Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Deja vu
tumsīgā
iesūtīt 19.05.2004 13:05
Raksts #1


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.02.04
Kur: v-pils...



Tātad, šis dežavū ir -

d`ej`a vu fr. [dežavī] - burtiski tuklojot- jau redzēts.
psiholoģijā - maldīga sajūta, ka notiekošais jau pieredzēts.

Svešvārdu vārdnīca, Jumava, 1999., 850. lpp

man gan neticās ka maldīga getlost.gif kaut kas tur taču ir! man tā dažas reizes ir gadījies (tikai dažas) es biju vietā kur agrāk nekad nebiju bijusi, bet man likās ka esmu bijusi huh.gif varbūt tie ir sapņi huh.gif a varbūt paredzēšanas spējas? :blink: vai arī tomēr esmu garīgi slima? wacko_a.gif

dīvaini... gaidu jūsu domas...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
8 Lapas V  < 1 2 3 4 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
hillaryduff
iesūtīt 07.06.2004 20:30
Raksts #21


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.05.04



man bija taa ka es sapnoju ka stavu pie loga un skatos ka ara zeeni futeni spele un tad dienaa es piegaaju pie loga un redzeeju to ko biju nosapnojusi.....hmz divaini viss bija taa ka sapni pat tie pasi zeni ,drebes un citi siikumi............
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Raine
iesūtīt 07.06.2004 21:49
Raksts #22


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.03.04



Man visu laiku ir tā, ka es sapnī kaut ko nosapņoju un vēlāk reāli to visu piedzīvoju.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lija
iesūtīt 08.06.2004 17:53
Raksts #23


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.02.04



īstenībā, es kaut kur dzirdēju (kur atklal neatceros), bet Deja-vu liecina par to ka mēs savu dzīvi dzīvojam pēc liktens noteiktā plāna... un tas ka mēs to redzam ir apliecinājums, ka viss noris tā kā vajadzīgs... huh.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sfinx
iesūtīt 10.06.2004 09:21
Raksts #24


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.05.04



Jā, man arī ir tā bijis, vēl vakar. Mēs ar draudzeni bijām aizgājušas paslidot ar skričām unvienā momentā es sapratu, ka to visu jau esmu darījusi un redzējusi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
tumsīgā
iesūtīt 10.06.2004 09:44
Raksts #25


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.02.04
Kur: v-pils...



CITĀTS(BULZA @ 10.06.2004 00:21)
Visvieglak to saprast skatoties no fizikas viedoklja!

man gan tā neliekas getlost.gif Kāds tad būtu tas izskaidrojums? nē... Turklāt man sāk likties ka tam vispār nav izskaidrojuma getlost.gif Īstenība katrs to skaidro savādāk.
Psihologs - šķības smadzenes
Fiziķis - eh-es-gari-negribu-skaidrot
Kristietis - tā ir Dieva dāvana no debesīm
Miegamice - sapņos redzētais
Fantasts - nākotnes ceļš
utt
Ej nu saproti laughing.gif
Bet žēl, ka šie deja vu ir par nenozīmīgām tēmām. Tik tādi parauti mirkļi, nekā nozīmīga silent.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_BUlza (nee, jaa nee jaa)_*
iesūtīt 10.06.2004 14:55
Raksts #26





Viesi




Tatad skatamies tiiri taa no logjikas viedoklja. Kaa mees visi to zinaam, pirms mees piedzimstam, mees jau citaa formaa izveelamies savu dzivesvietu un projekcejam savu dzivi sheit shajaa Visuma dimensijaa, kuraa ir situeeta Zeme, tad, mees naakam un "dziivojam" sheit, mes visu aizmirstam, ko esam domajushi "tur" bet dazreiz tomer atceramies, tad notiek deja vu, taa kaa lija teica apmeeram. Kad nomirstam tad visu atkal saprotam un domajam "Jee, tas bija fun!"
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Zuz
iesūtīt 11.06.2004 13:09
Raksts #27


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.08.03
Kur: Pūka priedītēs



Man ar ir bijis taa, ka kaada vieta liekasiipashi miilja un taaa.. bet nezinu gan... nu man vienreiz gan bija jokaini.. es paskatiijos pa logu un redzeeju, ka pa celju oiet dzheks dzeltenaa jakaa.. bet es vinju redzeej uz kaadaam 3 sekundeem.. vinsh vnk izzuda.. un tad peec kaadas pusstundas es atkal paskatiijos un tur patieshaam gaaja tas dzheks, kuru es biju redzeejusi... nu nezinu... it kaa vinhs ne gaaja vnk otro reizi.. eh, hvz.... vnk murgs.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
bengalaas
iesūtīt 12.06.2004 22:14
Raksts #28


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.10.03
Kur: Kastaņkalni
Tulks 2007



Piekrītu Bulžam savā ziņā. Man liekas, ka deja vu varētu būt kādas atmiņas iz iepriekšējās dzīves (kas tai tic, kas nē - jūsu pašu darīšana). Citreiz situācija tiešām ir redzēta sapnī. Un citreiz situācija tiešām jau reiz ir bijusi, vai arī ļoti ļoti līdzīga.
Man pašai reizēm jūk īstenības un sapņa robežas, bet pret deja vu esmu atklājusi vienu metodi, kā to izbeigt. Var mēģināt koncentrēties uz situāciju no viedokļa "ja reiz esmu to redzējusi, tad taču zinu, kas notiks tālāk". Tikko tiek izteikts kaut kāds aptuvens minējums, piem., tūlīt pa durvīm ienāks A. un paprasīs, vai es neesmu redzējusi kaut kur mētājamies grīdlupatu, visticamāk, ka tas nenotiks, un vīzija pagaisīs.
Parasti jau deja vu tāpat pagaist ātri vien pēc tam, kad esi piefiksējis, ka kaut kas nav lāga un aptuveni sapratis, kas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Boņa
iesūtīt 12.06.2004 22:20
Raksts #29


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.05.04
Kur: Latgale



Man gribās, lai šī situācija turpinātos ilgāk. Es cenšos to saglabāt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ika
iesūtīt 13.06.2004 10:26
Raksts #30


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.02.04



Jauki,nu es zinu, ka šīs sajūtas ir parasta lieta. smile.gif Visspilgtākais deja vu man palicis atmiņā no kāda 12 gadu vecuma, atceros tik skaidri, it kā vakar būtu noticis- toreiz es skolas talkas laikā sapratu, ka to māju, aku, kartupeļu lauku un visu pārējo līdz sīkumiem pazīstu, kaut arī nekad tur neesmu bijusi, tikai vēlāk sapratu- sapnī redzēju. Kaut gan, varbūt vienkārši manas smadzenes piemeklēja ticamāko skaidrojumu, varbūt nemaz ne sapnī. unsure.gif Lai nu kā, deja vu pazīstu, tikai - diemžēl, ne visai bieži tas šodien notiek, nu esmu daudz vecāka, un laikam jau par daudz strādāju, deja vu netiek klāt aizņemtajam prātam. Tikai tādi īsi uzplaiksnījumi, labi ka no bērnības ši sajūta palikusi atmiņā. Man ļoti iepatikās tā doma, ka deja vu nozīmē : "Tu esi uz pareizā ceļa" . rolleyes_a.gif Paldies par skaidrojumu, man tas nebija ienācis prātā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
saules1
iesūtīt 15.06.2004 14:16
Raksts #31


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.03.04
Kur: Duh?? pie datora,kur citur?



jaa, gadaas tad kad matriksaa kaads erors , vai arii vinji ko maina..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Laimīgā*
iesūtīt 15.06.2004 14:46
Raksts #32


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.07.03



man arii atminjaa palicis pirmais deja vu - man bij 11 gadi & es biju pie draudzenes laukos. mees pirkaam saldeejumu & sarunaajaam ka es samaxaashu par winju & winja man weelaak atdos naudu. & tad kad paardeweeja paprasiija: ''juus par winju arii maxaasiet?'' es sapratu ka man kaac to jaw kaadreiz ir teicis. peedeejo diwu gadu laikaa taa ir gadiijies wel paaris reizes. man iistniibaa shii sajuuta patiik, tad es sajuutos kaa gaisa burbulii & nedzirdu ko citi saka & gandriiz neko neredzu. sajuuta parasti uzreiz peec tam ir aptuweni taada kaa gjiibstot tikai parasti es nenogjiibstu laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
She_Elf
iesūtīt 16.06.2004 14:38
Raksts #33


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.01.04



peecmanaamdomaam&pieredzes deja vu ir riskantas situaacijas aatraax atainojums, bet tikai ljooti nedaudz aatraax, ir dotas dazhas sekundes simtdaljas laj izdomaatu kaa riikoties...
man deja vu ir paaris reizes glaabis dziiviibu un esmu iemaaciijusies sho deja vu momentu novilkt/notureet diezgan ilgi-esmu iemaaciijusies paredzeet/atcereeties?? taalakos notikumus ieksh deja vu
man deja vu ir ljooti biezhi, vareetu teikt ka vairaakas reizes dienaa
thats fun... grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
profesoreMaksūra
iesūtīt 19.06.2004 13:17
Raksts #34


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.06.04



Jā, man ar tā ir gādījies... Dīvaina sajūta tā gan ir! Bet es īsti nesaprotu kas tur par lietu....Domāju, ka atsevišķos gadījumos tas ir tikai māns... wacko_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
harry
iesūtīt 24.06.2004 00:20
Raksts #35


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.03.04
Kur: Azkabanas cietumā.



Jā man arī ir bijusi tāda sajūta, bet no kā es nezinu, varbūt mēs to redzam sapnī kuru neatceramies, jo tādu sapņu ir daUDZ. unsure.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mya
iesūtīt 27.06.2004 17:44
Raksts #36


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.04.04
Kur: Grāmatu veikals



Mjā,arī es esmu saskārusies ar kaut ko līdzīgu.Nu,piemēram,es kaut ko saku vai izdaru kādu kustību un pēkšņi liekas,ka tas viss jau kādreiz ir noticis ar tevi tiešī tā kā tajā brīdī.Liekas,ka jau tas ir reiz izdzīvots un pagātne atkārtojas.Dīvaini,bet fakts.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Maxwels
iesūtīt 07.11.2004 01:05
Raksts #37


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.10.04



Vo, vo, ar mani ir bijis tieshi taapat. Daudzas reizes, piemeeram, vienreiz skatos LNT zinjas, Auzaans kaut ko staasta, bet es zinu, ka to jau esmu dzirdeejis, bet pirms tam gan nevareetu pateikt. Vai arii mans draugs man kaut kaadu joku staasta un es klausos un domaaju, ka kaut kur to jau esmu dzirdeejis tieshi no vinja, bet nezinu kad. Kad vinjsh izstaasta, tad es zinu, ka esmu to jau dzirdeejis. Nezinu, kas tas ir, ne visiem piemiit iipashas speejas, bet varbuut shiis ir taas, kas piemiit visiem. Ei nu sazin, kas tas iisti ir.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grims
iesūtīt 07.11.2004 01:15
Raksts #38


Nazgûl
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Tieši aiz tās izkapts, kas ir atbalstīta uz tava pleca.



Nav tās nekādas spējas.

Vnk kādreiz ir bijusi līdzīga situācija, kas nepilnīgi atmiņā saglabājusies guļ kkur zemapziņā. Kad nu atkal kaut kas tāds notiek, rodas sajūta, ka tas jau ir bijis, kaut gan patiesībā varbūt toreiz Auzāns stāstījis kaut ko galīgi citu lietojot tādu pašu intonāciju vai vārdu salikumu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aglos
iesūtīt 07.11.2004 01:26
Raksts #39


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.08.04



Kaut kur dzirdēju visnotaļ murgainu teoriju, par to, ka smadzenes apstrādājot informāciju, simulē iespējamās notikumu variācijas, un reizēm, kad tur kaut kas nogļuko, parādās šitāds joks. wacko_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Antons Ego
iesūtīt 07.11.2004 02:10
Raksts #40


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.04
Labākais GP atdzejotājs 2007



par dejavou?
nu tas tiek salīdzināts ar ratu riteņiem.
ad tie ļoti lielā ātrumā brauc uz priekšu, dažkārt šķiet, ka tie patiesībā griežas atpakaļ. tāpat notiek mūsu prātā. smadzenēs, monotoni strādājot, reizēm rodas pārslodze, kas liek mums iedomāties, ka kaut kas tāds jau sen ir noticis. savā ziņā tā arī ir.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

8 Lapas V  < 1 2 3 4 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 19.03.2024 13:33