Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> SLS4, Nu tad pie lietas..
eziic_miglaa
iesūtīt 12.07.2004 09:41
Raksts #1


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 23.02.04
Kur: miglaa runaajoties ar balto zirgu... vai arii pie laaciisa skaitot zvaigznes, eedot ievaariijumu un dzerot teeju... vai arii raadot puucei celu uz attieciigo kliiniku...



Aiziet lautinji, ja reiz mums soliija...
keramies pie lietas, ja?

1. Jaapabeidz maaja
2. Jaapabeidz smeede
3. ... (daudz un dikti kas)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
15 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 59)
Dinaer
iesūtīt 14.07.2004 10:25
Raksts #41


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.03
Kur: lielceļš



nelies jautaajums ir par atspeeleeto laiku.
cik taalu laiks tiks tiikts? vai arii paliks tas pats briidis kuraa speeli beidzaam?

es protams ari labaak teelotu to pashu (nelaimiigo, beedu sagrausto utt.) virsaisha meitu laughing.gif (nu kuras virsaitis soliijaas ne soli nenoiet.)

ok.
skolas laiks protams nav tas labaakais prieksh speeles.

meeginaashu pielaist mammu lai paliaz mani arii otro reizi ... sad.gif two_handed.gif

starpcitu MAAT ,mans plaans tiek uztverts ar humora izjuutu un astotais plaana punkts nebija manis domaats, bet gan no malas ietekts un akcepteets. wink.gif grin.gif

Šo rakstu rediģēja Zanete: 14.07.2004 10:27
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Inx
iesūtīt 14.07.2004 13:25
Raksts #42


child of the sky
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 31.10.03



Augusta beigas der!

Par taam ruunaam - varbuut Kedriks var ieteikt kaadas citas ziimes, ko pameetaat? Man ruunas liekas vislabaakais risinaajums shaadai cilveeka un dieva sarunai...
BTW - tas bija saskanjaa ar manu (neuzrakstiito blush.gif ) legjendu - biju izceljojies pa visurieni un biju iemaaciijies arii ruunas un tureejos pie priekshtata, ka dievi visiem vieni, tikai katrs tos citaa vaardaa sauc, tamdeelj ruunas vareetu izmantot arii sarunaas ar Peerkonu u.c. angry.gif

Un veel specially for Kedriks – Liiva gribeeja speeleet karotaaju, jo meiteneem tur esot garlaiciigi. Nu, vismaz vinju nesaistiija visu dienu seedeet pie ugunskura un luukoties kaa putraa vaaraas... Bija doma par legjendu kjipa - vienam teevam (vareetu buut, ka medniekam) bija meita, ko vinjsh uzaudzinaaja kaa zeenu... Tas vareetu buut tas pamatinjsh, ko dereetu apaudzinaat ar vairaak miesas... rolleyes_a.gif What say thou?

Šo rakstu rediģēja Inx: 14.07.2004 13:26
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Farliner
iesūtīt 14.07.2004 13:41
Raksts #43


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.12.03



Par Līvu - varbūt labāk lai mednieku tēlo? Karotāja sieviete tomer nebūs īsti OK. Bet medniece, kas ar loku šauj un šķēpu ar lietot prot - why not?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Inx
iesūtīt 14.07.2004 14:04
Raksts #44


child of the sky
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 31.10.03



Laikam jau medniece buutu labaak gan, tomeer...
Iedomaajies skatu kaa nabaga viirishkjis samulst ja vinjam gaargdama metas virsu meitene, kas vicina zobenu. Diez vai ciinja buutu iisti godiiga pret viirieti devil.gif grin.gif grin.gif tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elernass
iesūtīt 14.07.2004 14:06
Raksts #45


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.02.04



Nu ja, ka nebuutu...

Sieviete tacu zaudeetu grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Alfirin
iesūtīt 14.07.2004 14:42
Raksts #46


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.01.04
Kur: Nūmenora



Tas nozīmē vienīgi to, ka sievietei būtu jābūt pietiekami ātrai, lai neļautu vīrietim attapties! wink.gif grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Farliner
iesūtīt 14.07.2004 15:37
Raksts #47


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.12.03



CITĀTS(Inx @ 14.07.2004 14:04)
Laikam jau medniece buutu labaak gan, tomeer...
Iedomaajies skatu kaa nabaga viirishkjis samulst ja vinjam gaargdama metas virsu meitene, kas vicina zobenu. Diez vai ciinja buutu iisti godiiga pret viirieti  devil.gif  grin.gif  grin.gif  tongue.gif

Nu, nav zināms, ka tajos laikos sievietes būtu īpaši ar karošanu nodarbojušās. Paliksim labāk pie szināmās vēstures kārtības, OK?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
eziic_miglaa
iesūtīt 15.07.2004 11:17
Raksts #48


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 23.02.04
Kur: miglaa runaajoties ar balto zirgu... vai arii pie laaciisa skaitot zvaigznes, eedot ievaariijumu un dzerot teeju... vai arii raadot puucei celu uz attieciigo kliiniku...



CITĀTS(Inx @ 14.07.2004 15:04)
Laikam jau medniece buutu labaak gan, tomeer...
Iedomaajies skatu kaa nabaga viirishkjis samulst ja vinjam gaargdama metas virsu meitene, kas vicina zobenu. Diez vai ciinja buutu iisti godiiga pret viirieti  devil.gif  grin.gif  grin.gif  tongue.gif

no viiriesa viedokla - pilniigi negodiiga.
taa sieviete vinju uz taadu soka momentu pakertu, ka vins i ne zobenu nepaceltu, kad buutu jau nogriezts...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Farliner
iesūtīt 15.07.2004 14:35
Raksts #49


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.12.03



Well, that depends. Neizslēdzu iespēju, ka trnnētam karotājam refleksi nostrādā, un sievišķis dabūn ar vairoga malu vai zobena plakni pa galvu un palike bez samaņas.smile.gif

Labi, pietiks spamot, pārejam pie konkrētām lietām.

Patreiz izskatās, ka spēle varētu notikt 20-22 augustā.

Cits jautājums. Cik ir tādu, kuri velas, lai spēles laiks tiek "patīts uz priekšu" vairāk nekā par dažām nedēļām?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dinaer
iesūtīt 15.07.2004 15:00
Raksts #50


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.03
Kur: lielceļš



nu pagaidaam man ir nedaudz vienalga smile.gif
bet par to cik vie nalga ir Hisie-gaur, es gan nezinu whistling.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lia'angia
iesūtīt 15.07.2004 15:41
Raksts #51


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Rīga, Olaine
Labākā krievu valodas tulkojuma autore



Piekrītu augusta beigām. Es gan vēlētos spēlēt ko citu, ne saimnieci, jo gribu paspēlēt arī. Teiksim, varētu krodziniece būt... tongue.gif
Domāju, ka vajag ko drusku tālāku par dažām nedēļām, jo droši vien vairāki ļauži gribēs citus personāžus tēlot, un tādā gadījumā labāk, ka arī spēlē ilgāks laiks ar pārmaiņām pagājis.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hareki
iesūtīt 15.07.2004 15:46
Raksts #52


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.01.04
Kur: Vientuļa klints kore bieza meža vidū



Man tā patīšana uz priekšu nav diez ko svarīga Rangholde palik kur bijusi. Man ir svarīgi pēkšņi nekļūt 10 gadus vecākai, citādi nekas

Šo rakstu rediģēja Geta: 15.07.2004 15:46
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Gvarvins
iesūtīt 15.07.2004 15:55
Raksts #53


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.02.04
Kur: Starp kreeslu un klavieri!



par saimniechu buushanu piekriitu Guntai. nav viegli visu laiku muguru neatliecot straadaat pie eest gatavoshanas. manupraat saimniekoshanu dereetu sadaliit pa eedienreizeem, attieciigi dazhaadaam personaam uzticot dazhaadas eedienreizes dazhaadaas dienaas, vai arii otrs variants likt pie malas lielo kopeejo katlu un katram iztikt kaa maak, kas gan nav tik patiikami, bet vismaz viens no risinaajumiem.

par laiku stipri vienalga. man neatkariigi no laika un lomas viss ir skaidrs!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tumshiba
iesūtīt 15.07.2004 16:11
Raksts #54


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.03.04



CITĀTS(Farliner @ 15.07.2004 14:35)
Patreiz izskatās, ka spēle varētu notikt 20-22 augustā.

Cits jautājums. Cik ir tādu, kuri velas, lai spēles laiks tiek "patīts uz priekšu" vairāk nekā par dažām nedēļām?

Vispār jau ....ēēēē...., ja par daudz uz priekšu tīs, tad vecais Ū```` varbūt jau viņsaulē būs grin.gif grin.gif grin.gif

Bet, ja nopietni, tad drusku uz priekšu var patīt, lai virsaitis pagūst atrast jaunu "berserku", lai virsaiša meita arī pagūst apprecēties. Varbūt - gadu var patīt uz priekšu??????

Šo rakstu rediģēja Palpatins: 15.07.2004 16:12
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
eziic_miglaa
iesūtīt 15.07.2004 16:12
Raksts #55


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 23.02.04
Kur: miglaa runaajoties ar balto zirgu... vai arii pie laaciisa skaitot zvaigznes, eedot ievaariijumu un dzerot teeju... vai arii raadot puucei celu uz attieciigo kliiniku...



ja vins berserku atradiis, kur tad paliks vinja jaunaa sievinja???
bet iisteniiibaa kaadu laiku var patiit, lai seeras beigusaas un dziive atguvusi pilnveertiigu gaitu
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dinaer
iesūtīt 15.07.2004 21:52
Raksts #56


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.03
Kur: lielceļš



CITĀTS(Palpatins @ 15.07.2004 17:11)
Vispār jau ....ēēēē...., ja par daudz uz priekšu tīs, tad vecais Ū```` varbūt jau viņsaulē būs grin.gif  grin.gif  grin.gif

Bet, ja nopietni, tad drusku uz priekšu var patīt, lai virsaitis pagūst atrast jaunu "berserku", lai virsaiša meita arī pagūst apprecēties. Varbūt - gadu var patīt uz priekšu??????

vecais ŪUUpis nebuutu tik lola nelaime whistling.gif two_handed.gif laughing.gif

bet kur tad es viiru nemshu :blink: unsure.gif crying.gif

...galu galaa - es veel atceros to soliijumu, ka virsaitis no savas meitas vairs neatkaapsies whistling.gif laughing.gif tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aivvv/troll drea...
iesūtīt 16.07.2004 15:43
Raksts #57


Pokemonu pavēlnieks
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: prefektu vannasistaba nodarbojoties ar...
Zilonītis Dambo 2012



klau es juus visus te apveltiissu ar procentiem ja nebeigsiest spamot sskkiet ka jums liekas ka juus te neviens neuzmana diviem jau es nosuutiiju briidinaajumus un ssis ir speciaali garvinam kuram bija pilna pastkastiite...

luudzu neuzprasamies uz procentiem spamojot uz nebeedu pavedienos par senlatviessiem triis un ccetri
es tiessaam vareetu tevi un paareejos aplaimot ar procentiem wink.gif

visu ciennu aivvv laughing.gif laughing.gif laughing.gif

ps varbuut piedaliisso naakamajos ja nebuussu anglijaa man pat ir jauna teela ideja sazinaassos ar kedriku...

Šo rakstu rediģēja aivvv/dreamer: 16.07.2004 15:44
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aiva
iesūtīt 16.07.2004 16:01
Raksts #58


Šņācmēles tulks
******

Grupa: Daiļdarbu pārziņi
Pievienojās: 22.12.03
Gondoras sargs



Nesaprotama jau ta lieta, bet ja cien Aurors varētu norādīt, kur te bija kāds spams (jo visas vestules te bija pa pavediena temu) un bez tam daudzkur pavedieni pildas daudz straujak un lecīgāk, un dažs labs nereģistrējies plosās pa reizei uz nebēdu, un nekas...

Atpakaļ pie SLS temas...

Tā kā man pašam permanenta varoņa nebija (ja atskaita drelli, kas est gatavoja) tad man būtībā ir vienalga. Patīt uz priekšu - Savannā izskanēja laba doma patīt uz priekšu līdz veļu laikam (mēnešus četrus-piecus).

Par jaunajiem varoņiem, liekas visvairāk žēlabu bija virsaiša meitai, kas par varītēm gribēja savu izredzēto kaut vai jaunā veidolā nomangot. Jo patreizējā stāvoklī izredzētajam ir tikai viens veids - nozagt un notīties prom no spēles... Uz labieti karadraudzē ekipējums nevelk, un nekam zemākam ar labu meitu nedos.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aivvv/troll drea...
iesūtīt 16.07.2004 16:07
Raksts #59


Pokemonu pavēlnieks
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: prefektu vannasistaba nodarbojoties ar...
Zilonītis Dambo 2012



taadeell jau juuseejie sanneema tikai briidinaajumus nevis uz reiz proccus ka vinni nepllosaas pa visu forumu un te ir runa par naakamo pasaakumu nevis savstarpeejaam attieciibaam wink.gif taccu es paskatiijos arii ieprieksseejos pavedienus juus sskkiet vajadzees tureet ""ciessaakaa saitee"" jo juus pavedienos pinat iekssaa sarunas kuras passi lielaakoties kaa taadas neapmekleejat un nosodat grin.gif

un vai var teelot sumpurni???
tiaki intereses peec laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aziren
iesūtīt 16.07.2004 17:45
Raksts #60


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.12.03
Kur: tepat vien es esmu...



Aivvv Es negribu bur rupjsh, bet tu pats shobrid laid nenormalu spamu un jauc mums visu gaisotni....Es te neredzu SPAMU, jo viss par ko runajam ir kopa saistits un kopsakarigs, bez ka mes nevaram izveidot nakamo speli.....
Paldies tev Aiva par labajiem vardiem, bet esmu jau samierinajies, ka pie virsaisha meitas shini reize godiga cela netikshu....Es saku domat par cita veida telu, kas nebus labietis, bet ceru, ka bus pieteikami interesanti.....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

15 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > » 
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 19.04.2024 01:25