Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Klīniskā nāve, kas tas ir?
hillaryduff
iesūtīt 04.06.2004 19:40
Raksts #1


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.05.04



daudzi runaa par kliinisko naavi!kas taa ir?kaa ta izpauzzas?tas ir kaa but mirusam un atgriezties dziive vai kaa nesaprotu varbuut jus zinat??
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
5 Lapas V   1 2 3 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Nimue
iesūtīt 04.06.2004 19:57
Raksts #2


Istari māceklis
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.12.03
GP eksperts 2006



klīniskā nāve ir sirdsdarbības un elpošanas apstāšanās.

Apmēram 4 minūtes cilvēku var reanimēt, pēc tam iestājas neatrgriezeniski deģeneratīvi procesi smadzenēs.

Tēlaini - nu jā, būt mirušam un atgriezties dzīvē, bet tā vēl nav bioloģiskā nāve... izšķir tomēr vairākas stadijas, pat miršanai
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Trusite
iesūtīt 04.06.2004 20:06
Raksts #3


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.12.03
Kur: Iespējams Latvijā



njaa, taa ir kaa Nimue teica!! bet nezinaatniski - dazkaart to sauc arii par klauveeshanu pie debesu veertiem, biezi vien shitie vaarti netaisas valaa un atmet atpakal uz zemes wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
tumsīgā
iesūtīt 05.06.2004 12:48
Raksts #4


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.02.04
Kur: v-pils...



Un es savukārt vēl esmu dzirdējusi par to, ka tad tajās dažās minūtēs kamēr viņš ir miris, var redzēt gaismu tālumā un mirušos tuviniekus, un tam līdzīgi. Tā vismaz stāsta tie, kas ir pārdzīvojuši klīnisko nāvi huh.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Chou
iesūtīt 05.06.2004 19:43
Raksts #5


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.04
Kur: somewhere...@ RSU :)



jā piekriitu par to, ka cilvēki, kamēr atrodas kliiniskajā nāve redz daudz ko, piemēram, gaismu, kādu balsi, kas saka, kas vel nav laiks utt., esmu dzirdējusi par to stāstam no citiem , lielākoties pieaugušiem cilvēkiem, tas ir mistiksi, manuprāt.......tā sanāk tāda kā otra iespēja dzīvot.........
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Northwatch
iesūtīt 05.06.2004 22:14
Raksts #6


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.10.03
Kur: arī pie kapa soli priekšā Tev.



jaa zini, taisot vaartus vallaa tevi pagruuzz un no maakonna malas nokriiti uz pakallas uz cietaas zemes atpakall.
a moss tas iisteniibaa ir cilveeku glluks kaut kaads?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 07.06.2004 09:23
Raksts #7


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Atrodoties klīniskajā nāvē, cilvēkam smadzenes joprojām strādā. Es neprotu to visu medicīniski pareizi apskaidrot, bet mirstot pirmās atslēdzas ne smadzenes, bet, kā lai to saka - ķermeņa sajūtas? Smadzeņu centriem vairs nepienāk signāli, bet šie centri joprojām strādā - tāpēc ir gaisma, skaņas utt. Tāpēc ir tik grūti, kad atkal pa īstam mosties - tu no jauna sajūti visus sava ķermeņa nervus, kurus vairs nejuti - sāpju nebija, bet tad atgriežas. Nu, apmēram tā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
..:Kerija:..
iesūtīt 09.06.2004 11:00
Raksts #8


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.02.04
Kur: ..zvaigžņu spieta izpūstajā košļājamās gumijas burbulītī lidinoties!!



Nav teikts, ka tikai cilvēks ir miris pāris minūtes. Es pazīstu vienu cilvēku, kura pamodās no nāves tikai tad, kad viņas zārku jau laida lejā zemē. Goda vārds, es nemeloju!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
NovemberNövelet
iesūtīt 09.06.2004 11:40
Raksts #9


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 07.02.04
Kur: The point of no return



Nezinu gan, bet, manuprāt, klīniskā nāve ir pilnīgi medicīniski izskaidrojama, un nekā noslēpumaina tur nav.
Cilvēka nāvei iestājoties, zūd samaņa, izbeidzas sirdsdarbība, elpošana, nav refleksu. Laika posmu, kurā notiek šo funkciju izbeigšanās līdz pat brīdim, kad sākas olbaltumvielu sabrukšana, sauc par klīnisko nāvi. Tās laikā vairākums orgānu un audu joprojām ir dzīvi, tajos notiek pašatjaunošanās procesi. šajā laika posmā tad arī ir iespējama organisma atdzīvināšana, lietojot konkrētas metodes. Pēc tam iestājas bioloģiskā nāve, kas ir neatgriezenisks process- sākas audu sairšana, iet bojā orgāni utt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ketchup11(she)
iesūtīt 09.06.2004 12:18
Raksts #10


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.05.04



Ha, es paziistu vienu cilveeku, kuram ir divreiz bijusi kliinikaa naave, citi saka, ka vinjam esot kaadas paardabiskas speejas... padomaa tik- veselas triisdzimshanas dienas :blink:
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
harry
iesūtīt 11.06.2004 22:21
Raksts #11


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.03.04
Kur: Azkabanas cietumā.



Manam draugam bija klīniskā nāve, viņš teica, ka izlidoja no ķermeņa un redzēja sevi un ārstus no augšas, bet pēctam viņš iegāja atpakaļ savā ķermenī.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Immortal
iesūtīt 12.06.2004 10:13
Raksts #12


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.03.04
Kur: šūpuļtīklā zem bumbieres...



Izklausās baismīgi.... es nevienu cilvēku nezinu kuram ta ir bijis....tikai varbūt vienu, bet es nezinu vai viņam arī bija klīniskā nāve. Viņš gāja pa tādu kā tuneli un redzēja sen nomirušo suni un kautkas viņam teica, lai neiet tālāk, bet atgriežas atpakaļ....viņš tā stāstīja....varbut arī bija tā klīniskā nāve....es nezinu.... :blink:

Šo rakstu rediģēja Immortal: 12.06.2004 10:13
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sirradze
iesūtīt 13.06.2004 18:40
Raksts #13


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.06.04
Kur: tepat.



Parasti peec kliiniskaas naaves cilveeki [tie kuri piedziivojushi] bauda dziivi liidz peedeejam, ir pavisam citaadi....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nimue
iesūtīt 13.06.2004 22:12
Raksts #14


Istari māceklis
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.12.03
GP eksperts 2006



CITĀTS(Kerija16 @ 09.06.2004 11:00)
Nav teikts, ka tikai cilvēks ir miris pāris minūtes. Es pazīstu vienu cilvēku, kura pamodās no nāves tikai tad, kad viņas zārku jau laida lejā zemē. Goda vārds, es nemeloju!

Ir jauki sapņot par tādām lietām, bet tā gluži nav.

Senākos laikos tā varēja notikt - dziļus apziņas traucējumus, var būt komu - īsi sakot da jebkādu stāvokli, kad dzīvības pazīmes ir minimālas, sajaucot ar nāvi, arī apglabāja tad uzreiz, par nāves pazīmēm tā īsti nviens neko nezināja...

Un zinat, kāpēc vēl mūsdienās tā nevar notikt? Tāpēc, ka es gribu redzēt, kā cilvēks, kuram veikta sekcija, tā skaisti ņems un piecelsies.

Pie tam sekciju nekad neveic ātrāk kā 12 stundas pēc nāves (mūsdienās jau vairāk ētisku apsvērumi dēļ, ne tik daudz tādēļ, ka baidītos, ka slēdzienā sekcija arī būs jāraksta kā nāves cēlonis), parasti 24 - tad ķermenis jau ir atdzisis, ir parāījušās dažādas līķa pazīmes (pēc kurām pilnīgi skaidri var pateikt, ka cilvēks patiešām ir miris.)
Pat ja sekciju neveic - nu neapglabā nevienu uzreiz pēc nāves, sagaida tomēr to līķa pazīmju parādīšanos.


Ir atsevišķi gadījumi, kad reanimācija iespējama mazliet vairāk nekā tās 4 minūtes pēc sirdsdarbības apstāšanās - ja atceros, tas bija, piemēram, saistībā ar slīkšanu aukstā ūdenī (?) - bet tie ir tiešām specifiski gadījumi,

Šo rakstu rediģēja Nimue: 13.06.2004 22:13
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
closs...
iesūtīt 13.06.2004 22:43
Raksts #15


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.03.04
Kur: Starp dūnu spilveniem slēpjoties no ziemas...



Luuk shii kliiniskaa naave mani tieshaam biedee, jo cik nav dzirdeets par gadiijumiem, kad cilveeks pamostas zaarkaa, bet tad jau ir par veelu - vai nu sauc paliigaa, vai nosmoc... Kaa piemeeram lasiiju aviizee, par to, ka arii dazjas slaveniibas paarabedot zaarkaa ir atradushaas uz saaniem, apgriezushaas vai saskraapeetaam rokaam un zaarka vaaku. Drebulji skrien paar kauliem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 27.06.2004 01:24
Raksts #16


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



Klīniskā nāve ir tad, kad apstājas visi galvenie dzīvības procesi, bet tos vēl ir iespējams atjaunot. Tas ir kādas 5 minūtes, pēc tam atmirst smadzenes. Bet ir bijis gadījums, ka vienu cilvēku, kurš bija iebraucis ar mašīnu ūdenī, no turienes izvilka tikai pēc 30 minūtēm un atdzīvināja! Tikai pēc tam viņš palika tāds drusku dīvains, smadzenes tomēr bija paspējušas ciest, bet ne tik, lai šis nomirtu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
grapefruit
iesūtīt 23.08.2004 20:32
Raksts #17


Streipuļo ārā no Vepra galvas
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.04
Kur: Starp savām pasaulēm tukšumā
Rakstnieks 2005



Nokļūt citā pasaulē, izņēmuma kārtā pirms laika, bet varbūt tā ir paredzēts? Neviens ta arī neuzzina, kas ar viņu notiks pēc naves, daudzi ar šo jautājumu mocas visu dzīvi, citi to uzzin piedzīvojot klīnisko nāvi, vai neuzzin?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dafnee
iesūtīt 24.08.2004 21:08
Raksts #18


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.04.04
Kur: Rīga, centrs, mana māja, istaba, pie datora...



Nu es ar pazīstu vienu cilvēku ar kuru tā bija, tikai viņš neko neacerējās, viņam to pateica ārsti, pēc tam, kad bija trīs nedēļas gulējis intensīvajā.... huh.gif



Personīgi es negribētu uzināt, kas notiek pēc nāves...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sol Invictus
iesūtīt 25.08.2004 00:25
Raksts #19


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: Tallina
Niks 2006



Kliiniskaas naaves definiicija sheit jau ir ruupiigi izklaastiita, veel varu tikai piebilst ka 8. un 9. klasee skolaa maaca pirmo paliidziibu, peec kuras apguves (arii tiem, kas stundaas gulj) parasti jautaajumi par to kas ir kliiniskaa naave nerodas.

Mans viedoklis - kliiniskaas naaves laikaa smadzenes veel ir dziivas, tachu nesanjemot informaaciju par sirdsdarbiibu, iespeejams liek cilveekam izteeloties vinja priekshtatus par naavi - visi cilveeki kliiniskaas naaves laikaa neredz vienu un to pashu (dazji vispaar neko neredz), taapeec peec taa ko redz kliiniskajaa naavee nevar spriest par to kas notiek peec naaves.

P.S. Nimue, nezinu kaa Latvijaa, bet ir valstis, kuraas tuvinieki vai pats cilveeks pirms naaves var aizliegt sekciju, bez tam Kerija16 nav mineejusi, kad shii atdziivoshanaas notika - tikpatlabi tas vareeja notikt, piemeeram, 2. pasaules kara laikaa vai tamliidziigos apstaakljos, kad neviens droshvien iipashi nepaarbaudiija dziiviibas paziimes.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
***Dancing_Queen...
iesūtīt 25.08.2004 07:30
Raksts #20


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.06.04
Kur: ŪBERĪGO ciemā. :D



newienu shaadu cilweeku, lai gan nepaziistu, bet shii tieshaam ir ljoti interesanta teema... jbet kaut kaadus staastinjus, ka ir tunelis un tu doedis uz gaismu... ja, jaaa kaut kas taads ir bijis...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

5 Lapas V   1 2 3 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 19.03.2024 11:19