Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Klīniskā nāve, kas tas ir?
hillaryduff
iesūtīt 04.06.2004 19:40
Raksts #1


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.05.04



daudzi runaa par kliinisko naavi!kas taa ir?kaa ta izpauzzas?tas ir kaa but mirusam un atgriezties dziive vai kaa nesaprotu varbuut jus zinat??
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
5 Lapas V  < 1 2 3 4 5 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 59)
The Master
iesūtīt 30.12.2004 16:24
Raksts #41


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.04



CITĀTS(Hypsus... @ 30.12.2004 16:21)
Nuuuu tad jaabuut tieshaam lielai gribai, lai apraktu pa piecaam vai mazaak minuuteem..... Man liekas ka tas ir neiespeejami...
*

Tu kaadu ieniisti un jau sagatavo visu glabaashanai- vinjsh mirst....5min pietiek.Protams atkariigs no taa cik taalu no kapa vinjsh nomirst....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
shary
iesūtīt 05.01.2005 17:03
Raksts #42


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.04
Kur: viskaut kur darot blēņas



nu jā..tā ir tā ka it kā nomirst un visas pazīmes rāda ka ir miris, bet tad tā kā atdzīvojās..man stāstīja ka ir bijis tāds notikums, ka nomiris k''ads pusītis un tad zārkā atdzīvojies...un māte redzējas viņu sapnī...aizgāja uz kapiem un lika izrakt kapu..un tur viss zārks no iekšās bija saskrāpēts...un vēl tāds ka viena sieviete arī apglabāta it kā dzīva..un pēc beerēm sāka dauziities pie kapa..to kāds dzirdēlis un paspējis izglābt sievieti,bet nu tas bijis tik traģiski ka viņa sajuka prātā..padomājiet paši atjēgties guļot zārkā..ārprāc ohmy.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
vairogs
iesūtīt 14.04.2005 08:15
Raksts #43


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.04.05



Sveiciens un ciena visiem saja saite, esmu jauninais.
Gribu padiskutet par klinisko navi, dalities sava pieredze, jo liekas, ka esmu kautko tamlidzigu piedzivojis, esmu cela uz to ,lai lidz galam to izdibinatu:"kas tas bija"?,velos dzirdet citu pieredzi, domas. Nodibinat kontaktus ar tiem, kam ir bijis, kas lidzigs, diskutet ar tiem, kam, tas, un ne tikai tas interese. Velos rakstit ari kursa darbu " Kliniska nave", tapec ir ari profesionala interese.
Man "Tas" bija pagasvasar ! [U][COLOR=#4c9e1c]
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
.: ARTANIS :.
iesūtīt 14.04.2005 11:57
Raksts #44


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 18.06.04



Nu, par tiem dzīvības procesiem ir tā interesanti - zinātniski pierādīts, ka cilvēka smadzenēs enerģijas nervu impulsu pārraidīšanai pietiek veselas 3-5 dienas.
Tieši šā iemesla dēļ arī notiek daži biedējoši gadījumi (a la šausmu filmās) -nu kaut vai bieži filmās redzētās muskuļu konvulsijas pēc nāves... (iedomājaties skatu - cilvēciņu pēc nāves aizstiepj uz morgu, taisās šķērst augšā, a viņš pēkšņi sagrābj patalog-anatomu aiz rokas... Apčurāties no bailēm var, kad līķis tevi noķer... grin.gif)
Bet ar to klīnisko nāvi ir kā ir - kā jau Shadow-Stalker un Nimue teica - ja smadzenes netiek apgādātas ar skābekli, tās 5 min laikā atslēdzas (ir zināmi izņēmuma gadījumi, kad zemās temperatūrās dzīvības procesi palēninās, un cilvēku vēl ir atpumpējuši pat pēc 30 min...)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Namoo the Jellyf...
iesūtīt 18.04.2005 17:44
Raksts #45


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.02.05
Kur: Lietuviešu tipa dzīvoklis, kur vienā nelielā istabā ir iebāztas 9 lielas un 6 mazas mēbeles un vēl atliek pietiekami daudz vietas



Nu 'pēdējā laikā visu laiku gadās kaut ko dzirdēt. Nodefinēt gan nepratīšu. Vispār visi šitie stāvokļi dod baigo vielu pārdomām. Par klīnisko nāvi laikam gan dzirdējusi esu vismazāk. Nesen ''SestDienā'' bija raksts par ''dārzeņiem''- tiem, kuru smadzenes jau ir pāri liktenīgajām 5 minūtēm vai cik nu te tika solīts, bet ķermenis vēl aiz vien ir pietiekami ''labā stāvoklī'' t.i. ir uzturams pie dzīvības. Un par to, vai viņi ir uzskatāmi par dzīviem. Domas dalās... Toties Rīgas Laikā bija raksts par ''iesprostotajiem'' domu lasītāji Tiem kuru smadzenes vēl darbojas, toties ķermeni vairs nekontrolē (varētu būt šausmīgi).

Šo rakstu rediģēja Namoo the Jellyfish: 18.04.2005 17:45
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lestat
iesūtīt 18.04.2005 18:44
Raksts #46


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.12.04



Lūk šeit es atradu ļoti inrteresantu rakstu
CITĀTS
Biju pati saslimusi un nepareizi iešpricētu zāļu rezultātā iestājās klīniskā nāve. Sajūta bija briesmīga – es kritu melnā tunelī, un pēkšņi mani liela, silta, maiga roka saķēra un cēla atpakaļ uz gaismu. Es kritu atkal, un roka atkal mani cēla atpakaļ. Un tā daudzas reizes. Kad nācu pie samaņas, domāju, ka man apkārt baltos palagos eņģeļi staigā, taču tie bija dakteri, kas mani atgrieza dzīvē. Tad pirmo reizi sāku aizdomāties par to, ka ir kas vairāk nekā cilvēka fiziskā eksistence.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Darkly angel
iesūtīt 18.04.2005 18:46
Raksts #47


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.04.05



man paziistamam cilveekam radinieks itkaa nomira bet ne tieshi... vinja bija pielikta pie taa verkja kas uzraada vai cilveeks dziivs... uzraadiija ka miris.. vinju ielika morgaaa un peec divaam dienaam vinja pamodaas morgaa.... peec tam vinja staastiija ka gaajusi pa garu tuneli un tunelja galaa balta gaisma, kad bija aizgaajusi liidz galam kkaads speeks vinju esot atgruudis atpakalj un pamodaas...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
vairogs
iesūtīt 22.04.2005 20:37
Raksts #48


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.04.05



biju tajā klīniskajā nāvē, tagad zinu, kas ir elle, nevienam nenovēlu tajā nonākt, cilvēks to izturēt nevar, kad pateicu, ka ciešanas izturēt vairs nevaru, mani atlaida uz zemes...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Canadian
iesūtīt 23.04.2005 10:47
Raksts #49


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.04.04



CITĀTS(Darkly angel @ 18.04.2005 18:46)
man paziistamam cilveekam radinieks itkaa nomira bet ne tieshi... vinja bija pielikta pie taa verkja kas uzraada vai cilveeks dziivs... uzraadiija ka miris..  vinju ielika morgaaa un peec divaam dienaam vinja pamodaas morgaa.... peec tam vinja staastiija ka gaajusi pa garu tuneli un tunelja galaa balta gaisma, kad bija aizgaajusi liidz galam kkaads speeks vinju esot atgruudis atpakalj un pamodaas...
*

Jā, kā tagad, ko tu neteiksi. Divas dienas? Tas nav iespējams. Cik man zināms, cilvēku pēc nāves vēl var atgriezt 4 minūšu laikā, kamēr nav atmiruši visi audi, vēlāk tas nav iespējams.

Vispār es arī esmu dzirdējis par tādiem cilvēkiem, kuri uz pāris minūtēm skaitījušies miruši. Viņi saka, ka (ja pareizi atceros) gandrīz nekas nemainās... To nevar just, kad esi miris... Pēkšņi pāriet visas sāpes... Tu jūties tik laimīgs... Varbūt kaut ko sajauca, bet ja pareizi atceros, tad tā bija.


P.S. Es nesaprotu, kāpec daudzi šajā pavedienā un vispār visā Noslēpumu Kambarī saka nepatiesību... Kāpēc te vajag izcelties ar meliem? Kādi 10-30% no visiem iesūtītajiem postiem, pēc manām domām, ir izdomāti... Es neticu, ka ar visiem ir atgadījušās tādas lietas. Neticu... (100% ka cilvēks nevar atdzīvoties 2 dienas pēc nāves getlost.gif )
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
iMiS™
iesūtīt 22.05.2005 12:53
Raksts #50


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.05.05



No garīgā viedokļa, klīniskajā nāvē cilvēks tiek pārsūtīts uz citu astrālo līmeni - cilvēks mirst, bet nevis pavisam, bet tikai ķermeniski...dvēsele vēl ir dzīva, un tā var dzīvot diezgan ilgi, vai arī padoties, un nonākt šķīstītavā, vai nu censties, un atgriezties atpakaļ...!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
putneens
iesūtīt 12.06.2005 16:27
Raksts #51


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.06.05
Kur: Mana atrašanās vieta ir "Caurā katla" krēslā ēdot Medusdūres.



NU es ļoti gribētu nonākt ajā klīniskajā nāvē... tas varētu būt interesanti... unsure_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
BlueberryAnima
iesūtīt 12.06.2005 17:01
Raksts #52


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.05.05



ermmmmm ............. sorry, ka es prasu, bet ar ko tad isti atskiras kliniska nave no lutergiska miega??? katra zinja, man bail no abiem unsure.gif ermm.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
putneens
iesūtīt 12.06.2005 17:16
Raksts #53


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.06.05
Kur: Mana atrašanās vieta ir "Caurā katla" krēslā ēdot Medusdūres.



Es nezinu kas luteriskais miegs, bet es labprāt uzzinātu...

Šo rakstu rediģēja putneens: 12.06.2005 17:19
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
The Master
iesūtīt 12.06.2005 17:25
Raksts #54


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.04



CITĀTS(putneens @ 12.06.2005 17:16)
Es nezinu  kas luteriskais  miegs, bet es labprāt uzzinātu...
*

Luteriskais?- kaut kaa taads nav dzirdeets..
Ir letargjiskais miegs!.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
putneens
iesūtīt 12.06.2005 20:00
Raksts #55


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.06.05
Kur: Mana atrašanās vieta ir "Caurā katla" krēslā ēdot Medusdūres.



Vai... ataino lutergiskais... Bet ksa tas ir? =(
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
keita17
iesūtīt 25.06.2005 20:21
Raksts #56


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.06.05



kliiniskaa naave ir interesanta paraadiiba. Taa notiek tad,kad debesis veelas pazinot kaut ko sim cilveekam....................
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mērija
iesūtīt 25.06.2005 20:50
Raksts #57


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.05.05



Klīniskā nāve ir tad kad cilvēkam nepietiek kaut kā. Smadzenes atslēdz sirdi lai pašas varētu strādāt! Un kā jau pavediena sākumā tieca ir tā - katra minūte ir no svara, ja nokāvē elektrošoku cilvēks var nekad neatmosties. Un arī klīniskās nāves laikā cilvēks var kustināt rokas, kājas, runāt un drīt visu ko kaut gan sirds ir apstājusies...
Lielisks piemērs ir vista - Ja tai nocērt galvu tā turpina skriet apkārt! Vistai ir iestājusies klīniskā nāve! Vēl saka ka klīniskā nāve parasti piemeklē cilvēkus ar garīgām problēmām.

P.S. ''kaut kas'' var būt, un lielākajā daļā gadījmu ir vitamīni! whistling.gif

Šo rakstu rediģēja Mērija: 25.06.2005 20:53
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
minerwa*
iesūtīt 27.06.2005 11:50
Raksts #58


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.02.04



Nu bet tā tak arī radās stāsti par vampīriem, afaik. Cilvēku ierok zemē, viņš pamostās savā zārkā un dauzās pa to zārku, skrāpē vāku, vopšem nojūdzās un tad nomirst dzīvībai nepieciešamo apstākļu trūkuma dēļ. Tad izrok cilvēki zārku un skatās, kas tur iekšā.. Ierauga pierādījumus, ka cilvēks ir mēģinājis izlausties.. Tātad atdzīvojies, jo nebija zināms, ka pastāv tāda klīniskā nāve. Jap, orx, uz vairākām dienām, jo tā nav ĪSTA nāve, tā tikai izskatās kā nāve.. Tā tomēr vēlaizvien ir viena no lielajām mīklām, tomēr tik daudzi cilvēki tam ir gājuši cauri, ka pietiktu pierādījumu pat visskeptiskāk noskaņotajiem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 27.06.2005 12:03
Raksts #59


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Es nespēju noticēt, bet mans draugs man teicaa, ka esmu bijusi tādā stāvoklī. Es, protams, nekā neatceros. Bet, tad kad man paskairdoja, kas īsti noticis, man kļuva bais.... unsure.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
zuzee
iesūtīt 28.06.2005 07:46
Raksts #60


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.10.04



Kliiniskaa naave ir tad kad tu uz mirkli izbaudi... kaa ir buut laimiigam....[ FILAZOFISKI runaajot... ]
Tu esi miris.... Un tikai tava dveesele dziivo...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

5 Lapas V  < 1 2 3 4 5 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 19.03.2024 06:15