Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Ievēro!

Bibliotēkas plauktā par citām lietām, lūdzu, nesarunāties!
Vai nu atrodi piemērotāku forumu, vai izmanto kaucekļus. Sarunas no bibliotēkas plaukta var tik dzēstas bez brīdinājuma!

> E.Muldašovs "Dievu pilsētas meklējumos"
U-Star
iesūtīt 24.02.2005 09:32
Raksts #1


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.12.04
Kur: K-kur pie šūpolēm... vai uz.



Ceru, ka neatkārtojos. sad.gif Atradu pavedienu tikai par šī autora "No kā mēs esam cēlušies".

Vai kāds ir lasījis šīs grāmatas? Cik grāmatas jūs esat lasījuši?(Cik es saprotu "Dievu pilsētas meklējumos" ir izdota 3 grāmatās!) Kādi iespaidi?

Man ļo-o-oti patīk šī autora darbi. Visvairāk man ir iepatikusies 2.grāmata ("Harati zelta plāksnes")! Īstenībā visas viņa grāmatas ir ļoti labas (kaut arī esmu izlasījusi tikai divas un lasu trešo)! grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
2 Lapas V   1 2 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Severina
iesūtīt 24.02.2005 13:55
Raksts #2


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.11.04
Kur: Drūmkakte 13



Esmu izlasījusi visas, arī pašu pēdējo par Šambalu - krieviski. It kā jau ļoti zinātniski pierādījumi,bet nedaudz mulsina pārāk lielā paļaušanās un balstīšanās uz Blavatskas mācību. Pēdējā grāmatā īpaši uzkrītoši parādās, ka cilvēki redz to, ko grib redzēt. Es jau arī sajūsminos par seno cilvēku gudrību,atklājumiem utt., gribas jau tam arī ticēt, bet gribas arī pietiekami stabilus pierādījumus. sick.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
emily
iesūtīt 27.02.2005 17:17
Raksts #3


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.04
Kur: Cēsis
Janvāra fotogrāfs



nee... ir arii treshais....
man maajaas ir un es kaadreiz izlasiiju.. ljoti patikaa... happy.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
zuzee
iesūtīt 13.05.2005 14:20
Raksts #4


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.10.04



Nu tieshaam, labas graamatas , iesaku visam...
esmu izlasiijusi divas... taa otraa likaas garlaiciigi, jo man diemzheel nelabi metas no trijstuuriem!!!
Bet pieturos pie graamatas uzskatiem un dziezgan vis ticami arii izklausaas.!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
darsijs
iesūtīt 06.01.2006 14:56
Raksts #5


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.09.05



esmu izlasījis tikai 1, bet mana krusmāte stāstīja par 2 un trešo es pac pirkšu un lasīšu! dikti interesanti un pat jāsāk wai ticēt jo tas šķiet dikti īsti! domāju kad tā wisa ir patiesība!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Vēja dvēsele
iesūtīt 11.01.2006 22:16
Raksts #6


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.10.05
Kur: Sudraba dvēselē vēju auž...



Man patīk, pat ļoti, tomēr labāka likās "No kā mēs esam cēlušies". Mazliet jau sāka kaitināt tie nedaudz muļķīgie dialogi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Minki
iesūtīt 11.01.2006 23:14
Raksts #7


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.11.05
Kur: Aizkulises



Nu redz, kā sanācis, ka tieši sī bija grāmata, kas man ļoti, ļoti palīdzēja! Esmu dzirdējusi smagu kritiku tai citēju tieši :"Muldašovs muld kā pa ķešu!" Bet es uzskatu, ka tik tālu viss būs kārtībā, kamēr viņa grāmatas cilvēkos radīs pozitīvas emocijas. Viņš pats nepārtraukti apgalvo, ka noteikti daudzās lietās kļūdās, bet daudzās viņam ir taisnība... Nesaku, ka ticu visam, kas rakstīts viņa grāmatās, bet esmu pieņēmusi viņa izvirzīto teoriju gan par cilvēces izcelšanos, gan svēto pilsētu u.c. par savu patiesību, kurai pieķerties! wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
georgs
iesūtīt 27.02.2006 11:38
Raksts #8


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.02.06



cienu, juusu zinaashanas, ja esat izlasiijusi 4 graamatas, mans vareejums ir necilaaks, - no kaa mees esam ceelushies, 3. graamata par dievu pilseetu un blavatskas graamata, - fragmenti okultnoj istjini, veel paaris graamatas par atlantiidu, kas peec peedeejaam zinjaam ir zem antarktiidas


par pieraadiijumiem, redziet, tur jau taa lieta, ka shii maaciiba, cik noprotu, radiita cilveekiem , kam nav vajadziigi pieraadiijumi, ( taustaami), hamburgeri un dolaari, shkjiet, pieraadiijumi cilveekiem ir atstaati piramiidu, akmenskraavumu un unikaalu veidojumu veidaa, kaadus radiit nevar pat ar visjaunaako tehniku, taatad neesam sasniegushi liimeni, lai radiitu ko liidziigu, tas savukaart noziimee, ka , vai nu regreseejam, vai attiistiiba iet pa spiraali, kas savukaart sakriit ar tibetas gudriibaam:)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
grunt+
iesūtīt 10.04.2006 20:25
Raksts #9


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.12.04
Kur: Valmiea



Umm, kaut kā tagad again uzpeldēja tā grāmata. Esmu lasījusi manprāt 2, kaut gan ļoti vēlētos pārlasīt ohmy.gif!

Visnotaļ grūta literatūra, kurā bija stipri jāiedziļinās, un runājot ar J.A saprotu, cik daudz lietu esmu palaidusi garām.

Lai nu kā, pēdējajā laikā daudzas lietas ir gājušas roku rokā ar Muldašovu. Piemēram - Dens Brauns un "Enģeļi un Dēmoni".

Pff, kaut kam taču ir jātic. Un viņš mani pārliecināja.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 11.04.2006 07:39
Raksts #10


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Izlasīju. Blēņas. Labi un aizraujoši uzrakstītas blēņas, kam ar realitāti nav nekāda sakara. Izziņai tikpat vērtīgi ir lasīt pasakas.
Vārdu sakot - lasiet vien, bet piedomājiet ar galvu. Vēlams - savu.
Jātic kaut kam? Nekad neesmu varējusi saprast, kāpēc tam, kam jātic, noteikti jābūt nereālam sviestam! Kāpēc nevar izvēlēties reālas lietas, kam ticēt? Ar reālām - ja nav saprotams, es nedomāju noteikti materiālas lietas. Notici magnētismam. Paskaties uz kompasu, vai uz naglu pie magnēta, un notici. Bez skaidrojuma par to, kas tas ir. Kamēr nav skaidrojuma - tikmēr tā būs ticība, bet reālai lietai.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Atlēts
iesūtīt 03.08.2006 01:16
Raksts #11


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.08.06
Kur: Rīga



CITĀTS(Roviela @ 11.04.2006 08:39) [snapback]607366[/snapback]

Izlasīju. Blēņas. Labi un aizraujoši uzrakstītas blēņas, kam ar realitāti nav nekāda sakara. Izziņai tikpat vērtīgi ir lasīt pasakas.
Vārdu sakot - lasiet vien, bet piedomājiet ar galvu. Vēlams - savu.
Jātic kaut kam? Nekad neesmu varējusi saprast, kāpēc tam, kam jātic, noteikti jābūt nereālam sviestam! Kāpēc nevar izvēlēties reālas lietas, kam ticēt? Ar reālām - ja nav saprotams, es nedomāju noteikti materiālas lietas. Notici magnētismam. Paskaties uz kompasu, vai uz naglu pie magnēta, un notici. Bez skaidrojuma par to, kas tas ir. Kamēr nav skaidrojuma - tikmēr tā būs ticība, bet reālai lietai.

Tātad, sākšu ar to, ka esmu izlasījis "No kā mēs esam cēlušies" un esmu gandrīz izlasījis grāmatu "Dievu pilsētas meklējumos" pirmo daļu. Ja jau blēņas, tad kā tas iespējams, ka:
Kailass->Ziemeļpols 6666km
Ēģiptes piramīdas->Ziemeļpols 6666km
Kailass->Stonhendža 6666km
Stonhendža->Sātana tornis 6666km
Stonhendža->Bermudu trijsūris 6666km
Bermudu trijsūris->Lieldienu sala 6666km
Bermudu trijsūris->Gao(Sahāra) 6666km
Lieldienu sala->Tazumala 6666km
Meksikas piramīdas->Tazumala 6666km

Pārāk daudz, lai tā būtu vienkārši sakritība... rolleyes_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 03.08.2006 07:33
Raksts #12


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



CITĀTS(Atlēts @ 03.08.2006 02:16) [snapback]1016160[/snapback]

Tātad, sākšu ar to, ka esmu izlasījis "No kā mēs esam cēlušies" un esmu gandrīz izlasījis grāmatu "Dievu pilsētas meklējumos" pirmo daļu. Ja jau blēņas, tad kā tas iespējams, ka:
Kailass->Ziemeļpols 6666km
Ēģiptes piramīdas->Ziemeļpols 6666km
Kailass->Stonhendža 6666km
Stonhendža->Sātana tornis 6666km
Stonhendža->Bermudu trijsūris 6666km
Bermudu trijsūris->Lieldienu sala 6666km
Bermudu trijsūris->Gao(Sahāra) 6666km
Lieldienu sala->Tazumala 6666km
Meksikas piramīdas->Tazumala 6666km

Pārāk daudz, lai tā būtu vienkārši sakritība... rolleyes_a.gif

Un tad? rolleyes_a.gif
Un kā būtu ar kontinentu dreifu, kura dēļ visi šie cipari "aiziet pa pieskari"? minētās vietas nepārvietojas vai kā? Un parādi man kaut vienu vietu uz Zemeslodes, kas nav 6666km attālumā no kādas citas kaut kādā virzienā. tongue.gif
Numerologi atradušies! silent.gif
Jā, jā, pēc Heopsa pirmaīdas ausgtuma var precīzi aprēķināt skaitli pī. Tas nekas, ka Heopsa piramīdas augstumu nekādi nevar dabā nomērīt - tai ir nobrukusi augša.

Bermudu trijstūris ir ļoti plaša teritorija, nevis viens punkts kartē, turklāt tam nemaz nav stingri noteiktu robežu.
Meksikas piramīdas? Pirmo reizi dzirdu, ka tās visas atrodas vienā vietā! Tās pašas vienu no otras šķir simtiem kilometru. Tas pats par Ēģiptes piramīdām. Tās visas neatrodas Gizā.
Un tā tālāk. Es teiktu - vispirms paskaties kartē, lūdzu. Un pēc tam padomā ar savu galvu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Atlēts
iesūtīt 04.08.2006 02:51
Raksts #13


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.08.06
Kur: Rīga



CITĀTS(Roviela @ 03.08.2006 08:33) [snapback]1016190[/snapback]

Un tad? rolleyes_a.gif
Un kā būtu ar kontinentu dreifu, kura dēļ visi šie cipari "aiziet pa pieskari"? minētās vietas nepārvietojas vai kā? Un parādi man kaut vienu vietu uz Zemeslodes, kas nav 6666km attālumā no kādas citas kaut kādā virzienā. tongue.gif
Numerologi atradušies! silent.gif
Jā, jā, pēc Heopsa pirmaīdas ausgtuma var precīzi aprēķināt skaitli pī. Tas nekas, ka Heopsa piramīdas augstumu nekādi nevar dabā nomērīt - tai ir nobrukusi augša.

Bermudu trijstūris ir ļoti plaša teritorija, nevis viens punkts kartē, turklāt tam nemaz nav stingri noteiktu robežu.
Meksikas piramīdas? Pirmo reizi dzirdu, ka tās visas atrodas vienā vietā! Tās pašas vienu no otras šķir simtiem kilometru. Tas pats par Ēģiptes piramīdām. Tās visas neatrodas Gizā.
Un tā tālāk. Es teiktu - vispirms paskaties kartē, lūdzu. Un pēc tam padomā ar savu galvu.

Parādi man karti(iedo linku). tongue.gif Bet nu to, ka 100 000 cilvēku 20 gadus ir cēluši piramīdas, tam es neticu(tā rakstīts it kā enciklopēdijā)...

Padomāju, tātad kontinentu dreifs. Cik tas būtu - 1cm gadā? moš 2cm? tad jau tuvāko 500-1000 gadu laikā šis nosacītais 6666km attālums mainīsies par veselu kilometru! tongue.gif


P.S. Kas šitais pa forumu?


Šo rakstu rediģēja Atlēts: 04.08.2006 02:52
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 04.08.2006 07:55
Raksts #14


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Pats nevari atrast pasaules karti? Nu jau gan... neizliecies par nezinīti. tongue.gif

Nav svarīgi, par cik mainīsies (dažādās vietās mainās ar dažādu ātrumu), svarīgi, ka mainīsies un tas, ka tāpēc tie stingri noteikti svarīgi precīzie kilometri ir blefs. Jā, un pirms tiem tūkstošiem gadu attālumi bija citi.
Par piramīdām - skaties Noslēpumu kambarī, tas vairs nav par Muldašova grāmatu. Un par Bermudu trijstūri arī un visu pārējo.
CITĀTS
Bet nu to, ka 100 000 cilvēku 20 gadus ir cēluši piramīdas, tam es neticu(tā rakstīts it kā enciklopēdijā)...
Un tad? Netici! Tava darīšana. Bet Tu nekādi nevari pierādīt, ka tas fiziski un reāli nav iespējams. silent.gif

P.S. Foruma noteikumos tas ir rakstīts. tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
birokraac
iesūtīt 04.08.2006 11:37
Raksts #15


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Tulkotāji
Pievienojās: 13.02.06
Kur: Dēļu laivā uz grīdas



UUU, skatos, ka arī šeit pa kādam muldašovietim ir iefiltrējušies laughing.gif

Tātad šis "zinātniskais rakstnieciņš" ir maitasgabals ar kura fanātiskajiem sekotājiem man ir bijusi tā nelaime tikties. Viņi ir pilnīgi pārliecināti, ka mušas ir gaļas metamorfoze, bet aizmirsa aizsiet burkai vāciņu. Skaitļus augstākimētos arī viņi pievelk ar ausīm, man te priekšā uz sienas ir milzīga psaules karte, un pat ar neapruņotu aci ir redzams, ka brmundu salas - stonhedža un lieldienu salas, un sahāra NAV kvadrāts, šie cipari, tiek pievilkti ar ausīm, smagām un noļukušām. Salas, sahāra ir milzīgas teritorijas, nu gluži tāpat, ka faksts, ka Kolka ir eiropas vidus, protams, ja velk no VVZ kādiem punktiem, tad taisnes krustosies Kolkā.

Vispār cilvēkiem, jauniem, zaļiem un gataviem ticēt visam, galvenais, lai skolotājkiem, pasniedzējiem utt nebūtu taisnība. Tādiem ir vieta ticībā, lūdzu - scientoloģija, kabala, bībeles mistifikācija, ezotērika... To fantastiski smieklīgi un nežēlīgi attaino U.Eko "Fuko svārstā" kur Grāfs Senžermēns izskaidro Belbo to, ka pat parastākais parīzes kiosks atbilstst kosmiskajiem skaitļiem, piramīdu platumiem - tas ir ezotērikas novirziens, numeroloģija, un visi skaitļi kuri "neder"vienkārši tiek piemirsti wink.gif

Grāmatas var lasīt, tāpat kā denu braunu u.c. mistisko un noslēpumiem pārbagāto lit. tikai jāatceras robeža un kaut vai viens fakts pašam jāpārbauda. Skumji, ka veiklai valodai akli seko zinību un atklāsmju alkstošie. Bet muldašovs, no ko tur var teikt - uzvārds pasaka visu whistling.gif Taisni vai trakums, ka Rolinga kādam numeroloģijas pasniedzējam nav iešķiebusi tik skanīgu vārdu - muldašovs huh.gif laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Atlēts
iesūtīt 04.08.2006 13:31
Raksts #16


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.08.06
Kur: Rīga



Pasaules karti jau nav grūti atrast, bet vajag tādu, kurā būtu atzīmēti visi tie it kā senie monumenti.

CITĀTS
Bet Tu nekādi nevari pierādīt, ka tas fiziski un reāli nav iespējams.

2,5-600 tonnas smagi akmens bluķi whistling.gif

Šo rakstu rediģēja Roviela: 04.08.2006 14:00
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 04.08.2006 14:00
Raksts #17


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Paņem un atzīmē uz kartes pats. Ir nu gan!

Tev ir problēmas ar 2,5 tonnām smagiem bluķiem? Jā, tāds ir vidējais bloku svars Gizas piramīdās. 600 tonnas, manuprāt, ir pilnīgs pārspīlējums. Uzrādi, lūdzu, avotu, no kurienes to ņēmi, un kurā piramīdās kaut kas tāds ir iebūvēts.
Un tāpat - tas nav nekas tehniski neatrisināms. Mehāniku esi mācījies?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
birokraac
iesūtīt 04.08.2006 14:00
Raksts #18


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Tulkotāji
Pievienojās: 13.02.06
Kur: Dēļu laivā uz grīdas



CITĀTS(Atlēts @ 04.08.2006 14:31) [snapback]1016711[/snapback]

Pasaules karti jau nav grūti atrast, bet vajag tādu, kurā būtu atzīmēti visi tie it kā senie monumenti.
2,5-600 tonnas smagi akmens bluķi whistling.gif

P.S. grin.gif grin.gif grin.gif grin.gif grin.gif kaut kāds Potera fanu klubs grin.gif grin.gif grin.gif lol imao rofl
P.S.2 Nelasīju un nelasīšu noteikumus. tongue.gif



A tu par saspiestiem šķidrumiem esi dzirdējis? Un ritentiņiem un galu galā par brutālu cilvēka spēku, āfrika ir, bija un būs pārpildīta ar lēto darbaspēku, par nožēlu visos laikos. Galu galā arī ņujorku ir uzcēluši cilvēki nevis, citplanētieši! Pierādi pretējo un dabūsi žetonu, bet tā PIPU MIZAS

Šo rakstu rediģēja birokraac: 04.08.2006 14:04
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Atlēts
iesūtīt 04.08.2006 14:14
Raksts #19


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.08.06
Kur: Rīga



CITĀTS(Roviela @ 04.08.2006 15:00) [snapback]1016720[/snapback]

Paņem un atzīmē uz kartes pats. Ir nu gan!

Tev ir problēmas ar 2,5 tonnām smagiem bluķiem? Jā, tāds ir vidējais bloku svars Gizas piramīdās. 600 tonnas, manuprāt, ir pilnīgs pārspīlējums. Uzrādi, lūdzu, avotu, no kurienes to ņēmi, un kurā piramīdās kaut kas tāds ir iebūvēts.
Un tāpat - tas nav nekas tehniski neatrisināms. Mehāniku esi mācījies?

Mehaniku savu mūžu neesmu mācījies. Avots: tā grāmata, un gan jau, ka ne jau viņš pats izdomāja, ka tur ir 600 tonnu bluķi. Bez tam enciklopēdijā bija rakstīts, ka "uzskata, ka pirmaīdas ir cēluši...". Nav tehniski neatrisināms? Ir gan. Ēģiptieši bija tik gudri, ja? Visu saprata, kas un kā?

CITĀTS(birokraac @ 04.08.2006 15:00) [snapback]1016721[/snapback]

A tu par saspiestiem šķidrumiem esi dzirdējis? Un ritentiņiem un galu galā par brutālu cilvēka spēku, āfrika ir, bija un būs pārpildīta ar lēto darbaspēku, par nožēlu visos laikos. Galu galā arī ņujorku ir uzcēluši cilvēki nevis, citplanētieši! Pierādi pretējo un dabūsi žetonu, bet tā PIPU MIZAS

Es moš esmu dzirdējis par tiem šķidrumiem, bet nu ēģiptieši jau nu toc ņihuja par tiem nezināja!!! Brutālu cilvēka spēku? Tjipa visi vergi nevis bija izpumpējušies strādājot, vārgi(jo nedeva ēst), bet gan baigie kačoki? Ritentiņu mehānisms arī diez vai bija tik attīstīts...drīzāk tie ritentiņi jau pie kādām pāris tonnām izšķīstu... whistling.gif

CITĀTS
Galu galā arī ņujorku ir uzcēluši cilvēki nevis, citplanētieši! Pierādi pretējo un dabūsi žetonu, bet tā PIPU MIZAS

Nevar pierādīt to kā nav. Par tevi jau es izteicu savas domas pāris postus atpakaļ, bet kādai redz nepatika skarbā patiesība un vajadzēja rediģēt manu ziņu. mad.gif Bez tam Ņujorka nav celta no nezcik tonnu smagiem akmens bluķiem, bet gan pāļiem, betona utt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
echo3
iesūtīt 04.08.2006 14:37
Raksts #20


Piedalās Bezgalvju medībās
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.08.04
Kur: Nu jā, - pašlaik pie datora
Klusais censonis



CITĀTS(Atlēts @ 04.08.2006 15:14) [snapback]1016722[/snapback]

Mehaniku savu mūžu neesmu mācījies. Avots: tā grāmata, un gan jau, ka ne jau viņš pats izdomāja, ka tur ir 600 tonnu bluķi. Bez tam enciklopēdijā bija rakstīts, ka "uzskata, ka pirmaīdas ir cēluši...". Nav tehniski neatrisināms? Ir gan. Ēģiptieši bija tik gudri, ja? Visu saprata, kas un kā?
Es moš esmu dzirdējis par tiem šķidrumiem, bet nu ēģiptieši jau nu toc ņihuja par tiem nezināja!!! Brutālu cilvēka spēku? Tjipa visi vergi nevis bija izpumpējušies strādājot, vārgi(jo nedeva ēst), bet gan baigie kačoki? Ritentiņu mehānisms arī diez vai bija tik attīstīts...drīzāk tie ritentiņi jau pie kādām pāris tonnām izšķīstu... whistling.gif
Nevar pierādīt to kā nav...

Nomierinies mazliet, labi? Mehāniku mācījies neesi, tici pilnīgi jebkam, ko tev kāds stāsta, vairāk par "kaut ko esmu par to dzirdējis" pateikt nevari - liels brīnums, ka citiem ir iebildumi?
Zināja ēģiptieši gan ģeometriju, gan astronomiju, gan mehāniku - nebija viņiem nekādu problēmu ar celtniecību. Arī darbaspēks bija - ne jau vergi, bet gan zemnieki, kas, piedaloties dažādos faraona noteiktos sabiedriskos darbos, tādā veidā maksāja nodokļus. Tā bija pieņemts Ēģiptē.
"Ritentiņi no pāris tonnām izšķīstu" vispār ir smieklīgs apgalvojums. Akmens bluķus pārvietoja nevis uz riteņiem, bet gan uz šļūcēm un baļķiem. Ne jau ēģiptieši vien tādā veidā kravas pārvietoja, tas nav nekas īpašs vai dīvains.
Tikai vienā ziņā Tev ir taisnība - to, kā nav, tiešām nevar pierādīt. Piemēram, apgalvojumu, ka ēģiptieši vairāk kā 1000 gadu laikā nu pilnīgi neko nespēja uzbūvēt savā zemē paši!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

2 Lapas V   1 2 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 15:16