Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Bailes no nāves, K Ā P Ē C ?
Dinaer
iesūtīt 04.06.2004 17:14
Raksts #1


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.03
Kur: lielceļš



Nedadz skumja teema ,bet es veeleejos uzzinaat par to nedaudz vairaak.
Kaapeec cilveekiem ir bail no naaves?
Vai tu baidies?
Kaapeec? (abos gadiijumos)

Manupraat, naave rada ko jaunu, panemot visu.
Bet kaapeec mees tik loti baidaamies no taas? Peec tam jau mums nekas nebuus vajadziigs, un nekas muus nesaistiis ,arii shii muusu dziive ne.
Turklaat -neviens, kas ir nomiris nav atgriezies...
Meedz jau baidiities no daudz kaa, bet (atkal jau jaatkaartojas)- kaapeec mees baidaamies no nezinaamaa - naaves?

Šo rakstu rediģēja Reiki: 04.06.2004 17:38
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
11 Lapas V   1 2 3 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Psychotic Though...
iesūtīt 04.06.2004 17:19
Raksts #2


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.10.03



es nezinu, laikam jau tomeer naw bail...
jo taa reaali padomaajot - kas tur ko baidiities?..

nu ok, ja tu zini, ka tew driiz ir jaamirst (piem. saslimstot ar weezi), tad weel wareetu baidiities...

bet taa wnk... dziiwojot...
jo taapat es zinu, ka tik driiz wis nemirshu... nu jaa, protams, war jau buut taa, ka peekshnji sabrauc mashiina or something that, bet taa kopumaa... tur naw no kaa baidiities...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
NovemberNövelet
iesūtīt 04.06.2004 17:33
Raksts #3


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 07.02.04
Kur: The point of no return



Iesāku jau mazliet izteikties pavedienā par Dieva eksistenci.
Runājot par nāvi, cilvēki, kurus galīgi nesaprotu, ir pašnāvnieki. Parasti viņi fantazē, ka nāve viņus atbrīvos no ciešanām. Un, cik dīvaini tas neliktos, bieži viņi sirds dziļumos domā, ka tā atnesīs viņiem laimi. Bet tas, manuprāt, ir galīgi nepareizi. Manuprāt, nāve sev nes līdzi tikai un vienīgi pati sevi. Un atbrīvošanās no ciešanām- tā galīgi vēl nav laime. Laime- tas ir pavisam kaut kas cits. Protams, citi teiks, ka nāve ir atbrīvošanās no ciešanām. Tomēr es uzskatu, ka no ciešanām nevajag atbrīvoties. Nedrīkst gribēt, lai tev kaut kā nebūtu. Tas ir kā iet nezin kur & atnest nezin ko. Ja tu meklē atbrīvošanos no ciešanām, tu patiesībā bēdz no tām, bet viņas tev dzenās pakaļ. Ciešanas- tā ir mūsu neveiksme. Neveiksme- tā ir mūsu vājība. Pirmais solis, lai tās beigtos, ir tās apzināties kā dzīves konkrētu periodu, kas agri vai vēlu beigsies. Ja tas tā nebūtu, cilvēks nemaz par tām neuztrauktos.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
hillaryduff
iesūtīt 04.06.2004 17:44
Raksts #4


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.05.04



manaa pilseeta ir viena meitene vinjai ir tikai 15 TIKAI!!un vinja labaakajaa gadiijumaa dziivos veel6 mensus 6 menesus arpraats!vinjai ir asins veezis tas ir tik sausmiigi.............. crying.gif crying.gif
te es laikam izteicos par naavi-kautko riebiigi nezeeligu no ka cilveecei neizbeegt!!!!!!!!:(
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
tumsīgā
iesūtīt 04.06.2004 17:59
Raksts #5


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.02.04
Kur: v-pils...



na nezinu, bet lieta ir tāda, ka bail (vismaz man) ir vairāk no tā, ko tu pazaudē nomirstot, nevis no pašas nāves huh.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
hillaryduff
iesūtīt 04.06.2004 18:04
Raksts #6


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.05.04



ir taa itkaa gribeetos nomirstot neatstaat nekdus darbus un probleemas paliceejiem, bez saapem mirt nevis leena mokosaa nave................bet vispaar negribas mirt!!!!man ir bail no taa ka es ko neizdariisu ka nepaguusu no navae nebaidos.....jeb varbuutu baidos nezinu galiigi nesaprotu........
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grims
iesūtīt 04.06.2004 19:13
Raksts #7


Nazgûl
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Tieši aiz tās izkapts, kas ir atbalstīta uz tava pleca.



Reiki, tavs teksts ir visai padīvains, neesmu pārliecināts, ka vispār to pareizi izpratu, bet... nu nevaru tev piekrist.

Pašnāvnieks tavuprāt cer uz laimi? Tieši otrādi - viss par ko tāds domā ir viņa nelaime, no kā tad arī cer aizbēgt. Un ne jau velti cer. Izdarot pašnāvību viņš patiešām aizbēgs no visām ciešanām. Tu raksti, ka tās dzenas pakaļ, bet panākt vairs nevar. Miris cilvēks ir drošībā - imūns pret jeb kādām ciešanām.

Tu uzskati, ka no ciešanām nevajag atbrīvoties... man domāt tas varētu liecināt par noslieci uz mazohismu.

Tāpat tu apgalvo "ka nedrīkst gribēt, lai tev kaut kā nebūtu".
Tad jājautā vai es patiešām nedrīkstu gribēt, lai man uz pieres nebūtu pumpa?

Tas esot kā "iet nezin kur un atnest nezin ko"

Kas vispārībā? Nāve? Vēlme atbrīvoties no ciešanām?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kuitala
iesūtīt 04.06.2004 19:15
Raksts #8


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.04.04



rolleyes_a.gif Pilnībā nebaidos no nāves. Nez, varbūt tas tā ir ezotēriskās literatūras ietekmē... Tiešām interesantas un man vispieņemamākās atziņas par dzīvi, cilvēkiem, likteņiem, nāvi. Reizēm cilvēkiem var pat šķist, ka es galīgi nenopietni pret to izturos. Piemēram man patīk spēlēt ķeriņus un paslēpes kapos( un es neuzskatu, ka tā būtu necieņa pret mirušajiem, taču nav arī tā, ka es to darītu tāpēc, ka ekstrēmi- vnk tur ir smuki).
Īstenībā es tik ļoti nebaidos no nāvēs, ka esmu gatava mirt jebkurā brīdī. Man nebūs sajūtas, ka kaut kas paliek neizdarīts, vai- āāā crying.gif ,kas tagad notiks ar maniem radiem un draugiem! Galvenais, lai nesāp. To gan ne.
Bet gan jau es vēl kādus krietni ilgus gadus dzīvošu, esmu optimiste! grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Northwatch
iesūtīt 04.06.2004 19:32
Raksts #9


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.10.03
Kur: arī pie kapa soli priekšā Tev.



Kaapeec bail? Varbuut taapeec ka tas ir Lielais Nezinaamais? Varbuut taapee ka cilveekam vajag kaut kaadu paarlieciibu kas notiks kad nomirs? Jo var jau teikt ka visi ssitie pienneemumi ir nepareizi, kas te tiek izteikti par peecnaaves dziivi! Jo kur tad ir patiesiiba? getlost.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
giraffe
iesūtīt 04.06.2004 19:51
Raksts #10


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.01.04
Kur: Rīga//Plakanciems//LR



Nee, man nav bail no naaves, it kaa... Bet tomeer, naave ir kaut kas neatgriezenisks un nereti taa atnaak pilniigi negaidiiti, bet taapeec es neieshu dziivot nemitiigaa stresaa un bailees, ka katrs mirklis var buut kaa peedeejais! Vismaz shobriid nespeeju iedomaaties sevi taa dziivojam...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
hillaryduff
iesūtīt 04.06.2004 19:55
Raksts #11


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.05.04



iisteniiba te iznaak velviens pavediens!VAI JUS TICAT AIZKAPA DZIIVEI?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Trusite
iesūtīt 04.06.2004 20:09
Raksts #12


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.12.03
Kur: Iespējams Latvijā



man buutu bail pamest saveejos lautinjus un kas zi' kaa tajaa naakamajaa pasaulee var notuseeties wink.gif bet ja nopietni, ja nu tieshaam netiishaam nonaak ellee nevis debesiis, varbuut vispaar izchib un ta ir veel trakaak
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
NovemberNövelet
iesūtīt 04.06.2004 20:56
Raksts #13


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 07.02.04
Kur: The point of no return



Lord Vampire, palasi vēlreiz to, ko es uzrakstīju. Es jau norādīju, ka bieži šī tiekšanās pēc laimes ir neapzināta. Es ar to gribēju pateikt tikai to, ka stāvoklis, kad cilvēks nejūtas nelaimīgs un stāvoklis, kad viņš jūtas laimīgs, ir divas pilnīgi atšķirīgas lietas.
Un principā es nemaz negaidīju, ka visi man piekritīs. Vienkārši pateicu, kā to uztveru es. Arīdzan diskusijas izvērst nevēlos.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Eowyn
iesūtīt 04.06.2004 21:24
Raksts #14


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.08.03
Kur: Elles priekškambaris



Man nav bail no naaves. Taadelj ka zinu ka taa pienaaks, kaut vai es to neveeleetos taa atnaaks. Vai nu aatraak vai veelaak es nomirshu.
Man bail vieniigi no taa ka es vareeetu mirt saapees.
Varbuut tas ir tas no kaa lielaakaa dalja baidaas? No saapem? Varbuut daudzi naavi uztver kaa saapes?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Canadian
iesūtīt 04.06.2004 22:11
Raksts #15


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.04.04



Es nebaidos no nāves. Visvairāk gribas nomirt varoņnāvē.... rolleyes_a.gif Jā, bet tā mirst tikai retais unsure.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Matrikss
iesūtīt 05.06.2004 01:40
Raksts #16


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.03.04
Kur: Pagrabā slepus taisa bumbu prieks skolas uzspridzinasanas...



ORX...aibrauc uz irāku, paņem vienu M-16 un tad tas būs pilnībā iespējams... wink.gif


njaaa....es baidītos nomirt lēnā, mokošā nāvē...piemēram tad kad spīdzina...tu tāpat vari zināt ka tūlīt mirsi...un tomēr tas notiek lēni uz sāpīgi...
Bet tā vnk nomirt...who cares...visi kjau kaukad nomirs...ja nāce būtu ātra tad tur nebūtu ko baidīties...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
poga
iesūtīt 06.06.2004 15:20
Raksts #17


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.01.04
Kur: dažāda veida pirtis...;D



unsure.gif es neteiktu ka man buutu bail no naawes.man gribaas sajust to sajuutu,kad tawa dweesel atdalaas no miesas un tu redzi pats sawu mirusho miesu.wismaz es taa domaaju,ka taa notiek!es arii ticu debesiim un ellei...es ceru ka nonaakshu debesiis!luudzu miiljais diewinj,lai taa notiek!;) innocent.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
anti blinke
iesūtīt 06.06.2004 17:48
Raksts #18


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.05.04
Kur: CĒSIS



..tur jau taa lieta baidaas,jo domaa,ka naave ir saapiiga....nesaapiigi nomirst tikai dabiigaa naavee......
..bailes ir no saapeem,kas sagaida mirstot nedabiigaa naavee........
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
She_Elf
iesūtīt 07.06.2004 08:24
Raksts #19


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.01.04



cilveeex ir taada ***.... buutne, kas baidaas no wisa nezinaamaa getlost.gif .. taapeec winjam arii ir bail. getlost.gif .. bet taads , kas jau reiz ir izjutis ko liidziiigu, no taa nebaidaas... warbuut wish pac nezin,bet zemapzinjaa....
no naawes?? bail???iisti nezinu... zinu to ka ja wajadzeetu wareetu ne mirkli neshauboties.... es negribu nomirt aiz wecuma waj kau kaa taa...... labaak kaadaa ciiinjaa ar kauko.... waj karii kaa orx.. waronja nawee...iisteniiba ja tu nojaut ka taws laix iet uz beigaam naw nemaz tik traki.... ir iemesls dariit wisu ko war...uz maximumu....
man nebuutu bailes mirt sapiigaa waj mokoshaa leenaa naawee.. ne jau taapee ka mazohistiskas tiexmes, bet tapee ka zinu ka iztureetu un tas buutu bijuis paarbaudiijums... some kind of that....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
EGO
iesūtīt 07.06.2004 10:55
Raksts #20


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.06.04



Visiem ir bail no nāves, jautājums tikai vai no paša fakta vai veida. Nebaidos no paša fakta, jo ticu dvēseles nemirstībai, bet domājams, ka tie cilvēki, kuri tam netic, tiešam baidās no paša nāves fakta - no tā, ka būs jāmirst. Kaut gan domāju, ka visi, pat zvērināti ateisti, utml., klusībā cer uz dvēseles nemirstību. Es baidos tikai no veida, kādā pienāks nāve - gribētos ātri un nesāpīgi. Man ir bail, ka tas būs sāpīgi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

11 Lapas V   1 2 3 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 19.03.2024 11:48