Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Vai Siriussa nāvi varēja novērst?
Nemesida
iesūtīt 19.07.2004 11:07
Raksts #1


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.05.04
Kur: Protestantu baznīcas dievkalpojumā.



Man shkjiet, ka vareeja gan. Ja Poters nebuutu tik stulbs un dabuutu to stulbo mantinju, ko vinjam Sirius iedeva, lai vinjsh it kaa vareetu pazheeloties par Strupu, tad vinjsh vareetu paarliecinaaties, ka Sirius ir maajaas sveix un vesels. Esmu paarliecinaata, ka tas verkjis Siriusam bija liidzi, kad vinjsh daktereeja savu Zirgeergli.

Šo rakstu rediģēja Bezceriiba: 19.07.2004 11:08
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
3 Lapas V  < 1 2 3 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
Kety
iesūtīt 13.03.2005 15:53
Raksts #21


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.05



Nju manuprat jau ka Sirius varja palikt dzivs vienkarsi Sirius bija parak uztraucies lai atstatu HP vienu pasu un ari devas uz burvestibu ministriju bet drosi vien ka to vareja kaut ka mainit.....ja vien varetu paredzet nakotni..... sad.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
saulove
iesūtīt 04.04.2005 11:53
Raksts #22


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.04
Kur: pašlaik šeit :)



Manuprāt, arī Siriusam bija jāpasaka Harijam, ka sazināšanās caur spogulīti ir drošāka nekā kamīns. To viņš vienā mierā varēja peteikt, kad viņiem bija saruna par domnīcā redzēto.
Harijs nav vienīgais vainīgais. getlost.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Londona
iesūtīt 04.04.2005 12:10
Raksts #23


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.02.05



Vai tad naavi var noveerst? Var tikai apspriest, kas buutu noticis, ja..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
loli
iesūtīt 03.05.2005 20:03
Raksts #24


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.05.05
Kur: pie datora :)



Siriusa naavi iespeejams, vareeja noveerst, bet vinjsh pats bija paargalviigs, pie tam, liktenis arii sheit speelee savu lomu, galu galaa, Siriusam bija jaamirst arii deelj citiem, piemeeram, Harijs noteikti daudz ko ir sapratis...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
*Vinkija*
iesūtīt 03.05.2005 20:28
Raksts #25


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.04.05
Kur: maaja



Protams ka vareeja ! Ja harijs buutu gudraaks un buutu par to padomaajis tad Siriuss nebuutu miris! sad.gif sad.gif sad.gif
Es ceru ka Siriuss atgrieziisies ( lai gan tas naw iespeejams) silent.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
grapefruit
iesūtīt 05.05.2005 21:29
Raksts #26


Streipuļo ārā no Vepra galvas
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.04
Kur: Starp savām pasaulēm tukšumā
Rakstnieks 2005



Lasot radās tāds iespaids, ka varēja gan, tas bija tas, kas visvairāk satrieca. Nekad, nekad nebūtu iedomājusies, ka viņš tiešām nomirs, likās, ka beidzot Harijam sāksies jaukā dzīve, bet še tev un tieši ar to šīs grāmatas ir aizraujošas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
.kreizī.
iesūtīt 07.05.2005 14:19
Raksts #27


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.05.05
Kur: savā lielajā draugu pasaulē.



man tā šķiet ka Siriusa nāvi varēja novērst ja Sirius nebūtu cīnijies Bellatrisi pie arkas. sad.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
krings
iesūtīt 11.05.2005 14:21
Raksts #28


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.05.05
Kur: šur tur...



manupraat vinna naavi vareeja noveerst jo kaa jau dumidors teica taa bija tikai vinna vaina vinnss vieniigais vareeja noveerst siriusa naavi ja vinnss buutu izstaastijis...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
krikija:::
iesūtīt 11.05.2005 16:06
Raksts #29


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.03.05



Manuprāt pie Siriusa nāves nebija vainojams neviens, jo tā jau var sākt šādā garā:
ja Siriusam tā neriebtos mātes māja un kas saistīts ar to - Mošķis,
ja Siriuss būtu un saku vēlvienureiz būtu pateicis Harijam kas tieši tas ir sainītī, citēju:
-Kas tas ir?- Harijs jautāja.
-Tā tu varēsi dot man ziņu, ja Strups tev darīs pāri....-
Harijs to nevarēja zināt, ka tur iekšā ir tikai spogulītis, nevis piemēram kaut kāda ierīce, kurai tikai pieskaroties Siriusam kaut kādā ierīcē parādās aplamas ziņas , ka Harijam dara pāri...
Kā jau iepriekš minēja tas bija viņa liktenis un nevis kāda vaina..patiešām mazas nenozīmīgas sakritības noveda pie Siriusa nāves un neviens pie tā nebija vainīgs.

Šo rakstu rediģēja krikija:::: 11.05.2005 16:06
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
loli
iesūtīt 16.05.2005 15:29
Raksts #30


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.05.05
Kur: pie datora :)



Nezinu, var buut, ka vareetu noveerst, bet varbuut arii ne. Siriuss bija labs cilveeks, bet vinjsh ljoti daudz jau beerniibaa iekuulaas nepatikshanaas... Domaaju, deelj savas piedziivojumu kaares vinjsh mira...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
iMiS™
iesūtīt 22.05.2005 10:23
Raksts #31


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.05.05



Nešķiet gan, ka varētu k-ko novērst....lai gan kā man gribētos, lai viņš atkal būtu dzīvs, viņa nāve bija cēla, un skaista...!tas izklausīsies stulbi, bet man patika, kā viņš mira - cēli un varonīgi two_handed.gif ...un ja liktens, ko tādu lēma, lai ir....!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mazā peciņa
iesūtīt 22.05.2005 10:34
Raksts #32


Tvarsta pūķus Rumānijā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: Rīga
Grafiķe 2005



Kā jau minēju pavedienā par to, kas ir vainīgs pie Siriussa nāves, minēšu arī te.

Es domāju, ka tas jau bija ierakstīts Siriussa pareģojumā, jo pareģojumi taču bija daudz. Noteikti viņam arī kāds bija, tikai mēs varbūt to neuzzināsim.
Siriuss pārvērtās par lielu, melnu suni, un tas lielais, melnais suns ir nāves zīme. Un, liekas, ka viņš nemaz nenojauta, ka visu laiku ir tik tuvu nāvei. Ka spēlējas ar nāvi. Un beidzot arī nāve uzvarēja.

Ja varētu novērst Siriussa nāvi, tad būtu jāmirst kādam citam. Un tur bija arī skolnieki, nedomāju, ka tas gan būtu diezgan labi, jo tad visi vainotu vēl vairāk Dumidoru, bet tagad? Tagad sēro tikai tie, kuri Siriussu pazina, un kā arī viņu vismaz vairs Atprātotāji nevarēs noskūpstīt.

Cik reižu Siriuss ir izvairījies no nāves? Viņš izvairījās no visdrausmīgākā, kas var notikt, no atprātotāju skūpsta, bet viņa liktenī bija ierakstīts, ka viņš neizvairīsies no melnā plīvura..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Demon
iesūtīt 22.05.2005 11:58
Raksts #33


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.05.05
Kur: Zeme; tumshi, spokaini beeninji



jaaaa! vareeja noveerst! es biju vnk shokaa, kad Siriuss nomira! un veel kaadu laicinju nevareeju noticeet, laikam pat liidz gramatas beigaam gaidiiju, ka varbuut vinjsh tomeer izraadiisies dziivs! ohmy.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mazā peciņa
iesūtīt 22.05.2005 12:02
Raksts #34


Tvarsta pūķus Rumānijā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: Rīga
Grafiķe 2005



CITĀTS(Demon @ 22.05.2005 12:58)
jaaaa! vareeja noveerst!
Kādā veidā? Būtu diezgan priecīga, ja tu to uzrakstītu.

Nu. Kad nomira, tad nomira, neticēju, ka notiks brīnums un viņš atdzīvosies. Tas būtu neētiski.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
monster
iesūtīt 29.05.2005 09:27
Raksts #35


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.03.04
Kur: Paslaik Kurbijkurne!



Es domaaju ka Poteram vajadzeeja maaciities sleepraatiibu! Bet vinjs bija paaraak dusmiigs uz Strupu un manupraat arii paaraak slinks! Ja vinjs buutu tomeer pamaacijies tad vinjs noteikti nebuutu tik stulbi uzkeeries!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
elliitee
iesūtīt 04.06.2005 09:45
Raksts #36


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.05.05
Kur: Skatoties zilajās debesu tālēs..



Droši vien, ka varēja, taču par to verķi Harijs savā satraukumā bija pilnīgi aizmirsis.....Arī mums tā gadās, kad uztraucamies...... Tikai šoreiz šī kļūda beidzās traģiski...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
(sun)
iesūtīt 11.01.2007 17:16
Raksts #37


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.09.06
Dzejnieks 2009



Nju harijs tas gudraakais ciweeks naw-tas ir pieraadiits.....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kriSSa
iesūtīt 11.01.2007 17:57
Raksts #38


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 03.01.07



Jā..!! sad.gif ja Harijs buutu labaak apguvis slēpprātiibu..(nejau pie Strupa,,jo viņš neveeleejaas ,lai Harijs to apguust...,te bija vainiigs Dumidors,ka akli uzticeejaas Strupam..)un,ja Siriuss nebuutu taaC..nūūū..ja nebuut tik paardrosh,jo peedeejie vaardi,ko Siriuss teica bija:
''Nu un tas ir viss,ko tu spēj..?!Es gan domāju,ka tu proti vairāk..! grin.gif ''
Apmeeram taa...un tad Bellatrise viņu takā tbruņoja..(vai kautkaa tamliidziigi)un viņ izkrita cauri tai arkai.. sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif
Es gan nezinu no kaaviņš nomira no Bellatrises bezvaardu burvestiibas,vai no taaka iekrita arkaa... sad.gif ohmy.gif unsure_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Annjuks
iesūtīt 27.01.2007 17:57
Raksts #39


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.01.07
Kur: Zemes centrs



Gramata tak bija teikts ka Siriuss nedotos uz ministriji ja Mokshkis vinjam kautko tur nebutu samuldejis! Isti gan neatceros ko tas trakais elfs vinjam teica, bet atceros tik to ka beigas Harijs kliedza uz Mokshkji jo vinjsh uzzinaja ka Mokshkis bija pievisa vainigs, jo Belatrise likam elfam melot Siriusam. Vinjsh to izdarija jo Belatrise arii naaca no Bleku dzimtas...
Vispaar man tas elfs nekad nav paticis mad.gif . Dobijs ir 100x labaaks!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
anhela
iesūtīt 27.01.2007 17:59
Raksts #40


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.02.06
Kur: En la casa de Lorena Rojas...



nevarēja. Roulinga tā bija izlēmusi un viss, te nekas nav atkarīgs no tā, kā mēs gribētu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

3 Lapas V  < 1 2 3 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 19.04.2024 18:19