Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> 1 diena liidz naavei.., Ko dariisi?
SilverDove
iesūtīt 18.11.2006 15:33
Raksts #1


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.10.04
Kur: In my little corner of the world



Ko jūs darītu, ja zinātu,ka tieši rīt būtu jāmirst?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
4 Lapas V  < 1 2 3 4 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
Džūna
iesūtīt 22.11.2006 20:24
Raksts #21


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.12.04
Kur: Zālamana templis, Klervo abatija.



Ja tiešām zinātu, ka mirstu es visiem, kas man nepatīk, pateiktu visu, visu, ko par viņu domāju. Izdarītu visas extreme lietas, ko esmu gribējusi un beigās izdarītu pašnāvību, jo es gribētu mirt pēc saviem ieskatiem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mauvaise Mademoi...
iesūtīt 22.11.2006 20:32
Raksts #22


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.08.05



Psihopāti.
Noteikti neatzītos mīlestībā. Tas ir tik egoistiski. Cilvēks tevi mīl , bet tu, ````, nomirsti. Nē , nē. Nav prātīgi. Labāk - es atvainotos šim cien. cilvēkam par to, ka nu, ahem, nekas nesanāk. xD Esmu aizņemta. Ar nāvi xD
Man šķiet, es dotos kaut kur viena pati. Uz mežu , uz pļavu... tā, visticamāk. Man nav tieksmes pasūtīt cilvēkus , esmu pasūtījusi visus, ko vien esmu varējusi. Iespējams, TAS cilvēks vēlētos doties līdzi. Visticamāk. Abi uzsmēķētu - neesmu to darījusi, viņš ir rūdīts xD
Izsmietos, izpriecātos un tad es lūgtu viņam doties prom.

p.s. Ja to šodien uzzinātu, šovakar neliktos gulēt. Sadzertos kafiju un sagaidītu saulrietu un dotu norādījumus bērēm/mana stāsta pabeigšanai / un to, kam jāatdod mana dienasgrāmata ( personīgā, protams . nejau skolas ) Pārdomātu dzīvi kā tādu. Sāktu rakstīt atvadu vēstules kuras , protams, nespētu pabeigt. Iespējams, ap pieciem no rīta dotos pastaigā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Christina
iesūtīt 22.11.2006 22:34
Raksts #23


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.06.06
Kur: Kedās, atsaldē kājas.



CITĀTS(Porcelāna Eņģelītis @ 22.11.2006 20:32) [snapback]1065975[/snapback]

Psihopāti.
Noteikti neatzītos mīlestībā. Tas ir tik egoistiski. Cilvēks tevi mīl , bet tu, ````, nomirsti. Nē , nē. Nav prātīgi. Labāk - es atvainotos šim cien. cilvēkam par to, ka nu, ahem, nekas nesanāk.




Itkā jau prātīgi, bet padomā kā tas ir, katru dienu kādu mīlēt, vai būt šim cilvēkam ļoti pieķērusies, bet viņš to neiz, pat tad,ja visi apgalvo, ka jums ir savstarpējas simpātijas, bet nesaprotat vai otram maz interesējas, un tad uzzināt, ka tev rīt jāmirst! un tad tu pēc būtības satiecies ar apziņu-es šo cilvēku nekad vairs neredzēšu. Un tu jau tā esi cietis dzīvs esot, un tad, zinot, kz jāizdara viss, lai kaut reizi pabūtu kopā ar viņu, viņa apskāvienos-Vai tu neatzītos? Vai negribētu viņu uz atvadām apskaut vai noskūpstīt!??
es domāju, ka tad, ja arī šim cilvēkam pret tevi ir jūtas, viņš labāk gribētu tevi kaut reizi dzīvē paturēt savās rokās, just tavas lūpas, ne kā skumt par to, ka nav varējis saņemties un izdarīt kamēr TU biji dzīva!? crying.gif

Šo rakstu rediģēja Christina: 22.11.2006 22:35
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Beppo
iesūtīt 23.11.2006 12:40
Raksts #24


Sātana advokāts
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.11.06
Ziedoņa māceklis



Sakārtotu savu istabu, lai citiem tas nav jādara.
Izšķirotu papīrus un sadedzinātu tos, kurus negribētu, lai kāds redz.
Ielūgtu visus, ko vēlos, uz savām bērēm.
Pateiktu, ka mani vajag kremēt.
Un atlikušo laiku vienkārši dzīvotu kā parasti.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Susuris
iesūtīt 01.12.2006 21:03
Raksts #25


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.09.06
Kur: Rīga



CITĀTS(Džūna@touchdown21.wt @ 22.11.2006 20:24) [snapback]1065965[/snapback]

Ja tiešām zinātu, ka mirstu es visiem, kas man nepatīk, pateiktu visu, visu, ko par viņu domāju. Izdarītu visas extreme lietas, ko esmu gribējusi un beigās izdarītu pašnāvību, jo es gribētu mirt pēc saviem ieskatiem.

Jā! Es arī izdarītu pašnāvību. Iedurtu kādu jauku nazi sirdī pēc tam, kad būtu izpsihoies pa ielām un nospēris kaut ko ēdamu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
lionlife772
iesūtīt 03.12.2006 15:20
Raksts #26


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.04.06
Kur: In darkness



Droši vien iefilmētu video materiālu... Pateiktu mīļus vārdus ģimenei un dotu dažus padomus. silent.gif
Tajā dienā droši vien atzītos mīlestībā. blushing.gif
Kārtīgi izārdītos. devil.gif
Pateiktu visu ko domāju. whistling.gif
Sakārtotu visu. two_handed.gif
Atstātu ģimenei savu apskatu par dzīvi. thumbsup.gif
Vakarā pēdējo reizi uzceptu šašļikus cool2.gif
Labi atpūstos. cool.gif
Darītu visu lai nenomirtu. unsure_a.gif
Gulēt ejot sataisītu gultai apkārt sveces, lai sanāktu tāds kā upurēšanās rituāls...
Aizmigtu sveču gaismā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ZIZI
iesūtīt 17.12.2006 11:51
Raksts #27


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.11.06
Kur: Sapņu mākoņos



Tas būtu ššāāāusmīgi ja tā notiktu sad.gif . Akdievs es pat negribu domāt. fear.gif crying.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
negative
iesūtīt 17.12.2006 13:48
Raksts #28


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.02.06
Kur: merkurs



es noteikti sacereetu kaadu dzejoli...
noteikti apeestu saldeejumu.
izniicinaatu veestules un dazus pierakstus.
dotos pie maates dabas. veerotu saulrietu un nostrinkskinaatu kaadu last song.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Emociite
iesūtīt 21.01.2007 00:35
Raksts #29


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.01.07



Es lugtu piedoshanu visiem, kam esmu nodariijusi pari.
Es veliitu pedejo dienu manai milestibai. Es gribetu mirt tikai vinja rokaas.


Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hēbe
iesūtīt 04.02.2007 12:34
Raksts #30


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.10.06
Kur: nektāra eiforijā



Uzrakstītu garu atvadu vēstuli sev mīļiem un tuviem cilvēkiem, un tad aizbrauktu uz jūru,mežu. Izbaudītu dabas skaistumu,kad būtu palikušas tikai dažas minūtes līdz nomiršanas brīdim,nolēktu no kraujas,lai kaut uz brīdi izjustu putna lidojumu...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
photozõõm
iesūtīt 02.04.2007 16:31
Raksts #31


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.09.06
Kur: lido.



Nezinu. Laima paraudātu, atcerētos labos brīžus, visiem pateiktu atā, izveidotu testamentu, nofotografētu pēdējo bildi. Nezinu vispār neesmu par to domājis. Visam savs laiks.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
šausmiņa
iesūtīt 02.04.2007 16:35
Raksts #32


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.02.07
Kur: manis nav, tur ir citi.



CITĀTS
Ko jūs darītu, ja zinātu,ka tieši rīt būtu jāmirst?


izbaudītu šo pēdējo dienu pēc iespējas labāk un jautrāk..... ja tiešām rīt būtu jāmirst, izdarītu visu to ko cilvēks darīt pēc likuma nedrīkst..... jo savu sodu būtu jau saņēmusi... nāvi next day....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
photozõõm
iesūtīt 02.04.2007 16:38
Raksts #33


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.09.06
Kur: lido.



Vai, kur forši darīt būtu kaut ko tādu kas ir nelikumīgi. Pēc tavas nāves būsi populārākais cilvēks, tava seja uz visiem žurnālu vākiem. wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Poesie*
iesūtīt 02.04.2007 18:08
Raksts #34


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.03.05



Kaut ko uzrakstītu. Arī testamentu. Vēstuli dažiem tuvākajiem cilvēkiem. Un censtos ar viņiem sastapties. Parunāt. Par nākotnes plāniem.
Saēstos daudz Migles. Tādas garšīgas konfektītes sarkanos papīriņos. Šo to palasītu. Darītu TO. Laikam.
Piedotu. Aizmirstu. Saprastu.
Aizietu uz mežu. Nē, uz mežu vēl nē. Aizietu līdz garāžām, tur, pāri ielai, ietu pa putekļaino kalnu lejā un censtos atcerēties, vai ūdenstornis arī tad, kad man bija seši gadi, bija tikpat nosūbējis un senatns, tāds, kas liek acīm tapt miklām.
Nu jā. Un tad uz mežu un noslīkt Melnezerā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Soleisa
iesūtīt 03.04.2007 07:13
Raksts #35


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.11.05
Kur: sapņu valstība



Es izbaudītu vienkārši laiku apbrauktu, pēc iespējas vairāk vietu.
Man, tomēr, nepatīk šī doma mirt no kaut kā,labāk tad pašam izvēlēties nāvi.
Es lektu ar izpletni, bet to neattaisītu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
photozõõm
iesūtīt 03.04.2007 10:38
Raksts #36


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.09.06
Kur: lido.



CITĀTS(Poesie* @ 02.04.2007 19:08) [snapback]1126668[/snapback]
Kaut ko uzrakstītu. Arī testamentu. Vēstuli dažiem tuvākajiem cilvēkiem. Un censtos ar viņiem sastapties. Parunāt. Par nākotnes plāniem.
Saēstos daudz Migles. Tādas garšīgas konfektītes sarkanos papīriņos. Šo to palasītu. Darītu TO. Laikam.
Piedotu. Aizmirstu. Saprastu.
Aizietu uz mežu. Nē, uz mežu vēl nē. Aizietu līdz garāžām, tur, pāri ielai, ietu pa putekļaino kalnu lejā un censtos atcerēties, vai ūdenstornis arī tad, kad man bija seši gadi, bija tikpat nosūbējis un senatns, tāds, kas liek acīm tapt miklām.
Nu jā. Un tad uz mežu un noslīkt Melnezerā.


Mani tu censtos sastapt? Mēs ar tevi vēl neesam tikušies. whistling.gif Bet varbūt tomēr? Tu kādu rītu man esi padragājusi garām ar savu vilcienu, kamēr stāvu Dubultos un gaidu mikriņu?

P.S. Sit pieci. Man arī garšo Migles. Tikai es atturos no saldumiem - negribu, ka pie 40 mani sagaida resns vēders un nošļucis ģīmis.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Marelle
iesūtīt 03.04.2007 10:59
Raksts #37


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.03.07
Kur: pie datora un grāmatām
Reģe 2008



Uzrakstītu kādas vēlos bēres, vēstules ģimenei, draugiem, klasesbiedriem. Un tad aizietu uz veikalu, nopirktu šādus tādus saldumus, diētisko kolu un padzīvotos apkārt, varbūt noskatītos kādu filmu, kuru neesmu redzējusi, bet ļoti gribas vai aizietu uz kādu teātra izrādi. Ar draugiem diez vai tiktos, tāpat kā ar ģimeni ne. Es vēlētos kaut ko izdarīt viena pati.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Poesie*
iesūtīt 03.04.2007 11:24
Raksts #38


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.03.05



CITĀTS(RihardsScerredins @ 03.04.2007 11:38) [snapback]1126870[/snapback]

Mani tu censtos sastapt? Mēs ar tevi vēl neesam tikušies. whistling.gif Bet varbūt tomēr? Tu kādu rītu man esi padragājusi garām ar savu vilcienu, kamēr stāvu Dubultos un gaidu mikriņu?

P.S. Sit pieci. Man arī garšo Migles. Tikai es atturos no saldumiem - negribu, ka pie 40 mani sagaida resns vēders un nošļucis ģīmis.


Ko var zināt, varbūt kādu dienu arī esmu ''dragājusi'' tev garām. Tomēr šaubos, vai tevi censtos sastapt. Tādā dienā pirms nāves labāk nesākt jaunas pazīšanās, bet nobeigt vecās. happy.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hēbe
iesūtīt 03.04.2007 14:46
Raksts #39


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.10.06
Kur: nektāra eiforijā



CITĀTS(RihardsScerredins @ 02.04.2007 17:38) [snapback]1126579[/snapback]
Vai, kur forši darīt būtu kaut ko tādu kas ir nelikumīgi. Pēc tavas nāves būsi populārākais cilvēks, tava seja uz visiem žurnālu vākiem. wink.gif


Un cilvēki tavās bērēs teiktu: "Viņš bija labs cilvēks tikai uz beigām nojūdzās. Tagad viņa ģimenei par viņa nelikumībām ir kauns,bet drīž avīzēs aprakstītais aizmirsīsies un viņa upuris pazudīs aizmirstībā." Tik tiešām "forši".

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Malduguns
iesūtīt 11.04.2007 15:37
Raksts #40


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.10.06
Kur: klejojumos



Hā! Un kas gan notiktu, ja jūs nemaz nākamajā dienā nenomirtu, bet uzzinātu, ka tas, ko kāds jums pateica par miršanu nav taisnība. Un kā gan dzīvotu tie, kuri atzītos mīlestībā?
Es gan neko nemainītu. Lai ir tā, kā ir.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

4 Lapas V  < 1 2 3 4 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 19.03.2024 04:03