Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Bailes no nāves, K Ā P Ē C ?
Dinaer
iesūtīt 04.06.2004 17:14
Raksts #1


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.03
Kur: lielceļš



Nedadz skumja teema ,bet es veeleejos uzzinaat par to nedaudz vairaak.
Kaapeec cilveekiem ir bail no naaves?
Vai tu baidies?
Kaapeec? (abos gadiijumos)

Manupraat, naave rada ko jaunu, panemot visu.
Bet kaapeec mees tik loti baidaamies no taas? Peec tam jau mums nekas nebuus vajadziigs, un nekas muus nesaistiis ,arii shii muusu dziive ne.
Turklaat -neviens, kas ir nomiris nav atgriezies...
Meedz jau baidiities no daudz kaa, bet (atkal jau jaatkaartojas)- kaapeec mees baidaamies no nezinaamaa - naaves?

Šo rakstu rediģēja Reiki: 04.06.2004 17:38
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
11 Lapas V  < 1 2 3 4 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
Raine
iesūtīt 07.06.2004 18:04
Raksts #21


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.03.04



Ir pierādīts, ka cilvēki, kuri baidās no nāves mirst ātrāk nekā tie kuri nebaidās.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Minnka
iesūtīt 17.06.2004 01:04
Raksts #22


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.04.04
Kur: Rīga



Hmmmm es no nāves nebaidos. Tikai būtu žēl atstāt pasauli tik jaunai. Vēl tik daudz ko varētu pasākt, bet nē tavs laiks ir iztecējis. Palek tā skumīgi, bet bail no nāves gan man nav...........
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
profesoreMaksūra
iesūtīt 18.06.2004 20:25
Raksts #23


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.06.04



Man ir bail no mokošas, sāpīgas nāves, bet ne no tieši nāves kā fakta, vēl man bail no manu mīļo cilvēku sāpēm, uzzinot to. unsure.gif
Protams, ka man negribas arī pašai mirt, jo es mīlu dzīvi!!!! Un vēlos izbaudīt visu, kas man vēl būs dots. grin.gif wink.gif rolleyes_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Trusite
iesūtīt 18.06.2004 21:15
Raksts #24


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.12.03
Kur: Iespējams Latvijā



man nav bail nomirt, bet man ir bail nepaspeet sasniegt savus mērķus shifty_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
...Zanish...
iesūtīt 19.06.2004 15:02
Raksts #25


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.03.04
Kur: Riiga



Mans (Zanish) variants par to kaapeec mees baidaamies no naaves ir taads: Mums vienkaarshi patiikk dziivot. Un mees negribam beigt to dariit. Tie kuri taisa pashnaaviibas vinjiem nepatiik dziivot tapeec arii nonaaveejaas. Un vinjiem nav bail. sleeping.gif wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mya
iesūtīt 19.06.2004 19:04
Raksts #26


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.04.04
Kur: Grāmatu veikals



Nu es par nāvi esmu domājusi ļoti daudz.Tā mani nemaz tik ļoti nebaida,kaut gan es nezinu,kas pēc tam mani sagaida.Nāve ,manuprāt,nemaz tik briesmīga nav un tā mums liek padomāt arī par pašu dzīvi-kā mēs to nodzīvojam,kas tajā ir bijis labs vai slikts.Daudzreiz pati esmu domājusi,kas notiktu ar mani,ja es nomirtu,bet īstu atbildi laikam jau atradīšu tikai pēc tās. huh.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Calipso
iesūtīt 21.06.2004 10:53
Raksts #27


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.05.04



Naave!? Taa ir burviiga paraadiiba! Naave ir dziiviibas turpinaajums, dveeseles celjojums, jauna atdzimshana. No naaves viss rodas, dziiviiba, dveesele, debesis, zeme un elle. Vai es baidos no naaves? Vienalga kaadas - saapiigas vai ne! Protams nee! Ja godiigi, es to gaidu jau sen! Tas buus nepieredzeets piedziivojums, kaut kas jauns un interesants. iisteniibaa cilveeka dziive ir bezjeedziiga. Mees tikai dziivojam un visas dienas mums ir vienaadas, labi, ja kaadreiz notiek, kas savaadaaks. Mees pat nezinaam tos daudzos nosleepumus, kurus zin muusu dveeseles. Bet man ir iemesls nebaidiities, jo es zinu, ka agri vai veelu es atkal atdzimshu. Es ticu reikarnaacijai, nevis kaut kaadai ellei vai debesiim. Nu jau aiziet jauna teema....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dvēselīte
iesūtīt 22.06.2004 23:20
Raksts #28


Loveless
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.04
Kur: playing the hydrogen sonata
Oriģinālākā pareģojuma autore



( es nekur neceloju huh.gif )

bet nu lieta ir tada ka cilvekam jau aizlaikos ir bijis bail no ta ko vins nesaprot un nepsej izskaidrot... nave ir paradiba, stavoklis, izeja vienalga kas, ko cilveks nevareja izksiadrot, tagad ir savadak, musdienas ir gan mediciniski, gan filosofiksi izskaidrots kas IR nāve un tapec vairumam vairs nav taas paniskas bailes no nāves... cilveki ir viarak sagatavoti uz to ka reiz vinjiem sa via ta naksies mirt, vinji ari ikdiena biezak, negaiditak un nezeligak sastopas ar nāvi... protams var jau nāvi uztvert ka launu sievu ar izkapti roka kas plauj pa labi un pa kreisi, bet var to iedomaties ari ka parejas posmu no vienas dzives otrā... tas ir atkarigs no katra pasa - kam tu vairak tici un no ka tu vairak baidies... es domaju ka ne jau no nāves baidās, bet no tā KĀ nomirs... visi grib (nu vismaz man leikas ka lielaka dalja) mirt mierigi, nesapigi... neviens (atkal jau - varjau but ka kads tomer grib) nevelas ciest un mocities pirms aiziesanas... varetu teikt ka nave ir viena no neitralakajam paradibam... ta neskiro jauns vai vecs, bagats vai nabags (kaut gan musdienas ja vien tev ir nauda tu vari ari izlgak dzivot), ticigs vai neticigs... tai ir vienalga kuru panemt... vai ari mirst visi pec saraksta... kurs nu kurai teorijai vairak tic...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
..::Kael::..
iesūtīt 22.06.2004 23:37
Raksts #29


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.10.03
Kur: Netālu no Siguldas



nu jaunībā ir bail domāju ka visiem izņemot pesimistiem, pamestajiem, atstumtajiem wink.gif jo negribas vēl tik ātri iet bijā, taču, kad jau ilgs laiks padzīvots, tad liekas, ka tas nekas slikts nemaz nav un bailes pazūd... man pašam nav bail no nāves, bet tomēr negribu šķirties... wink.gif

Šo rakstu rediģēja Reiki: 24.06.2004 09:27
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
harry
iesūtīt 23.06.2004 23:38
Raksts #30


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.03.04
Kur: Azkabanas cietumā.



Man no nāves nav bailes un es gribētu mirt varoņnāvē, vai lecot no debesskrāpja, vai arī nomirt mierīgi guļot gultā. :blink:
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Overlord
iesūtīt 24.06.2004 02:22
Raksts #31


Sarkanais Barons
Grupas ikona

Grupa: Modi
Pievienojās: 24.07.03
Veterāns aktīvajā dienestā



Manuprāt cilvēkam ir bail no nāves jo viņš nezin kas būs pēc tam.. Var jau būt ka šajās bailēs ir arī rūpes par to kāds būs pats nāves processs (ātrs,lēns,sāpīgs,nesāpīgs) tomēr vairāk gan cilvēks domā kas būs. Vai tā būs smacējoša tumsa,vai arī kautkas no tām fantastiskajām valstībām ko cilvēki visu laiku piemin leģendās un teikās..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
alise brīnumzemē
iesūtīt 26.06.2004 12:25
Raksts #32


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.06.04
Kur: virs zemes



es iisti nezinu, vai man buutu bail no naaves.... ja es skaidri zinaatu, ka peec naaves kas seko taalaak (peecnaaves dziive rolleyes_a.gif ) , tad es nebaidiitos...ja nu vieniigi buutu taa mazliet...diivaini
man bail buutu beigt pastaaveet pavisam....bail nebuut ( es gan par to nedomaaju...par taam "naaves" lietaam ).....njaa.druuma teema unsure.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aicha
iesūtīt 26.06.2004 12:31
Raksts #33


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.01.04
Kur: LV



Man liekas daudzi baidās no nāves, jo tas ir kaut kas nezināms, nepazīstams. unsure.gif Man arī ir drusciņ bail no nāves. sad.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Alfirin
iesūtīt 26.06.2004 13:01
Raksts #34


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.01.04
Kur: Nūmenora



Nāve... Lielais nezināmais, ko varam tikai iztēloties, nevis skaidri zināt.

Rezumē no šīs diskusijas sanāk tāds: bail ir no sāpēm un neziņas. Un tas ir tik normāli un cilvēcīgi! Tāpēc jau nāve ir nāve, ka no tās neviens vēl nav atgriezies.

Es gan ieteiktu uzmanīgāk pārdomāt savus izteicienus par nebaidīšanos no nāves. Piemērs: Troju tašu visi (nu labi, lielākā daļa) esat redzējuši? Atceraties, ko Helēnai stāstīja Parīds? Tai brīdī, kad viņam bija pilnīgi skaidrs, ka tūlīt gals klāt, nekam vairs nebija nozīmes - ne kaunam, ne negodam, ne tam, ka skatās mīļotā sieviete, brālis, tēvs un visa pilsēta, tai brīdī vienīgā nozīme bija dzīvībai...

Dzīvot gribas, pat ļoti. Bet ne jau tāpēc j;abaidās no nāves, ka kaut kas paliks nepadarīts. Dari to, ko spēj, lai dienas beigās nenožēlotu izdarīto i\un neizdarīto, tad arī nebūs šo baiļu. Atstāt tuviniekus? Nevēlēšanās viņus sāpināt. Viena no lieliskākajām īpašībām, kas mūs padara par cilvēkiem ir spēja citus nostādīt augstāk par sevi, rūpēties par viņiem vairāk. No šīs sajūtas nav jābaidās, tā ir svētība.

Patiesībā, no sāpēm arī nav jābaidās. Mēs dzīvē ienākam ar sāpēm un tā arī no tās aiziesim. Zīdainītis mātes vēderā smaida, bet dzemdību trauma ir tik liela, ka bērniņš atsāk smaidīt tikai vairākus mēnešus pēc tam. Mēs tikai to neatceramies. Un ja tā labi padomā - kura nāve tad ir nesāpīga? Tādas nav. Kā gan var aprauties organisma saskaņotā darbība bez iekšēja dismomforta un sāpēm? Ja nu vienīgi cilvēks mirst miegā, kad apziņa ir izslēgta.

Svarīgākais ir zināt, uz kurieni Tu ej. Ja Tev galamērķis is skaidrs un nešaubīgs, viss pārējais ir mazāk svarīgs. Tad nāve vairs nav ceļa gals, aiz kura ir Lielais Bailīgais Nezināmais, bet gan tikai nedaudz biedējošs solis, kā gājiens pie zobārsta.

Baidies, ka nejauši nokļūsi ellē? Nejaušības nav... Katram pašam sev jāuzdod šis jautājums. Ja nav pārliecības, ka Tevi ceļa galā gaida Debesis - sāc kaut ko darīt lietas labā. Net ne jau ar darbiem tās var nopelnīt - to nesajauc! smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grēkmeistars
iesūtīt 26.06.2004 18:51
Raksts #35


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.06.04
Kur: Pie krāna
Savādnieks



Man nav baiļu no nāves, baidās no nāves tikai tie, kam netīra sirdsapziņa, ja nav nekā ko nožēlot, tad nav arī jēgas baidīties no nāves... grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mērfija
iesūtīt 26.06.2004 22:00
Raksts #36


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.05.04
Kur: latvija,valmiera



grin.gif es nebaidos,jo man skiet ka peec taas ir citas diives un tad mees ejam uz naakosho liimeni
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 27.06.2004 00:51
Raksts #37


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



Par tiem pašnāvniekiem. Viņi, domājams, vēlas nevis iegūt laimi, bet atbrīvoties no ciešanām. Bet atbrīvojoties no ciešanām, tu esi laimīgs. Ja nē, tad mazohists. wink.gif bet viņiem iemesls mirt ir tas, ka viņi vairāk necietīs, nevis pēc tam kļūs laimīgi, jo pēc tam viņi vienkārši sapūs vai kā nu viņus apbedīs.

Par bailēm no nāves. Nezinu vai bail. Vienkārši negribas mirt... Tad jau laikam bail tā kā ir. Jo es nezinu, vai būs aizkapa dzīve. Un arī ja ir, tad moš tur viss jāsāk no sākuma.

Šo rakstu rediģēja Shadowstalker: 27.06.2004 00:52
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Memoria
iesūtīt 29.06.2004 09:10
Raksts #38


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.02.04
Kur: Tur kur tu vismazāk to gaidi



Nekad taa iisti nopietni par to nedomaju un, manupraat jo mazaak arii juus domaasiet jo ilgaak dziivosiet grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Miya
iesūtīt 30.06.2004 11:19
Raksts #39


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.04.04
Kur: njuz Siguldina...



Nezinu kapec cilvekiem bail bet man nava es mierigi varetu nolekt no 6 stavigas majas vai savadak,bet es nevaretu sev iedurt van nodarit kautko savam kermenim nezinu kapec sad.gif smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dinaer
iesūtīt 30.06.2004 15:33
Raksts #40


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.03
Kur: lielceļš



atlaushos nedaudz komenteet tavu atbildi ,Miya...

iedurot ar nazi vai ko tam liidziigu tu savam kermenim pat nodari mazaak saapju vai gandeejuma nekaa nolecot no 6 staava ...

kaapeec - iedurot ar nazi tu iedur vienaa vietaa ,kur paliek neliela reeta ,saap saliidzinoshi neilgu laiku un viss pietiekami aatri sadziist ...

nolecot no kaada 6 staava tu vari salauzt sev visus kaulus ,nemaz neskatoties uz nodraazumiem sasitumiem un citaam valeejaam bruuceem. un tad jau mirusi tu justos labaak nekaa tos triis meeneshus (labaakajaa gadiijumaa) slimniicaa ar visu to jushanu ...

secinaajums - nazis tomeer ir humaanaaks un nesaapiigaaks par lekshanu, jo vienmeer tachu pastaav iespeeja izdziivot un to visu atcereeties.

P.s. turklaat nolecot tu arii uzreiz nebuusi beigta... un nokriitot "veiksmiigi" tu veel izdziivosi ... jaasaak jau domaat, cik veksmiigi tas vareetu buut un ,kas tad taadaa gadiijumaa pat buutu labaak ...

nelies mans komentaars izlasot Miyas atbildi smile.gif

Šo rakstu rediģēja Zanete: 30.06.2004 15:36
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

11 Lapas V  < 1 2 3 4 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 19.03.2024 10:00