Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Deja vu
tumsīgā
iesūtīt 19.05.2004 13:05
Raksts #1


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.02.04
Kur: v-pils...



Tātad, šis dežavū ir -

d`ej`a vu fr. [dežavī] - burtiski tuklojot- jau redzēts.
psiholoģijā - maldīga sajūta, ka notiekošais jau pieredzēts.

Svešvārdu vārdnīca, Jumava, 1999., 850. lpp

man gan neticās ka maldīga getlost.gif kaut kas tur taču ir! man tā dažas reizes ir gadījies (tikai dažas) es biju vietā kur agrāk nekad nebiju bijusi, bet man likās ka esmu bijusi huh.gif varbūt tie ir sapņi huh.gif a varbūt paredzēšanas spējas? :blink: vai arī tomēr esmu garīgi slima? wacko_a.gif

dīvaini... gaidu jūsu domas...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
8 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 59)
Viking
iesūtīt 07.11.2004 08:43
Raksts #41


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.09.04
Kur: Rīga



vispaar man ir baigi bieži gadījies tā, ka naktī itkaa pa sapnjiem es kaut ko redzu ..... piemeeram, ka es lasu kaut kaaadu diskusiju internetā, kura man tad veel ira pilniigi neatpazīstama... nezinaama ...utt.... bet veelaakas es redzu tieshi to pashu saktu savaam aciism pilniigi to pashu skatu, kad es skatos vienu diskusiju unj tur pilniigi visss ira tieshi taapt kaa tajaa sapnī īsajaa , kursh peec tā redzēšanas uzreiz norokas dziļi manā zemapzinjaa un iznāk laukā tik tad kad tas skats piepildās unj es to redz tieši precīzi tā, kā es to jau biju redzējis .... unj tad man ira tijpa dezhavu....kad redzu kaut ko bez maz vai jau otro reizi ..... un es apzinos ka to ko vēlāk redzu atkārtojoties ... esu nosapņojis kaut kad naktī ......tā man liekas ka gadās jebkuram cilvēkam .....bet tas ir dīvaini .. sajūtas ir dīvainas ......kad to piedzīvo....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
vientuļniece
iesūtīt 07.11.2004 11:27
Raksts #42


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.08.04



Es šito lietu izskaidroju ar to, ka laiks neplūst lineāri, bet pa riņķi - viss, kas jau bijis, ir un būs; viss, kas ir, ir bijis un būs; viss, kas būs, ir bijis un ir. Tāpēc mums kaut kas iznāk no zemapziņas, ka mēs iedomājamies, ka kaut kas tāds jau ir bijis.
Kaut kādā grāmatā ar par to bija rakstīts. Bija bijuši gadījumi, kad cilvēki nonāk pagātnē un tad atkal atgriežas tagadnē. Kaut kā nonāk tajās vietās, kur laiks saplūst kopā.
Bija kaut kāds gadījums, kad brauca kuģis, un uz tā esošie cilvēki ieraudzījuši uz ledus gabala stāvošu sievieti. Viņa esot bijusi šokā un stāstījusi, ka viņai izdevies izglābties, kad nogrimis "Titāniks". Tie cilvēki pēkšņi bija nokļuvuši pagātnē un nonākuši tai vietā, kur pirms mirkļa nogrimis "Titāniks".
Tas bija gadījums, kas pierāda to, ka laiks atkārtojas nepārtraukti.
Ja esat redzējuši 80to gadu komēdiju "Atpakaļ nākotnē" - tur baigi labi tas viss parādīts (par laik plūsmu).
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sirradze
iesūtīt 07.11.2004 11:43
Raksts #43


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.06.04
Kur: tepat.



Jāāā! Bieži esmu domājusi kāpēc ar mani tā notiek...tā īsti atbildi nevaru saprast... Ir bijuši vairāki gadījumi, kad liekas, ka to esmu piedzīvojusi vairākas reizes. Bet varētu gadīties arī tā, ka esmu to vienkārši nosapņojusi, t.i. kaut ko līdzīgu, un tas palicis zemapziņā, bet kad tas notiek realitātē, tad saplūst sapnis ar īstenību.. Tas ir viens no maniem variantiem! whistling.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Boņa
iesūtīt 07.11.2004 11:43
Raksts #44


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.05.04
Kur: Latgale



Deja Vu.
Pirms mēs dodamies uz šīs pasaules, mēs noskatāmies vai arī ieprogrammējam, kāda būs mūsu dzīve. Mēs visu noskatāmies it kā uz liela ekrāna. Dažreiz mēs atceramies, ko esam redzējuši.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Cyrax2
iesūtīt 07.11.2004 11:46
Raksts #45


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.11.04



Jaa, taa ir bijis un ne reiz. Esmu lasiijis graamatu "Kas tu biji iepriekseejaa dziivee", kaut gan lasot daudzko nesapratu galiigi. getlost.gif Bet atceros, ka sajaa graamataa kaut kas liidziigs par iepriekseejaas dziives viiziju atkaartosanos bija mineets. grin.gif

Baigi superiigs jautaajums, jana! wink.gif



My Webpage
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
maksligais_intel...
iesūtīt 07.11.2004 15:58
Raksts #46


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.04
Kur: Riga



CITĀTS(Cyrax2 @ 07.11.2004 12:46)
Jaa, taa ir bijis un ne reiz. Esmu lasiijis graamatu "Kas tu biji iepriekseejaa dziivee", kaut gan lasot daudzko nesapratu galiigi.  getlost.gif  Bet atceros, ka sajaa graamataa kaut kas liidziigs par iepriekseejaas dziives viiziju atkaartosanos bija mineets. grin.gif

          Baigi superiigs jautaajums, jana!  wink.gif



My Webpage

heh nu paldies :blush2: vnk man tas intereseja ko jus domajat par so teemu un neraxti divus postus pec kartas pieliks pročus .Tam ir domāta poga Rediģē thumbsup.gif wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ashly
iesūtīt 07.11.2004 16:00
Raksts #47


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.08.03
Kur: savā nodabā



Protams, ka man arī tā ir bijis. Es nezinu, kam gan tā nav bijis!?
Man kaut kad teica, ka cilvēks, kad ir gadu vecs, nosapņo visu savu dzīvi! Tāpēc dažreiz atceras kādu frāzi, vietu, situācīju vai skatu, ko redzējis tajā sapnī.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
rowzee
iesūtīt 07.11.2004 19:05
Raksts #48


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.01.04



Nenoņemšos ar skaidrošanu, jo no tā neko daudz nesajēdzu, tikai pateikšu, ka arī man reizēm gadās situācijas, kad es apzinos, ka šādu situāciju esmu jau izdzīvojis. Turklāt tas gadās diezgan regulāri, apmēram reizi mēnesī.
Pēdējā reize nemaz nebija tik sen. Tā bija situācija klasē, kad es un daži klasesbiedri atradāmies tieši tajās vietās un kāds teica tieši to pašu, ko es iedomājos esam noticis. Turklāt atkārtošanos es jau varēju paredzēt dažus mirkļus pirms pēdējās fāzes (drauga teiktā), kas visu nostādīja savās vietās.

Nedaudz samežģīti sanāca izteikties, bet tā nu tas ir.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Boņa
iesūtīt 07.11.2004 23:25
Raksts #49


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.05.04
Kur: Latgale



Starp citu, dīvains fenomens. Man Deja Vu vairs nav. Tas pazuda Augustā. Es pat zinu, kad tam jābūt, bet tā vienkārši tanī brīdī...nav...vispār...dīvaini.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 08.11.2004 10:05
Raksts #50


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Var piemetināt, ka šī sajūta retāk vai biežāk piemeklē visus, bet pie dažām garīgām saslimšanām tā ir nepārtraukta wink.gif Tā kā - ja pārlieku bieži sāk šķist, ka viss jau ir bijis - aidā! pie psihiatra.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Seila
iesūtīt 08.11.2004 11:35
Raksts #51


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 19.10.04
Kur: Braukā kopā ar Vinčesteriem un medī dēmonus
Tulks 2009



Nu tāda situācija mēdz būt. Domājam,ka tas varētu tiešām būt, ka līdzīga situācija, kat kur zemapziņā nolikusies, bet es gan virāk domāju, ka tā ir spēja, kura piemīt, katram cilvēkam. Vinkārši naktī guļot cilvēka prāts atslābinās un mēs neatceramies gandīz nekā no tā ko esam redzējuši sapnī.Un tad, kad situ ācija ntiek dzīvē. mēs apzinamies, ka tas jau ir noticis., jo 20% sapņu ir nākotni paredzoši jeb kuram cilvēkam tikai mēs viņus nekad netceramies un no turienes rodas šī situācija
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Fijusska
iesūtīt 08.11.2004 19:04
Raksts #52


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.08.04
Kur: Limbaži
Tulkotājs 2006



nujaa, iespejams, tas noticis muusu sapnjos, ieprieksseja dzive, zemapzinjaa, vai vienkarshi, mes tur esam velejushies iet vai kaut ka taa!
...
...
...
grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ginta
iesūtīt 08.11.2004 20:20
Raksts #53


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.06.04
Kur: Dienaa es neesmu-naktii es esmu tur kur var saredzēt mēnesi un zvaigznes...



Aktuaala lieta Jana!
Ma taa pashai ir bijis daudzreiz! Pati joprojaam nevaru saprast kas iisti notiek. Es arii domaaju (taa pat kaa vientuljniece), ka dziive iet pa apli.
Dazji cilveeki ir man teikushi, ka mees to saakumaa visu redzam sapnii ,kuru veelaak neatceramies un tad tas arii notiek, bet es tam nepiekriitu! Es pati kontroleeju savus sapnjus un vienmeer tos atceros, ja arii ne visai siiki!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
~Vanesa~
iesūtīt 09.11.2004 17:47
Raksts #54


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.08.04
Kur: Ledus valstība



Jā ir tā gadījies, bet ļoti reti. Es domāju nevar teikt - kautgan zinu nekad neesmu tur bijusi...
Jo man piemēram ir bijis tā ka, staigāju pa vienu ēku sapnī. Un kad pamostos nevaru saprast kāda tad tā ēka bija jau vairākus gadus neesmu tur bijusi. Ar to es gribēju teikt savai atmiņai un visspār maņām, kā jau Nimue un Martins kautko tādu teica nevisai var uzticēties. Varbūt es esmu pārāk bieži dzirdējusi, ka daudzko neatceras. Domāju tāda sajūta rodas tādēļ ka esi kautkad tā jau domājis vai arī ļoti līdzīgi. Par situācijām klasē, laikam nekā konkrēta pateikt nevaru. Manā klasē bieži divi no izlecošākajiem idiotiem pasaka kautko stulbu un tikpatkā visi sāk smieties. Vispār daudzas situācijas tiešām ir ļoti līdzīgas, tādēļ ka esi starp tiem pašiem cilvēkiem un tai pašā vidē.




P.S. Cerams izteicos saprotami.

Šo rakstu rediģēja ~Vanesa~: 09.11.2004 17:50
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Maxwels
iesūtīt 09.11.2004 17:53
Raksts #55


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.10.04



Man ir taa gadiijies. Iespeejams, ka tu patieshaam esi kaut kur bijis, bet neatceries kad un kur tieshi, bet zemapzinjaa tas paliek. Vai arii tu kaadu vietu esi redzeejis fotograafijaa un kad tur patieshaam nokljuusti, tad sajuuta ir taada, ka esi tur jau bijis.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Arwen
iesūtīt 09.11.2004 18:33
Raksts #56


Game Master
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.07.03
Kur: Sansāra



Kādus divus gadus atpakaļ man tāda sajūta bija bezmaz katru otro dienu, vienreiz es pat apzinājos ko es vēl neesmu izdarījusi, bet tikai izdarīšu. Tas bija baisi. Man liekas ka tas ir kaut kāds smadzeņu triks, iespējams kaut ko tādu jau biju iedomājusies zemapziņā un tad kad īstenoju reālajā dzīvē radās sajūta, ka esmu to jau piedzīvojusi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Inx
iesūtīt 09.11.2004 18:59
Raksts #57


child of the sky
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 31.10.03



Deja vu rodas no pavisam parasta kjiimiska procesa smadzenees, kas dazhkaart tur gadaas.... nu kaut kur lasiiju, ka taa ir vienkaarsha smadzenju kjiimija, kas sajauc galvu. Uz briidi vienkaarshi kaut kas galvaa notiek taads, ka vinjam LIEKAS, ka vinjsh jau to visu ir redzeejis... kautgan patiesiibaa tas esot viens vieniigs manju apmaans...

No otras puses – ir veel viens izskaidrojums... Matrixa renderinga errors laughing.gif

Šo rakstu rediģēja Inx: 09.11.2004 19:00
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowgirl
iesūtīt 09.11.2004 19:02
Raksts #58


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 31.10.04



Man ar agraak taa bija.Kad es gaaju pa istabu likaas,ka tas jau bijis pat visu skaidri atcereejos
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
maksligais_intel...
iesūtīt 14.11.2004 19:34
Raksts #59


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.04
Kur: Riga



CITĀTS(Ginta @ 08.11.2004 21:20)
Aktuaala lieta Jana!
Ma taa pashai ir bijis daudzreiz! Pati joprojaam nevaru saprast kas iisti notiek. Es arii domaaju (taa pat kaa vientuljniece), ka dziive iet pa apli.
Dazji cilveeki ir man teikushi, ka mees to saakumaa visu redzam sapnii ,kuru veelaak neatceramies un tad tas arii notiek, bet es tam nepiekriitu! Es pati kontroleeju savus sapnjus un vienmeer tos atceros, ja arii ne visai siiki!
*



Ginta tu kontrole sawus sapjius ohmy.gif a ,ka tu ar noluku huh.gif ? ka ta to war panakt.....
manuprat..... Ta parasti ir,ka kadu sapni aceries ljoti labi,bet citu nemaz un bz nekaadas kontroleshanas wacko_a.gif

Šo rakstu rediģēja Jana!: 14.11.2004 19:35
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Vaidu_Vairas rad...
iesūtīt 01.12.2004 16:28
Raksts #60


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.09.04
Kur: Latvija...Riiga...Purvciems...,bet taalaak lai paliek nosleepums ;]



man ar taa ir bijis bet man liekas ka tas i bijis sapnii un veelaak atkaartojas dziivee...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

8 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 19.03.2024 07:46