Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Par pareģojumu, kurš mirs kurš nē, Šis un tas, galu galā par pareģojumu.
Che
iesūtīt 25.10.2003 11:12
Raksts #1


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.09.03



Nu taa..
iespeejams par sho teemu jau ir runaats, bet man slinkums mekleet un skatiities.
Taatad par prof. Trilaakaukaa pargojumiem.
Nedaudz padomaaju un meegjinaaju izdariit kaukaaadus secinaajumus. Ja paregojumaa teikts, ka kaads no abiem mirs, tad mees logjiski varam secinaat, ka ciinja droshi vien notiks 7 graamataa. liidz ar to, visticamaak Harijam naaksies stipori vien papildus apguut burvestiibu maakslas, lai vareetu tureeties pretii vold., jo skjiet ka ar Cukkarpaa ieguutajaam zinaashanaam un Harija veiksmi vien vareetu nepietikt izskiroshajai ciinjai.
es pat iisteniiba pat pielauju varbuutiiba, ka shaada ciinja vareetu pat nenotikt, jo Harijs paarietu tumsas speeku pusee. Dazhas tumsho speeku iipashiibu ieziimes manupraat jau ir redzamas 5 graamataa. un final battle starp Hariju un Dumidoru. domaaju, ka shaads scenaarijs buutu Roulingas cieniigs, paarsteidzot lasiitaajus.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
5 Lapas V  < 1 2 3 4 5 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 59)
Kiki
iesūtīt 11.04.2004 16:51
Raksts #41


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.03.04
Kur: Kalambola laukums



Nu ne jau vienmēr... :blink: Neva taču zināt ko Roulinga atkal izdomās! Bet tā kā neticās, ka Hariju Voldemorts nogalinās... wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Noamia
iesūtīt 11.04.2004 17:50
Raksts #42


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.03.04



manuprāt Harijs nekad nepārietu tumšo spēku pusē, tas ir galīgi garām, Harijam jau ir bijušas iespējas pievienoties Volim , diez vai viņš būs ar mieru brāļoties ar cilvēku, kurs ir nogalinājis viņa vecākus.Pie tam Harijs ļoti pārdzīvo dažādās līdzības ar Voldemortu, viņš nekādā ziņā negrib būt slīdeņa torni, tas taču par kaut ko liecina.
par to pareģojumu, man arī liekas, ka Dumidors kaut ko noklusē, lai Hariju neizbiedētu. huh.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
fire
iesūtīt 17.04.2004 19:00
Raksts #43


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.04



CITĀTS(Che @ 25.10.2003 11:12)
Nedaudz padomaaju un meegjinaaju izdariit kaukaaadus secinaajumus. Ja paregojumaa teikts, ka kaads no abiem mirs, tad mees logjiski varam secinaat, ka ciinja droshi vien notiks 7 graamataa. liidz ar to, visticamaak Harijam naaksies stipori vien papildus apguut burvestiibu maakslas, lai vareetu tureeties pretii vold., jo skjiet ka ar Cukkarpaa ieguutajaam zinaashanaam un Harija veiksmi vien vareetu nepietikt izskiroshajai ciinjai.
es pat iisteniiba pat pielauju varbuutiiba, ka shaada ciinja vareetu pat nenotikt, jo Harijs paarietu tumsas speeku pusee. Dazhas tumsho speeku iipashiibu ieziimes manupraat jau ir redzamas 5 graamataa.

burvju maaksla jaapapildina, par to nav runas, diezgan diivaini ka vinjsh vel lidz shim ir izdzivojis.
ka tumsho speku burvis vinjsh butu lielisks, bet tad ta vairs nebutu bernu gramata, ta ka tas nenotiks. varbut vienigi kadas 1-2 nodaljas, pec tam stastis ka vinjsh ticis noburts - tjipa paraadis ka vinjsh tads varetu but, bet nepaliks tads.
pat ja ta notiktu(bet ta nebus), vienam tik un ta jamirst, tad harijs nogalina vold-u un pats paliek par vadoni(ak nabaga malfojs:), bet ka jau teicu ta nebus. cinities pret dumidoru ar pashreizeejaam burvestiibaam buutu 0.0000000000000000000000000000000000000001% uzvareet
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
morticia
iesūtīt 21.04.2004 13:13
Raksts #44


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.03.04
Kur: riiga, arii ceesis



me ar domā ka harijs nepāries voldija pusē. ja jau viņš pat sākumā atteica draudzību drako whistling.gif varbūt atkal būs tā kā sākumā. voldijs gribēs nogalināt hariju, bet kaut kādā brīnumainā kārtā harijs atkal izglābsies un voldijs akal pazudīs uz daudziem gadiem. whistling.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Agija
iesūtīt 20.05.2004 19:06
Raksts #45


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.05.04



Man liekas,ka beigaas izraadiisies,ka izredzeetais patiesiibaa ir nevils,bet... unsure.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
hacker0000
iesūtīt 05.06.2004 15:05
Raksts #46


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.06.04



paregojumaa tachu teikts ka viens no vinjiem mirs !!! mad.gif
Kaa tad Harijs var paariet pie tumsas speekiem ja abi buus dziivi??? huh.gif
un turklaat lai Harijs ciiniitos pret Dumbldoru ??? :blink: tas tachu ir nepraats
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
vanesa
iesūtīt 06.06.2004 15:17
Raksts #47


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 15.05.04
Kur: tur, kur nevajadzētu



Nu es domāju,ka Harijs var kļūt ļauns. Bet tad Voldemortam vajadzētu nogalināt piem. Hermioni un Ronu. Tad Harija dvēseli saindētu naids un viņš kļūtu ļauns. Voldemorta pusē gan viņš nepārietu. Viņš tak nevarētu tēlot ka ir Voldemorta pusē 1kārt viņš nespēj savaldīt savas emocijas, 2kārt viņš vēl nemāk slēptprātību, 3kārt man liekas tādu naidu nevar novaldīt.

Šo rakstu rediģēja aivvv/dreamer: 11.09.2004 12:52
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
anarhija
iesūtīt 06.06.2004 22:47
Raksts #48


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.01.04
Kur: banaanu zeme



Kā viņš varēja NEPATEIKT visu pareģojumu, ja, velns parāvis, HARIJS VISU REDZĒJA! Kaut kāds murgs, ziniet... Dumidors nevar sagrozīt savas ATMIŅAS, lai parādītu domnīcā jo tās ir atmiņas, DOMNĪCA PARĀDA ATMIŅAS! Ja jau tās varētu sagrozīt, priekš kam ta vajadzīgas domnīcas, ja ne lai no domām atbrīvotos? Kad Dumidors paņēma savu atmiņas tīmeklīti un ielika domnīcā, Sibilla Trilonija izauga no trauka, griežoties ap savu asi un tad sāka runāt. Un norunāja un viss. Kapēc gan Dumidoram vēl būtu kaut kas jānoklusē, viņš pats teica, ka par ilgu ir visu slē````, ka vairāk tā nevar! Punkts! Un es ticu Dumidoram. Ziniet, domājiet, kā gribiet, bet Harijam torīt bija pateikta pilnīga, tīra un balta patiesība BEZ kādas noklusēšanas (man liekas tas nemaz nav iespējams). Viens mirs. Viens no viņiem. Vai abi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
EGO
iesūtīt 07.06.2004 12:42
Raksts #49


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.06.04



Nu nedomāju, ka izsķirošā cīna notiks 7.grāmatā, tiešām HP tās burvestību spējas par mazu, bet iespējams, ka nāks kāds palīgs. Man jau šķiet, ka tā saikne starp Strupu un HP nav bez iemesla, iespējams, ka pirmais izglābs otro vai otrādi, varbūt abi stāsies pretī Voldemortam. Galu galā, dīvaini, ka Voldemorts vēl nav atriebies Strupam. Pareģojums jau gan piepildīsies, viens mirs - Voldemorts vai HP, abi jau nu noteikti nebūs kopā, ja nu vienīgi uz kādu laiku (tādu HP vājuma brīdi pieļauju, jo tas jau parādās iepriekšējā grāmatā), tomēr abiem vajadzēs cīnīties. huh.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Victor Krum
iesūtīt 09.06.2004 00:12
Raksts #50


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.03.04
Kur: Uz slotas



CITĀTS(Che @ 25.10.2003 11:12)
Nu taa..
iespeejams par sho teemu jau ir runaats, bet man slinkums mekleet un skatiities.
Taatad par prof. Trilaakaukaa pargojumiem.
Nedaudz padomaaju un meegjinaaju izdariit kaukaaadus secinaajumus. Ja paregojumaa teikts, ka kaads no abiem mirs, tad mees logjiski varam secinaat, ka ciinja droshi vien notiks 7 graamataa. liidz ar to, visticamaak Harijam naaksies stipori vien papildus apguut burvestiibu maakslas, lai vareetu tureeties pretii vold., jo skjiet ka ar Cukkarpaa ieguutajaam zinaashanaam un Harija veiksmi vien vareetu nepietikt izskiroshajai ciinjai.
es pat iisteniiba pat pielauju varbuutiiba, ka shaada ciinja vareetu pat nenotikt, jo Harijs paarietu tumsas speeku pusee. Dazhas tumsho speeku iipashiibu ieziimes manupraat jau ir redzamas 5 graamataa. un final battle starp Hariju un Dumidoru. domaaju, ka shaads scenaarijs buutu Roulingas cieniigs, paarsteidzot lasiitaajus.

tu pa daudz zvaigzhnju karus neskaties thumbsup.gif

+Harijs jau tagad zin paaris burvestiibas kuras nemaak 7 gada skoleeni. Varam vien iedomaaties ko shis buus apguvis liidz Cuukkaarpas beigshanai.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
anarhija
iesūtīt 10.06.2004 11:57
Raksts #51


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.01.04
Kur: banaanu zeme



Man liekas ka uzvara paar Voldemortu buus nejaushiiba. Harijs nav tik izcils, nav izcilaaks par paaraakajiem auroriem, kuru darbs ir notvert voldemortu - kas tik labi paarvalda tumshaas zintis! Vai ta Cuukkaarpaa maaca to visu! OK, var maaciities papildus, bet nu... domaajiet tachu reaali... Ko teica Dumidors par sho lietu? kuru Voldijs tik loti ieniist - sirds. Ar sho trumpi vinjsh uzvarees.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
alise brīnumzemē
iesūtīt 22.06.2004 20:57
Raksts #52


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.06.04
Kur: virs zemes



protams taads finaals jau buutu diezgan interesants, bet man kaut kaa iisti negribaas ticeet, ka taa tieshaam notiks. harijam ir paaraak liela veelme izniicinaat Voldiju, lai paarietu vinja pusee. vinjus vieniigi vieno abpuseejs naids, es taa domaaju...protams ja veel neskaita to reetu un visu paareejo chupu, kas tur naak klaat - runaashanu chuuskas meelee...un taa taalaak.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Jeanne
iesūtīt 23.06.2004 10:33
Raksts #53


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.06.04
Kur: Filmējoties HP un GP



Maybe... Bet tiešām, varbūt būtu riktīgākās ziepes... whistling.gif nu, nezinu. Bet es domāju, ka ļauns Harijs noteikti nekļūs. Varbūt viņš nebūs īsti labs, bet ļauns noteikti nekļūs. Tādas ir manas domas, turklāt Harijs nevar kļūt ļauns, jo viņš ir - ITM!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
da_basketbums
iesūtīt 02.07.2004 10:21
Raksts #54


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.04
Kur: Specjala Internatskola Ipashi Slimiem Pokemoniem



eu bet tocna harijs varetu beigas cinities pret dumi,bet ne ka tad ar harija vecaku draudzibu ar dumi nje harijs pret volditi gala mach
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
alise brīnumzemē
iesūtīt 02.07.2004 15:30
Raksts #55


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.06.04
Kur: virs zemes



nedomaaju, ka Harijs paaries Voldemorta pusee...vinji abi grib viens otru baigi izniicinaat. Harijs - jo Voldemorts nogalinaaja vinja vecaakus, Voldemorts - jo Harijs atnjeema vinjam speekus
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ledene
iesūtīt 03.07.2004 14:31
Raksts #56


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.04
Kur: Rīga



tas buutu ljoti aizraujoshi-shaushaligi ja harijs kljuutu par lordu. un vispaar - ko gan citu vinjsh vareetu dariit ja nogalinaatu voldemortu? ne jau dziivot normaala burvja dziivi kaa viizliji...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
didziz
iesūtīt 03.07.2004 17:57
Raksts #57


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.02.04



"Neviens nevar dzīvot, kamēr otrs ir dzīvs"- apmēram tāda bija viena no pareģojuma rindām.
Tas varētu arī nozīmēt, ja mirst viens- jāmirst arī otram. Un tad var būt ne velti Rolinga savās intervijās ir pasviedusi intervētājiem tādus jautājumus-atbildes attiecībā par Hariju "Kāpēc jūs domājat, ka pēc 7.grāmatas viņš vēl būs dzīvs?".huh.gif
Tikai cerams, ka viņa negribēs sarūgtināt miljoniem fanu ar tik bēdīgām beigām. unsure.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aFēra
iesūtīt 04.07.2004 09:38
Raksts #58


Universālais kedmāsters
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.05.04
Kur: skype



Tas pat, manuprāt, ir PILNĪGI iespējams! Jo 7. grāmatā final battle, bet, ja viņa rakstīs 8. grāmatu, tad Harijs tipa sapratīs savu kļūdu, atcerēsies Dumidora vārdus ( - Kamēr viens dzīvos, otram jāmirst... Blaa, blaa, blaa ) un tad visu grāmatu final battle starp Voldīti... :blink:
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Endija
iesūtīt 05.07.2004 09:21
Raksts #59


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.06.04
Kur: Virtuālajā realitātē...



Harijs tumsas pusē nepārie, tas būtu pilnīgs absurds!!!! Un parēģojumu varēja saprast dažādi, taču kā vēlāk teica dumidors, ka viņi nespēs mierīgi dzīvot kamēr otrs ir dzīvs, tātad atliek tikai vienam no viņiem otru nogalināt. Es domāju, ka Harijs nogalinās Voldi. :blink:
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Katerina
iesūtīt 05.07.2004 10:14
Raksts #60


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.06.04
Kur: the dark, evil and deadly forest full of . . . dorks like me :)



Šeit ir ko padomāt... ermm.gif To ka Poters pāries pie voldemorta es neuzskatu, lai gan ko tad es varu te noteikt ? Dumidors kā vienmēr daudz ko noklusē ,, it kā harija labā '' un beigas noteikti būs dramatiskas un pārsteigs ne vienu vien, bet ka Harijs paliks ļauns , to nu gan es nedomāju !!!!! Roulinga atrod ko tādu kas mūs šokētu un patiešām visu cieņu Džoannai, viņai ir talants ! thumbsup.gif

Šo rakstu rediģēja Katerina: 05.07.2004 10:17
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

5 Lapas V  < 1 2 3 4 5 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 20.04.2024 03:40