Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Senlatvieši III pamatkomanda, tiem kas piedalīsies Senlatviešu spēlē
Gvarvins
iesūtīt 14.05.2004 15:47
Raksts #1


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.02.04
Kur: Starp kreeslu un klavieri!



Nav taalu tas briidis, kas LFFB pasaakumaa tiks runaats par Senlatvieshu speeles notikshanu, un man kaa pamatkomandas, jeb pilseetas kapteinim, jeb virsaitim, vajadzeetu noskaidrot kas tad iisti par ljauzhiem manaa pilseetaa buus un ko vinji katrs taisaas dariit.

Pagaidaam ir:

Es pats - virsaitis un vadonis Gvarvins
Virsisha sieva - Eredia
2 muusu meitas - Zanete un Earnella
Virsaisha maasa - Lia'angia
Virsaisha maasas pieguleetaajs - Lia'angia viirs
Attaala radiniece - Roviela
2 - 4 karakalpi, kas sheit neuzturas.
Krogs - Amidala un ??? (gribeetos konebuut siikaak zinaat, jeb varbuut vispaar krogs skaitiisies pilniigi atsevishkji, lai gan varbuut krogs var skaitiities kaa atsevishkja komanda, tomeer pilseetaa vinjsh buus un gribeetos zinjaat).

Par paarejo man stipri daudz jautaajumu. Plz pieteikties tos kas ir sheit un plaano buut pilseetas sastaavdalja, kaa arii Kedriku pievienot indormaaciju, kas vinjam zinaama un man varbuut pasliideejusi garaam.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
5 Lapas V  < 1 2 3 4 5 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 59)
aivvv/troll drea...
iesūtīt 19.05.2004 08:11
Raksts #41


Pokemonu pavēlnieks
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: prefektu vannasistaba nodarbojoties ar...
Zilonītis Dambo 2012



nu labi okei es piekaapjos
es tikai biju vairaak domaajis darboties ugunskura gaismaa vakar akreesla bet var jau arii krogaa...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lia'angia
iesūtīt 19.05.2004 09:11
Raksts #42


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Rīga, Olaine
Labākā krievu valodas tulkojuma autore



A ko tu domā - mums tur būs riktīgs guļbaļķu krogs ar zirnekļu tīkliem apaugušiem pakšķiem un kroņlukturiem? wink.gif tongue.gif Būs vieta ar visai nosacītām sienām, pāris galdiem (kā Farliners solīja) un to pašu ugunskuru. Kur tu vari izklaidēt viesus, kad viņi ir sanākuši, nevis tikai noslēpumainā vakara krēslā. tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Urdrunir
iesūtīt 19.05.2004 11:25
Raksts #43


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.01.04
Kur: starp likumu un dvēseli



CITĀTS
es tikai biju vairaak domaajis darboties ugunskura gaismaa vakara kreesla


Ko tad tas nozīmē? Top senlatviešu pirmais kabatzaglis? Tev varētu nepatikt tā laika likumu izpausmes! smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aikis
iesūtīt 19.05.2004 11:47
Raksts #44


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 22.03.04



Kur te ir rpg? Taa izskataas peec garlaiciigas rekonstrukcijas. Nav GM (tobish teelo kaut kaadus varonjus daugmales sardzee), nav staasta, nav nekaa... ?!? ...nesaprotu par ko tauta tagad ir taadaa sparaa? Seedeet pie ugunskura un skatiities kaa putra vaaraas?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kedriks
iesūtīt 19.05.2004 13:25
Raksts #45


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



Aiki - kopš kura laika Tev interesē "stāsts"? laughing.gif Cik nu man nācies Tevi iepazīt, Tev tikai "mačiķ kazlov"...Vismaz SLS II tā Tavu personāžu mirstība mani nedaudz samulsināja.

Stāsts ir. Tie, kas ir ieinteresēti spēlēt, saņem no GM personīgi visu, kas viņiem nepieciešams zināt. Citādi te jau tāpat visi visu par visiem jau zina.

P.S. Pričom te rekonstrukcija?

Šo rakstu rediģēja Kedriks: 19.05.2004 13:26
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aivvv/troll drea...
iesūtīt 19.05.2004 13:37
Raksts #46


Pokemonu pavēlnieks
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: prefektu vannasistaba nodarbojoties ar...
Zilonītis Dambo 2012



es taisos staastiit staastus un teikas un jaunumus no svessaam zemeem....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Urdrunir
iesūtīt 19.05.2004 14:05
Raksts #47


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.01.04
Kur: starp likumu un dvēseli



Aivvv, OKi, es jau nedaudz sabijos. Stāstnieks ir labi. Tas visiem sirdi veldzē!

Kedrik! Tu esi netaisnīgs un ne pārāk gudrs. Tas tā pieklājīgi! getlost.gif
Cik es esmu redzējis Aiki spēlējam un vadām spēles, viņam vienmēr stāsts ir bijis augstākā vērtē par "Chaarge!" un "Nocirtīšu visiem galvas!"

Arī otrajos senlatviešos viņa personāžu nedienas bija daudz ciešāk saistītas ar spēli nekā dažu citu nekam nederīgā dzīvošana.

Ja tu paskatīsies no malas uz rakstiem šeit forumā, tad varbūt ievērosi, ka šobrīd galvenās runas ir par autentisku guļbūvju būvēšanu, īstu senlatviešu apģērbu gatavošanu un vietējā zemnieka vienmuļās dzīves attēlošanu.

Stāsta nav? Bet nav taču arī! Attēlot Daugmales iedzīvotāju ikdienu 9. gadsimtā nav stāsts, bet gara bezmiega nakts. Ja tu kādam esi personīgi iedalījis interesantus faktus par to, kas notiks spēlē, tad ļoti jauki. Taču tiem, kuri nav neko tādu saņēmuši, pamatoti liekas, ka nekas interesants tur nenotiks. Bez tam sūdzēšanās par stāsta trūkumu tev būtu jāsaprot kā pastiprināta interese piedalīties spēlē. Iedomājies? Cilvēks patiesībā papūlējās uzzināt ko mēs tur īsti darīsim! :blink:

Stāsts it tas kas mūs, roļevikus, atšķir no tiem, par kuriem mēs smejamies, jo viņi ar rokām pēc izrakumiem atraktās piegrieznes ada bruņukreklus, lai vienreiz varētu iziet pļavā un sāpīgi iesist otram tādam pašam ar metāla zobenu.

Es kaut kā biju iedomājies, ka rekonstruktori pulcējas Cēsu viduslaiku festivālā. Turpretī spēle ir tieši tas,- izklaide.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kedriks
iesūtīt 19.05.2004 14:31
Raksts #48


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



Cilvēki, MIERU!

Mani no tiesas priecē, ka ļaudis manu ideju uztver nopietni. Reizēm liekas - pārāk nopietni......tipa....ūūūū..tas jau trakais Kedriks, spēlē neļaus ziepes un zobu pastu lietot un tualetes papīra vietā ar dadžu lapām atsalucīt sev nepriekšpusi...jo COLGATE nav autentiski un neatbilst laikmetam....

ko ta nu mēs.. mēs jau neko no tik nopietnām lietām nesaprotam... rekonstrukcija .... ūūū'.. baismīgi.....

Cilvēki šo vārdu izdzirdot automātiski ir uztvēruši to mazliet negatīvo trulās kopēšanas pieskaņu, par ko visi uzjautrinās, runājot par mīļajiem dzelžiniekiem un identificējuši to arī uz šo projektu sad.gif

Tas, ko es gribētu "Senlatviešos" redzēt NAV tīra rekonstrukcija, jo tad es tak to plaši nereklamētu ne šeit, vai LFFB lapā, bet pa taisno pasūtītu visus f-f-f-fantazy klubus pupās un iestātos kādā hist-rec padarīšanā, kur visi visiem viens otram klapē ar cirvjiem pa cietajiem pauriem.

Tas ko es vēlētos redzēt, būtu lomu spēle, kas balstīta uz nevis izdomātu pasauli, bet reāli pastāvē'jušu vidi un laikmetu. Lai panāktu to ticamību, gribot negribot, kaut kāds minimāls ekipējums jāsagādā ir, grozies kā gribi.

Hmm...par to vienmuļo dzīvi nemaz nevaig! devil.gif

PS. Man ne visai patīk tas krievu vārds....
PPS. Labi, ka vēlreiz norādīji uz manām briesmīgajām manierēm, gandrīz jau biju aizmirsis. Nevēlies sniegt rupjajam man kādas privātstundas kurtuozitātē?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lia'angia
iesūtīt 19.05.2004 14:44
Raksts #49


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Rīga, Olaine
Labākā krievu valodas tulkojuma autore



Nu man liekas, ka spēle būs tieši tik interesanta, cik interesanti mēs to spēlēsim. es nemaz nešaubos (it īpaši pēc vakardienas uzbraucieniem "raganām") :blink: , ka Ulda krīvu krīvs sataisīs veselu vezumu intrigu, kuras pārējiem atliks izmisīgi šķetināt vaļā. Domāju, ka lielai daļai spēlētāju kāds pārītis līķu pūrlādē glabājas, un ceru, ka GM spēs tos interesanti likt lietā. rolleyes_a.gif Esmu pārliecināta, ka daži diezgan zināmi cilvēki parūpēsies par humora devu aplam nopietnajā zemniecības atspēlē. tongue.gif
Galu galā, arī, braucot uz iepriekšējiem SL, mēs zinājām vienu - būs 2 komandas, kas risinās attiecības. Tagad mēs zinām, ka būs N komandas, kas risinās attiecības...
Jā, un nešaubos, ka ne jau velti tauta tā interesējas par maģijas pielietojumu... wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 19.05.2004 15:04
Raksts #50


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



CITĀTS(Lia'angia @ 19.05.2004 15:44)
Nu man liekas, ka spēle būs tieši tik interesanta, cik interesanti mēs to spēlēsim. es nemaz nešaubos (it īpaši pēc vakardienas uzbraucieniem "raganām") :blink: , ka Ulda krīvu krīvs sataisīs veselu vezumu intrigu, kuras pārējiem atliks izmisīgi šķetināt vaļā. Domāju, ka lielai daļai spēlētāju kāds pārītis līķu pūrlādē glabājas, un ceru, ka GM spēs tos interesanti likt lietā. rolleyes_a.gif  Esmu pārliecināta, ka daži diezgan zināmi cilvēki parūpēsies par humora devu aplam nopietnajā zemniecības atspēlē. tongue.gif
Galu galā, arī, braucot uz iepriekšējiem SL, mēs zinājām vienu - būs 2 komandas, kas risinās attiecības. Tagad mēs zinām, ka būs N komandas, kas risinās attiecības...
Jā, un nešaubos, ka ne jau velti tauta tā interesējas par maģijas pielietojumu... wink.gif
Par maģiju man vēl neko nav teikuši... nezinu, mācīties burvestības vai nemācīties... solīja jau, ka apspriedīšoties un pateikšot... whistling.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kedriks
iesūtīt 19.05.2004 15:08
Raksts #51


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



Maģijai, buršanai utt. VISI TIC. Un visi tic, ka viņu maģiskajām darbībām ir efekts. Pēc idejas man nekas vairāk tagad nebūtu jāsaka.... whistling.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aikis
iesūtīt 19.05.2004 16:46
Raksts #52


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 22.03.04



Skaisti.

"Mochi kazlov" es nenjemu pieree, jo taads visu speeles laiku bija Kedriks un beigaas kaadam bija jaaspeelee iists vikings, slepkava un iekarotaajs, pat ja ne no gudraas puses.

Tomeer ne par to ir runa. Runa ir par to, ka "GMi" vai citādi runaajot "speeles vadiitaaji" (skat peedinjas) solas dziivoties pa "daugmali" un teelot karadraudzi. Ko tas noziimee, no mana viedokļa (un ne tikai mana)? Tas noziimee, ka nebuus taa, kas padara speeli interesantaaku - dazhaadi NPC un citi zveeri. Laachi, stirnas, kuilji un kjenguri.

Ja kaadam patiik ietuseet pie putras bljodas, lai tusee, tomeer esmu par visiem simts procentiem paarliecinaats, ka vairaakums tomeer veeleetos, ko vairaak no shii pasaakuma. Un ja to neveelas speeles vadiitaaji, tad, jautaajums ko vinji veelas?

Veelies radiit tajaa laikaa valdoshu sabiedriibu? Tad arii veido. Nesaki ka VISI tic. Visi uzskata, ka tā ir, bet patiesiibaa neviens ar pirkstu neparaada - "tev kraaninjsh noviitiis!" un tik tieshaam tai pat dienaa njem un noviit (protams, ja nav iesaistiita, kaada parasta viela, kaa indiite, kas arii ilgaak iedarbojas uz pacientu, kaa kaut kaadi buramvaardi.)

Ja neshaubos "raganas", maitas, vilkaschi un citi riebeklji preteklji tomeer tikai biedeeja savus kaiminjus ar skaljiem vaardiem diivainaam zaaleem, nevis ar patiesi smiekliigiem izlecieniem, kaa te dazhs labs taisaas "burties"un uguni dzeest, ievainojumus aarsteet utt utjp. Iespeejams vinji bija no vecaakiem ziniibas par dabu ieguvushi.. ne vairaak.

Par ievainojumiem - ja stunda jaagulj lai hiti atjaunotos ar aasta paliidziibu, tad oki. Tikai nevajag staastiit, ka paraadiisies burvekle, kas liks uzreiz pazust ievainojumam. Ja arii tu tam tici, normaali buutu, ja piemeeram HP paliek tie pashi, vai arii uguns liesmas taa pat deg kaa degdamas. Taa buutu kaut cik dabiskaak. Cita lieta, ja taa saka, kad lej uudeni virsuu peedeejaam sarkanajaam lentiiteem.

Tomeer atkal sheit jaanjem veeraa kaut kaada joda paraadiishanaas, kas ir tiiraa magija. Tad, atkal, sanaak, ka Kedrik, tev ir velme mitalogjisko pasauliiti atdziivinaat. Kaa iisti ir? Taa lai visi saprot.

Ierochu neasums. No vienas puses labi. No otras taadaa veidaa tek aizmirsts laimiigais moments, ka pat lutausis var profesionaalu brunjinieku nonest no kaatiem ar savu speeku vien, vai laimiigu sitienu, cirtienu vitaalaa apviduu.

Kaa ar naziiti pa kaklinju? Kaa ar bomiiti pa galvu?

Man nav iebildumu, ka paaugstinaas prasiibas pret ekipeejumu, tomeer , ja juus paaugstinat prasiibas no speeleetaajiem, tad speeleetaajiem IR TIESIIBAS TO PASHU PRASIIT NO JUMS!

ar visu cienju.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kedriks
iesūtīt 19.05.2004 17:30
Raksts #53


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



UGH. wacko_a.gif Sākas.

Piedo, lūdzams par tiem āžiem, es drusku pāŗšavu pār strīpu...sad.gif

Kad es esmu teicis, ka dzīvošos pa nmometni un tēlošu karadrraudzi? :blink:

NPC un citi zvēri būs.

Kas teica ka parādīsies burvekle un hiti paši no sevis atjaunosies? :blink:

Kas teica, ka būs pasākums pie putras bļodas? :blink:

Joda parādīšanās drīzāk bija savdabīga "nodeva" pie monstriem pieradušajiem galda spēļu cienītājiem. Un jūs par viņu tak neko daudz toreiz tā arī neuzzinājāt!

Liecieties tak mierā ar to rīkles graizīšanu! Visi kā uzburti! Pa žizņi tā lieta ir bīstama un visādu nenobriedušu un nestabilu ļaužu ipzpildījumā parasti noved pie dialogiem tipa "es tevi pamanīju - nifiga - nepamanīji - pats muļķis - nē pats duraks" un tad vienam lielais bimbājiens iet vaļā un spēle sačakarēta.

Jā lutausis var nonest gan. Tikai kā lūdzams to atspēlēt brīvdabā?

Un newbie spēlētājs var iemočīt pa brillēm arī ar "drošu" ieroci tā ka asinis un stikli šķīst uz visām pusēm. Pāris reizes esmu tādus kadrus redzējis un vairāk nevēlos. It īpaši šai spēlē.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Farliner
iesūtīt 20.05.2004 08:00
Raksts #54


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.12.03



Tā, strīdnieki, tagad mierīgi ievelciet elpu un izbeidziet savstarpējus apvainojumus.
Metageimeru mūsu vidū netrūkst, tas tiesa, tālab jau notiekumi tik vienkāršoti.

Kedrik - par karadraudzi - es brīdināju tautu, ka lai nebrīnās, ka mēs varam regulāri parādītes kā daži no karadraudzes vīriem. nekas netika teikts par to, ka mēs VISU laiku tur tupēsim.

Aiki - šobrīd tavs teksts izklausījās pēc tipiska "Here we are, now entertain us" prasības pret spēles vadītājim. Sestdien labāk tiešajā visu izrunāsim, OK?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lia'angia
iesūtīt 20.05.2004 10:29
Raksts #55


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Rīga, Olaine
Labākā krievu valodas tulkojuma autore



Palasījos Aiki un padomāju, kā tad īsti būs ar to ārstēšanu. Vai ārstēšana ar zālītēm UN vārdiem būs iedarbīgāka, kā ārstēšana TIKAI ar zālītēm? huh.gif Es to šā vai tā nedarīšu, bet gribētos tomēr zināt. Tak jau katrai saimniecei bija savi krājumi. Teiksim, caurejas zāles... Apvienojumā ar "Kaut tu uz vietas paliktu!" tas būtu visai iedarbīgi... tongue.gif
Par maģiju arī neskaidrības. Ja jau ir jodi, vilkači u.c., tad skaidrs, ka maģijai jābūt. Bet GM visu laiku minstinās un tiepjas, un rada aizdomas, ka maģija nebūs vis, nu vismaz burmavārdi ne. "Visis tic" un "kādreiz piepildās" ir divas visai dažādas lietas. Es saprotu, ka šeit neparādīsies dons Felipe Bastians Tengrrs un ar 25 fajerboliem nenosvilinās ļaunās raganas māju. tongue.gif Bet gribētos jau nu tomēr druscītiņ vairāk maģijas un fantastikas elementu spēlē (kaut gan domāju, ka vismaz man būs pietiekami interesanti arī bez... Bet, kā es saprotu, daļai gan nebūšot.)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Farliner
iesūtīt 20.05.2004 12:54
Raksts #56


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.12.03



Par maģiju un misticismu:
1) Mistikas elementi spēlē bija, ir un būs
2) Uzsvars uz vārda "elementi" - DBFT ar 25 faierboliem tiešām nebūs
3) "Visi tic" - tas nozīmē, to, ka cilvēkam nebūs īstas ticības tam, ka pārsiešana palīdzēs, ja attiecīgie vārdi nav noskaitīti, vai ar noskaitīti nepareizi, attiecīgi - lielāka varbūtība, ka ārstēšana nenostrādā tā, kā vajadzētu. Pašsuģestija tomēr ir pazīstama lieta, vai ne? Klasiskais piemērs ar Vudu kulta lāstu - ja cietušais ir informēts par to, ka plaši pazīstams priesteris ir viņu nolādējis, viņš tiešām var sākt vārguļot un pat nomirt, jo ir pārliecināts, ka lāsts iedarbosies. Līdzīgi arī še - ja jūs pazīstama "ragana" nolād, tad steigšus jāmēģina vai nu pielabināties raganai, vai atrast kādu spēcīgu pretlīdzekli. Slavenie vārdi "zagļu piesiešanai" - ja potenciāli zagļi zin, ka mājā mitinās kāds, kuram ir "stipri vārdi" un tas šādus vārdus ir teicis, tad tie, visticamākais, vai nu nelīdīs tajā mājā, vai meklēs veidu, kā vārdus apiet.
4) "dažreiz nostrādā" - atsevišķās situācijās var nostrādāt kāda mūsu realitātē neispējama lieta no mitoloģijas sfēras - lūgums pēc palīdzības atrast dzirdīgas ausis dievu valstībā vai pūķis sidrabu atnest... bet nevajag cerēt, ka Laima personīgi ārstēs katru, kurš izdomās lekt pāri žogam un salauzt kāju.
5) "vārdi pret uguni" - tas nav D&D "protection from fire" kur enerģijas lauks aizsargā pret uguni, bet gan centiens pasargāt māju no nejaušas ugusnelaimes - pret sirenieka lāpu nelīdzēs, bet zibens var izvēlēties citu vietu kur iespert.
6) Par "stāsta trūkumu" - nu un ko mums tagad darīt??? Izlikt te apskatei visu kvestu sarakstu vai sižeta līniju??? Vai tiešām mums būtu detāli jāizklāsta gan Novgorodas kņazistes interese par teritorijām šajā virzienā, tepat mūsu Mežotnes un Tērvetes politiskās cīņas un tajās iesaistīto personu darbības plānus, neaizmirstot par Visbijas tirgotāju interesēm utt. utml? Tas viss mums ir, bet nudien nebiju domājis, ka to būtu nepieciešams publicēt atklātā tekstā.
īsumā - stāsta pamatlīnija ir, un spēlē parādīsies. Katra zemnieka "garlaicīgā dzīve" ir tieši tik garlaicīga, cik garlaicīgu viņš to izveido. Arī spēles vadītāju veidoti NPC būs (kad tie būs nepieciešami), bet arī šinī gadījumā netaisos publicēt to sarakstu un TTR (Taktiski tehniskos rādītājus) atklātā forumā - pašiem jau nebūs tad interesanti.
Ceru, ka cien. Urdrunirs neuzskata spēles vadītājus par galīgiem idiotiem, kuri pilnīgi visu taisās atstāt pašplūsmā, un pārvērst brīvdabas spēli par eksperimentālās arheoloģijas nometni - pagaidām pietiekami labi zinam atšķirību starp šīm nodarbēm. Un ja te vairāk runā par māju un apģērbu rekonstrukcijām, tad tas nozīmē tikai to, ka tā ir tā tēma, kura ir visproblemātiskākā - personāžu un mantu vizuālo attēlojumu . Tēlot mēs visi (vismaz lielākā daļa) jau esam iemanījušies - kurš vairāk, kurš mazāk, bet mākam. Tomēr tas, kas, manuprāt, ir viena no vērtīgākajām SLS sastāvdaļām - mūsu pašu tautas vēstures attēlojums nav īsti iespējams bez tērpiem un ekipējuma, kas, vismaz ārēji, atgādina to, kamā ļaudis tajā laikā tērpās un ko rokās turēja. Jo cigarete zobos, kedas kājās un koka zobens rokās rokās nu īsti neasociējas ar vēsturisko brīvdabas lomu spēli (vismaz spēles veidotājiem ne), tālab arī cenšamies panākt, lai mums nav jāiziet vis tas ceļš, kas bija jāiet IIT "Drakons", kad no pirmās stadijas (kedas, zobens un aizkars uz muguras) cilvēki ir nokļuvuši līdz tam, ka lielākā daļa tomēr rūpīgi gatavo tērpus un ekipējumu spēlēm.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Urdrunir
iesūtīt 20.05.2004 16:08
Raksts #57


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.01.04
Kur: starp likumu un dvēseli



Urdrunir neuzskata spēles vadītājus par galīgiem idiotiem. Taču Urdrunir cieši tic, ka valoda cilvēkam ir dota, lai ar tās palīdzību noskaidrotu savas sāpes. Ja Urdrunir domātu, ka šis pasākums ir baigā muļķība, tad viņš neklapētu ne ar ausi. Šitā ir Urdrunir nejaukā maniere izrādīt savu mīlestību pret kaut ko.

Ja nopietni, tad es te plosos, jo dažādu neapdomīgu izteicienu dēļ no spēles vadības puses, mani cīņubiedri ik pa brīdim nodeklarē savu nevēlēšanos piedalīties spēlē. Bet man gribētos, lai viņi tur tomēr būtu, jo domāju, ka no tā uzlabosies spēles kvalitāte.

Man ļoti patika Farliner posts tur augšā. Tas izskaidroja dažas lietas. (Un parādīja arī vietas, kuras man būs jāizskaidro personiski.) Patika arī Kedrika sarūpētas fotogrāfijas par norises vietu. Tas bija taisni tas, ko biju vēlējies. Tādēļ, ja neesmu jūs īpaši aizskāris, tad šķirsimies labu prātu. Es noaurojos un man tapa atbildēts. Jauki! cool.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Farliner
iesūtīt 20.05.2004 16:24
Raksts #58


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.12.03



We live to please smile.gif

Ja ir kādam neskaidri jautājumi - uzdodiet, centīsimies atbildēt, cik nu vien tas būs mūsu spēkos.
BTW, pastāv liela varbūtība, ka daļu no nepieciešamā inventāra varēs aizņemties/noīrēt no tiem, kuriem tas ir, līdzīgi kā pagājušā gada SLS tas notika ar zobeniem. Ir cerības, ka pēc Cēsu festivāla mazliet vairāk brīva laika parādīsies visiem amatu pratējiem, kas ir gatavi par samērā nelielu (it īpaši, salīdzinot ar rietumeirpā izplatītajiem analogiem) cenu pagatavot nepieciešamo inventāru. Šinī gadījumā, tas attiecināms primāri uz Rovielu, Lia'angiu, Kedriku un mani`. Tuvojas arī ikgadējais Brīvdabas muzeja gadatirgus, kur var iegādāties traukus un dažādus citus aksesuārus...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kedriks
iesūtīt 21.05.2004 14:12
Raksts #59


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



Nu re...izskatās, ka pasākuma prezentācija rīt tiešām būs, tā ka visi laipni aicināti uz Rūpniecības ielu 10, akadēmisko bibliotēku!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
zenofeX
iesūtīt 21.05.2004 16:22
Raksts #60


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.11.03
Kur: nemitīgā kustībā/nav



Lalala!
Paldies, Farliner, par postu, tas bija gandriiz tas ko veeleejos izdzirdeet, cerams, paareejo saklausiishu riit.

Ar diezgan lielu nepacietiibu gaidu pashus SLS 3, savus labi sashuutos zaabacinjnus, un, ja nu kaadam ir liekas mediijamu dziivnieku aadas ar spalvu gan bez), luudzu mani apzinjot caur PZ, ljoti buus vajadziigs speelee. Peec tam atdoshana garanteeta.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

5 Lapas V  < 1 2 3 4 5 >
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 19.04.2024 03:18