Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> NK noteikumi

1. Iesūtītajiem pavedieniem jābūt par tēmu. Pirms izveido pavedienu, izlasi sadaļas NK aprakstu!
2. Tas pats attiecas uz iesūtītajiem rakstiem. Nav atļauts spams. Ja vēlies turpināt diskusiju par kādu citu tematu, izveido jaunu pavedienu!
3. Esi iecietīgs un cieni citu viedokli arī attiecībā uz jautājumiem, kuros tev pašam ir stingra pārliecība.
4. Aizliegts rupji lamāties un apvainot citus biedrus. Ja ir nepieciešamība iebilst, paud savus iebildumus korekti un pieklājīgi!
5. Aizliegts iesūtīt rakstus, kas pārkāpj PG-13 reitingu.
6. Centies savu viedokli izteikt plašāk! Pāris vārdi skaitīsies spams. Par to, kas ir spams, lasi šeit.
7. Centies rakstīt, ievērojot ortogrāfiju un interpunkciju, bet, galvenais, raksti tā, lai tas būtu citiem saprotams. Foruma vadītājam ir tiesības rediģēt nesaprotamus vai neatbilstošus pavedienu virsrakstus un aprakstus.
8. Pims iesūtīt pavedienu, paskaties, vai tāds jau neeksistē! Līdzīgs pavediens var tikt iepludināts jau esošā vai slēgts.

> ~Vanga~
Pārēģošana!
Tu nevari redzēt aptaujas rezultātu, kamēr neesi nobalsojis. Lūdzu, piesakies un nobalso, lai redzētu šīs aptaujas rezultātu.
Kopā balsis: 75
Viesi nevar balsot. 
Soleisa
iesūtīt 02.02.2006 21:44
Raksts #1


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.11.05
Kur: sapņu valstība



Es nesen skatījos raidījumu par pāreģotāju Vangu.Viņja dzīvoja Bulgārijā un pie vinjas brauca ļoti daudz cilvēku,
lūgt palīdzību,uzzināt nākotni utt..
Viņi bija parredzējusi,daudzas nelaimes pat to Černobiļja.
Man tas likās ļoti interesanti un tāpēc es'grībētu uzzināt ko jūs par to domājat.... unsure_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
3 Lapas V  < 1 2 3  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 50)
ils
iesūtīt 20.08.2008 23:12
Raksts #41


Krāmē plauktos Izgaistošās izgaišanas grāmatas
Grupas ikona

Grupa: Dienas Pareģis
Pievienojās: 29.07.03
Kur: Rīga
Dienas Pareģis 2009



Jā, varu apliecināt, tāda pareģe ir dzīvojusi, viņa arī ārstēja slimos. Vispār tāds bulgāru Zilā kalna Martas variants. Tikai pasaulē pazīstams, jo viņa arī nodarbojās arī ar pareģošanu. Piemēram, par šo gadu viņa esot pareģojusi, ka notiks atentāti pret četru valstu galvām. Konflikts Indostānā, kas būs viens no iemesliem, lai sāktos Trešais pasaules karš. Pats karš sāksies 2010. gada novembrī, bet beigsies 2014. gada oktobrī. Sāksies kā parastais karš, bet vēlāk tiks pielietoti, gan atom-, gan ķīmiskie ieroči. 2011. gadā ziemeļu puslodē radiācijas dēļ nebūs, ne augu, ne dzīvnieku. Musulmaņi pāri palikušos eiropiešus iznīdēs ar ķīmiskajiem ieročiem.
2014. - praktiski visi planētas iedzīvotāji cietīs no dažādām slimībām kara dēļ. 2016. - Eiropā praktiski cilvēku nav. 2018. - Ķīna - jaunā pasaules lielvara. Trešās pasaules valstis apmainās vietām ar bijušajām pirmajām. 2023. - nedaudz mainās Zemes orbīta. 2025. - Eiropa vēl maz apdzīvota. 2028. - pamazām bada sekas tiek pārvarētas, startē pilotējams kosmosa kuģis uz Venēru. Nu, un tā tālāk.
Līdz 3797. gadam, kad Zeme vairs nav piemērota dzīvei, bet cilvēce pārceļas uz citu zvaigžņu sistēmu.
Jebkurš jau varētu kaut ko tādu izfantazēt. Tāds mans viedoklis.
Bet par to ārstēšanu - cilvēka organisms ir spējīgs uzvarēt slimības arī bez zālēm, tam tikai jādod pareizs uzstādījums. Acīmredzot, viņa to prata. Iedves sev, ka tu kļūsi vesels ar 100% pārliecību un tu kļūsi vesels. Protams, ne jau visos gadījumos. Nevar pieaudzēt kāju, bet var nesaaukstēties, pat ja apstākļi ir baigi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mattiass
iesūtīt 22.08.2008 02:06
Raksts #42


Cep picas
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 25.03.04
Kur: Rīga
Foruma maršals 2012



CITĀTS(ils @ 21.08.2008 00:12) *
Bet par to ārstēšanu - cilvēka organisms ir spējīgs uzvarēt slimības arī bez zālēm, tam tikai jādod pareizs uzstādījums. Acīmredzot, viņa to prata. Iedves sev, ka tu kļūsi vesels ar 100% pārliecību un tu kļūsi vesels. Protams, ne jau visos gadījumos. Nevar pieaudzēt kāju, bet var nesaaukstēties, pat ja apstākļi ir baigi.

Tu gribēji teikt, placebo efekts. Jā, mūsdienās ar to arī ārstē, tad jau var nosacīti teikt, ka viņa nodarbojās ar noteiktas ārstēšanas metodes pielietošanu — parasti ar labiem rezultātiem.

BTW, organismam ir vairaki darbības režīmi, un ekstrēmās situācijās saslimt ar kaut ko dažkārt ir pat grūtāk, nekā ērti sēžot mājās, kad ķermenis ir atslābis.

Runājot par ekstremitāšu pieaudzēšanu — pagaidi tik, drīz zinātne arī reģenerāciju izgudros. Protams, dārgu, bet tomēr. Ja to spēj jūraszvaigznes, tad, principā, arī cilvēka ķermenim to vajadzētu varēt kaut kā iemācīt, kaut vai tikai dažām šūnām un uz laiku. Vienīgais, kas IMO ir pilnīgi neatgriezeniski — ja zaudē galvu. Nu vai galva — rumpi, kāda nu kuram atskaites sistēma.

Pareģojumi izklausās pēc sviesta. Es drīzāk noticētu, ka pasaules karš sāksies no Gruzijas kara, nevis no konflikta Indostānā. Par pārējo — redzēsim.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sniega Rūķis
iesūtīt 22.08.2008 09:12
Raksts #43


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.03.04
Kur: jau pēc brīža nākotnē :D



CITĀTS(Mattiass)
Runājot par ekstremitāšu pieaudzēšanu — pagaidi tik, drīz zinātne arī reģenerāciju izgudros. Protams, dārgu, bet tomēr. Ja to spēj jūraszvaigznes, tad, principā, arī cilvēka ķermenim to vajadzētu varēt kaut kā iemācīt, kaut vai tikai dažām šūnām un uz laiku. Vienīgais, kas IMO ir pilnīgi neatgriezeniski — ja zaudē galvu. Nu vai galva — rumpi, kāda nu kuram atskaites sistēma.


Šeitan laikam kkas jāpiebilst par cilmes šūnām, kas diezgan labi spēj reģenerēt pat slimas sirds muskuļus, kaulu smadzenes (nu tās kas ražo asins ķermenīšus vai kkā tā). Tā kā viss tik tiešām iet uz to pusi grin.gif smile.gif

Un par vangu - nu, tad tik pat labi var ticēt Nostradamusam. Un (jau saku to kādu piekto reizi) es nezinu no kurienes jūs rāvāt tos gadskaitļus un notikumus, bet es reiz kkur lasīju to pašu, tikai tie bija Nostradamusa pareģojumi. Perfekti tieši tādi paši... Un es nezinu - viņi tiešām vienu un to pašu pareģoja, vai arī kāds muļķa izdevējs viņus ir sajaucis un tgd ir baigais sviests... grin.gif

CITĀTS(JusticeKid)
Te jaapiebilst ka Vanga bija pilniigi akla, vinja kljuva akla kaada negadiijuma laikaa, kad vinju ieraava virpuljviesulii, mazaa meitene(Vangai tad bija tikai 11 gadi)bija shausmaas un juta pie pakausha itkaa kaada uzliktu plaukstu, veelaak ljaudis vinjai ap sho vietu noveeroja diivainu pleevesveida plankumu, tas saglabaajaas Vangai visu muuzhu.Izkljuudama no virpuljviesulja Vanga vispaareeji cietusi nebija toties smagi cietushas bija vinjas acis, taas bija piedziitas pilnas ar smiltiim.

Vai die... un es dzirdēju, ka viņai zibens iespēra.... grin.gif

Šo rakstu rediģēja Sniega Rūķis: 22.08.2008 09:18
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_votivot_*
iesūtīt 14.09.2008 15:47
Raksts #44





Viesi




2008 - Atentāts pret četriem valdību vadītājiem. Konflikts Indostānā. Tas ir viens no Trešā Pasaules Kara iemesliem.
Kuraa vietaa? Kautkaa nemanu blink_a.gif
2011 - Radioaktīvo nokrišņu rezultātā Ziemeļu puslodē nebūs ne dzīvnieku, ne augu. Pēc tam Musulmaņi uzsāks karu pret dzīvos palikušajiem Eiropiešiem.
Ja jau radioaktiivo nokrishnju rezultaataa nebuus ne dziivnieku, ne augu, tad kaada vella peec ir iespeejama cilveece. Kas vinji kautkaadi specizturiigie pret radiaaciju?Un taalaak jau aziet bshits-welcome to the starwars. Karoch laizjam uz Kjiinu grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bizii van Dope
iesūtīt 15.09.2008 22:31
Raksts #45


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.12.05
Kur: dzīvē




Vangas spējām ticu. Dziedniecībai, spējai sarunāties ar mirušajiem.

Skeptiķi māk tikai apšaubīt to, ko var apšaubīt, un esmu pamanījusi, ka ignorē prātīgus argumentus, turpinādami malt savu.

Par tiem pareģojumiem... Kaut kā neticās. Izklausās vairāk pēc zinātniskās fantastikas vai Holivudas filmas īsa prologa. Taču redzēs ko mums tā nākotne rādīs, ko mums rādīs šis gads.
Trešo pasaules karu negribas piedzīvot, bet to kā pasaule mainīses pēc tam - gan. Kodolieroči, ādas slimības un eiropas valstu izmiršana mani kaut kā nesajūsmina. rolleyes_a.gif

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lime.Green
iesūtīt 20.09.2008 20:51
Raksts #46


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.09.08
Kur: Liepāja



Es neticu gandrīz nekam, pirms pati neesmu to izjutusi uz savas ādas.
Jancīgi, bet tā nu reiz tas ir.
Mana atbilde: šaubos par to visu!
Esmu lasījusi abas grāmatas par viņu - neko jēdzīgu nesapratu.Drīzāk neticu, nekā tam ticu!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bjernsone
iesūtīt 20.09.2008 22:52
Raksts #47


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.09.08
Kur: līdzās



it visā nozīme ir domu spēkam. ja tici, ka, piemēram, Zilā kalna Marta var apvārdot ūdeni, tad var. medikamentiem arī piemīt "placebo" efekts- ja tic, tad nostrādā, un tas ir zinātniski pierādīts.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Klāra
iesūtīt 01.10.2008 20:25
Raksts #48


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.12.07
Kur: tavā sirdī



CITĀTS(Bjernsone @ 20.09.2008 23:52) *
it visā nozīme ir domu spēkam. ja tici, ka, piemēram, Zilā kalna Marta var apvārdot ūdeni, tad var. medikamentiem arī piemīt "placebo" efekts- ja tic, tad nostrādā, un tas ir zinātniski pierādīts.


Nav tā. Vismaz man nav. Es, kad vēl ticēju tām debīlajām kaktu tantiņām, gāju, ticēju, bet redz ka nekā! Gāju pie nākamās un atkal nekā! Tikai 10 Ls par apmeklējumu. grin.gif Tolaik es tām muļķībām vēl ticēju, tā kā nedomāju, ka, ja cilvēks tic kaut kam, tad tas viņam palīdzēs un ja netic, tad nepalīdzēs, vismaz man tā nekad nav bijis. Par zīlēšanu tas jau ir kas cits- cilvēks sevi iekodē, ka tā jānotiek un gaida, kad tas notiks. Pats vainīgs. xD.gif

Ak jā, runājot par Vangu- esmu pa ausu galam dzirdējusi par tādu veceni, bet ne tik daudz lai izspriestu, vai šā tiešām īsta ragana bijusi un baigi visiem ar pesteļiem palīdzējusi, vai tās ir kārtējās pasaciņas un nostāsti.

Šo rakstu rediģēja Northona: 01.10.2008 20:28
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_Viesis_Evija_*_*
iesūtīt 24.10.2008 11:17
Raksts #49





Viesi




Es vienkārši gribēju uzzināt, kur var vairāk uzzināt par šo Vangu????? wink2.gif smartass.gif yahoo_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 24.10.2008 11:26
Raksts #50


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Vikipēdijā:
http://en.wikipedia.org/wiki/Baba_Vanga
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Soulberry
iesūtīt 08.06.2009 15:17
Raksts #51


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.03.06



Diemžēl, es nezinu kas ir Vanga, bet laikam kāda pareģe[cik saprotu].
Cilvēki vispār ir dīvainas būtnes, jau vien tas ka mēs spējam elpot un kaut ko darīt ir Dieva dota dāvana, un es ticu ka ir 2% no visiem cilvēkiem, ir cilvēki, tā teikt ar "spējām".
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

3 Lapas V  < 1 2 3
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 29.03.2024 00:15