Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Pirms iesūti rakstu

Pirms iesūti rakstu, pārliecinies, ka tu tajā:

1) neesi lamājies;
2) personīgi neaizvaino citus diskusijas dalībniekus;
3) neatkārto jau iepriekš rakstīto;
4) izsakies par pavedienā apskatīto tematu;
5) izsaki savu viedokli, bet necenties to uzspiest citiem.

> Reliģija
Kaadai ticiibai juus piederat?Vai arii kuru uzskatat par pienjemamu?
Tu nevari redzēt aptaujas rezultātu, kamēr neesi nobalsojis. Lūdzu, piesakies un nobalso, lai redzētu šīs aptaujas rezultātu.
Kopā balsis: 217
Viesi nevar balsot. 
The Master
iesūtīt 04.01.2005 15:32
Raksts #1


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.04



Pie kaadas ticiibas juus piederat vai arii kaadu uzskatat par visticamaako?
Kura religjija jums liekas interesanta- kaapeec?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
10 Lapas V  < 1 2 3 4 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
Nimue
iesūtīt 05.01.2005 10:14
Raksts #21


Istari māceklis
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.12.03
GP eksperts 2006



Vispār jau par sātanistiem tie, par ko iet runa šobrīd, sevi sauc tikai tāpēc, lai paņirgātos par tiem kristiešiem, kas ik pa brīdim visus nekristiešus (un pat pie savas konfesijas nepiederošos kristiešus) nosauc par sātanistiem*. Bībeles vietā viņi lasa Nīči... (pieņemu, ka apmēram tik pat cītīgi - t.i. - klausās, ko saka kāds, kas to ir lasījis, un paši kaut ko zin tikai vispārīgos vilcienos). Ateisti-egoisti.Tā kā no visa plašā tumšā spektra piedāvājuma, kas mūsu pokepandām varētu šķist interesants (baidos, ka budisms tur tomēr neietilpst - par maz mistērijas), filosofiskie sātanisti laikam patiesībā ir tie nekaitīgākie. Ir arī okultās sektas (tieši tik pat nereģistrētas, protams), kas sevi sauc tieši tāpat - pat iem piekrītu, tie gan būtu krietni nevēlamāki, kaitīgāki, un tiesībsargājošām iestādēm izskaužami. Kaut gan, nedomāju, ka daļa "kristīgo" sektu ir īpaši labākas....

______________________________________________________
*Ir nācies lasīt "kristīgo sektu"avīzītes, kas arī Romas Pāvestu nosauc par sātanistu - tā kā teikt ka šāds pašnosaukums ir pavisam bezjēdzīgs laikam nevajag.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lia'angia
iesūtīt 05.01.2005 12:08
Raksts #22


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Rīga, Olaine
Labākā krievu valodas tulkojuma autore



Var jau "atkristīties", mazgājoties Daugavā, kā mūsu senči darīja... grin.gif
Bet es esmu kristīta aš 2 reizes. Pirmo reizi mani kristīja visai mazu, un es nesapratu, kas tas īsti ir un kāpēc vajadzīgs, tādēļ uzskatu, ka pa īstu kristīšanu to saukt nevarētu.
16 gadu vecumā nokristījos otro reizi baptistu baznīcā, jo šoreiz tā bija mana izvēle un apzināts lēmums - nodot sevi Kristum.
Savu bērnu esmu 3 mēnešu vecumā reformātu baznīcā (kas tagad ir arī manējā) aiznesusi uz svētīšanas dievkalpojumu - baptistiem, reformātiem un citiem kristietības novirzieniem, kas neatzīst kristīšanu bērnībā, šis ir alternatīvais variants kristībām, kurā draudze un mācītājs lūdz Dieva aizgādnību un svētību bērnam un vecākiem. Kad meita izaugs, viņa pati izvēlēsies, vai, kad un kādā baznčā kristīties, bet mans pienākums ir viņu iepazīstināt ar Dievu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mazā peciņa
iesūtīt 05.01.2005 20:11
Raksts #23


Tvarsta pūķus Rumānijā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: Rīga
Grafiķe 2005



Mani nokristīja, kad es biju vēl pavisam maziņa. Tad man nebija nekādas balsstiesības, un nevarēju pateikt nē, vai ko citu.
Cik zinu, esmu katole, bet man nav nemazākās nojausmas par to, kas nu tālāk notiek..
Nu jā, esmu kristīta, bet es baznīcu neapmeklēju (pēdejo reizi kaut kad oktobrī ekskursijā), dievam es arī nez vai ticu (es ticu tikai sev un SS grin.gif ).

Itkā kristojot mani deva man otro vārdu vai kā tā bija. Šis man gan nepatīk. Un labāk jau arī nerakstīt, kāds vēl kaitināt sāks unsure.gif




skow

Šo rakstu rediģēja skowij-snowij: 05.01.2005 20:16
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 06.01.2005 13:12
Raksts #24


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Es nepiederu nekur. Kristīta neesmu nekādā baznīcā vai kur citur. Bet sevi pie ateistiem nepieskaitu, drīzāk pie tiem, kurus kā norunājuši sit visu reliģiju/novirzienu pārstāvji - pie brīvdomātājiem smile.gif
Vai pie džedajiem laughing.gif , lai arī neticu Spēkam. tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sapņu Teātris
iesūtīt 07.01.2005 10:50
Raksts #25


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.09.04
Kur: The Hellsing Mansion



NU kaa to pateikt... Es saatanismu taa vis nesauktu...
Es neuzskatu kaa satans buutu sliktaaks ka dievs...
Padomaajiet par to pashi... Dievam tiaki ir lielaaka reklaama nekaa saatanam...

Njemsim kaut vai to smago reklaamas buketu ko sauc par biibeli...
Taas visas ir reklaamas kampanjas... getlost.gif
Saatans ir tas pats kas dievs... Tikai shim nava vairaak biedru,vinja partijaa..
Un neuztveriet visu shito kaa joku,bet apdomaajiet getlost.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nestors Grems
iesūtīt 07.01.2005 16:46
Raksts #26


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.08.04



Piederu es pie katoļiem, bet vienīgā kaut cik pieņemama reliģija man ir Budisms un Konfūcisms, bet pārējais man nepatīk(no dažādiem aspektiem skatoties)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nemesida
iesūtīt 07.01.2005 16:57
Raksts #27


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.05.04
Kur: Protestantu baznīcas dievkalpojumā.



Es nebalsoju, bet esmu kaut kaadas religijas, kam 7.janvaarii ir Ziemassveetki. Mani kristiija, kad man bija 6 gadi, taatad nevareeju pateikt 'nee' vai kaut kaa iebilst. Arii izveeles iespeeja man nebija dota, taapeec var uzskatiit, ka es pati veel nepiederu ne pie kaadas religijas, jo pashreizeejo neizveeleejos pati. Vispaar taas religiju padariishanas uzskatu par bezjeedziigaam (ja nu vieniigi politikaa noderiigaam) un uzskatu, ka vislabaak ir vienkaarshi ticeet Dievam un izraadiit to, kaa labpatiik, nevis kaa vajadzeetu peec kaut kaadas religijas. Turklaat visus tos religjiskos likumus un baushljus, un rituaalus utt utml utjp ir sarakstiijushi cilveeki, tas viss ir rakstiits ar cilveeka roku un man negribeetos ticeet, ka kaut kaada apseesta, varaskaara cilveeka griba ir Dieva griba.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Miss Doherty
iesūtīt 07.01.2005 17:38
Raksts #28


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.02.04
Kur: house of the rising sun



..evaila.., ja Zsvētkus svini 7. janvārī un esi kristīta, tad sanāk, ka esi pareizticīgā.

Nobalsoju par varientu - luterāne, jo es piederu pie luterāņu draudzes. Kristīta zīdaiņa vecumā, ar Dievu iepazīstināta, kā Amidala teica, tikai bērnībā - līdz 8 gadiem šo to pasāku (svētdienskola kādu lauku, baznīcā iešana, lūgšanas vakaros) līdz nomira vecvecmāmiņa un citi neko šajā sakarā neturpināja (attiecībā uz mani un Dievu un iepazīstināšanu). Bet līdz manīm kaut kā tas aizgāja un es tiešām tam ticu. Dievam. Tikai vai kristiešu? Es domāju, kaAugstākais (Dievs jeb sauciet kā gribat) ir viens un veids kā katrs nokļūst pie viņa, kā sevi saista ar Augstāko atšķiras. Vai kristieši skaita lūgšanas, sūdz grēkus, iet uz dievkalpojumiem, vai budisti meditē un lūdzās, vai musulmaņi lasa korānu mērķis ir viens - izprast To Kas Stāv Pāri Visam, tuvināt sevi tam un rast skaidrību. Nevar taču būt pilnas debesis ar viesādiem Dieviem, Allāhiem, Budām, Nīkēm un Jupiteriem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
emily
iesūtīt 07.01.2005 17:44
Raksts #29


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.04
Kur: Cēsis
Janvāra fotogrāfs



CITĀTS
Es nebalsoju, bet esmu kaut kaadas religijas, kam 7.janvaarii ir Ziemassveetki.
tu esi pareizticiigaa, jo tiem ziemassveetki i 7.janvaarii(vinji palika pie vecaa kalendaara
esmu kristiete! kristiita kaa pareizticiigaa,bet svinu z-sweetkus nevis 7.jan bet 25dec bet pati juutos, ka luteraane, jo dziivoju luteraanju pilseetaa... bet principaa juutos kaa kristiete un man naf svariigi vai es esmu katole, vai luteraane, vai pareizticiigaa manupraat man pienjemama ir tieshi kristietiiba, iipashi katolji un pareizticiigie
veeleetos buut budiste, iespejams tikai taadeelj ka budisms ir taada eksotiska ticiiba
ticu dievam un neesmu ateiste...
starp citu, kas i deisti huh.gif

Šo rakstu rediģēja emily: 07.01.2005 17:46
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
shary
iesūtīt 07.01.2005 17:53
Raksts #30


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.04
Kur: viskaut kur darot blēņas



es piederu pie luterāņiem..mani bērnībā tyā nokristīja, bet tagad tam nav pilnīgi nekāda nozīme
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Paulinja
iesūtīt 07.01.2005 17:58
Raksts #31


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.11.04



nepiederu nekur..... it kaa esmu cigaans nju tas taapeec ka man nav ticiibas bet es neesmu taac cigaans.....
iisteniibaaa es gribeetu buut kristiita taadeelj ak tad buutu otrs vaards un taa....
it kaa Dievam neticu bet ticu kaadam augstaakam speekam.....
laikam tas speeks arii nosaukts par Dievu............ sad.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nestors Grems
iesūtīt 07.01.2005 18:17
Raksts #32


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.08.04



CITĀTS(Maxwels @ 04.01.2005 15:50)
P.S. Sātanisms arī reliģija skaitās??? Nezināju grin.gif , bet pie viņiem nepiederu, lai gan būtu interesanti, ja tā būtu... whistling.gif Bet, cik zinu, tad viņi tur viens otru upurē un galina nost - tā teikt atdod sevi kā upuri Sātanam, bet kristieši uzskata, ka ir jādzīvo, jo Dievs ir devis mums dzīvību, bet jebkurš ir jārespektē... smile.gif
*

Sātanisti pēc baznīcas vārdiem agrāk bija zinātnieki, kuri nepakļāvās baznīcai, un tapēc baznīca izplatīja par viņiem melus-velnna palīgi, lāunie utt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nemesida
iesūtīt 07.01.2005 21:01
Raksts #33


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.05.04
Kur: Protestantu baznīcas dievkalpojumā.



Ak tad pareizticiigaa. Bet nu es jau nez to visu un man par to ir viens liels vienalga.
Btw, Dievs jau lielaakajaa daljaa religiju ir viens tikai nosaukts katraa religijaa citaa vaardaa...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
rowzee
iesūtīt 07.01.2005 21:12
Raksts #34


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.01.04



To emily:
Deisti atzīst Dievu par pasaules radītāju un uzskata, ka pēc Radīšanas Viņš vairs neiejaucas un ļauj visam ritēt savu gaitu.

Šo rakstu rediģēja rowzee: 07.01.2005 21:13
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nemesida
iesūtīt 07.01.2005 21:15
Raksts #35


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.05.04
Kur: Protestantu baznīcas dievkalpojumā.



Tad jau es driizaak Deiste laughing.gif kaut gan, nee...vispaar es zuskatu, ka iejaucas, ja miilji paluudz...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nestors Grems
iesūtīt 07.01.2005 21:22
Raksts #36


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.08.04



CITĀTS(..evalia.. @ 07.01.2005 21:01)
Ak tad pareizticiigaa. Bet nu es jau nez to visu un man par to ir viens liels vienalga.
Btw, Dievs jau lielaakajaa daljaa religiju ir viens tikai nosaukts katraa religijaa citaa vaardaa...
*

un dod pilnīgi pretējus "likumus" , ka tik ne arī
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Namejs
iesūtīt 07.01.2005 22:13
Raksts #37


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.12.04
Kur: ceturtdaļgrams!



Un kur šajā aptaujā ir Pagāni jeb Dievturi? Es, kā jau folklorists, piemēram piederu pie tiem. Bet es arī atbalstu ekumēnismu t.i. "visi ceļi pie Dieva (lai vai kā tu viņu sauc) ir labi"
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sapņu Teātris
iesūtīt 07.01.2005 22:16
Raksts #38


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.09.04
Kur: The Hellsing Mansion



CITĀTS(Namejs @ 07.01.2005 22:13)
Un kur šajā aptaujā ir Pagāni  jeb Dievturi? Es, kā jau folklorists, piemēram piederu pie tiem. Bet es arī atbalstu ekumēnismu t.i. "visi ceļi pie Dieva (lai vai kā tu viņu sauc) ir labi"
*





BUllshit... DIeava nav,taa kaa celja pie ivnja arii nevar eksisteet... getlost.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Riggi
iesūtīt 07.01.2005 23:08
Raksts #39


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.09.04



CITĀTS
BUllshit... DIeava nav,taa kaa celja pie ivnja arii nevar eksisteet...
KORN, nu tu gan pats sev pretī sarunāji... Tas galīgi neiet kopā ar tavu tekstu
CITĀTS
Saatans ir tas pats kas dievs... Tikai shim nava vairaak biedru,vinja partijaa..
Un neuztveriet visu shito kaa joku,bet apdomaajiet 


Tev pašam tā neliekas?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viking
iesūtīt 07.01.2005 23:12
Raksts #40


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.09.04
Kur: Rīga



esmu cilveeks kursh sevi neierobezho ar ticiibu .. bet man pienemamas liekas senaas dieviibas .... un muusdienu ticiibas ir tiira sevis ierobezhoshana .....manupraat ......
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

10 Lapas V  < 1 2 3 4 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 10:30