @ 05.08.2004 09:24)
CITĀTS(Halina @ 30.07.2004 13:05)
Ziniet ,ja agrāk visi bija kā traki uz tamlīdzīgām lietām ,tad tagad tas vairs nav modē! blush.gif

smile.gif NLO NAV MODES KLIEDZIENS. NLO ir kaut kas pagaidām vēl neizprotamais, uz ko cilvēki meklē atbildes, tas pastāv tepat kaut kur blakus!!!!!!!!!

Halinai daļēji tomēr ir taisnība. Ne jau nu gluži NLO ir modē vai nav, bet RUNĀT par NLO, vai RUNĀT par, teiksim, Bermudu trijstūri, vai vēl par kaut ko tādu, tas, jā, tāda mode ik pa laikam uznāk. Tad vai visas avīzes par to vien raksta, ļaudis pārspriež, viens otram viskautko stāsta. Baumas, minējumi, vienvārdsakot - bums jeb modes kliedziens smile.gif Pēc tam, kad esošā paaudze ir izrunājusi visu, ko vien varēja izdomāt, tad norimstas. Lai pēc gadiem 25 atkal sāktu no jauna. Tad, kad nākošā paaudze attopas, ka šo tematu vēl nav pārspriedusi tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

3 Lapas V   1 2 3 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 24.04.2024 03:59