Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> par Baznīcu, vēsture un noslēpumi
Nestors Grems
iesūtīt 07.01.2005 21:30
Raksts #1


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.08.04



Kā jūs domājat, kādi ir vislielākie noslēpumi saistībā ar Baznīcu kā organizāciju.[Nu apmēram tādā garā]
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
5 Lapas V  < 1 2 3 4 5 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 59)
Namejs
iesūtīt 19.07.2005 17:23
Raksts #41


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.12.04
Kur: ceturtdaļgrams!



Reiz norvēģijā dzīvoja un aizvien vēl laikam dzīvo tāds džekiņš ar pseidonīmu Varg Vikernes (pazīstams kā viena cilvēka grupa Burzum). Un viņš esot nosvilinājis dafiga baznīcas. Lai slava viņam.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
zuzee
iesūtīt 27.07.2005 09:36
Raksts #42


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.10.04



CITĀTS(Namejs @ 19.07.2005 18:23)
Reiz norvēģijā dzīvoja un aizvien vēl laikam dzīvo tāds džekiņš ar pseidonīmu Varg Vikernes (pazīstams kā viena cilvēka grupa Burzum). Un viņš esot nosvilinājis dafiga baznīcas. Lai slava viņam.
*

ko noziimee dafiga? tas ir kaads bazniicas kults vai kaa?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Witch
iesūtīt 06.01.2006 15:49
Raksts #43


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.01.06



palasiet Da Vinci kodu! Varees paarpaareem nosleepumu uzzinaat! bet galvenais ir tas ka: PRIESTERIS IR TIKAI CILVEEX AR SAVIEM GREEKIEM!!!!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Saris
iesūtīt 12.01.2006 15:08
Raksts #44


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.10.05
Kur: cēsis



Kā tu to domā Priesteris ir tikai cilvēks ar saviem grēkiem?
Tu gribi teikt, ka visi priesteri ir cilvēki ar grēkiem? Nu tad man rodas jautājums kurš nav priesteris? Katram cilvēkam ir kāds grēks!!! Un es nez kadeļ netdzīstu grēk sūdzi, tas ir kaut kas tāds ar ko irms vairākiem simtiem gadu aizsākās Baznīcas nodevība.... Respektīvi Indulgeņču pārdošana..
Tādēļ manuprāt nav cilvēka kuram nebūtu grēku...! [atvainojos par novirzīšanos no tēmas!]
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Namejs
iesūtīt 12.01.2006 17:07
Raksts #45


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.12.04
Kur: ceturtdaļgrams!



CITĀTS(zuzee @ 27.07.2005 09:36) *
ko noziimee dafiga? tas ir kaads bazniicas kults vai kaa?

Dafiga nozīmē daudz! No vienas puses idiots jau viņš bija, bet tik daudz laba padarīja. Ai, ir viens slikts darbs gan, viņs novāca Euronymusu (mans ģitāras elks, grupas Mayhem nu jau bijušais ģitārists), par ko daži purni ir gandrīz oficiāli zvērējuši viņu novākt, kad tas ````s iznāks no cietuma. Nu tas tā, bet Norvēģijā 90-to gadu pirmajā pusē tika nodedzinātas aptuveni 60 baznīcas. J ir interese novelc dokumentālo filmu "Satan rides media".
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
berserks
iesūtīt 13.01.2006 14:29
Raksts #46


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.04.05
Kur: peļu medībās :D



CITĀTS(Namejs @ 31.01.2005 23:13) *
Ejam dedzināt baznīcas? bet točna. besī tie krusti. Acīs duras.

CITĀTS(The Master @ 31.01.2005 23:15) *
...Namej, ejam nodedzinaat visas Bazniicas+tu vareetu aplauzt visus krustus!

Domā ja darīs tāpat, kā viņi, tad paliks labāk ... (tāpat jau pietiek apgānītāju)

CITĀTS(Psychotic Thoughts @ 04.02.2005 16:06) *
phe... bazniicas... nepatiik man... tikai deelj taa, ka tur wiss ir saistiits ar Diewu...

wienu reizi tikai tur esmu bijusi - 5 gadi man bija, wecaaki piespieda braukt - & tajaa pashaa wienaa reizee es aizmigu & wisu noguleeju happy.gif

No turienes jau visa tā nepatika rodas ka piespiež (un to var attiecināt uz jebko, tāpēc piespiest nekad nevajag ... aicināt, pierunāt jā, bet ne piespiest)

Patiesībā, bznīcā iešana nav nekas slikts(es ga pats neeju), nu cilvēki tic ... nu lai takš viņi tic, ticība palīdz viņiem izdzīvot grūtos apstākļos ...

Kristietība kā ticība pati par sevi jau nav slikta. Problēma ir tur, ka ļauni/savtīgi cilvēki gadsimtu gaitā ir traktējuši Bībelē rakstīto savā labā. Arī pārrakstot/tulkojot pašu Bībeli , daudz kas ir zudis.
Noslēpumi ... noslēpumi/intrigas un viss pārējais ir ikvienā lielā organizācijā ... pie kuriem vainīgi protams ir tie paši iepriekšminētie ļaunie/mantkārīgie cilvēki ... vēl jau protams var izplūst diskusijā, kāpēc viņi tādi kļuvuši, bet tas ir cits stāsts ....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Minki
iesūtīt 14.01.2006 00:55
Raksts #47


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.11.05
Kur: Aizkulises



Nu gan jūs visi piesienat baznīcai tādas lietas, kas vispār attiecas uz Senajiem un Viduslaikiem! Nu kāpēc??? Vai jums tās traucē? Kāpēc mēs atļaujamies spriedelēt par lietām, kuras uz mums pat neattiecas, kuras mēs nepārzinām, par kurām PAŠI nekādas jaunas atklāsmes nevaram izveidot! Redz, cilvēki raksta :"Nu kā var iet baznīcu, ak šausmas, kā man tur riebjas!" utt. Muļķīgi! Kāpēc tad runā? Ja pats neesi pārbaudījis, gājis, iesaistījies, KĀ TU ATĻAUJIES nomelnot??? (Es nerunāju par visām atbildēm šajā pavedienā - daži zina ko runā, bet diemžēl tas ir mazākums!) Es arī neņemos spriest par nez kādiem tur noslēpumiem, kas radušies senatnē, kad cilvēkiem nebija ko darīt, sanāca ap ugunskuru un izdomāja visādus pekstiņus, lai dzīvot interesantāk! ... Droši vien es daudzās lietās kļūdos, bet noteikti kaut kur ir man ir taisnība!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Namejs
iesūtīt 14.01.2006 12:15
Raksts #48


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.12.04
Kur: ceturtdaļgrams!



Vai, nedaudz kauns palika par maniem gadu vecajiem postiem blush.gif Nu labi viss kārtībā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
miau
iesūtīt 23.01.2006 13:41
Raksts #49


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.12.04



Jā, DaVinči kods ir interesanta lasāmviela laughing.gif

Kāds varētu būt baznīcas lielākais noslēpums? Ermm, domāju, ka galvenais tās mērķis varētu būt naudas pelnīšana silent.gif

Vēl varētu būt tas, ka baznīca nav tā vieta kuru obligāti vajadzētu apmeklēt visiem ticīgajiem... īstā svētnīca taču ir mūsu sirdīs...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
dArkangelo
iesūtīt 22.02.2006 10:30
Raksts #50


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.11.05



NU nezinu cik tajā Da Viņši kodā ir patiesības cik ne. Kad iznāks pārbaznīca ebija radīta lai pelnītu nautulkotais jūdasa evanģēlijs iespējams dažas lietas mainīsies. smile.gif

Savos pamatos baznīca nav radīta lai pelnītu naudu, vienkārši cilvēks to par tādu ir pārvētis. Un baznīcas radītā mācība īstenībā ir tik labi izdomāta ar tik daudz meliem un muļķībām ka lielākajai daļai cīlvēku patīk. Nu jums ar patiktu ja jums par labu darbu darīšanu tagadnē, būtu iespēja tikt vietā, paradīzē kur jums viss būtu un par neko nebūtu jāuztraucas. grin.gif
Hm ja nebūtu Baznīcas un kristīgās ticības iespējas ka pasaule būt daudz labāka. grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
whitegirl
iesūtīt 09.04.2006 04:33
Raksts #51


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.11.05
Kur: cita laika zoona



Dzirdeeju ka dazhi profesori saka ja uz citaam planeetaam atrastie materiaali pieraadiis kaut mazaakaas dziiviibas iespeejamiibu...tas sagraus pasauli...jo religjija - kristietiiba - nepieljauj taadu domu... Jo Dievs radiija tikai SHO pasauli 7 dienaas... Vareetu iesaakties haoss...
Bet par bazniiicu kaa organizaaciju...manas domaj pavisam mainijaas peec D.Browna graamatu izlasiishans... Tas tikai pieraada ka Bazniiica noteikti ir viena no varenaakajaam organizaacijaam shaajaa pasaulee...Un nevar vien zinaat ko vinji sleepj lai paglaabtu to iluziju tiem cilveekiem kuri tic Dievam....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Saris
iesūtīt 16.05.2006 08:58
Raksts #52


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.10.05
Kur: cēsis



Tiešām varētu pat piekrist whitegirl. Kaut gan šaubos vai rastos haoss... es pat vairāk pieļauju iepēju vēl vienai baznīcas reformācijai, kurā varētu reformēt pašu bībeli veidot tādu kā jaunu derību.. laughing.gif kaut gan neesmu nekāds pareģis un šaubos vai to vispār kāds varētu paredzēt !!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bizii van Dope
iesūtīt 19.05.2006 14:30
Raksts #53


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.12.05
Kur: dzīvē



Man nemaz neticas, ka visi priesteri, mācītāji un mūki ir tik kulturāli kā liekas. Nezinu. Bet es nespētu visu savu mūžu nodzīvot tikai ar sevi un savu ticību.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Alfirin
iesūtīt 20.05.2006 09:33
Raksts #54


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.01.04
Kur: Nūmenora



Nedomāju, ka tas kaut ko mainītu.... Redzi, ja tu tici Dieva visspēcībai, tad kādas problēmas Viņam būtu radīt vēl kaut ko? Ne jau tikai par Zemeslodes vai Saules sistēmas radīšanu Bībelē ir runa, bet gan par visa Visuma ar visām zvaigznēm un melnajiem caurumiem.

Un par to, ka kaut kāds Da Vinči kods kaut ko spētu atklāt vai mainīt... Come on! Kad kaut ko ir mainījusi lubene? Pamācieties drusku vairāk to, ko skolās māca, un ieraudzīsiet, ka autors ir meistarīgi spējis manipulēt ar faktiem savu inerešu vārdā... Normāli. Visi tā dara.

Baznīcai protams ir daudz slēpjama. Un varbūt tā arī labāk... Lai paliek, kur ir. Cilvēkiem būs par ko rakstīt! tongue.gif

Šo rakstu rediģēja Alfirin: 20.05.2006 09:35
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Saris
iesūtīt 20.05.2006 10:36
Raksts #55


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.10.05
Kur: cēsis



Kā pirms 500 gadiem ir teicis Nostradams --- Kur Baznīca tur Noziegumi, kur noziegumi tur Noslēpumi...

Pareizi jau vien ir. Zinātne nekad nebūs draugos ar baznīcu. Lai jau paliek...

Šo rakstu rediģēja Saris: 20.05.2006 10:38
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
grunt+
iesūtīt 21.05.2006 15:14
Raksts #56


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.12.04
Kur: Valmiea



Baznīca ir veids, kā vislabāk kontrolēt cilvēkus.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
rotveilere
iesūtīt 06.06.2006 08:56
Raksts #57


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.12.05
Kur: liepāja



Taas bazniicas ir sviests! blink_a.gif

manuprat baznica ir sawa veida pasaciņa un Dievs tāpat!cilveki paklavas jau senatnee tadai "masu hipnozei" un paklaujas vel sobaltdien!Tada veida cilveki kuri sevi un sawus best friends pasludināja par swetajiem-mācitajiem,ieguva varu un naudu!

Sitā padarišana ar baznicam ir sviests,ja kads no jums ir macitajs,ludzu pastastiet kas tur isti notiek!!! whistling.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Leldux
iesūtīt 06.06.2006 10:09
Raksts #58


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.04.05



daļa baznīcu, kā celtnes, ir nozīmīgi arhitektūras pieminekļi, to nenoliegt. Arī es labprāt apmeklējot kādu citu pilsētu, valsti, labprāt dotos nelilā ekskursjā uz kādu baznīcu, bet tas arī viss, ko ,man tā nozīmē. protams, baznīca- reliģija, lielākotiess kristietība, taču tas uz mani neattiecas. Kā jau še ir minēts citos komentāros- baznīca ir veids kā kontrolēt cilvēkus (citēju grunt +) un vēl piebildīšu, ka kontrolēt tos cilvēkus,kas ir tik aptumšoti savā prātiņā un ar tādām pat teiktu , nosliecēm tikt kontrolētiem. Nu kā gan savādāk. Kā baznīcā, tā loģiski runa par reliģiju (ja vien netiek iztirzāts jautājums par to celtniecību, kas jāteic, nebūs mana stiprā puse). "nelīdīšu" tik dziļi tagad tajā visā, jo ši tēma ir laikam neizdiskutējama. bet tas,ka baznīca laika gaitā ir kļuvusi par ļoti ietekmīgu organizāciju, tas tiesa. Neesmu lasījusi Da Vinči kodu, un pagaidām negrasos arī to darīt, bet nu vismaz beidzot vēl kādam sāk pavērties acis par to reliģijas būšanu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kikjo
iesūtīt 06.06.2006 10:34
Raksts #59


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.03.06
Kur: somewhere beyond your happiness and sadness.



.heh, kā teica E.M.Remarks. Nekad nenoniciniet baznīcas spēku. Tā ir vienīgā diktatūra, kas ir tik ilgi noturējusies.
pilnīgi piekrītu šiem vārdiem. Cik nu baznīcai lieta ar ticību, bet pašā pamatā tā ir vienkārši ģeniāli izdomāta industrija. Skaties un mācies. Mēs cilvēki pēc būtības esam ļoti gļēvi radījumi. Mēs neticam paši sev, tāpēc mums vajag ticēt kādam citam, nu tad daž atjautīgi cilvēki visu šo padarīšanu arī i8zdomāja. Tā ir ģeniāla industrija kura nodrošināja, un joprojām nodrošina milzīgu varu. Vara ir viena no tām lietām kura cilvēkus šausmīgi pievelk, cilvēki ig gļēvi, viņiem vajag kaut kam ticēt, daži cilvēki iebaro pasaciņu par pēcnāves laimīgo dzīvi, cilvēki notic/ pār viņiem tiek iegūta kontrole. Paviam ātri, vienkārši un ģeniāli, šī shēma jau daudz kur ir tikusi izmantota un nez kāpēc iedarbojas. Jo redz cilvēks necar pie;nemt, ka viss. Ka pec viņa viss ir beidzies. Tas ir vienkārši nožēlojami. Vai es aplieku visu sistēmu kopumā? nē. Ir vismaz viena pozitīva lieta šai masu cilvēku iespaidošanai. Dieva dēļo ir darītas daudz ļoti labas lietas, gan materiālas gan morālas. Tiek veikti ziedojumi un baznīca nereti palīdz cietušajiem. Tas ir vienīgais pozitīvais ko es tur varu saskatīt, kaut gan to pašu nedomājot par kaut kādu uzpūstu debesu valstību, cilvēki varētu tāpat darīt. Vienkārši aiz labas sirds, mīlestības pret pasauli, cilvēkiem. Katrs var to saukt kā grib. Palīdzēt var arī tāpat nevis domājot, ka pēctam tikšu debesīs. Bet tā ir tikai mana patiesība. Gan jau katram ir sava.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
lil`skater
iesūtīt 07.06.2006 11:27
Raksts #60


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.12.04
Kur: Parealitātē...



Godīgi sakot, man leikas, ka iespējams grāmatā Da Vinčī kods un Ģenēzes kods ir aprakstīta taisnība, tādēļ baznīca to tik ļoti noliedz!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

5 Lapas V  < 1 2 3 4 5 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 29.03.2024 00:11